Фенклуб Локомотив 1929 София
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2015 7:05    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
... Караибрахим Савов Язък че е локомотивец...

Тоя е локомотивец е колкото аз съм говедо. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2015 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Всъщност май се води с частна цел, някой да ме поправи ако греша.

А Румен отива на кълбета. comando


Точно така, с частна е и може да има икомомическа далавера. Това е някаква нова модерна формулировка, която обаче действа и има своите основания.
Относно Руци, сметам последното му медийно волеизявление да е при следващата преснконференция на новия фенклуб, където той да обяви официално оттегляне и "даване път на младите". Поне да се опита да съхрани последния атом достойнство, който му е останал...може би..

И след това ще направим точно същото:

http://www.fanface.bg/news/item/12286-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%B3-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D1%8A%D1%87%D0%B8-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB.html
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 07 Юли, 2015 20:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Мислим да правим и членски карти за идентификация, поименни де. Цената ще дойде макс 3-4лв и ще се събира с началния членски внос acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Сря 08 Юли, 2015 16:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ръководството на Суонси Сити обяви, че през следващия сезон ще субсидира билетите за всичките си гостувания.

По принцип привържениците на уелския клуб пътуват по средно 200 километра за всеки от мачовете на любимците си далеч от „Либърти Стейдиъм“. Шефовете обявиха, че най-скъпите билети за възрастни няма да надхвърлят 22 паунда, което позволява на агитката да разполага с достатъчно финанси за самия транспорт.

„През миналия сезон работихме много за намаляването цените на билетите за гостуванията чрез реципрочни сделки с останалите клубове. За съжаление не бяхме в състояние да финализираме преговорите с всички по различни причини“, коментира вицепрезидентът Лей Динийн.

„Поради тази причина въведохме други отстъпки за феновете ни при гостуванията, като те ще разполагат с по-евтини билети, независимо дали имаме реципрочна сделка с дадения клуб или не.“


И ние искаме така ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 08 Юли, 2015 17:02    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:
Цитат:
Ръководството на Суонси Сити обяви, че през следващия сезон ще субсидира билетите за всичките си гостувания.

По принцип привържениците на уелския клуб пътуват по средно 200 километра за всеки от мачовете на любимците си далеч от „Либърти Стейдиъм“. Шефовете обявиха, че най-скъпите билети за възрастни няма да надхвърлят 22 паунда, което позволява на агитката да разполага с достатъчно финанси за самия транспорт.

„През миналия сезон работихме много за намаляването цените на билетите за гостуванията чрез реципрочни сделки с останалите клубове. За съжаление не бяхме в състояние да финализираме преговорите с всички по различни причини“, коментира вицепрезидентът Лей Динийн.

„Поради тази причина въведохме други отстъпки за феновете ни при гостуванията, като те ще разполагат с по-евтини билети, независимо дали имаме реципрочна сделка с дадения клуб или не.“


И ние искаме така ......


НЕ НЕ ИСКАМЕ! banned banned banned

Не сме искали и няма да искаме. Така искаха и искат едни други дето искаме да останат само като срамна история. Никакви фандъци от клуб, президенти и т.н. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 08 Юли, 2015 23:11    Заглавие: Отговорете с цитат

да винаги ще сме независими и ще си плащаме,
това е ИДЕЯ acute

иначе не ми се струва лоша идея билетите на нашия стадион за фенове на Ч.Море, Славия,Берое или тея от наща черга да са д акажем на 2 лева, като реципрочно там ще е толко за нас,
щото да се съгласим че една Варна ти лега майка си и баща си 2 дена пиене и 10 лева за билет, не моа си плата парното biggrin

ма ква Варна беееее, ние сме при Чико Бяга comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 09 Юли, 2015 8:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко в тая връзка гледайте тука:

https://www.facebook.com/FotoByFossaDeiLeoni/videos/911251345580856/

И ега вденете! acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 09 Юли, 2015 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
На 15 или 16 юли ще има официална пресконференция на стадион „Локомотив”. Ще получите програма и всичко, което ви интересува.


до тогава ще има ли среща м/у новите шефове и фенклуба?
ще има ли представители на фенклуба на пресконференцията със списък от изисквания към тях?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 09 Юли, 2015 22:50    Заглавие: Отговорете с цитат

След седмица чакаме и "новите шалчета и шапки". boast

"Чакай че тука са акциите, да не ги забравиме". connie_29

Дано си останем с авто-хумора, но съм се нагледал на какво ли не през годините и ме е страх да се надявам.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 10 Юли, 2015 0:07    Заглавие: Отговорете с цитат

аз чакам новите шефове за среща да ги питам некой неща angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 10 Юли, 2015 3:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека започнем с основния въпрос - Кой ги изпрати и с каква цел. Ето нещо и за Бай Пешо - http://www.hsmaritsa.com/novini/kmetski-bratovched-zavleche-scherkata-na-zam.-ministr.html

Прясно, прясно от 30 юни. С измами за 6500 лв ли ще ни издържа? Да не е само плана Гигов да се завърне на бял кон като светец и за това да е сложил тия? С извинение, ама е по-вероятно аз от хазарт да издържам клуба, отколкото тези.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 10 Юли, 2015 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

kalin написа:

до тогава ще има ли среща м/у новите шефове и фенклуба?
ще има ли представители на фенклуба на пресконференцията със списък от изисквания към тях?


Подобен род срещи за да са продуктивни, не се правят с цялата парлама, а с избрани централни фигури. Иначе на 15ти ,16ти всичко ще е някаква масовка всеки да "си каже" и ще е гарантиран цирк. И джурналята все пак треа да има с какво да си запълнят редовете. За това и не мисля да посещавам този водевил.

За мен разумният план е..след като излезе официално съдебното решение за регистрация на новия фенклуб, което се очаква за след 10 дена ако всичко е 6, да се дава една пресконфренция с три основни пункта:

1.Представяне на целите и идеите на новата организация
2.Отношение към новото ръководоство и даване/недаване на картбланш
3.Обявяването на лицето Р.П. за персона неупълномощена да представя никой освен себе си...

Некви други идеи? biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 10 Юли, 2015 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
kalin написа:

до тогава ще има ли среща м/у новите шефове и фенклуба?
ще има ли представители на фенклуба на пресконференцията със списък от изисквания към тях?


Подобен род срещи за да са продуктивни, не се правят с цялата парлама, а с избрани централни фигури. Иначе на 15ти ,16ти всичко ще е някаква масовка всеки да "си каже" и ще е гарантиран цирк. И джурналята все пак треа да има с какво да си запълнят редовете. За това и не мисля да посещавам този водевил.

За мен разумният план е..след като излезе официално съдебното решение за регистрация на новия фенклуб, което се очаква за след 10 дена ако всичко е 6, да се дава една пресконфренция с три основни пункта:

1.Представяне на целите и идеите на новата организация
2.Отношение към новото ръководоство и даване/недаване на картбланш
3.Обявяването на лицето Р.П. за персона неупълномощена да представя никой освен себе си...

Некви други идеи? biggrin


не,
примерно в залата на А сектор се събираме 200 човека,
излъчваме 3 говорители на фенвоете, като единия искам да съм аз,
сценария съм го написал и го преговарям,
няма да им се верва,
за другите неща ОК.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 10 Юли, 2015 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

200 човека АКО ги събереш е сигурна гаранция че нищо нема се свърши. Доказано. banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 10 Юли, 2015 9:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
200 човека АКО ги събереш е сигурна гаранция че нищо нема се свърши. Доказано. banned


трябва да видят че има хора и че не е ОК работата
с поставени хора на Кайчо, комбайнери и трактористи да си играят и това им се заявява в очите-пряко и директно,
маса трябва да имаш за да имаш тежест...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum