Собствениците на ПФК-то
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:

гр. Харков е в днешна Украйна comando connie_29 comando



То в последно време не се знае до кога biggrin biggrin biggrin boredom


така е и в Гонг излязо
бесен съм, неграмотници

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/v-grupa/fenovete-na-loko-sf-s-kompromat-za-kasev-340896
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 18 Авг, 2015 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Легендата на ЦСКА Георги Димитров - Джеки направи ироничен коментар пред "Меридиан Мач" относно фигурите на новите главни акционери в Локомотив (София) Петър Касев и Кирил Льосков.

"Не знам дали да се смея или да плача. Най-добре е Касев да го излъчват в рубрики от типа без коментар. Камерите обаче не го хващат и затова телевизиите трябва да си вземат нова техника. Тя ще им послужи и за другия - шофьора на владиката (Льосков е бивш секретар на Ловчанската митрополия). От фактор в "А" група Локо направо изчезна от картата. Като нямат пари да пуснат младите. Във "В" група се взимат по 200-300 лева заплати", коментира Джеки.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 18 Авг, 2015 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Валерий Дамянов пред "ШОУ": Гигов е безхаберник, няма да му простя, че изгони децата ни

Доскорошният треньор на „Локомотив” (София) Валерий Дамянов даде скандално интервю за вестник „ШОУ”.
„Работих само 20 дни с “Локомотив”. Затова кратко време с моя екип и футболистите направихме много. Можеше да се получат сериозни неща. Отборът започваше да придобива облик. Заради новите шефове и по-специално заради Петър Касев обаче всичко се провали. По собствено желание напуснах “Локо”, защото не желая да работя с хора, които не си държат на думата. Касев за 10 дни ме излъга 46 пъти!

Това са хора, които са несериозни. А според мен трябва и на психиатър да отидат. Момчетата не желаят да играят за “Локо” (Сф) под тяхното ръководство”, категоричен е Дамянов.

„На много места съм работил, но такива като тия не съм виждал. В петък ми се обади Иво Аспарухов, за да ме увещава да се върна. Отказах, разбира се. Новият шеф и адвокатът Михаил Михайлов атакуваха играчите, за да ходят да играят в Гоце Делчев срещу местния „Пирин”. Момчетата обаче застанаха зад мен и отказаха да участват в този цирк. По този начин загубихме служебно във втория кръг на Югозападната „В” група”, добавя 57-годишният специалист.

„Знаете ли как се оправдава Касев? Постоянно ми твърди, че е катастрофирал и поради тази причина не можел да се вижда с мен. Как да му вярвам на този човек?!

Най-голямата ми болка е че беше извършено престъпление в школата на “Локомотив”. На Николай Гигов никога няма да му простя, че ни изгони децата. Каквото иска да разправя, каквито и милиони да казва, че е давал...Той не направи нито едно игрище. Не е направил “Локомотив” да просъществува напред. Надали има по-лошо нещо от това да изгониш децата на целия квартал. За мен Гигов не е направил нищо добро за “Локомотив”! Той е пълен безхаберник!”, казва още Дамянов.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 18 Авг, 2015 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат


Тънки сметки - добри приятели(?)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Чет 20 Авг, 2015 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

втория опит на Аспарухов да поведе отбора във В група е неуспешен, пари не са му преведени и мача в неделя 99,9% няма да се играе. Мисля, че можем да пожелаем всичко най-най на аграрите!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 20 Авг, 2015 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:




Петър Касев: Дълговете на Локо (Сф) са над 3 млн. лева

Одитът в Локомотив (Сф) показва, че дълговете на клуба надхвърлят 3 млн. лева, разкри пред Нова телевизия единият от собствениците на „червено-черните” Петър Касев.

Той призна, че обмисля дали да продължи издръжката на клуба. Novsport.com припомня, че по-рано днес изпълнителният директор Ивайло Аспарухов обяви, че „циркът” на Касев спира и той няма никакво намерение да финансира Локо (Сф).

Напълно реална е възможността срещата с Миньор (Пк) да не се състои. Ако това наистина се случи, това ще бъде второ неявяване на „железничарите” и те ще бъдат изхвърлени от „В” група.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2015 15:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Както казах и преди, аз не съм на страната на тези т.нар. бизнесмени, а съм на страната на нашия, 86-годишен Локомотив. Исках да помогна, но явно бях излъган жестоко. Този фалшив човек - Касев, ни забърка всички в ужасна сценка. Исках да го бия дори. Предлагаше ми 5000 лева, за да лъжа всички, но аз повече няма да участвам в цирка му", добави изпълнителният директор в оставка.


Абе тоя доколкото го знам и за 50 лв е готов на всичко ама явно тоя път не му е стиснало black_eye black_eye black_eye biggrin biggrin biggrin

Въпростното интервю пред БТВ пак ли е бил в паркче и има ли го някъде записано? connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2015 15:43    Заглавие: Отговорете с цитат

тая тема bye
или да изчакаме да свърши агонията?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2015 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
тая тема bye
или да изчакаме да свърши агонията?


Аре още 48 часа поне и дружно ще пикаме на нея bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 23 Авг, 2015 21:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
тая тема bye
или да изчакаме да свърши агонията?


Аре още 48 часа поне и дружно ще пикаме на нея bye bye


LOKOMOTIV E TAM
KADETO SME NIE


SAMO NIE!!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Страница 10 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum