Гигов,Касев и Сие...
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 18:25    Заглавие: Гигов,Касев и Сие... Отговорете с цитат

Гигов, Касев и Сие...

През изминалите години ние, фанатично преданите привърженици на Локомотив, многократно сме изразявали своята позиция за лицето Николайчо Гигов, който, ако не беше Локомотив, щеше да бъде известен на семейството си и на най-близкото си обкръжение от лакеи. За да бъдем максимално коректни, лицето Николайчо Гигов може би все пак щеше да набере популярност сред читателите на криминалните сводки в пресата, както и на жителите на китното селце Опицвет например, но дотам! На гърба на Локомотив София обаче въпросното лице имаше възможност да задоволява своето его, да стане член на т.нар. изпълком, както и да получи редица облаги от корумпиранта шайка политици, които управляват клетата ни Татковина. Между няколко игри на тенис с премиера и няколко участия в заседания на т.нар. изпълком г-н Николайчо Гигов най-накрая беше разкрит. Цялата му несъстоятелност лъсна пред обществеността! Цената за съжаление беше платена от Димитър Васев и всички мъжкари, защитили името на Локомотив, през изминалия сезон. Техният труд беше ограбен от Николайчо и мафиотската клика в БФС!
Дългите години управление на тумора Николайчо Гигов нямаше как да не доведат и до метастази. На небосклона се появиха нови клоуни в лицето на Касев и Льосков. Считаме, че ако бяхме нормална държава, разследването на причината за тяхната поява, целите, които преследват, както и от кого точно са изпратени (за да осигуряват резервни варианти за една или друга схема), би следвало да са приоритет! Очевидно въпросните господа не са наясно къде точно са попаднали и е необходимо да им бъде обяснено по трудния начин какво представлява Локомотив за българския футбол! Касев и Льосков са достойно продължение на управлението на палячото Николайчо Гигов, това може би е цената, която трябва да платим, за да се пречистим и да излезем по-силни! Няма проблем... готови сме - ще я платим!

От преданите до край привърженици на Локомотив София
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

http://m.btvnovinite.bg/video/sport/advokat-mihajlov-kasev-mi-kaza-che-njama-da-zakriva-kluba-video.html

Липсващата връзка с Лъжан - Юда Адвокатски angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://m.btvnovinite.bg/video/sport/advokat-mihajlov-kasev-mi-kaza-che-njama-da-zakriva-kluba-video.html

Липсващата връзка с Лъжан - Юда Адвокатски angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2



Тоя го видях пред стадиона на мача със Септември заедно с Лъчо Танев. Нагъл боклук, майка му стара... banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:28    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:


Тоя го видях пред стадиона на мача със Септември заедно с Лъчо Танев. Нагъл боклук, майка му стара... banned


Явно че човекът си реди некви схемици и тва е...
Иначе и той е поредния гоуем локомотивец bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой да гу пусне във форума на Гонг, щото аз съм баннат. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:38    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Някой да гу пусне във форума на Гонг, щото аз съм баннат. bye


Аз па нема им стъпим connie_29 biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:47    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Някой да гу пусне във форума на Гонг, щото аз съм баннат. bye


заглавие какво да тура?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 7:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Е същото. Може да добавиш нещо декларация или позиция отпред (второто по-добре, мое мнение - писна ми от декларации).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Димитър Васев, бивш треньор на Локо (Сф):
Това, което се случва с любимия ми Локомотив (София), е пълен фарс. Мисля, че е редно и някои органи като спортното министерство да се намесят, защото ставащото е и в тяхната компетентност. За тези хора, които взеха клуба, ми трябваха точно 5 минути, за да разбера колко струват. Петър Касев и Кирил Льосков не само че абсолютно нищо не разбират от футбол, но и нямат никакви средства. Бях на мача със Септември за Купата, но това, което стана преди и след него, е трагедия. Мислех си, че сме стигнали дъното, но явно има накъде още надолу.
Не знам по каква схема попаднаха Льосков и Касев в Локомотив, но в техен интерес е час по-скоро, даже на мига да се махнат. Не само, че нямат пари и нищо не разбират, но са и изключително нагли. Говорят без грам уважение към никого. С мен, като говориха веднъж, по 5 пъти ме питаха как се казвам, на игрището викат „площадка", на екипите - „униформи". Вместо да се засрамят от собственото си поведение, нямат срам и граници.
Ако ме питате кой е виновен за всичко, което стана с Локомотив през това лято, мисля, че отговорът е ясен. Не знам защо някой се страхува да каже нещата с истинските им имена. Николай Гигов беше президент на този клуб. Ако той няма вина, не знам тогава кой има. От кого зависеше лицензирането - от него разбира се. Мисля, че всички в клуба - играчи, треньори и служители, си вършехме отлично работата през миналия сезон, взехме бронзовите медали. Според мен можеше да се направи компромис в името на Локомотив, но пък ако е правен такъв през миналите години, мога да разбера защо не е направен сега. Ако от клуба постоянно са лъгали, че ще плащат и не плащат, нормално е да им откажат компромис. Мен един път като ме излъжа втори път няма, да не говорим за повече.
Аз лично съм готов винаги да помагам на Локомотив, макар че много пари съм загубил и имам да получавам заплати. Въпреки това, работих. Дано скоро се намерят нормални собственици с ясна програма и стратегия за бъдещето. Мисля, че има такива хора. Дано само тази година не бъде загубена...

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
Е същото. Може да добавиш нещо декларация или позиция отпред (второто по-добре, мое мнение - писна ми от декларации).



гото'о 0010-loko
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Гриша Ганчев загроби и Локомотив (София)

След като се зае с мисията да затрие ЦСКА, Гриша Ганчев е на път да прати в гроба и друг от великите клубове на България - Локомотив (Сф). Това той прави чрез кумеца си Кирил Льосков, които държи 78% от акциите на „червено-черните" заедно с партньора си Петър Касев, пише "Меридиан Мач".



В сряда двамата поставиха Локомотив в унизителното положение да не може да осигури 960 лева за организирането на мача за Купата на България срещу Септември (София). В крайна сметка Касев и Льосков преведоха едва 268 лева, а собственикът на съперника Септември доплати 700 лева за провеждането на срещата.



След двубоя Касев и Льосков продължиха наглото си и безпардонно поведение и поискаха оставките на треньора Валерий Дамянов и директора Кристиян Добрев защото уронв
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Силният човек в Локомотив (София) Петър Касев се свърза с „Гонг“ след пресконференцията на Кристиан Добрев. Той разкри, че поста на спортен директор е съкратен в клуба. Бизнесменът обяви и цената на акциите на „червено-черните“.

„Феновете искали акциите ни. Те си имат определена цена. В момента те струват над 300 000 лева, скоро ще ги вдигнем на 600 000 лева“, заяви Касев.

“Кичо Добрев е никой, за да говори от името на Локомотив. От 3 дни сме съкратили позицията спортен директор, в понеделник счетоводителката ще му връчи заповедта. Нашите адвокати са записали предаването по телевизията, където той не говори от лично име, а пише „спортен директор на Локомотив Сф“. Ще заведем съдебен иск срещу Добрев,“ добави бизнесменът.

„Аз не мога да падам на нивото му и да се явявам на пресконференцията заедно с него. Вече имаме нов изпълнителен директор – Ивайло Аспарухов. В понеделник ще го представим официално, а аз малко по малко ще мина на заден план. Аспарухов ще бъде натоварен с делата в клуба. Треньорът Валерий Дамянов остава. Ако някои футболисти не желаят да играят, ще картотекираме нови на техните места,“ коментира Петър Касев.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Треньорът Валерий Дамянов остава...

Оптимист. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 15:18    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
. Нашите адвокати са записали предаването по телевизията, където той не говори от лично име, а пише „спортен директор на Локомотив Сф“. Ще заведем съдебен иск срещу Добрев,“ добави бизнесменът.



Мене па ми се обади бдителният Барбук, който ми припомни че тоя галош в ефир заяви че "феноветв също КРАДАТ, ЛЪЖАТ И..."

Така че само ако смее да направи нещо срещу някой - мигом му завеждаме един колективен иск за обида. aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не пропускаме и записа, в който ПРОДАВАМЕ НЕЗАКОННО БИЛЕТИ. Да докаже на кого и как сме продали билети на мача с Варвара.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum