Купа, медали и сълзи в Локомотив (София) на сбогуване
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:09    Заглавие: Купа, медали и сълзи в Локомотив (София) на сбогуване Отговорете с цитат

Не съм Шекспир или Дамян Дамянов да обесня какво изпитах днес и какво изпитаха над 300-400 човека днес на ст.Локомотив,
но бяха много силни моменти.
Искам да благодаря на всички футболисти на първо място, треньори и функционери това да се случи,на всички фенове който бяхме и сме зад отбора винаги.
НАС ЩЕ НИ ИМА,
БЛАГОДАРИМ ВИ МОМЧЕТА!!!!
Никой не може да закрие и фалира любовта на едни хора с огромни сърца........

САМО НИЕ
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ДОСЕГАШНИ ИГРАЧИ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ, ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА ВИ ДАВА
И РЕСПЕКТ


Локомотив (София) получи тази вечер бронзовите си медали от миналото първенство. Никой от БФС не уважи събитието на стадион "Локомотив" и при това положение медалите бяха раздадени на играчите и треньорския щаб от феновете на клуба. Купата пък връчи спортно-техническият директор на "железничарите" Кристиян Добрев.

Голям брой привърженици на отбора се събраха на стадиона, за да изпратят любимците си. Те създадоха атмосфера с бомбички, факли и песни. Церемонията обаче протече в много тягостна атмосфера. Както е известно, Локомотив вчера окончателно не получи лиценз за професионалния футбол и ще трябва да продължи съществуването си при аматьорите.

Запалянковците пееха против Николай Гигов, много от тях плакаха, тъй като любимците им няма да участват в "А" група през новия сезон.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Латино атмосфера и сълзи в "Надежда" - играчите получиха купа и медали

Футболистите на Локомотив (София) получиха днес на импровизирано награждаване бронзовите медали от изминалия шампионат, както и купата за 3-ото място. Но нито един служител или ръководител от Българския футболен съюз не дойде да връчи медалите, които бяха окичени на вратовете на играчите от привържениците на отбора, които създадоха латино атмосфера на стадиона.

Купата пък беше дадена на капитана Александър Бранеков от спортния директор Кристиян Добрев, който донесе и медалите от БФС в една торба. Президентът на клуба Николай Гигов, който вчера обяви, че се оттегля от футбола и от Локомотив, както и дясната му ръка Георги Марков не присъстваха в Надежда.

Кристиян Добрев заяви, че всеки има право да взима решения къде да бъде и той е последният човек, който ще държи сметка на президента. Марков пък е на мача Ботев (Пловдив)- Пирин и преговаря за поста спортен директор при жълто-черните. Както е известно, Локомотив (София) загуби професионалния си лиценз и ще трябва да слезе при аматьорите.

Това решение на БФС създаде доста тъга в Надежда, въпреки награждаването. На някои от футболистите дори им се насълзиха очите, а привържениците ги изпратиха с аплодисменти и с молби за снимки за спомен. Кристиян Добрев обаче в нито един момент на призна за проблемите в клуба като основна причина за изваждането на клуба от "А" група, а през цялото време повтаряше, че не Локомотив е най-големият длъжник.

"Има и много по-големи длъжници от нас. Президентът имаше възможност и желание да бъде изряден към държавата. Те казват, че сме изпуснали сроковете. Които срокове сме изпуснали, аз не знам. Но не сме ние, които са най-неизрядни. Ще ви цитирам 5-6 клуба с много по-големи задължения, каза още Добрев. "Няма смисъл дори да сравнявам проблемите при нас и тези в ЦСКА. Визирам отбори с 2, 3, 4 пъти дори по-големи задължения. Така че аз следвам логиката и пак питам: ние ли сме най-проблемният клуб?

Също така бившият ляв бек не приема, че в Пловдив в последния кръг не били доставени бронзовите медали и купата за 3-ото място, а пътували до Разград. "Дори и днес нямаше представител на БФС. Явно и това не сме заслужили, каза още Добрев.

Сега пред столичните железничари има два пътя. Единият вариант е да играят във В група с актуалната си съдебна регистрация, но нямат право на промоция обратно в професионалния футбол докато не си изчистят дълговете. Другият е да регистрират напълно ново дружество, което да започне футболния си път от най-ниското стъпало, а именно А областна група в София-град. "Сега трябва да се намерят хора, които имат възможността и желанието, за да се оправят нещата в Надежда, завърши началникът
.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив София получи бронзовите си медали от миналото първенство, като това стана със закъснение от над 20 дни. Никой от БФС не уважи събитието и при това положение медалите бяха връчени от феновете на отбора.

Купата пък връчи спортно-техническият директор на Локомотив Кристиян Добрев. Привържениците на отбора се събраха в голям брой на стадион „Локомотив“, за да изпратят любимците си. Те създадоха истинска латино атмосфера с бомбички, факли и песни.

Същевременно церемонията протече в много тягостна атмосфера. Както е известно Локомотив София вчера окончателно не получи лиценз и ще трябва да продължи съществуването си от аматьорските дивизии.

Медалите и Купата бяха гарнирани с много сълзи от футболисти, треньори и запалянковци, последвани от снимки за спомен.

От днес клубът е постигнал договореност с играчите си те да разтрогнат по взаимно съгласие и всеки да търси пътя сам за себе си. Продължава да има неяснота като се търси нов собственик готов да издържа тима във В група.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

На стадиона на циврих ма сеа като гледам кадрите и може и да изпусна фронта. Веднъж беше!

САМО НИЕ ! ЛОКО ЖИВЕЕ! bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес Локомотив (София) получи бронзовите медали от първенството за миналия сезон. Те бяха връчени от феновете на тима, тъй като никой представител на Българския футболен съюз не присъстваше на събитието.

Спортно-техническият директор на клуба Кристиян Добрев връчи купата на играчите. Въпреки че, столичните „железничари“ не получиха лиценз и няма да играят в „А“ група през следващия сезон, феновете им се бяха подготвили с песни и факли и уважиха постигнатото от техните любимци.

Очаква се играчите да разтрогнат с клуба по взаимно съгласие, тъй като все още няма яснота около бъдещето на клуба.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

за историята, за нас феновете, за тези момчета
за Локомотив:


[img]http://www.donbalon.eu/content/big_pics/604352.jpg
[/img]
















[img]
[/img]































_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:38    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕЧОВЕШКИТЕ СНИМКИ!!! air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Успех на всичките футболисти до един и дано в скоро време някои от тях се върнат. Респект и за всички които бяха на стадиона, както и на Кичо - ГОЛЯМ. Беден ми е речника за да опиша Митко Васев - ВЕЛИКАН Е.

lokosf_gif2 lokosf_gif1 lokosf_gif2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
НЕЧОВЕШКИТЕ СНИМКИ!!! air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss air_kiss



последната снима човек,последнатааааааааааа
САМО ЛОКО!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Заеби...бахти магията...направо да се ненадява човек...Е тва искам да ви мотивира всичките да ходим с дигнати глави и да къртим наред във всички посоки... acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brianzaalcoolica



Регистриран на: 30 Мар 2010
Мнения: 71

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста рядък момент из нашите терени е да видиш как на футболистите наистина им пука.Много силно интервю и на Добрев.

Пусках и аз една сълза за вас момчета...един ден отново ще ни(ви) има acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

brianzaalcoolica написа:
Доста рядък момент из нашите терени е да видиш как на футболистите наистина им пука.Много силно интервю и на Добрев.

Пусках и аз една сълза за вас момчета...един ден отново ще ни(ви) има acute


Респект!
По ирония или шанс на съдбата, отново сме в един кюп! Ние сме! acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-тъжното награждаване в историята на "А" група

Със сигурност най-тъжното награждаване в историята на "А" група се проведе привечер на стадион "Локомотив" в столицата.

Там играчите на третия от изминалото първенство в "А" група получиха бронзовите медали от своите фенове. От БФС не сметнаха за необходимо да изпратят свой представител в "Надежда", а така и привържениците на 85-годишния клуб имаха възможност лично да се сбогуват с футболистите.

"Локо" не получи лиценз за следващия сезон и при поява на наследник на отказалия се от футбола собственик Николай Гигов ще играя в Югозападната "В" група. Това направи церемонията в "Надежда" изключително тъжна. Спортният директор Кристиян Добрев връчи през сълзи купата за третото място на капитана Александър Бранеков.

В очите на повечето футболисти избиха сълзи, а феновете направиха сбогуването с тях наистина трогателно. Действащите договори на футболисти ще се прекратят по взаимно съгласие и те са свободни да си търсят нови отбори.

Заради липсата на лиценз "Локо" оваканти спечелената квота за участие в Лига Европа.












http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4838635
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Шибаната ирония е че падението ни се превърна в най-голямата реклама... boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum