РАВНОСМЕТКА 2015 ГОДИНА

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 11:09    Заглавие: РАВНОСМЕТКА 2015 ГОДИНА Отговорете с цитат

Тука мисля тритомник по дебел от Властелина на пръстените може да се напише...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

А предговор да ти е "Война и мир" :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SashoMont



Регистриран на: 15 Сеп 2015
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

С изключение на последната година бяхме станали за срам и резил, но 2015 обърна посоката и сигурно е за добро. Тия които закопаха отбора вечно да духат супата, а тези които спасиха името Локомотивско и само с двата терена да останат пак ще се помнят.

p.s. A тоя лайнар Аспарухов, кой му взима интервюта и няма ли някой да го предупреди да не бърка в раната, че ще излезе по-голям мизерник и от тия които си биха камшика ама поне си траят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Започнахме с победа над ЦСКА за влизане в Топ 6.Играхме в топ 6,много успешно.Неевероятни емоции с победите над ЦСКА,Берое и Ботев като гост,последната от която ни даде бронзовите медали.Половин месец по-късно Първа тренировка за сезона,а след още 10 дни не взехме лиценз.Уникално награждаване на играчите от феновете,нещо,което се случва може би веднъж в живота.Дойдоха аграрите.Направихме Втора-първа тренировка за сезона във В група.Първи мач с Балкан Варвара,скъпи билети,касичка на феновете и Прасев и Кльсков останаха с пръст в г.з.Играхме и купа на България,дето 300 лева се оказаха проблем.Седмици на ред ги чакахме на стадиона,но те не се явиха.Счупен автобус ела си го вземи.После се оказа,че клуба няма пари и фалира.Основаване на нов клуб към ОСК Локомотив от Иван Василев(де факто стария от 1929,който винаги е бил към дружеството).Трета-първа тренировка пред 300 ентусиазирани фена.После 2 пъти отлагане на първенството.И най-накрая официален мач пред 800 зрители(от тях 200 агитка) с Надежда(Доброславци),рекорд 14-1.Първо гостуване в Иваняне и 13-0.Постигнат бе още един рекорд 16-1 срещу Въстаник Войнеговци.Най-важното започнаха ремонтите-помощен терен,съблекални,дограми,хидроизолации.Намерен бе спонсор за школата,феновете продължихме да събираме касички и също помогнахме.Сезона завърши с 10 от 10 при голова разлика 82-5.Ако седна да пиша подробно верно бих издал трилогия.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 17:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде е Камерън и защо спи!
biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2015 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

С две думи - Death & Glory!!! congratulate congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Дек, 2015 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
С две думи - Death & Glory!!! congratulate congratulate congratulate


е дай повече от 2 думи де...

Уникална година е меко казано ,
към днешна дата е важното,че ни има и сме обединени около идеята и в А окръжна.
Счупиха се няколко балона:
че без гигоф ще изчезнем
без да играем в А група няма да ходи никой
и от тоя род глупости.

Васев направи уникален отбор,върна се Бадема където му е мястото. Може би най добрия футболист който съм гледал с червено-черния екип.Сбъдната мечта-другата ми е братя Пееви да ги видя пак с екипа на Локото.
Уникален мач с Цска в Надежда пред повече от 6 000 чорбари, бой по кратуните,незабравимо.Уникално влизане на Бадема. За нас минимална победа че показахме 70-80 човека къде ни е мястото- във Ве сектор.Респект за хората от подписа ми, имаше и още настрани.
Уникален сезон като цяло-победи в Ст.Загора-по на 2 минути гол, Пловдив размазване като резултат и игра срещу черно-белите. За купата срещу тях към 80-90 човека за съжаление отпаднахме.Победа на ст.Славия, доста рядко ни се случва да ги бием там. Сега трябва да почакат да вземат реванш.
Уникален състав и уникални момчета. Дани Генов,Романов, Божо Митрев,Бадема естествено....ще изпусна някой...всичките.
Незабравим последен мач и завършек на 3-то място, макар и след добро стечение на обстоятелствата от мача на цска и литекс, но игграхме и бихме Ботев там,
няма да забравя радоста на Васев след мача-уникално, които е бил знае...Радоста беше горчива,защото преди тоя мач вече ни бяха отнели лиценза, но медала си е медал и ранглистата си е ранглиста,

Награждаване от феновете без аналог в историята на Бг футбола,за чужбина не съм се интересувал.
Най силния момент откакто съм фен, няма победи,пасове,голове, гостувания-ТОВА Е!!!
После аграрни барони, тотално осиране на КАйчо, един мач с Балкан Варвара пред 800 човека, над 150 агитка, също състав съставен от пичове,треньор и футболисти.Васко Велев - уважение clapping Къде е това момче сега?

Сега от софийските села започва възраждането на истинския Локомотив със стегната база,школа. Добнри новини там има -спонсори монсори.Апаратчици спортно министерство на крака отидоха да трупат рейтинг, дано стане нещо.

Най важното е че сме обединени феновете сме единни, подкрепяме си отбора и президента му и вървим напред.
Събираме пари,квото можем правим,

САМО НИЕ 0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 10 Дек, 2015 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Пила Васко Велев играе за Ботев Ихтиман.Третодивизионния отбор бяха пичове и може би до година много от тях ще се върнат.
Абе да те питам тези мачове с Славия и Локо Пд,не са ли от 2014 година,или бъркам?Абе кой е очаквал,че след последната ни победа на Овча купел,скоро няма да се срещнем със Славия?
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Дек, 2015 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Смесиха ми се мачове от А група, В група, А окръжна biggrin
имат място част от тези момчета от на Вальо Дамянов бандата, включително и Дамянов,
но Локомотив е прекалено голям клуб и не може да нахрани всички.
аз съм доволен,че имаме 5 треньора, които независимо от какви обстоятелства и безпаричие могат да съберат състав и Локомотив да играе,да го има...
Тони им показа преди години по замръзналите терени и физкултурни салони им води подготовката, сега в А окръжна,Вальо Дамянов го показа, Васев го показа, има още толкова хора заради които Локомотив ще го има...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 10 Дек, 2015 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма втора школа, като нашата. Всеки втори бил в ДЮШ и успял в мъжкия отбор става треньор от класа.

През тази година имахме 3-ма треньори и три отбора, чак не може да кажеш кой от кой повече за уважение clapping
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Сря 23 Дек, 2015 22:47    Заглавие: Отговорете с цитат

http://gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/video/slavnite-spomeni-i-trudnoto-nastoiashte-za-loko-sf-i-toni-velkov-357847
clapping Само ЛОКО!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Яну, 2016 21:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина изминалата 2015 беше най-лудата не само от както ходя, а може би и в цялата ни история. Реално още не осъзнаваме какво се случи, какво можеше да се случи и колко благословени сме да сме съвременници на тия събития. Не знам до колко им бяхме на висотата, ама за това може да съди само историята и тия след нас.

Заседанието продължава! САМО НИЕ! lokosf_gif2 connie_running connie_running connie_running
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 14 Яну, 2016 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е наистина изминалата 2015 г. беше необикновена година. Пълна с емоции, събития и какво ли не още . Имаше от всичко и то по много. Жалко единствено, че останахме много малко хората , които сме свидетели и съвременници на всички тези събития . Представям си, ако всичките тези неща се бяха случили преди 30 - 40 години какво щеше да бъде в София, пък и не само.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum