ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЛОКОМОТИВ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 09 Сеп, 2015 8:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иван Василев разкри бъдещето на Локо (Сф)
От Sportal.bg
"Резултатите ми ще говорят вместо мен"



"Най-големите ни амбиции са да оправим базата на тима. Ще обновим всички наши тренировъчни игрища и до края на сезона те трябва да са напълно готови, за да може младите ни футболисти от школата да имат къде да тренират и да играят.

С първия отбор ще вървим лека-полека, кракча по крачка. Няма да гоним бързи резултати, но се надявам максимално бързо Локомотив (София) да заиграе отново в елита на България. Там където му е мястото.

Не обичам да говоря много. Предпочитам да работя и скоро да се видят резултатите", заяви Иван Василев.


clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Окт, 2015 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.bgdnes.bg/Article/5078104

acute acute acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Ное, 2015 23:53    Заглавие: Отговорете с цитат

http://vitoshanews.com/index.php/2015/11/02/treniorat-na-loko-sf-anton-velkov/

clapping congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное, 2015 12:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Тони Велков се моли Локо (Сф) да загуби
От Topsport.bg
"Трябва да слезем на земята"


ГОЛМАЙСТОРИ ЛОКОМОТИВ СФ СЕЗОН 2015-2016
1. Александър Манолов 1
Хубаво е, че ще преме­рим сили с противник от по-висока дивизия, за да разберем наистина къде се намираме. Честно ка­зано, даже може би ни е необходима и една загу­ба, за да поразтърси игра­чите. Затова смятам, че предстоящата контрола със „Септември" (Симит­ли) ще бъде много полез­на за нашия отбор. Това обяви наставни­кът на „Локо" (Сф) Ан­тон Велков. В петък, 13 ноември, от 13 ч „желез­ничарите" приемат на стадиона си в „Надежда" последния в класирането на „Б" група.

„Локо" е лидер в северната регионална лига на София. Новият „червено-черен" клуба започна от 4-а лига, след като пър­во Николай Гигов се от­каза от финансирането на останалия без лиценз за „А" група тим. Наследи­лите го собственици - Ки­рил Льосков и Петър Касев, пък не успяха да фи­нансират отбора във „В" група.

„Локо" до момента е безгрешен в 4-а дивизия и е на върха пълен актив с 21 т. и голова разлика 56:3. Именно заради лес­ните победи треньорът Велков искаше момчета­та му да се сблъскат с по-класен тим, пише в. "24 часа".


Ебахти заглавието начи... boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное, 2015 20:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Моли се ама те,взехме,че бихме!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Ное, 2015 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Иван Василев: По план до 2,5 г. Локо (Сф) трябва да е в елита

16 ноември 2015 | 09:56 - Обновена

Бизнесменът Иван Василев, който през лятото се зае с издръжката на Локомотив (София), заяви, че до две години и половина "железничарите" трябва да се върнат в "А" група. Благодетелят на клуба от "Надежда" добави, че се търсят спонсори за първия отбор и детско-юношеската школа.

"Засега с издръжката се занимавам аз и още един човек. Той ми помага. Трудно е, но мисля, че лека-полека всичко ще си дойде на мястото и ще има една добра основа и перспектива. Защото Локомотив (Сф) е бранд. Не е някой случаен отбор. Търсим спонсори и за първия отбор, и за ДЮШ. Но е много рано още. Ако работим правилно и всичко върви по план, нормално, след две години и половина трябва да сме в елита. Мисля, че от това ще спечели и българският футбол. Защото виждате, че без Локомотив и ЦСКА не е същото. Няма какво да се залъгваме", каза Василев пред "Тема Спорт".

"Не ме обижда, че Локо е на село. Това е действителността. Това беше най-правилното решение, защото нямаше какво друго да направим за толкова малко време. Иначе щяхме да станем като Академик (София). Виждате, че ги няма никъде вече, а играха в "А" група. Ако бяхме изпуснали тази година, просто Локомотив нямаше да съществува повече, нямаше да го има. Надявам се да има и помощ от държавата", добави шефът на столичното Локо



Важното е че има стратегия и визия clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 16 Ное, 2015 13:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Иван Василев: Ако работим правилно, след 2,5 години трябва да сме в елита



На 20 август Локомо­тив София на Кирил Льосков и Петър Касев прекрати участие в Югозападната В група. Бъ­дещето на клуба бе постав­ено на карта. На сцената из­лезе бизнесменът Иван Ва­силев, който дълги години е помагал на Николай Гигов. Той пое Локо от нулата, ка­то отборът тръгна от четвърта дивизия. Василев бе категоричен в началото, че приоритет ще е Детско-юношеската школа. За всич­ко това и бъдещите плано­ве той се съгласи да отгово­ри на въпросите на "Тема Спорт".

Г-н Василев, близо три месеца, откакто поехте Локомотив София, как виж­дате нещата, какво свър­шихте?
- Засега всичко върви по план. Направихме единия те­рен, правим ремонти по съ­блекалните - прозорци, изо­лации. Оправяме си дома. Отборът засега няма конку­ренция в СРГ - север, което не ме изненадва. На този етап оправихме помощния терен, с поливна система. В момента изграждаме помпе­на станция. Нещата се случ­ват, вървят добре. В най-скоро време, дай Боже, ще имаме една добра вест за детско-юношеската школа, около Нова година. Ще на­правим една голяма инве­стиция. Но не искам да гово­ря предварително, всичко с времето си. Ще кажа само, че е свързана с базата, защо­то школата ми е болката на мен. Всичко, което го пра­вим, е заради тази известна люпилня на таланти. Трябва да вдигнем тази занемарена школа. И оттам след време да очакваме някакво разви­тие. Сега започваме един цикъл и ще ни трябват 5-6 години, за да си върнем славата на школата. За толкова малко време направихме изключително много неща, които не са правени преди това с го­дини не само за школата, а и за клуба като цяло. Ако то­ва, което планираме сега, се случи, ще бъда най-щастли­вият човек, защото в осно­вата са децата. Там трябва да се наблегне и да се опра­вят нещата.

През уикенда Локо София победи втородивизионния Септември Симитли в кон­трола, какъв извод си на­правихте?
- Мисля, че направихме добър мач. Тази контрола с отбор от Б група ни показа що-годе къде сме, за да не се заблуждаваме. Така ще е вся­ка седмица, ще търсим да играем проверки с тимове от Б и В групите. Все пак имаме много млади футболи­сти, които трябва да наби­рат опит и самочувствие.

С оглед на този двубой може ли да кажем, че в мо­мента Локо София е за ниво В група, а защо не и Б група?
- Отборът ни е още млад. Повечето момчета са рож­ба на нашата школа. В мо­мента добро впечатление прави 17-годишният Дани Ризов, което ме радва. Да, за догодина във В група ще ни трябват по-сериозни попъл­нения, но няма да избързваме с развитието на отбора. Нещата трябва да се случ­ват постепенно, защото не е само първият отбор. Чака ни много работа.

Трудно ли ви е сам да се справяте с издръжката на клуба?
- Засега съм аз и още един човек. Той ми помага. Трудно е, но мисля, че лека-полека всичко ще си дойде на мя­стото и ще има една добра основа и перспектива. Защо­то Локомотив София е бранд. Не е някой случаен отбор. Търсим спонсори и за първия отбор и за детско-юношеската школа. Но е много рано още. А и сме в четвърта дивизия. Предпо­лагам, че през пролетта или после, като влезем във В група, интересът ще бъде мно­го по-голям. Но трябва да си изкараме тази година, да си започнем на чисто. Ще из­ползваме това време и да си оправим дома.

Не трябваше ли това пречистване да се случи много по-рано и всичко ве­че да е забравено?
- И аз го намирам като пречистване, но не мога да отговоря. Не обичам да се връщам назад. Гледам само напред. Сега да хулим този и онзи... аз съм коректен човек и това никога не съм го пра­вил, не съм го обичал. Какво­то било - било. Важното е да не допускаме старите греш­ки.

Кога Локомотив София ще е там, където му е мя­стото - в А група, където всички искат да го виждат?
- Ако работим правилно и всичко върви по план, нор­мално, след две години и по­ловина трябва да сме там - в елита. Мисля, че от това ще спечели и българският футбол. Защото виждате, че без Локомотив София и ЦСКА не е същото. Няма как­во да се залъгваме. За съжале­ние трябва да преминем през всичко това. Катарзисът трябва да се изживее. Колкото и да ни е мъчно, тези години в долните диви­зии трябва да се преминат. Но по-добре да играем по се­лата, момчетата да знаят откъде са тръгнали и къде ще отидат, за да може по­сле да влизат в големите битки с гордо вдигнати гла­ви.

Обижда ли би това, че Локо София е на село?
- Не. Какво да направим, това е действителността. Това беше най-правилното решение, защото нямаше какво друго да направим за толкова малко време. Иначе щяхме да станем като Академик София, виждате, че ги няма никъде вече, а играха в А група. Ако бяхме изпуснали тази година, просто Локо­мотив София нямаше да съ­ществува повече, нямаше да го има. Затова и още в само­то начало казах, че съм обър­нат към децата. Затова и се наех с тази трудна задача да върнем славата и блясъка на ДЮШ на Локомотив.

Очаквате ли помощ от държавата и на какъв етап от развитието на клуба, в каква насока?
- Надявам се да има и по­мощ от държавата. Сега в момента в четвърта диви­зия какво да искаме и изис­кваме. Локомотив е още в ранна възраст.

Кое ви направи най-голя­мо впечатление от тези мачове в регионалната гру­па?
- Това, че навсякъде, къде­то играхме, интересът е не­вероятно голям, уникален, без значение, че играем по села и паланки. Това е една съпричастност към ситуа­цията в момента в Локомотив. Това ми е най-приятно­то, че хората все още жи­веят с футбола. Иначе други случки колкото искате. Те са ежедневие, няма с какво да ме впечатлят.

Какъв е бюджетът на Ло­комотив София в четвър­та дивизия?
- Конкретна цифра не бих искал да споделям. Ние сме направили краткосрочен бю­джет до края на годината. След това ще правим до края на сезона и така на­татък. Вървим на полусезон. Много средства отиват по възстановяване на терени, на съблекални. Нещата са много. Не искам да ги казвам, но за един месец се направиха толкова много неща. Дори съм изненадан.

Какво ви струва всичко това?
- Много нерви, тичане и време. Парите не ги броя. То е ясно, че ще се хвърлят. Аз съм организиран и отговорен човек и гледам всичко да е на­ред. Да посадим едно дърво и после да откъснем плод от него. Това искам да видя като човек, като локомотивец. То­ва ми е мечтата. Спасихме Локомотив, има го и оттук нататък трябва да го разви­ем така, че да се върне на мястото, което му приляга, и най-вече да върнем старата слава на школата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 16 Ное, 2015 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Само така, това е пътят и модела, които трябва да се следват. Сигурен съм, че ще успееме и ще се върнеме отново там, където ни е мястото - сред най-добрите в елита. За враговете оставям само завистта от постигнатото. САМО ЛОКО СФ. !!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 16 Ное, 2015 15:40    Заглавие: Отговорете с цитат

От устата на Иван в божиите уши!И да не са 2 и половина години и няколко повече да са Локомотив ще се върне там където му е мястото.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 16 Ное, 2015 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Търе, не бива и много, много да се заседяваме особено по аматъорските дивизии. Това също ще е доста пагубно за клуба като цяло. Помисли и то съвсем малко. Да не говорим за това, че всички знаеме какъв е манталитета на бълг. запалянко. Ще се изсипе водопад от ирония, подигравки и прочие върху главите ни. Да не говориме и за самочувствието и стимула на футболистите - още повече на младите от тях. Виж в Б групата , ако не успееме от първия път, можем да изчакаме за следв. година, но по аматъорските групи НЕ. Дори не искам и да си го помислям. Само Локо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Ное, 2015 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Вени знам,че не бива.Ако ме питаш мен,мечтая до 2 години и половина да сме в елита.Но не с всички средства.Пирамидата трябва да се изгражда полека и да има здрави основи.Като влезем в елита да не станем асансьор,а отбор кой винаги се бори да е сред първите.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 19 Ное, 2015 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Легендата Кирил Метков влезе в щаба на Локомотив (Сф)

Легендата на Локо (Сф) Кирил Метков е част от щаба на възродения тим на "железничарите", който започна похода си към завръщане в елита от областните групи. Бившият национал, който е играл и в ЦСКА, е известен като първият българин в японската Джей лига. За последно той работеше в школата на Локо.
Треньорът Антон Велков обаче гласува доверие на все повече юноши и затова му е необходим Метков, който си с присъствието си дава увереност на младите играчи.
Тъй като няма лиценз, Метков се води по документи за селекционер в тима от "Надежда".


"Меридиан Мач"


clapping clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 20 Ное, 2015 14:10    Заглавие: Отговорете с цитат

"Актавис" става спонсор на Локомотив
0010-loko rbmany 41259_808 rbmany 0010-loko
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 23 Ное, 2015 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
"Актавис" става спонсор на Локомотив
0010-loko rbmany 41259_808 rbmany 0010-loko


я не съм играч за песоко

ide da prepere nekoi lev,
pak dobre de, to 6e e nekwa takawa shema... acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 23 Ное, 2015 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е било условие на Актавис за Паргов.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 3 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum