Гигов: Отказвам се от футбола!
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 20:57    Заглавие: Гигов: Отказвам се от футбола! Отговорете с цитат

ДОЖИВЯХ ДА ПУСНА ТЕМА

ДАНО ДА Е ИСТИНА:::::


Гигов: Отказвам се от футбола!
Локомотив (София) отива във "В" група, ще преотстъпя марката, емблемата и всичко без да искам пари

Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов очаквано обяви, че се оттегля от футбола, след като стана ясно, че "железничарите" остават без лиценз за професионалния футбол.

„Лично ми се обади Борислав Михайлов, който в телефонен разговор ми заяви, че Локомотив (София) не може да получи лиценз за новото първенство. Изтъкнатата от него причина беше, че сме изпуснали всички срокове за плащане към НАП. Тук искам да уточня във връзка с вчерашните спекулации, че пред Изпълкома аз поисках отсрочка за евентуално получаване на лиценз в полза на Локомотив (София), а не на някой друг клуб. На два пъти от ЦСКА в последните месец-два искаха от мен да преотстъпя лиценза на клуба в тяхна полза. И два пъти отговорих негативно. Вчера също така не съм подписал нищо за някакви съюзи с Гриша Ганчев, Инджов или прекръстване на Локомотив (София) на ЦСКА. Локомотив (София) остава автентичният клуб“, заяви пред "Гонг" Гигов.

Босът на "железничарите" обаче си противоречи, тъй като БЛИЦ показа домумента, доказващ, че е предприел действия по преименуването на Локомотив (София).

„Оттук-нататък бъдещето е следното – аз категорично повече няма да се занимавам с футбол. И позицията ми пред Изпълкома беше същата – или получаваме пълен лиценз за "А" група, а не частичен, или се оттеглям. Локомотив (София) отива във „В“ група. Сега ще очаквам да се появят кандидати, които имат желание да поемат клуба. Аз ще преотстъпя марката, емблемата и всичко, каквото трябва, без да искам пари. Разбира се, аз имам договори с футболисти от настоящия тим, които мога да трансферирам, но за клуба няма да искам пари“, каза още Николай Гигов.


0011-loko2 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove 0002-fenove
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО


Последната промяна е направена от PILATA на Сря 01 Юли, 2015 22:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 21:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Той по 4 пъти на година се отказва bad сега уж е най-истински, но трябва някой да се навие първо да вземе ПФК-то с над 2 млн. задължения comando
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

от друг форм, въпреки че са по сложни нещата:

Цитат:
За разлика от България, където БЪКА ОТ ПОМИЯРИ като Ганчев и Гигов, които са готови да затрият клубовете си в името на зомбито на комунизма ЦСКА, то в УЕФА и Европа работят и живеят НОРМАЛНИ ХОРА, които спазват законите и правилата. А, да....за тях такива зомбита (въпреки, че години наред ИДИОТИ-журналисти ни обясняваха обратното) НЕ ЗНАЧАТ АБСОЛЮТНО НИЩО!!! Червения ЕВРОАНОНИМНИК е абсолютно БЕЗГЛАСНА буквичка в УЕФА!

СПАЗЕТЕ ЗАКОНИТЕ БЕ ИЗРОДИ, ДРЪЖТЕ СЕ ДОСТОЙНО, А НЕ КАТО КОМУНИСТИЧЕСКИ ОТРЕПКИ, КАКВИТО СТЕ!!!

ПС: НАЙ-СТРОГИ НАКАЗАНИЯ ЗА ЛИЦАТА ГИГОВ И ГАНЧЕВ! Тези лекета ли ще управляват футбола? Тези ГЬОТВЕРЕНИ, които бяха готови да затряит всичко...ДА ПОГАЗЯТ ЗАКОНИ И ПРАВИЛА? ВЕДНАГА, веднага да бъдат изгонени от изпълкома и да им се забрани да управялват футболни клубове доживот!!!

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Юни, 2015 23:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
но трябва някой да се навие първо да вземе ПФК-то с над 2 млн. задължения comando


Цъ..фалирация и айде...

Пилата ме изпревари, но аз бих кръстил темата "НЯМА ПООООООООВЕЧЕ КАЙЧО, НЯМА ПОООООООООООООВЕЧЕ СРАМ!" bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 15:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Довечера докато ние празним медали Лъжан ще е в Канал 1. Следва да го гледаме да видим как ще скимти лайнара aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sport.bnt.bg/index.php/futbol/bg-futbol/nikolaj-gigov-nie-imahme-opredeleni-zadyljenija-kym-nap-ne-mojahme-da-gi-dogovorim

Плащам данъци за да гледам Лъжеца!!!
СМЪРТ! angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokomotiv_sofia_iztok



Регистриран на: 20 Юни 2011
Мнения: 247
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Това стана паметен ден за нашето Локо ! 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 7:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сеа изтече инфо че Инджов е признал относно преговори с Лъжеца за преименуването ни, които се били провалили "благодарение на някои хора"....СМЪРТ, СМЪРТ, СМЪРТ!!! angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 7:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Е сеа изтече инфо че Инджов е признал относно преговори с Лъжеца за преименуването ни, които се били провалили "благодарение на някои хора"....СМЪРТ, СМЪРТ, СМЪРТ!!! angry2 angry2 angry2


Нали видяхме промяната дневния ред за събранието, много ясно, че са преговаряли.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Metala написа:
Е сеа изтече инфо че Инджов е признал относно преговори с Лъжеца за преименуването ни, които се били провалили "благодарение на някои хора"....СМЪРТ, СМЪРТ, СМЪРТ!!! angry2 angry2 angry2


Нали видяхме промяната дневния ред за събранието, много ясно, че са преговаряли.


Ама какво говореше вчера и оня ден..пред Цонев мустака претендираше,че такова нещо не е имало...
Лъжец до край!!! И колко мазно и надменно гледаше копеленцетоооо angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 26 Юни, 2015 7:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Лъжеца си е лъжец и това няма как да се промени.Най-хубавото нещо е,че се махна точно в този сезон,когато отбора завоюва медалите а юношите са на финал.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 27 Юни, 2015 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Появи се нов план за спасението на Локомотив (София). TV7 разбра от свои източници, че днес се е състояла среща, на която е обсъждан вариант столичните "железничари" да вземат лиценза на Локомотив (Мездра) и по този начин да останат в професионалния футбол макар и в "Б" група.

Любопитното в случая е, че на срещата инициирана от Николай Гигов, освен Георги Марков и Кристиан Добрев е присъствал и пловдивчанинът Димитър Димитров по прякор Митьо - Дебелия.

Кратка справка показва, че въпросното лице е бил задържан многократно за измами включващи фалшифициране на документи и пари. Според неофициална информация точно Димитър Димитров ще отговаря пряко за оперативната дейност в клуба. Според фенове на "червено-черните", които се свързаха с нас, зад назначението на Димитров стои бившият собственик на Вихрен (Сандански) и Локомотив (Пловдив) Константин Динев. Бизнесменът ще помага с финансирането на Николай Гигов, а целта е незабавно връщане в елита.

Желанието на привържениците на Локомотив е клубът да премине в техни ръце и да започне на чисто.

ТОЗИ-ЧИЕТО-ИМЕ-ПОВЕЧЕ-НЕ-ЩЕ-СПОМЕНАВАМ иска да ни доубие дори след като ни закопа.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СЕ СРЕЩНЕМ С БОЗАТА!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Юни, 2015 14:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Намесват се какви ли не слухове за знайни и незнайни титани дето говорят с Лъжимир да взимат...и те не знаят какво boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2015 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Николай Гигов е най-големият виновник за пропадането на Локомотив (София). Някои се опитват да го защитят, но е той – просто няма друг”, категоричен е в интервю пред „ШОУ” легендарният вратар на „червено-черните” Иван Деянов.

„Срамът е голям. Ако Никола Котков има как да разбере какво се случи с нашия клуб, ще се преобърне в гроба”, добавя друга легенда на клуба Спиро Дебърски пред тигъра на печата.

Двамата коментират в обширно интервю изваждането на Локомотив (София) от професионалния футбол, както и начина, по който се преживели шокиращата новина.
ЧЕТЕТЕ ИНТЕРВЮТО С ДВЕТЕ ЛЕГЕНДИ НА ЛОКО (СОФИЯ) В НАЙ-НОВИЯ БРОЙ НА „ШОУ”




_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Юли, 2015 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко е така ама как така тия ветерани така и не се събраха и обединиха срещу безобразията на Лъжан connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum