Купа, медали и сълзи в Локомотив (София) на сбогуване
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Даниел Генов: С Локомотив (София) изпитах невероятни емоции
Голямо благодаря на всички фенове, треньори, съотборници и работещите в тази школа, сподели с болка крилото


Крилото на Локомотив (София) Даниел Генов сърдечно благодари на фенове, треньори, съотборници и всички в клуба, който днес получи зла участ - да играе извън професионалния футбол, оставайки без лиценза си за "А" група. 26-годишното крило го боли, че "железничарите" отиват при аматьорите и той трябва да премине в друг отбор.

БЛИЦ разбра, че Генов вече разглежда офертите, като една от тях е от "Левски".

"Искам искрено да благодаря на всички вас, които бяхте с мен и ми помогнахте да разбера какво е Локомотив (София). За тази година и половина изпитах такива невероятни емоции, които не могат да се опишат с прости думи... Локомотив го е имало и трябва да го има, защото е специален клуб! Мога само да кажа едно голямо благодаря на всички фенове, треньори, съотборници и всички, които работят в тази школа", написа с болка Генов на профила си във "Фейсбук".

"Дани, обичаме те! Успех, само Локо!", благодари му един от най-върлите привърженици на "железничарите" - Красимир Митов.

Освен от "Левски", интерес към Генов имат и няколко чуждестранни клуба. Очаква се в близките дни бъдещето на крилото да се изясни.

През изминалия сезон Генов записа 26 мача в "А" група, вкарвайки 5 гола и асистирайки за други 8 попадения. За Купата на България бързоногото крило вкара 3 гола и се отчете с 4 асистенции.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 24 Юни, 2015 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... + на закусвалня...

Айде че пропуснем comando

Генов - ОГРОМЕН,

Галев - ТИТАНИЧЕН!

Отборът ни - ЕПИЧНО-ТРАГИЧЕН (с дъх на неувяхваща любов).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 3:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам клипове, снимки и очите ми се насълзяват
Уважение за футболистите, не съм виждал футболисти така да се натъжават за отбора си .... много ми е тежко че изпуснах такъв важен момент от живота на Локомотив София - момент, един път в живота, момент на радост и тъга, но там където се сливат радостта от победата и скръбта от загубата се ражда верността - само ние само ЛОКО

пс: ще се видим Октомври да разказвате всичко каквото се ее случило lokosfspray1
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 25 Юни, 2015 7:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой успоя ли да го дръпне тоя клип? Още съм пиян и нещо не ми се отдава.

Чичо Кичо
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 26 Юни, 2015 7:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на господ,че точно в този ден не бях на работа и успях да присъствам на нещо епично.Най-големия ден за Локомотивския дух от както съм на трибуните.Говорили сме си много през годините,дали ако Локомотив изпадне ще има кой да го изпрати в долните групи.Е доживяхме това да се случи.Ние от 2003 година апелирахме,протестирахме,недоволствахме,че Локомотив върви по много тънък лед и беше въпрос на време.Но Локомотив наистина е специален клуб щом отива в ниските дивизии с бронзовите медали на гърдите(нещо,което никога не се е случвало в футбола ни),с отбор младежи които са на финал на старшата и с фенове с огромни сърца.След буря винаги идва слънце,а при нас си беше 21 годишно торнадо,което унищожи всичко,но не успя да унищожи най-важното,Локомотивския дух.Локомотив в момента е по жив от всякога през 21 век.Само ЛОКО,само НИЕ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 26 Юни, 2015 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 26 Юни, 2015 14:02    Заглавие: Отговорете с цитат

така е Търе, тази дата 24.06.2015 г. ще се помни от всички нас и завинаги. т. За добро или не тя ще остане белязана в историята на клуба. Дата не по-малко важна от останалите във вечния календар на Локо. Показахме на всички кой е Локомотив и какво е да си локомотивец - преди всичко чест, достойнсто и гордост.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 27 Юни, 2015 7:44    Заглавие: Отговорете с цитат

тука копирам мнения от разни форуми на фенове на други отбори по темата, нека го има...

Цитат:
Локомотив винаги са били сред отборите, които съм харесвал. Наистина е жалко отбора да замине за аматьорските групи, точно когато направи толкова силен сезон.

Тъжен момент. Въпреки награждаването, сигурно е тежко да изпратиш отбора си в аматьорските групи.

Да се върнете по-силни, локомотивци!

Много тъжно, наистина...
Не знам какво да ви кажа. :(

Изгледах видео от награждаването... какво да кажа - изключително тъжно ми стана. Да оставим настрана факта, че Локо отива при аматьорите... а не ги ли е срам боклуците от БФС да покажат такова неуважение към отбора... някъде четох, че дали медалите в някаква си торбичка и изпратили Кристиян Добрев по живо, по здраво :shock: Наистина съм погнусен, жалко за един от най-приятните и успешни български отбори.
Силно се надявам, че ще успеете да се върнете скоро и отново ще бъдете фактор. Да живее Локо София!

Много съжалявам заради,отбора Локомотив Сф. и най-вече,заради феновете му.
Винаки съм изпитвал големи симпатий към вас.Дано се възродите по най-бързия начин и се стабилизирате.
Успех локомотивци

Току що гледах клипчето ... левскар съм .
Трогнах се много , просто нямам думи да изразя това което чувствам !!!
Имаше един кадър с малките по трибуните с фланелки на Локото ... кой ще им обясни на тези дечица какво става с любимия им отбор ?!
Шапка ви свалям , наистина .. и на вас привържениците и на вашите големи футболисти с още по големи сърца .

ВИЕ , до последно останахте верни на клуба си и съм сигурен че сте и горди хора .

Дано , да се намерят човеци който да инвестират в ЛОКОМОТИВ СОФИЯ .

УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ

Тъжно, много тъжно ... Локото са ми симпатични още от времето на Спиро Дебърски. Отборът, дал Котарака, Начко Михайлов, Пената вече го няма ... Не мога да повярвам. Не мога да повярвам и че в последните си мигове нямаше нито един от останалите (поне) софийски клубове ... Не очаквах, че от Левски ще останат така безразлични - награждават третия, а няма ни един да им честити! Има още много, много да се учим на човещина .

Това е истински отбор, имат си 2 милиона дългове и тихо и кротко си заминаха...ама иначе с отбора на Цска и с техните 30!!! милиона всичко било голяма подигравка.Целия свят тръгнал да ги спасява, щото не можело така.Ами не може така, да!Не може да се съществува на гърба на другите години наред, не може отбори да фалират, щото отбора, победил Ливърпул преди 40 години е решил. че това му дава право на безвъзмездни своеволия.Хората от Уефа им казаха няколко пъти, че не може така, ама не!Ние сме били Ливърпул и заслужаваме да играем в А група!Отбора, победил Ливърпул няма нищо общо с тази пародия, която само срами името и историята си.А тази пародия залужава точно това, което я очаква.Със сигурност не залужава и един процент от вниманието, което и се обръща.Това, което са направили 200 те, или колтото и да са били фенове на Локото е по-стойностно от всички писания и драми на нещастните ни, комплексирани спортни "журналисти", който се надпреварват да покажат кой от кого е по тъп.Евала Локо.Чакаме ви обратно!


Успех на Локото в пътя към А група! Тоя път без кръвопийци и мутряги, като Гигов и кликата му!

Локомотивците да не се косят много. Може пък да е за добро, но трябва бързо да намерите човек, или няколко, които да помагат. Може да са с по-скромни възможности, но да обичат футбола и Локомотив София. Иначе ще стане лошо. :( Гледам, че цял керван искат да ни стават собственици. Нищо не пречи Манджуците и Инджов да ви поемат вас, или Емо Фаса да си смени името на Локо Сф. ;)

Респект за Локомотив (СФ) от Ботев Пловдив!

Сърцето ми плаче за всички истински фенове!Тъжно видео!Дано намерите някакво решение за себе си!

Не изпратиха нито един педал от БФС да уважи и награди тези момчета!!!!!!срам и позор!!!!!
Тези сълзи , които видях в играчите бяха истински...играха мъжки и си заслужиха медалите и никой официално не ги награди, но ние бяхме там ДОРИ И 200!!
повече може и да ни няма, но любовта към локомотив ще е вечна!!

пс:благодаря на всички фенове на други отбори, които са съпричастни със случващото се при нас и изказаха добри думи.Българския футбол без локомотив няма никога да е същия!!!
САМО ЛОКО!!!

Локомотив Сф никога не ми е бил симпатичен отбор но винаги са били уважаван противник.
Това обаче не ми пречи искрено да съчуствам на феновете щото... таква ситуация е меко казана тъжна.
За жалост каквато държавата такъв и футбола. Жалката сбирщина от управляващи футболните клубове в БГ.
Рядка пасмина от недалновидни, алчни,корумпирани,тясно скроени лапачи ни водят до тук.

На вас пожелания да намерите по-бързо решение и обратния път към А група. Пък бил той и трънлив.
И преди всичко честито за бронза който в такава ситуация има тежестта на злато

Поздрави за бронза и жалко, че отбор като Локото беше затрит по този безумен начин.
За "мъжете" от БФС без коментар.


Много тъжно и обидно , че това се случва с един легендарен клуб. Просташко неуважение от бфс

Трогна ме това видео.В темата има много истини казани от други съфорумци.Нямам какво да добавя.Тъжно.Но главата горе,имате си история,фенове-значи всичко ще се нареди.За Гигов като за мъртвец-или хубави или нищо,в случая нищо.



Re: Купа, медали, бомбички и сълзи за сбогом с Локо София

Мнениеот fire на 25 Юни 2015 15:01
Искам от сърце да изкажа своето съчувствие, към феновете на Локомотив София и да споделя, че съвсем искрено съжалявам за случилото се с любимия им клуб :!:
Много пъти през годините съм ви псувал, дразнели сте ме силно, макар и много рядко, но в такъв момент мога само да споделя страданието на феновете на този голям, че даже велик клуб!
Яд ме е много, че трагедията сполетяла софийското Локо остана някак си в миманса след "драмите" в комунистическия "червен" клуб, който едва ли не е по-важен от останалите!? За някои може да е така, но на практика никой клуб не е по-долу от който и да е друг, защото за всеки фен на отбор, няма по-велик от любимия му такъв! Кой-каквото ще да каже! Така е и при мен, така и за адашите от София....така е за всички!

След като гледах снимките от днешното "награждаване" ми стана много кофти и затова реших да напиша тези редове!...............................

ОТ СЪРЦЕ ПОЖЕЛАВАМ НА СТОЛИЧНИТЕ ЖЕЛЕЗНИЧАРИ, ЧАС ПО-СКОРО ДА СЕ ОПРАВЯТ И СЪВСЕМ ЗАСЛУЖЕНО ДА СЕ ВЪРНАТ ТАМ, КЪДЕТО ТРЯБВА ДА СА :!:
От двата случая с отнетите лицензи ми пука само за Локото!
Успех пичове и горе главите!

ПП: Този коментар го имам и в друга тема за адашите, но явно не е на точното място, затова го публикувам и тук, не заради друго, а защото е съвсем искрен и от сърце!


Пожелавам бързо завръщане сред най-добрите. Локо София го заслужава.

Ебати безумната ситуация :shock: Дано се наредят при вас нещата и си стъпите на крачката и то свободни. Най-силното и смислено хорео за мен,изобщо правено от българска агитка, беше вашето в Скопие срещу онзи отбор металург ли къв беше там, българин да се наричам първа радост е за мене

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 27 Юни, 2015 10:42    Заглавие: Отговорете с цитат




Никой в "Надежда" не успя да сдържи сълзите си, след като клубът буквално изчезна

http://www.7sport.net/archive7ds/2015/06/26/fo_1forum/index.htm
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 27 Юни, 2015 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Жаклин евреинът помияр от 7 Дни - едно каренце с пет реда за нас и осем страници фермани за мъглините. Ега не дочека.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Юни, 2015 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат





_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 28 Юни, 2015 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

от Гонг форума:

haiobaio написа:
СВОБОДА


Тази вечер не съм спал от вълнение. Цяла нощ съм си мислил какво ще се случи от тук нататък. Радостта е огромна, все пак едно тиранично управление на любимия ми клуб свърши. Управление което трая едно поколение, управление, което не успя да приобщи това поколение към Локомотив, управление, което съсипа една от най-продуктивните детско-юношески школи в България, едно управление, което от чисто нов стадион (на 9 г. бе 1994г) направи гробница, управление, което никога не уважи легендите на клуба, управление, което не уважаваше Атанас Михайлов, управление, което отврати хиляди привърженици на Локомотив, управление, което успя да ни раздели като публика, управление, което бе високомерно и егоцентрично.
Хубавите моменти се брояха на пръсти, а разочарованията бяха пъти повече. От уважаван от всички отбор се превърнахме в посмешище. Станахме обект на подигравки, синоним на черно тото и схеми. Привържениците се озлобихме, започнахме да обиждаме, за да запазим малкото останала чест на любимия ни тим. Започнахме да живеем в миналото, което е най-страшното. От горди станахме пасивни и неусетно през последните 10-15 години клубът започна да замира. Бавно, но сигурно.
НО ДОЙДЕ ВРЕМЕ ДА КАЖЕМ КРАЙ

От днес започва нов епизод от историята на Локомотив София. Епизод, който ще покаже дали заслужаваме да ни има или си отиваме. Ще го нарека "Епизод Последен", защото след него, в момента, не следва нищо. Сега имаме нужда от всеки един от нас, независимо кой е, кой е подкрепял, не е ли ходил на мач заради Гигов, няма значение. В момента ние сме Локомотив. Трябва да сме заедно, трябва да сме единни. Всичко друго е на заден план и няма значение. Локомотив трябва да бъде възроден и трябва да е този отбор, който е уважаван от всички и изпълнява функцията си на социален фактор в софийското, а и не само, общество. Ние сме горди хора, ние не сме станали от Локомотив заради Гигов, станали сме от Локомотив заради нашите бащи, деди, по собствена воля или под влиянието на приятел, няма значение, всеки който е локомотивец знае значението на думата чест, защото е бранил своята в обкръжение на други привърженици, които винаги са били повече. И той никога не е предал своето.
Надявам се да успеем, надявам се да ни има и да бъдем които сме. А ако не успеем, приятели, сбогом, напред към забвението.
Длъжни сме да дадем всичко от себе си в този момент.


Няма какво да се добави!

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 02 Юли, 2015 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

19:00

Футбол, Йелгава (Латвия) - Литекс - среща от 1-ви предварителен кръг за Купата на УЕФА
директно бнт hd
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 02 Юли, 2015 23:28    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:
19:00

Футбол, Йелгава (Латвия) - Литекс - среща от 1-ви предварителен кръг за Купата на УЕФА
директно бнт hd


Тва какво ни касае нас!?!??! comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 02 Юли, 2015 23:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам има предвид, че това трябваше да сме ние.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum