Собствениците на ПФК-то
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
ТИЯ СА ДОШЛИ САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА ТОЧАТ ПАРИ ОТ ЕВРОПЕЙСКИ ПРОГРАМИ ЧРЕЗ СТАДИОНА.

Добър вечер, аз съм Ваш'та леля.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Прасев и Пльосков смениха властта в Локомотив! Дадоха го на господин Аспарухов

Промените в Локомотив София започнаха след като клубът ще бъде управляван от нов човек. От днес „железничарите“ имат директор, който ще разполага с цялата власт в клуба- спортно- техническа и административна. Един от основните акционери в Локо Петър Прасев обяви в ефира на Канал 3, че това е г-н Аспарухов. Той е известен в локомотивските среди и се познава от дълго със собствениците.
„Ние с Кирил Пльосков ще се оттеглим и оставаме цялата власт на Аспарухов. Всичко в клуба ще става с неговото знание и съгласие. Стадионът има нужда от ремонт. Искаме да направим трибуни, теренът да бъде подменен, но за това ни трябва време. Аз съм похарчил 120 хил. лв откакто пристигнах в Локомотив. Подсигурих лагер и всичко необходимо. Кристиян Добрев издребнява, като говори за някакви дребни суми, които той е платил“, заяви Прасев в предаването „Спорт в обектива“


Тоя не треа да припари!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти ли смени имената или така си го бяха постнали? biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Ти ли смени имената или така си го бяха постнали? biggrin


Чворето ми взе патента бе Smile

Иначе:

https://www.youtube.com/watch?t=31&v=JI5PIDHlOK0
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 21:59    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Ти ли смени имената или така си го бяха постнали? biggrin


така си е написано

http://7dnifutbol.bg/archives/7303

Тоя Аспарухов беше шеф на школата до миналото лято, нали...
Някакъв боклук е тоя - взимал е пари от родители и разни други далавери, докато е ръководел школата на Локомотив.
Доколкото знам работи в БФС като отговорник за юношеския футбол за част от страната - югозападна или северозападна нещо такова.
Не ми се вярва човек който си вади хляба покрай футбола да им се върже вече на тия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

УТРЕ СЛЕД 10:00 НА ЕСТАДИО И ДА НЕ СТЪПВА!!! aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 6:08    Заглавие: Отговорете с цитат

"Утре" е днес или събота?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
"Утре" е днес или събота?


ДНЕС ПЕТЪК БЕ!

А и утре започва от днес biggrin blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиши дати другия път, щото става мармадиляк. Особено като пускаш призив в 23:30 нощеска. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

http://xtz.ua/content/documents/1/51/Attaches/k_svedeniyu_zarubezhnyih_partnerov_v_bolgarii.pdf


Некой нещо ми казваше за тракторния бизнес... boast boast boast bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци Стефанов: Касев е сбъркал мястото да става известен

Петър Касев и той пълничък като мен, но май няма нищо общо с реалната действителност. Жалко за феновете, жалко за хората, които наистина се надяват, че Локомотив ще заеме това място, което му се полага. Единственият, който може да направи нещо за Локомотив, се казва Иван Василев. Той е бизнесмен и знае, че не може сам да го издържа. Локомотив ще излезе от тази криза. Ние сме били преди един клуб и знам със сигурност, че техните привърженици, историята на Локомотив не може да пропадне по този начин. Убеден съм за Иван Василев, но трябва да го подкрепят. ЦСКА си има вече месия,”, заяви шефът на Славия.

„Касев явно е сбъркал попрището, в което се е опитал да си намери място и минута слава. Не му е там мястото. Явно и привържениците са казали за какво става въпрос,” коментира Стефанов по твърденията на силния човек в Локо (София), че президентът на футболен клуб на трябва да плаща заплатите на играчите и сметките за ток и парно.“
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Е щом чичо Венци със шарените менци му го каза biggrin biggrin biggrin boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Феновете на Локомотив (София) се натъкнаха на разкритие, свързано с члена на Управителния съвет на клуба Петър Касев.

Те изпратиха документ до медиите, от който става ясно, че Касев се афиширал като представител на Харковския тракторен завод. Руската компания опровергава това в следната информация:

ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАШИТЕ ЧУЖДЕСТРАННИ ПАРТНЬОРИ

Към днешна дата зачестиха случаите на използване на марката „ХТЗ” от недобросъвестни организации в Република България при предлагането на трактори, произведени от АО ”ХТЗ”.

С настоящото писмо Ви уведомяваме, че единствено упълномощени представители и дилъри на АО „Харковски Тракторен Завод” в Република България са фирмите:

„ВИМПЕЛ ТАЙЪРС ГРУП”ООД И „НИКОМ М”ООД

Недобросъвестното афиширане на представителство произтича от лицето Петър Димитров Касев и свързаните с него фирми:

«Агробартер» ЕООД, «ЛК-МОТОРС» ООД, «МЕТАНАГРООЙЛ» ЕООД.

Тези фирми и техния управител не са упълномощени и не представляват интересите на Харковски Тракторен Завод.

Документът.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Цитат:
Феновете на Локомотив (София) се натъкнаха на разкритие, свързано с члена на Управителния съвет на клуба Петър Касев.

Те изпратиха документ до медиите, от който става ясно, че Касев се афиширал като представител на Харковския тракторен завод. Руската компания опровергава това в следната информация:

ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАШИТЕ ЧУЖДЕСТРАННИ ПАРТНЬОРИ

Към днешна дата зачестиха случаите на използване на марката „ХТЗ” от недобросъвестни организации в Република България при предлагането на трактори, произведени от АО ”ХТЗ”.

С настоящото писмо Ви уведомяваме, че единствено упълномощени представители и дилъри на АО „Харковски Тракторен Завод” в Република България са фирмите:

„ВИМПЕЛ ТАЙЪРС ГРУП”ООД И „НИКОМ М”ООД

Недобросъвестното афиширане на представителство произтича от лицето Петър Димитров Касев и свързаните с него фирми:

«Агробартер» ЕООД, «ЛК-МОТОРС» ООД, «МЕТАНАГРООЙЛ» ЕООД.

Тези фирми и техния управител не са упълномощени и не представляват интересите на Харковски Тракторен Завод.

Документът.


гр. Харков е в днешна Украйна comando connie_29 comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

гр. Харков е в днешна Украйна comando connie_29 comando



То в последно време не се знае до кога biggrin biggrin biggrin boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 9 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum