ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЛОКОМОТИВ
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 21 Авг, 2015 20:18    Заглавие: ВЪЗРАЖДАНЕТО НА ЛОКОМОТИВ Отговорете с цитат

Цитат:


Бойчо Величков: Локо (Сф) ще се върне в елита

Изпълнителният директор на новосформираното дружество Локомотив 1929 Бойчо Величков е категоричен, че тимът ще се завърне в елита на родния футбол. Освен легендарния нападател в него членуват Иван Василев и Валентин Николов. Новото дружество получи регистрация вчера и така тимът започва на чисто. Отборът ще участва в "А" окръжна група, въпреки че сроковете за заявки приключиха.





"Решихме, че нещата не вървят на добре, и предприехме този ход - каза пред "България Днес" Величков. - Събрахме се само истински локомотивци. Правим го заради школата. Тя ще премине към нас. Освен отбора ще издържаме и нея. Парите за децата ще бъдат доста повече от тези за първия отбор. "Локомотив" загиваше и ние искаме да го спасим. Целта ни е да върнем тима в елита на България."
Величков обяви и името на треньора, който ще води "железничарите" в "А" окръжна - Антон Велков.
"Веднага се съгласи на нашето предложение - заяви легендата на "Локомотив". - Ясно му е, че ще бъде трудно. Ще залагаме на наши бивши кадри. За някои домакинства ще взимаме и млади таланти от школата."
Величков изрази специална благодарност към кмета на район "Надежда" Димитър Димов. Той е дал на новото дружество да ползва безвъзмездно базата в Требич.

"Все още не е ясно къде ще играем домакинските си мачове - обясни директорът. - Ще заявяваме и стадион "Локомотив", и този в Требич. Нашето желание е да играем в "Надежда". Базата в Требич е добра. Сега се изгради нов изкуствен терен. Децата ще тренират там. Освен него има и два естествени."


Дано всичко и наред и скоро се върнем където ни е мястото - сред лидерите на българския футбол.

ЛОКО clapping ЛОКО clapping ЛОКО clapping

lokosf2stick1 lokosf2stick2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 8:47    Заглавие: Отговорете с цитат

САМО НИЕ!!! lokosf_gif2 lokosf_gif2 rbmany rbmany lokosf2stick1 lokosf2stick1 lokosf2stick1 lokosf2stick1 lokosf2stick1 0010-loko 0010-loko 0010-loko 0020-marc3 0020-marc3 0020-marc3 0020-marc3 0020-marc3 0020-marc3
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Все още не е ясно къде ще играем домакинските си мачове - обясни директорът. - Ще заявяваме и стадион "Локомотив", и този в Требич.

а това защо е така?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

^ Най-вече заради останалото от Онзи недоразумение, наричащо се клуб (на Дебелите).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 22 Авг, 2015 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Антон Велков: Най-важното е да запазим децата от школата
Касев и Льосков дойдоха, за да го няма Локомотив, твърди новият треньор на новия тим

Старши треньорът на новия Локомотив (София) Антон Велков коментира перспективите пред отбора и обясни кои са приоритети пред ръководството в момента.

"Никога не съм си го представял. Аз бях треньор на Локомотив, когато той още съществуваваше. Тогава също ситуацията беше много тежко. Тъй като съм израснал тук, никога не съм имал илюзията, че ще дойда в отбор, в който всичко е наред. Локомотивците се търсят единствено и само в най-тежките моменти, но честно – не съм си представял, че мога да попадна в такава ситуация, призна Велков в предаването „Гол“ в ефира на Bulgaria On Air.

- Още през 1997 година, когато заминах за Падерборн, не ми трябваше да много време да разбера, че до 29-ата си година съм си загубил времето в България.

Нещата с припознаването стоят по следния начин: едва ли е необходимо да говорим за сериознонстта на хората, които се наемат да създадат този нов Локомотив. Ние, локомотивците, сме били изключително скромни хора, но заради нея стигнахме дотук. Трудно е да съпоставям това, което се случи в последните месеци, с идеята какво трябва да се създаде в момента. Ако нещо може да се припознае в нашия клуб, това са лицата, личностите, които трябва да се припознаят като истински локомотивци. Пропуснатите титли и купи не вредят на нашата самоличност, по-важното е да съществуваме. Ние сега даваме на Локомотив всичко, което той ни е дал на нас. Съществуват много имена, които могат да бъдат казани като локомотивци, и съм убеден, че те ще направят всичко, което е нужно да се направи за начало.

Относно Петър Касев Кирил Льосков...Мога да кажа това, което мисля за себе си. Наслушах се на коментари и се нагледах на репортажи. Аз лично не знам кой изпрати тези хора, но за мен нямам никакво съмнение, че те не дойдоха, за да върви Локомотив. Те дойдоха, за да го няма Локомотив.

Относно футболистите чисто документално, те нямат право да упражняват професията си в друг клуб. В неделя има мач и не се знае какво ще стане, у нас особено лошите неща могат да се случат много бързо. Идеята за нов клуб – за първи път от 20 години насам виждам в лицето на Иван Василев президент на клуб в България, който поглежда надолу, преди да гледа нагоре. В момента целта е да се съхрани школата. Това е, което ни различаваше от другите тимове през годините. Другото е, че този тим ще бъде изключително трудно да се окомплектова и да изглежда като отбор. За нас приоритет е да се запазят децата от школата."
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив (София) 1929 ще играе на стадиона в "Надежда". Новоучреденият футболен клуб взима за стопанисване стадион "Локомотив".
Вече са проведени разговори това да се случи и няма да има пречки. В момента съоръжението се ползва от ПФК Локомотив (София) на Петър Касев и Кирил Льосков, който обаче ще бъде изваден от участие в Югозападната „В" група заради две неявявания на мачове.
Новият клуб, чийто директор е легендата на Локомотив Бойчо Величков, а собственик - Иван Василев, вече е провел необходимите срещи, за да вземе стадиона.
"Това, което се случи с Локомотив, бе с предизвестен край, наистина е дъното. Нямам думи от възмущение, болката е голяма. Ще възродим клуба, сформирахме ново дружество, което вече има регистрация. Започнахме селекцията с треньора Антон Велков, с която ще участваме в „А" областна група София - север. Ще разчитаме и на играчи от стария клуб. Там има хора, които биха ни свършили идеална работа. Ще разчитаме много на наши кадри - те ще са ядрото на новия Локомотив. Имаме предварителни разговори за стадиона в "Надежда". Срещнахме се с областния управител, тъй като съоръжението е държавна собственост. Предстоят нови разговори, мисля, че няма да имаме проблем. Говорихме и с ОСК Локомотив да станем член на организацията. Всички заедно трябва да направим така, че да излезем от тежката ситуация", каза Величков пред БНТ.
Той подчерта, че новият Локомотив ще приобщи и детско-юношеската школа на стария.
"Ще вървим крачка по-крачка. Първо трябва да поставим основите. Ще действаме умерено и пресметливо. Искам да подчертая -приехме идеята да съживим Локомотив заради ДЮШ. Тя е в трагично състояние, а има прекрасни деца. Ако ни няма -няма да ги има и тях. Имахме разговори и с децата, и с родителите им. Те искат да дойдат в нашия клуб. Мисля, че ще бъдем припознати и от феновете. В това отношение няма да има проблем, дано да възродим старата слава на Локомотив", каза Величков.
Отборът на новия клуб Локомотив 1929 започва подготовка за сезона в северната "А" окръжна група (4-а дивизия) в сряда от 18 ч. В него ще влязат 11 момчета от юношите до 19 г. на Локо.
Всички отбори от школата минават към новото дружество на Иван Василев-Бозата..


clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Грозданов: Касев и Льосков имаха Локомотив за чорапена фабрика

Бившият треньор на Локомотив (София) Стефан Грозданов призова всички, свързани по някакъв начин с железничарската идея, да подкрепят новосформираното дружество.

"Както вървяха нещата, бе видно, че трябва да се започне от нулата. След цикъла на Николай Гигов в "Надежда" в клуба влязоха хора, които нямаха никаква идея, а явно и възможности да ръководят отбора. Да го задържат във "В" група и оттам да го изкачат в елита, където несъмнено му е мястото. Касев и Льосков смятаха Локомотив за някаква чорапена фабрика, която е приватизирана и задължително трябва да работи с успех (бел. авт. - една ограда дели стадион "Локомотив" с чорапената фабрика в София). Това е футболен клуб, който има исторически традиции.

При създалата се ситуация хората, които се заеха с възраждането, трябва да бъдат подкрепени. Това са Иван Василев, Бойчо Величков, Антон Велков. Те са локомотивци в кръвта, играли са за клуба дълго време, ръководили са го след това. От тях трябва да започне възраждането. Казвам голямо "Да" на новия клуб", сподели Грозданов пред "Тема Спорт".


clapping clapping clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/sportal_live_tv.php?str=15

Пускай!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Говорихме и с ОСК Локомотив да станем член на организацията. Всички заедно трябва да направим така, че да излезем от тежката ситуация",

Много важно изречение.
Новия клуб се влива в дружеството и
така се запазва и титли и история
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе щом и Даме Груев е бил там...аз съм оптимист bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Говорихме и с ОСК Локомотив да станем член на организацията. Всички заедно трябва да направим така, че да излезем от тежката ситуация",

Много важно изречение.
Новия клуб се влива в дружеството и
така се запазва и титли и история


Нали футбола е отделен от другия спорт още от '85 година????
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
bulgarista написа:
Говорихме и с ОСК Локомотив да станем член на организацията. Всички заедно трябва да направим така, че да излезем от тежката ситуация",

Много важно изречение.
Новия клуб се влива в дружеството и
така се запазва и титли и история


Нали футбола е отделен от другия спорт още от '85 година????


Ти си аматьор мое си праиме кво си искаме chicken
Па като станеме профи пак ще се отделиме,сеш се
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
PILATA написа:
bulgarista написа:
Говорихме и с ОСК Локомотив да станем член на организацията. Всички заедно трябва да направим така, че да излезем от тежката ситуация",

Много важно изречение.
Новия клуб се влива в дружеството и
така се запазва и титли и история


Нали футбола е отделен от другия спорт още от '85 година????


Ти си аматьор мое си праиме кво си искаме chicken
Па като станеме профи пак ще се отделиме,сеш се


вземи панелите, трабанта
Локомотив ми остави biggrin acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Новият Локомотив (София) вече е факт

Създаването на новото дружество "Локомотив София 1929 АД" вече е факт. Новината бе обявена от президента на клуба Иван Василев на пресконференция. Бойчо Величков ще е изпълнителен директор, а Антон Велков треньор на отбора, който ще започне участие в "А" окръжна група. Дружеството е получило съдебна регистрация в петък. Основната цел на създателите на проекта е да възстановят школата на "железничарите". Всички участници в събитието подчертаха, че са приемници на досегашния Локомотив (София), който прекрати участието си във "В" група.


"Надявам се, че ще останете доволен от тази среща. За мен това е новият-стар Локомотив. За да стигнем до учредяване на този клуб, ни трябваше много време и размисъл. Бях много обиден от това, което се случваше в Локомотив и в последните две години не съм ходил на мачове. Но на Голяма Богородица при мен дойдоха хора, които ме помолиха да помогна на клуба. Трябваше да запазим децата. Тук тренират 200 деца. Сега ще акцентираме върху школата. Надявам се, че ще върнем старата ѝ слава. Всяко начало е трудно, но ще търся съмишленици. Няма да подведа хората, които разчитат на мен. Ще следвам този път. Съдебната регистрация излезе в петък", каза Иван Василев
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 25 Авг, 2015 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/gallery/noviiat-loko-sf-zapochva-ot-pyrvi-kolovoz-shte-vyrvi-stypka-po-stypka-342216

Лицата на промяната!!! congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 1 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum