Собствениците на ПФК-то
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Юли, 2015 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно след час как смениха тона.По-големи карикатури надали някой може да срещне.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Юли, 2015 16:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Интересно след час как смениха тона.По-големи карикатури надали някой може да срещне.


Утре 19:30 среща. И ще бистрим отношение и стратегия acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 22 Юли, 2015 23:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Чико Буфера: Спираме комуникацията със собствениците, пълно доверие в треньора!

Един от лидерите на агитката на Локомотив София, Чико Буфера, обяви последните решения на сектора, както и бъдещите планове на "червено-черните".

"В понеделник бяхме повикани на среща с новите собственици. Когато влязохме в залата, те отказаха да има среща. Стана много голям скандал, след което ние им обяснихме, че няма как да се държат по този начин. Обобщено, поради тази причина агитката на Локомотив (София) няма да комуникира повече с тези хора. Дали са много обещания, ще ги следим изкъсо какво правят.", сподели пред FanFace.bg привърженикът.

"Оставаме в комуникация единствено с Вальо Дамянов и Кристиян Добрев. Вчера имаше кратка среща с треньора. Той ни обясни какви са плановете му за отбора. Всички заставаме зад него, тъй като е локомотивец и единствен в момента има дупе да води тима. Разбрали сме се поне до Нова година да го подкрепим", продължи Буфера.

"Вече обявихме, че агитката формира нов фен клуб, обединяващ всички фракции. До няколко дни ще излезе и регистрацията. Той ще се казва "Клуб на привържениците на Локомотив София 1929."

Привържениците на Локомотив София канят всеки, милеещ за "червено-черната идея", на първата тренировка на отбора, която е утре, от 11 часа.


clapping clapping clapping bb bb bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Не ме притеснява дали феновете ще ме припознаят като свой. Откъде знаете, че не съм локомотивец? Нищо че живея в провинцията. Съгласих се да стана шеф на клуба заради личен мотив, който не мога да споделя сега


Майка, тоя да не се цепи така,че да не се налага мотивирано да се занимаваме с него black_eye black_eye aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 14:44    Заглавие: Отговорете с цитат

ха-хаа, тоя яко се изхвърля, но няма лошо, може пък иначе обратното: да се окаже Човек. По принцип куче , което много лае не хапе. Той като го гледам човека е голям оптимист и " голям го вади" , ама да видиме. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Новият силен човек в Локо Сф Петър Касев говори пред медиите при представянето на отбора и повдигна още малко завесата около плановете си.

От нас се искаше да има Локомотив и ето, той съществува. Всичко е осигурено, във вторник ще обявим официално бюджета ни. Той е осигурен до края на сезона. Дали сме пълни права на треньорите да селектират. Имат финанси, имат автобус.“

„Ще направим ремонт за милион и половина, ако общината ни съдейства. Просто трябва областният управител да подпише. Целта е да сме поне втори, да не казвам, че ще бием ЦСКА. Очаквам честни битки.“

„Стадионът не е наш. Ще искаме да се направи нещо, ще искаме да се обединим със спортния клуб Локомотив и тук да стане привлекателен спортен център. Ние работим по испански модел. Това означава, че клубът ще се самоиздържа на 70 процента. Ние залагаме на младите. Бяхме на Сантяго Бернабеу и Камп Ноу, за да видим как е там и да дооформим нашия проект.“

„Ще направим срещи с данъчните, за да видим как ще погасяваме дълговете. После може да вдигнем акциите на 500 или 600 хиляди лева. Над 15 спонсора ще дават пари за Локомотив.“

Касев разсея слуховете, че зад него и Кирил Льосков стоят в сянка Николай Гигов и Гриша Ганчев.

„С Гигов се чуваме всеки ден, но по бизнесдела. Аз съм Петър Касев, никой не ме е е ръководил никога. С Гриша Ганчев сме приятели, но на терена сме съперници. С Иван Василев сме набори. Той помага, официалната екипировка е от него, аз я купих.“

„Договорът за ремонта е при нас, ще го депонираме в общината. Минимумът, който трябва да се вложи, е 1 150 000 лева. Трябват поне четири помощни терена и основният да се поддържа. За това ще искаме концесия“, заяви Петър Касев.


Дебелия почва да влиза в час.Но очаквам включване в един момент и от другия дебел.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:



Дебелия почва да влиза в час.Но очаквам включване в един момент и от другия дебел.


Тоя ми е силна неизвестна, ама не ми говори добре bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 23 Юли, 2015 17:28    Заглавие: Отговорете с цитат

а мен ме притеснява, това : всеки ден подържаме връзка с г-н Гигов. Това не е добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 25 Юли, 2015 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив (Сф) реже букмейкърите
Без мачове на "червено-черните" в тиражите


Ръководството на Локомотив (Сф) обмисля смел ход преди старта на новия сезон в Югозападната "В" група, научи БЛИЦ. Новите босове Петър Касев и Кирил Льосков ще наложат забрана на букмейкърите. Те не желаят мачовете на "червено-черните" да попадат през новото първенство в тиражите на букмейкърските къщи.

"Господата Касев и Льосков искат да въведат съвсем нови порядки в "Надежда". Хората са почтени, амбициозни и ги сърбят ръцета за работа. Пътят пред Лкоомотив оттук-нататък е само нагоре", обясниха близки до двамата бизнесмени.

Мярката с изваждането от тиражите е превантивна. "Името на Локомотив (Сф) повече няма да бъде замесвано в слухове за черно тото и уредени мачове", категорични са от управата на 86-годишния клуб.

Скоро Касев ще проведе среща с данъчните служители, на която ще ги убеждава да се премине към вариант с разсрочено плащане на старите задължения. Освен това е планирано и обединение със спортното дружество.

"Мечтата ни е тук, в „Надежда”, да стане привлекателен спортен център. В момента това не е стадион, а пародия. Ние работим по испански модел. Това означава, че клубът ще се самоиздържа на 70 процента. Ще вдигнем акциите на 500 или 600 хиляди лева на предстоящото събрание. Нашият консорциум от фирми ще бъде обявен следващата седмица. Над 15 спонсора ще дават пари за Локомотив”, заяви Касев.


Тия бахти самаряните ще дойдат..Само, че за черното тото май никой не те пита дали искаш или не..
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 25 Юли, 2015 7:50    Заглавие: Отговорете с цитат

То да не знаеш къде се намираш, да не знаеш, ама ча па толко. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Юли, 2015 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Доскорошният треньор на Локомотив (София) Димитър Васев се изказа доста иронично по повод новите собственици на клуба. Както е известно, след оттеглянето на Николай Гигов в "Надежда" вече се разпореждат лицата Петър Касев и Кирил Льосков. Доста по-отворен пред медиите е Касев, който още на първата си пресконференция заяви, че ще бъде говорител на тандема. На първата тренировка пълничкият шеф избухна с думите: "Тилът сме ние, бутаме локомотива и даваме въглищата, с които трябва да върви."

"Тези хора са ми суперекзотични. Когато на футболния терен казваш площадка, на екипите - униформи, а за пет минути разговор ме попиташ три пъти как се казвам... Те просто проявяват неуважение. Дано имат средства, но аз лично силно се съмнявам, че разполагат с възможности", каза Димитър ВАсев пред TV+.


connie_29
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 27 Юли, 2015 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

http://img2.sportal.bg/uploads/galery/2015_07/v_grupa/7MDM9788.jpg
http://img2.sportal.bg/uploads/galery/2015_07/v_grupa/7MDM9814.jpg

black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 27 Юли, 2015 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига им пускахте снимки на тия, ще повърна вече.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 27 Юли, 2015 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Стига им пускахте снимки на тия, ще повърна вече.


Мене пък се доаква...ама какво от това..
Очакваме нови скечове blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 31 Юли, 2015 0:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе, къде е Пешо? Да не е в Германия да копира модела на Байерн? bye bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 4 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum