ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЛОКОМОТИВ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Авг, 2016 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
То е повече от ясно, че камьчето на раздялата са сьс сигурност парите. А времето няма какво да го чакаме да ни показва. Ние винаги чакаме, и накрая всички сме единодушни в безхаберието или както е сега в безпаричието на така наречените ни управници. Има една поговорка : ум умува, ум робува и накрая ум патки пасе. Имаме ли в отбора по добьр
бранител от Дарко ????? отговорьт е един и еднозначен - НЕ. Така че не виждам какво има да ми показва времето поне в този конкретен случай.
А той, както и всички останали ,които бяха освободени от отбора хем бяха най-добтите, хем играха за без пари, за честта , за емблемата , за името и марката Локомотив както не ведньж през годината се изказваше сьщият този рьководител , който сега ги освободи. Ами има един куп други плевели , които тежат на бюджета, но ме ги маха, дьржи ги по разни най-вече приятелски и какви ли не причини, а след това нямал пари за по високи заплати и то най-вече за тези, които най-много ги заслужаваха. Ако си беше отьрсил и изчистил градинката от ненужните плевели т.е. играчи, които сега тежат на бюджета на отбора като воденичен камьк щяха да се освоббодят средства за макар и малко по високи заплати за всички тези добри футболисти , които бяха освободени и заслужаваха да останат в отбора. Това е моето мнение и си го отстоявам.


Всеки има право на мнение. Чакаме ти да станеш президенти да го направиш намерение и после изпълнение biggrin agree agree agree agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 23 Авг, 2016 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно подкрепям veni78. Не че ще си режа вените нещо, но това е абсолютната истина, пред която с години си затваряме очите. А ги затваряме, уж в името на Локомотив или в името на ултрас идеята да не се занимаваме със спортно-техническата част. Факт неоспорим. acute acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Авг, 2016 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Като цяло на мен не ми харесва начина на раздяла с много хора, както и политиката с картите (този сезон до тук продадени 29, при над 150 миналия) и още много неща, но като фен ккаво мога да направя? Единия вариант е да не ходя на мач- за мен абсурден вариант. С неидването на мач действаме против самите нас си като общност, публика, идеология. Втория вариант е да ходя на мач, но да не си взимам карта- точно това и направих, просто не съм съгласен с политиката, има и друг вариант-ходене само по гостувания, който на мен лично не ми харесва. За съжаление, нито аз нито вие сме хората с парите...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 24 Авг, 2016 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление и не виждам как един сериозен разговор би променил каквото и да било от това. Буквално сме в небрано лозе в момента.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Авг, 2016 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

парци написа:
За съжаление и не виждам как един сериозен разговор би променил каквото и да било от това. Буквално сме в небрано лозе в момента.


Тоя разговор ще е малко "не знам как е, ама и така не е ". Което е мега абсурден вариант connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 24 Авг, 2016 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

А го има и тоя момент:

Цитат:
Българска действителност: Титуляр на Локо (Сф) заработва като бензинджия

Футболът може и да не е чак толкова печеливша професия. В това се убеди и титулярният защитник на Локомотив (София) Димитър Вакадинов. Младокът изкара тежки 90 минути срещу Спартак в Плевен. „Железничарите“ допуснаха първа загуба за сезона във Втора лига, отстъпвайки с 0:2 на „белите“.

Любопитен факт е, че левият краен бранител е попаднал в стартовия състав, въпреки че предната нощ е карал нощна смяна на бензиностанция. 23-годишният футболист заработва допълнително като служител в петролна компания, тъй като не е тайна, че в „Надежда“ заплатите са сравнително ниски, пише вестник "Труд".

Треньорският щаб на „червено-черните“ също е наясно с професията на Вакадинов, но предвид късата резервна скамейка, наставникът Ангел Колев няма особено голям избор.

Тази практика не е чужда за „железничарите“. Голяма част от играчите бяха принудени през изминалия сезон да си намерят професия, тъй като по това време Локомотив бе в „А“ окръжна група и не взимаха месечни възнаграждения от клуба.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 25 Авг, 2016 7:23    Заглавие: Отговорете с цитат

ха-хааа, това е вече върхът на ....... пърцула. Тогава за какъв професионализъм можем да говориме, що за професионален клуб сме или по скоро Агенция за социални помощи . Хем смешно , но още толкова пъти жалко и обидно. Дори искам да задам естествения въпрос : някои хора имам в предвид ръководители , а не футболисти не се ли срамуват от подобен факт , не се ли обиждат и не смятата ли , че това е удар както по самите тях като ръководители, но и по името и авторитета на самия клуб ????????????????? На Митко Вакадинов едно голямо Браво и прави чест на всички такива хора като него не само футболисти , които с честен труд и пот си изкарват парите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Авг, 2016 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Упссссс.... Какво стана една година по късно?
Имаме отбор в Б група, стегната база горе долу, деца на световно детско първенство със спомени за цял живот. Така ли е?
Нали Иван беше спасителя връжта на когото се молехме? Той придаде ли си доволно важност в мегатегавия момент когато беше на кантар дали да ни има? Да!
Дойде на бял кон, свърши това което се искаше от него. Това е. Феновете щяхме да издържаме отбора на нивото на Войнеговци и Подгумер.
За целта да ни има трябваше да търпим сина му да се прави на футболист-това е. Това е цената. Кратко и ясно.
Друг избор нямахме.
Сега глупости от рода на това че сме го отказали в повече идват, така е.
Кофти за Дарко, за Славчев също и за другите също. Няма кинти, ще ти каже намери като си всезнайко. Незнам кой какви фирми му е обещавал, то всеки си говори като пиян с ушите...
Друго много важно
Да се знае
ТАЯ ГОДИНА НЯМАМЕ ПРАВО ДА ВЛЕЗЕМ В ПЪРВА ЛИГА
да няма драми, това го казвам на всеки фен който срещна из София.
За това и по нисък бюджет е по приемлив.
Респект за момчето то бензиностанцията но навремето хората са били шлосери и стругари и зас. майстори на спорта...
И за бога, спрете с тея псувни в шибания ФБ, нищо не правите.
Сега очаквам Септември да ни бие и да се задълбочи драмата...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Авг, 2016 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
ха-хааа, това е вече върхът на ....... пърцула. Тогава за какъв професионализъм можем да говориме, що за професионален клуб сме или по скоро Агенция за социални помощи . Хем смешно , но още толкова пъти жалко и обидно. Дори искам да задам естествения въпрос : някои хора имам в предвид ръководители , а не футболисти не се ли срамуват от подобен факт , не се ли обиждат и не смятата ли , че това е удар както по самите тях като ръководители, но и по името и авторитета на самия клуб ????????????????? На Митко Вакадинов едно голямо Браво и прави чест на всички такива хора като него не само футболисти , които с честен труд и пот си изкарват парите.


Имаш ли идея колко хора и тук, и на Запад работят на две места?Сигруно и техните шефове се ташаци на рояци?? По-добре да работиш на две,отколкото да хленчиш на двеста.
Стига с това вечно реване и мрънкане. Путкенско е. black_eye black_eye black_eye

Пи,чакам три поредни загуби и вадя специалната серия бръснарски ножчета blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 26 Авг, 2016 11:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички на мача утре ! ! !

САМО ЛОКО !!!!

41259_808
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 26 Авг, 2016 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Футболът може и да не е чак толкова печеливша професия. В това се убеди и титулярният защитник на Локомотив (София) Димитър Вакадинов. Младокът изкара тежки 90 минути срещу Спартак в Плевен. „Железничарите“ допуснаха първа загуба за сезона във Втора лига, отстъпвайки с 0:2 на „белите“.


veni78 написа:
На Митко Вакадинов едно голямо Браво и прави чест на всички такива хора като него не само футболисти , които с честен труд и пот си изкарват парите.


Тази сериозна медия... плюс умалителното Митко... да вземат да му научат името поне! Титуляр е всеки мач biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 26 Авг, 2016 22:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Васил Вакадинов

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D1%81%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2/player/22-16-17/2/11/

Василев ясно ни каза, че пари няма и че ако съберем пари, да речем 20 000 лв с тях може да се плати директно за каквото кажем например заплатата на избран качествен футболист, а просто да си мрънкаме е ...

На Савич му се плащаше (макар и малко) да тренира децата, не е бил без пари в Локомотив, за разлика от по-младите момчета.

Доколкото знам има таван на заплатите и някои от тръгналите си са искали повече пари, не че са били много, но това е пазара на труда. В момента е само изваждане, май почнахме да забравяме каква руина бе стадиона. И аз искам много неща, но с толкова пари това е положението
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 15 Сеп, 2016 23:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив подари футболни топки на първолаците в Надежда

http://lokosf.info/%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D1%81-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%86%D0%B8/1264-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0

clapping clapping clapping
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 16 Сеп, 2016 9:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудесна иниацитива, дано не е първа и последна. Но ме тревожи факта, че комай в момента ставаме само за социални дейности за съжаление. Щеше да бъде повече от страхотно , ако успоредно с тази дейност и първият ни представителен отбор при мъжете играеше добре и редуваше победа след победа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Сеп, 2016 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Чудесна иниацитива, дано не е първа и последна. Но ме тревожи факта, че комай в момента ставаме само за социални дейности за съжаление. Щеше да бъде повече от страхотно , ако успоредно с тази дейност и първият ни представителен отбор при мъжете играеше добре и редуваше победа след победа.


Пълен кеф нема...Дори да сме квартална оферта, да сме оферта...а не някакъв забравен от Бога кенеф connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Страница 9 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum