Гигов,Касев и Сие...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Лаурел и Харди в „Надежда”
И докато комиците трупаха пари с разсмиване, Касев и Льосков трупат подигравки с немощта си
София, България | Публикувано: 14 авг. 2015, 15:18 Разпечатай



Помните ли комиците Лаурел и Харди? Онези симпатяги от черно-белия Холивуд. А сега се вгледайте в локомотивските босове Касев и Льосков. Не ви ли приличат на тях. Единият пълничък, другият слабичък. Само им трябват две бомбета на главите и готово. Същите терци.

С тази разлика, че комиците, лека им пръст, станаха световноизвестни с хумористичните си роли. А двамата българи добиха популярност с трагикомичните си изяви на футболни началници. Особено с култовия им лаф, в който наричат футболния терен площадка, а екипите на играчите – униформи.

Докато едните бутаха Холивуд напред и трупаха пачки след пачки, нашите юнаци дърпат Локото назад и вместо пачки си трупат черни точки. Някои пък категорично обявиха, че от днес насетне Бай Ганьо в българския футбол не е Батков, а Касев. Защото босът от „Надежда” приличал повече на популярния герой на Алеко Константинов. Това едва ли има някакво значение.

По-лошото е, че Николай Гигов се оказа прав. Ако сте забравили какво заяви той преди няколко месеца, ще ви го припомним: „Аз ще си тръгна, но да не стане така един ден да плачете за мен!”.
Гигов може да е всякакъв, но се оказа пророк. Добър пророк. Защото Локомотив от трън седна на глог.

МИХАИЛ ДОКОВ/БЛИЦ



angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Георги Георгиев · Управител на М-маркет
Познавам лично др. Касев . Коментара ми е: "Ако беше парашутист, цял ден нямаше да може да кацне!?!"


Аахахахахах biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
По-лошото е, че Николай Гигов се оказа прав. Ако сте забравили какво заяви той преди няколко месеца, ще ви го припомним: „Аз ще си тръгна, но да не стане така един ден да плачете за мен!”.
Гигов може да е всякакъв, но се оказа пророк. Добър пророк. Защото Локомотив от трън седна на глог.

МИХАИЛ ДОКОВ/БЛИЦ

Поздравявам го тоя с китайския комик Цун Кай Хуй.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Наставникът на Левски е тъжен заради Локо Сф

Публикувана в 19:08 на 14 август 2015 822 0

Старши треньорът на Левски Стойчо Стоев, който започва футболната си кариера в Локомотив София, заяви, че е тъжен от това, което се случва при „столичните железничари“.

Както е известно, бъдещето на клуба е неясно, след като собствениците изявиха желание да извадят отбора от В група. За момента обаче тези декларации Петър Касев остават само намерения.

„Естествено, че ми е тъжно за Локо Сф. Близо 25 години съм бил там, като дете, юноша, мъжките формации. Това, което става, за мен е някаква пародия. Дано нещата постепенно да се оправят. Не го заслужава клубът. Не познавам собствениците, но от това, което виждам, те не са наясно с футбола, камо ли с клуба. Явно, че са попаднали на място, което не е за тях“, каза Стоев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Новият шеф в Локо Сф: На 90% ще играем с Пирин ГД

Светослав Табаков Публикувана в 21:38 на 14 август 2015 2015 2

Феновете на Локомотив София искат акциите на клуба
Новият изпълнителен директор на Локомотив Сф Ивайло Аспарухов изрази оптимизъм, че тимът ще успее да се събере отново и ще играе в неделя срещу Пирин в Гоце Делчев.

„Моето желание е всички в Локо Сф да се обединим. Мога да кажа, че в мен са 4000 лева кеш, които собствениците ми предоставиха. Това са с парите за премиите по 200 лева за победата над Балкан Варвара. Показаха ми и сметка със 130 00 лева в нея, която ще бъде деблокирана тези дни.“

„На 90% ще пътуваме за Гоце Делчев в неделя. Досега съм говорил с десетина играчи, които са съгласни да играят – сред тях са Дарко Савич и Румен Рангелов. Със старши треньора Валерий Дамянов говоря цял ден. Искам той да остане заедно с помощниците си. Засега той се колебае. Резервният вариант, ако Дамянов откаже да остане, е Кирил Метков да бъде старши треньор с помощник Виктор Михайлов. В такъв случай обаче ще трябва да играем с предимно млади играчи. Но аз държа Дамянов да остане.“

„Търсих и Кристиян Добрев, предложих му да оглави школата, след като собствениците закриха неговия пост спортен директор. Кристиян ми се сърди, не знам защо.“

„В събота около 18 часа ще бъда на стадиона в „Надежда“, ще раздам премиите. Не разбирам и защо някои фенове на отбора ми казват, че няма да ме посрещнат добре, че не съм желан. Аз какво съм виновен за ситуацията до момента? Самият Петър Касев каза, че иска лека-полека да се оттегли на втори план и аз да поема нещата“, заяви Аспарухов пред Gong.bg.


Тоя лакей мизерен, тоя гробокопач мизерен и лизач нещастен треа да бъде изритан с тупаници утре!!! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 14 Авг, 2015 23:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Тоя лакей мизерен, тоя гробокопач мизерен и лизач нещастен треа да бъде изритан с тупаници утре!!! angry2 angry2 angry2 aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2



Абсолютно... иначе няма смисъл, събирай циганията и кой от къде е ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Съб 15 Авг, 2015 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив София няма да пътува до Гоце Делчев за насрочения за утре мач срещу местния Пирин от втория кръг на югозападната В група, съобщи новият изпълнителен директор на клуба Ивайло Аспарухов.

“Няма да има мач в Гоце Делчев. Собствениците не ми предоставиха никаква банкова сметка. Дадоха ми 4000 лева на ръка да платя премиите от мача с Балкан Варвара, но аз ги върнах. Поисках с действаща банкова сметка да се обезпечи пътуването до Гоце Делчев - бензин, храна за играчите, но това не ми беше предоставено”, каза Аспарухов.

“Снощи се обадих на Кирил Льосков и му казах, че искам парите, защото има хора, които не са получавали заплати от януари. Ако искат да си измият ръцете с мен, няма как да стане, защото не съм глупак”, коментира още Ивайло Аспарухов.

Той разкри, че в понеделник ще има нови разговори с двамата собственици, на които още веднъж ще бъдат поставени същите въпроси. Аспарухов бе категоричен, че няма нищо общо с уволнението на старши треньора Валерий Дамянов.

“Искам да кажа на Валерий Дамянов, че не съм аз човекът, който го е уволнил. Така че поканата ми към него да се върне в отбора и да помогне, беше напълно искрена. Моята идея е да спасим Локомотив и затова призовавам всеки, който обича клуба, да помогне, както може. Не искам феновете да се настройват срещу мен, защото аз съм на страната на Локомотив”, заяви Ивайло Аспарухов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 15 Авг, 2015 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

http://m.btvnovinite.bg/article/sport/novijat-shef-v-loko-sofija-ivajlo-asparuhov-sashto-napuska-kluba-video.html

Отбой или побой...да си изберат biggrin black_eye black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2015 8:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Пореден конфликт избухна в средите на Локо Сф. Досегашният треньор на отбора във В група Валерий Дамянов изригна срещу думите на Иван Василев в интервю за Gong.bg. Василев, собственик на новосъздадения клуб Локо Сф, който ще започне от четвъртото ниво на българския футбол, отговори така на въпроса кой ще бъде треньор и дали това може да е Валерий Дамянов:

„Треньорът ще е локомотивец, но няма да е Валерий Дамянов. Не, че не го уважавам като човек и специалист, но не искам да бъде свързан със сегашните собственици, а той беше свързан.“

Дамянов поиска думата, за да отговори на думите на Иван Василев. Той заяви, че насочва изказването си към феновете на клуба, за да бъдат те внимателни и посочи истинските виновници за краха на клуба, според него.

„Как точно съм свързан с Касев и Льосков?! Искам да обясня. Кристиян Добрев ми се обади след отказа на Васев и Велков и ме помоли да помогна в тази тежка обстановка. Приех заради Локомотив, аз Касев и Льосков не ги познавах. След като видях какво става, пръв си подадох оставката и казах на момчетата, че няма да пътуваме за мача с Пирин в Гоце Делчев. Те бяха на моето мнение.“

„Според мен, Николай Гигов е убиецът на Локо Сф, а Касев и Льосков са гробокопачите. Те са изпълнителите. И сега искам да попитам: кои работиха при Гигов и кои са взимали пари от него? За Иван Василев не знам, но Бойчо Величков със сигурност е взимал пари от Гигов, а той сега ще бъде изпълнителен директор. В продължение на 20 години те са били съветници на Гигов, така че са пряко отговорни за случилото се. И защо двамата не са посъветвали Гигов, като са близки с него, да не продава клуба на тези хора? Така че, ако някой е свързан и има вина за сегашното състояние на Локомотив Сф, не съм аз, а те.“

„Аз съм локомотивец, но ще направят така да не съм нито от сегашния Локомотив на Льосков и Касев, нито от новия на Василев и Величков. Задавате ли си въпроса защо локомотивци като Никола Спасов не стъпват на стадиона от години“, заяви афектираният Валерий Дамянов
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2015 8:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, типичното цепене започна да се случва. bad

В случая обаче Вальо си е прав, защото нападката срещу него си беше груба или най-малкото зле формулирана. Ако Бозата просто ен го харесва или си има свой план за треньор, да го каже така, а не да го свърза с прасугите, особено при полоение, че всички тук знаем, че това грам не отговаря на истината. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2015 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Копеле точно това мерене на пишки и говорене чрез медиите не исках да става!!! angry2 angry2 angry2
От това печелят само дебелаците...

Ние като фенове не можем ли да бъдем медиатори в случая,защото мисля че В.Дамянов има още какво да даде на клуба, а и в случая се държа мъжкарски както винаги...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2015 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Бозата неразчетено се изказа за съжаление....
Тука страна не трябва да взимаме!!!!!!

вероятно си имат техни драми тези господа..... acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2015 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Почна се...
Много ме беше шубе от това. Пред по-голямо изпитание през цялата си история не сме се изправяли. Изключително важно е да не се разделим в този момент. Щото модела Спартак Варна го видяхме, за съжаление. Бъдете сигурни, че ще има хора, които ще подкрепят агробарбароните. На мнение съм, че не трябва да се допуска да има мач на Локомотив в неделя, независимо къде, защото ще стане още по-тегаво и мъчително.
Друго много важно е да не се обръща внимание на нападки, да се коментират колкото се може по-малко, защото така се създава напрежение между нас. А има ли напрежение и раздор сме ЧАО.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Авг, 2015 10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно щото имаме тоя модел пред нас и стремително сме се засилили натам дееба black_eye black_eye black_eye

И пак лимитираният ни човешки потенциал ще ни преебе bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Авг, 2015 7:46    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.segabg.com/article.php?id=765612

Рейсът на "Локо" (Сф) пострада от конфликтите
Конфликтът между привърженици на "Локомотив" (Сф) и собствениците на клуба прерасна в агресивни действия от страна на феновете. В резултат пострада автобусът на отбора, който е с пукнато предно стъкло и надписи "Вън от нашия дом", "Смърт!" и "Мрете, мърши!"

По този начин запалянковците дадоха категоричен знак, че не желаят повече Петър Касев и Кирил Льосков да управляват клуба. Двамата обаче изразиха намерение да не се отказват и тимът да продължи участието си в Югозападна В група. Дори е преговаряно за назначаването на нов треньор. По неофициална информация това е Адалберт Зафиров.

Новият изп. директор на "Локомотив" Ивайло Аспарухов потвърди, че финансирането е осигурено и тимът ще се готви за неделното домакинство срещу "Миньор" (Пк), което обаче ще е на игрището в столичния комплекс "Царско село". Ако "Локомотив" не се яви на още един мач след този с "Пирин" (Гоце Делчев), клубът ще бъде изваден от групата.

Явно феновете искат това, защото така може да стартира проектът за нов клуб с името "Локомотив", в който ръководството да бъде поето от бизнесмена Иван Василев и клубната легенда Бойчо Величков.Капитанът на отбора Васил Велев допълни черните краски с признанието си пред "Канал 3": "В момента нещата не са добре. Ние гладуваме. Ако картотекират други вместо нас, няма да можем да играем до края на годината, ще ходим като клошари по улиците."
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum