Ново начало
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

Радетелите за нов “Локомотив” са се обединили и около идеята, че от сегашните собственици трябва да бъде потърсена съдебна отговорност. Има намерение да се сезира прокуратурата за умишлено водене на клуба към фалит.[/b]


Тва ако стане и Кайчо отива в тая графа black_eye aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Нов Локо (Сф) стартира от окръжната група

Нов Локомотив (София) ще бъде създаден до дни, научи Витоша нюз. Около новият клуб ще се обединят огромна част от най-верните привърженици на столичния клуб. Видни бизнесмени ще се наемат с издръжката на тима, който ще стартира участието си от най-ниското ниво на футбола в България – „А“ окръжна група. „Червено-черните“ ще се подвизават в Столична регионална група – „Север“. В състава на групата са култови отбори като Вихър (Требич), Сокол (Бенковски), Банкя, Въстаник (Войняговци), Спартак (Подгумер), „Левски“ (Чепинци), Изтребител (Иваняне), Сокол (Негован) и Кремиковци.

Зад проекта застава един от най-големите локомотивци Иван Василев. Неговите съмишленици са отвратени от случващото се в любимия им клуб през последните години. Последната капка на търпението им е преляла след безславния практически фалит и изхвърлянето по служебен път в Югозападната „В“ група.

В крайна сметка тимът ще бъде изхвърлен и от третия ешелон и то по служебен път. „Червено-черните“ няма да пътуват за срещата от 2-ия кръг на първенството срещу Пирин (Гоце Делчев). Причината е прозаична – в клубната каза няма нито един лев. Локомотив в момента не разполага дори с автобус.

Наредбата предвижда при две неявявания отборът да се изхвърля в по-долната група. Следващото домакинство по програма е срещу Миньор (Перник), но едва ли ще се състои.

Мизерията е пълна, целият персонал на клуба не е взимал заплати от месеци, над стадиона виси заплаха от спиране на електричеството заради неплатени сметки, дължат се пари на охранителна фирма, на ВиК, полицията и т.н. Въобще, кашата е пълна.

Спорните бизнесмени Кирил Льосков и Петър Касев вчера се подиграха с най-верните фенове на тима, с треньорите и футболистите. Дуото агробарони, което се свързва усилено с името на Гриша Ганчев, не изплати таксите за мача от първия кръг за Купата на българия със Септември (Сф). Минути преди началния съдийски сигнал проблема реши собственикът на Септември Румен Чандъров, който даде пари на „железничарите“, за да спаси мача.

Касев пък уволни старши треньора Валерий Дамянов и изпълнителния директор Кристиян Добрев.

Новото ръководство на клуба обаче ще върне и двамата на работа. Ще бъде запазен и целият отбор, който почна първенството в Югозападната „В“ група. Старият ПФК на практика ще прекрати съществуването си.


Амин и алелуяяяяяяяяяяяяяя clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 16 Авг, 2015 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Официално: Локо (Сф) няма да пътува за мача в Гоце Делчев

Локомотив (София) няма да пътува до Гоце Делчев за насрочения за утре мач срещу местния Пирин от втория кръг на югозападната "В" група. Това съобщи новият изпълнителен директор на "червено-черните" Ивайло Аспарухов.

"Няма да има мач в Гоце Делчев. Собствениците не ми предоставиха никаква банкова сметка. Дадоха ми 4000 лева на ръка да платя премиите от мача с Балкан (Варвара), но аз ги върнах. Поисках с банкова сметка да се обезпечи пътуването до Гоце Делчев - бензин, храна за играчите, но това не ми беше предоставено", каза Аспарухов пред БТА.

"Снощи се обадих на Кирил Льосков и му казах, че искам парите, защото има хора, които не са получавали заплати от януари. Ако искат да си измият ръцете с мен, няма как да стане, защото не съм глупак", заяви още Аспарухов. Той разкри, че в понеделник ще има нови разговори с двамата собственици, на които още веднъж ще бъдат поставени същите въпроси. Аспарухов бе категоричен, че няма нищо общо с уволнението на старши треньора Валерий Дамянов.

"Искам да кажа на Валерий Дамянов, че не съм аз човекът, който го е уволнил. Така че поканата ми към него да се върне в отбора и да помогне, беше напълно искрена. Моята идея е да спасим Локомотив и затова призовавам всеки, който обича клуба, да помогне, както може. Не искам феновете да се настройват срещу мен, защото аз съм на страната на Локомотив", добави изпълнителният директор.


Айде още един bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 16 Авг, 2015 22:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив Сф пък не се яви при гостуването си в Гоце Делчев на Пирин и следва да получи служебна загуба с 0:3. Допълнително БФС трябва да извади от сегашния актив 3 точки на Локо Сф и да го глоби с 600 лв.
black_eye black_eye bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 7:38    Заглавие: Отговорете с цитат

уважение за привържениците на Цска


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

ПУСКАЙТЕ КАНАЛ 3 СЕГА!!! bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
уважение за привържениците на Цска


_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо със запазено място в четвърта дивизия

http://topsport.ibox.bg/news/id_1003443538
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Две молби за регистрация на нов клуб с името Локомотив Сф бяха подадени в Търговския регистър, съобщава LOKOMOTIV SOFIA FOOTBALL TEAM в своя профил във Фейсбук.

Едната молба е подадена от Радослав Кобуров, който не е известен на широката общественост.

Другата молба за нов Локомотив Сф е подадена от известни имена в локомотивската общност. Това са Иван Василев, Бойчо Величков, Валентин Николов и Александър Антонов.

По-рано от БФС обявиха, че изчакват Локомотив Сф евентуално да подаде документи за участие в четвъртото ниво на родния футбол – Северната софийска група.

Причината – проблемите на клуба във В група с новите собственици Льосков и Касев.


Айдеееее, дано късметът е с нас 0011-loko2 0010-loko 0021-a0553
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

По време на двубоя "Септември" (Сф) - ЦСКА феновете на "червените" издигнаха транспарант в подкрепа на привържениците на "Локомотив" (Сф), с който призоваха собствениците на "железничарите" да напуснат клуба.

Подготвя се създаването на нов "Локомотив" (Сф)
В скоро време предстои да се създаде нов столичен клуб, който да съдържа в името си "Локомотив", а настоящият най-вероятно ще бъде обявен във фалит. Това намекна легендата на "железничарите" Бойчо Величков вчера.

"Въпреки че "Локомотив" е в една будна кома, то мога да кажа, че "Локомотив" е жив и ще се възроди. Мисля, че в най-скоро време нещата ще придобият друг обрат, само това мога да кажа. Сигурно е, че този клуб с тези задължения няма кой да го издържа. Ще се тръгне към нов клуб, който да тръгне от самото начало и да си изживеем катарзиса. Сегашните собственици просто не знаят за какво става въпрос. Те придобиха акциите на "Локомотив" без да знаят къде се намира стадионът", заяви Величков вчера. Той намекна, че бъдещият клуб ще се надява на държавна помощ за стадиона в квартал "Надежда".

В същото време беше направена още една стъпка към изваждането на "Локомотив" (Сф) от Югозападна В група. Отборът не се яви за гостуването си срещу "Пирин" (Гоце Делчев) и ще загуби мача служебно с 0:3, като от актива на тима ще бъдат извадени и 3 точки. При следващо неявяване следва отстраняване на клуба от дивизията. Треньорът Валерий Дамянов също така беше уволнен окончателно от "Локомотив", което съвсем ще ускори разпадането на първия отбор.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 18 Авг, 2015 7:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко с Бозата отпред е приоритет.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Вто 18 Авг, 2015 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Две молби за регистрация на нов клуб с името Локомотив Сф бяха подадени в Търговския регистър, стана ясно днес. Едната молба е подадена от Радослав Кобуров, другата молба за нов Локомотив Сф пък е подадена от Иван Василев, Бойчо Величков, Валентин Николов и Александър Антонов.

По-рано от БФС обявиха, че изчакват Локомотив Сф евентуално да подаде документи за участие в четвъртото ниво на родния футбол – Северната софийска група. Причината – проблемите на клуба във В група с новите собственици Льосков и Касев.

Кой е Радослав Кобуров?
Върнете се в началото
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Вто 18 Авг, 2015 15:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иван Василев е известен локомотивец, бил е дълго време и в управата на клуба по времето на Николай Гигов. В понеделник излезе новината, че той заедно със свои съмишленици е подал регистрация за

създаването на ново дружество,

което ще носи името ФК Локомотив Сф 1929 АД. Паралелно с това е подадена молба за още една регистрация на клуб с подобно име от Радослав Кобуров. Gong.bg потърси представителя на фирмата за спортна екипировка Joma за България Иван Василев за интервю във връзка с неговите намерения.

Г-н Василев, две нови регистрации, а същевременно съществува и сегашният Локомотив Сф във В група. Как ще си взаимодействате?

Даже днес е излязла и трета регистрация. Ако тези хора искат да се заемат с правенето на нов Локомотив, няма проблеми. А за сегашния Локомотив – аз тези хора Касев и Льосков не ги понавам, не обичам да говоря зад гърба им. Но действията им до момента не показват сериозност. Няма как да дадеш карта с минус 4,80 лева в нея. По всичко личи, че те няма да просъществуват, понеже никой вече не иска да работи с тях. Но и да се организират и продължат, ние пак ще направим клуб в четвъртото ниво на футбола – Северната софийска група.

Всъщност, от БФС обвявиха, че ви пазят място там, независимо, че малко сте закъснели...

Да, това става със съдействието на Николай Гигов, който лично се е обадил да помоли за това. На него съдбата на Локомотив не му е безразлична. Може би и той е бил подведен, когато предложи на Льосков и Касев клуба.

А вярно ли е, че първо на Вас го е предложил?

Да, абсолютно. Но аз тогава му казах, че не съм готов за В група, трябва да намеря съмишленици, които да помагат.

Сега намерихте ли ги?

Всичко е съвсем ново, едва вчера подадохме молба за регистрация, тя още не е излязла. На този етап е ясно, че аз ще съм собственик, Бойчо Величков ще бъде изпълнителен директор, Александър Антонов ще е вицепрезидент, а четвъртият човек в управата е Валентин Николов.

С отговорните фактори във властта разговаряли ли сте?

Да, говорих днес с областния управител Веселин Пенев, утре пак имаме разговор. С кметовете на „Надежда“, „Връбница“ и Требич също съм говорил – те ще ни помогнат.

Какво е най-важното на първо време за новия клуб?

Да се запази Детско-юношеската школа, да могат тези 250 деца да тренират, да се направят един-два тренировъчни терена.

А къде ще играе първият отбор?

На стадион „Локомотив“, ако сегашният клуб престане да функционира. Резервният вариант е базата в Требич.

Кой ще бъде треньор, кои ще са играчите?

Треньорът ще е локомотивец, но няма да е Валерий Дамянов. Не, че не го уважавам като човек и специалист, но не искам да бъде свързан със сегашните собственици, а той беше свързан. Играчите ще бъдат и по-млади, и по-опитни, защото и в тази група нещата не трябва да се подценяват.

По времето на Гигов се говореше, че държавата ще опусне 1 200 000 лева за реконструкция на стадион „Локомотив“?

Да, но не знам дали в тази ситуация със сегашния клуб това е валидно. Иначе има един стар разделителен протокол със спортното дружество Локомотив, който определя кой каква част ползва от стадиона.

Няма да ви бъде леко...

Да, трудно е, но Локомотив ще го има. Сега е важно да се организираме и да започнем в четвърта дивизия, а за доста от останалите неща – даже още не съм мислил конкретно.

Примерно колко ще струва издръжката, понеже Вие ще вадите парите?

Колкото трябва, ето и тук не мога да ви отговоря конкретно. По-добре да действаме, отколкото да говорим. Едни други хора предимно говориха и видяхте какво се случи с Локомотив тези дни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2015 15:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Антон Велков ще бъде треньорът на новия Локомотив Сф, който стартира от четвърта дивизия.

Това обяви пред Нова телевизия изпълнителният директор на железничарския клуб Бойчо Величков.

„Все още изчакваме официалната регистрация на дружеството, но мога да назова името на треньора и това е Тони Велков. В понеделник ще организираме пресконференция и представяне на треньора“, сподели Величков.

Според него, основното финансово перо на новия клуб ФК Локомотив София 1929 АД ще отива за ДЮШ на „червено-черните“, като до няколко седмици ще започне реконструкция на един от помощните терени на стадион „Локомотив“.

Децата и юношите засега ще тренират на базата в Требич.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2015 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Тая тема на боклука. Трябва нова за ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЛОКОМОТИВ!

biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
Страница 14 от 15

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum