Медиите за нас или "преглед на печата" :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2016 8:12    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.sportal.bg/news.php?news=597952

Феновете на Локо Сф: Срамно е, че не поканиха нашия клуб на срещата за Висшата лига

Вчера след двубоя със Спартак (Подгумер) президентът на Локомотив 1929 (София) Иван Василев, че отборът няма покана за срещата, на която ще се обсъжда създаването на новата т. нар. Висша лига.

Припомняме, че на събитието във вторник в столичен хотел са поканени само професионални клубове. ЦСКА ще има представител в лицето на изпълнителния директор Александър Тодоров, тъй като той се води служител в ПФК-то, участващо в момента в уж аматьорската „В” група.

В тази връзка фен-сайтът на Локо (Сф) www.lokosf.info изрази възмущението си.

Публикуваме текста без редакторска намеса:

"Защо е срамно, ще се зачудят някои от Вас и може би с основание във времената и нравите, в които живеем. СРАМНО Е, защото не е изпратена покана на един отбор, в който се гради вече повече от 6 месеца. Скоро Локомотив ще има база, каквато нямат отбори в "А" група и тази база се гради със собствените средства на Иван Василев и партньорите му. Размерът на средствата, инвестирани в Локомотив, вече достига 300 000 лв.! Има ли въобще друг отбор в България, в който да се случва нещо такова?

СРАМНО Е, защото колкото вина за изваждането на Локомотив от "А" група има Николайчо Гигов, поне толков от вината има и кликата в БФС. Колко години от там си затваряха очите и позволиха тези гигантски дългове да бъдат натрупани?

СРАМНО Е, защото Локомотив е институция в българския футбол - отбор, който е създал десетки национални състезатели, треньори, футболисти и голмайстори на България, и генерирал стотици милиони левове в българската икономика заслужава уважение. Да, Локомотив няма фенската маса на ЦСКА и Левски, Ботев и Локомотив (Пловдив), но на много от мачовете на Локомотив в "А" окръжна група през този сезон имаше повече зрители отколкото на някои мачове в "А" група.

Привържениците на Локомотив подкрепят отбора си навсякъде, като в "А" група има няколко отбора, които не са виждали подкрепа при гостуванията си! Ако имат поне малко срам, БФС трябва да вземе едно честно и умно решение и да поканят Локомотив на срещата за тяхната "Висша лига" и то не заради това, че Локомотив директно ще влезе в нея (както Василев каза, нашият път не е обезателно незабавно да бъдем там), ами заради традициите и хората, които са изградили и продължават да градят нещо там, заслужават уважение".
Цитат:

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр, 2016 6:47    Заглавие: Отговорете с цитат

ФК Локомотив поздравява Славчо Пеев
Славчо Пеев
Днес 4 април 2016 г. изтъкнатият локомотивец и актьор Славчо Пеев навършва 77 години. Господин Пеев нееднократно е демонстрирал с действията си и подкрепата си своята обич за Локомотив.

В кариерата си на актьор Славчо Пеев има участие в 23 игрални филма и в над 70 театрални и 100 телевизионни роли. Като актьор се е снимал в редица знакови филми като „Баш майсторът“, „Няма нищо по-хубаво от лошото време“, „Баща ми бояджията“, „Войната на таралежите“, „Мисия Лондон“ и др. От 2006 господин Пеев поставя началото и на кариерата си като режисьор на театрални постановки.

ФК Локомотив пожелава на Славчо Пеев, щастие и много поводи за радост с любимия червено-черен тим.

http://www.fclokomotiv1929.com/
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Апр, 2016 9:17    Заглавие: Отговорете с цитат

айде и тука:
http://www.7sport.net/7sport/fb_v_grupa/d7819_2.htm

Агитката на Локо София скочи на Боби Михайлов

Изказването на клубния бос Иван Василев, че Локомотив София няма покана за срещата за Висшата лига, ядоса здраво агитката от "Надежда". В сайта на феновете се появи декларация срещу Боби Михайлов и останалите в БФС. „СРАМНО!!! Локомотив няма покана за срещата за новата "Висша лига", написаха от четвъртодивизионния тим, "Защо е срамно, ще се зачудят някои от вас и може би с основание във времената и нравите, в които живеем. СРАМНО Е, защото не е изпратена покана на един отбор, който се гради вече повече от 6 месеца. Скоро Локомотив ще има база, каквато нямат отбори в "А" група, и тази база се гради със собствените средства на Иван Василев и партньорите му. Размерът на средствата, инвестирани в Локомотив, вече достига 300 000 лева! Има ли въобще друг отбор в България, в който да се случва нещо такова? СРАМНО Е, защото колкото вина за изваждането на Локомотив от "А" група има Николайчо Гигов, поне толкова от вината има и кликата в БФС. Колко години оттам си затваряха очите и позволиха тези гигантски дългове да бъдат натрупани?", написаха от "Надежда".
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2016 14:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Футболният агент Урош Голубович: В Локо (Сф) изкарах най-хубавите си футболни години


Урош Голубович е роден на 19 август 1976 г. Бил е вратар на сръбския „Рад“ (Белград) и босненския „Леотар“. В България е пазил на „Спартак“ (Варна), „Локомотив“ (София), „Литекс“ и „Лудогорец“. Той се нареди сред легионерите с най-много трофеи. Има две шампионски титли на България и една национална купа с „Литекс“, както и две титли и две купи с „Лудогорец“. В „А“ група Голубович има има 205 мача. 38-годишният сърбин от две години работи като футболен мениджър. Той даде интервю, в което говори за бъдещето на своя клиент Боян Йоргачевич в “Левски”, за национала Владо Стоянов. Урош се върна и към най-приятните и към най-тежките моменти от кариерата си.

–Урош, ти беше съотборник на нашия национален вратар Владо Стоянов в „Лудогорец“. Как ще коментираш изявите му в контролата срещу Португалия (1:0)?
-О, Владо беше невероятен, беше фантастичен! Изигра перфектен мач, просто отчая с изявите си португалците. Спаси куп чисти положения. Оказа влияние върху целия колектив. Върхът на всичко беше спасената дузпа на Кристиано Роналдо. Изгледах срещата и просто съм възхитен от показаното от Стоянов. Той доказа за пореден път, че е най-добрият български вратар в момента.
–Как се спасява дузпа на Роналдо?
-При всички случаи е нещо изключително трудно. Малко вратари в света са спасявали дузпа на Кристиано. Владо го е правил вече два пъти. На мен ми направи впечатление, че Роналдо вече за трети път изпълнява дузпи в десния ъгъл срещу Стоянов – два пъти на мачовете между „Реал“ (Мадрид) и „Лудогорец“ и сега в Лейрия. И сега имах предчувствие, че ще бие в същия ъгъл.
–Коя е най-голямата звезда, на която си спасявал дузпа?
-Това е испанецът Давид Вия. Когато бях в „Локомотив“ (Сф) играхме една контролна среща в Германия с „Валенсия“.
–Защо повечето експерти твърдят, че всяка спасена дузпа е повече пропуск на изпълнителя, отколкото заслуга на вратаря?
-Нали не се съмняваш, че аз не съм съгласен с това твърдение (смее се). Стражът може да тръгне в обратна посока, а дузпата изпълнена лошо и встрани от целта. Тогава да не би да кажат, че вратарят е страхотен? От друга страна, ако аз хвана шут от „бялата“ точка, ще обвинят изпълнителя, а няма да ме похвалят мен. Така че главно действащо лице е вратарят. Трябва да бъдете сигурен, че няма лесен удар. Изпълнителят има свобода и време да изпрати топката там, където иска.
–Ти сега работиш като мениджър. Твой клиент е Боян Йоргачевич, ти го доведе на „Герена“. Как се чувства той в „Левски“?
-Как се представя най-добре могат да отговорят ръководителите на клуба. Според мен Боян изигра добри мачове. Твърд титуляр е. „Левски“ по всяка вероятност отново ще играе в евротурнирите. Сигурен съм, че Йоргачевич точно в тези тежки мачове ще покаже това, на което е способен. Има богат опит от времето в „Гент“. Иначе всеки футболист има и добри, и лоши моменти. Силното при Боян е психиката. Малко вратари могат да се мерят с него в това отношение.
–Не му ли тежи огромното напрeжение от тези седем сезона без трофей за „сините“?
-Да кажем, че не му тежи дългият период без трофей, значи да излъжем. Но той не е бил част от „сините“ в по-голямата част от това време от 2009 г. (когато идва последната шампионска титла – б.р.) насам. Той дава всичко от себе си, за да излезе тимът от кризата. Чувства се перфектно на „Герена“. Договорът му с „Левски“ е до 2018 г. Продължихме го точно преди Нова година. Споделял ми е самият той, че мечтатата му е да завърши кариерата си в „Левски“. Чувства се левскар, сърцето му е синьо. Навиячите го обичат. Да приключи кариерата си в този отбор би било достоен завършек.
–Ти си мениджър и на Милан Борян от „Лудогорец“. Канадският национал обаче е твърда резерва на Владо Стоянов…
-Да, така е, но не виждам нищо страшно в това. Владо в лицето на Борян има силна конкуренция. Това допринася и за неговото израстване. Кой ще пази, това вече зависи от треньорите и от самите футболисти. Милан е в „Лудогорец“ и чака своя шанс.
–В България си играл в четири отбора. Къде си се чувствал най-добре?
-Имам във всеки от тях хубави и лоши моменти. Първият ми български тим беше „Спартак“ (Варна).
–Как дойде във Варна през 2003 г.?
-В „Спартак“ играеше моят кум Иван Кризманич. Разделих се със „соколите“ заради финансовите проблеми. Трябваше да си търся нов пристан. По покана на Стефан Грозданов преминах в „Локо“ (Сф). В „Надежда“ изградихме силен колектив, воден от супертреньор. Изкарах прекрасни 4 години. Изиграхме нелоши мачове, записахме силен рейд в евротурнирите. Направихме осем мача без загуба. В първенството станахме трети с рекорд от 13 мача без поражение. През 2007 г. се борихме до последно за шампионската титла. За съжаление я загубихме след поражение в пряк сблъсък с „Левски“ – 3:5 у дома. После в „Литекс“ работих със специлисти като Любо Пенев, Ангел Червенков и Мъри Стоилов. Играл съм с половината български национали в момента. Заради тях следя всички мачове на „лъвовете“. След Ловеч кариарата ми продължи в Разград. Почти не знаех къде отивам. Леко се притеснявах даже, когато станах част от проекта „Лудогорец“. Резултатът от престоя ми при „зелените“ е очевиден: две титли и две купи на България.
–От изявите ви в евротурнирите кой е най-силният ти мач?
-Реваншът в Лига Европа срещу френския „Рен“. В София паднахме с 1:3 след едно безобразно съдийство. На 4 октомври 2007 г. на „Рут де Лориен“ спечелихме с 2:1 и бяхме на крачка от това да елиминараме домакините. Двата гола вкара Саша Антунович, а аз спасих 4 шута в рамките само на пет секунди. Пазих страхотно. Преодоля ме само Марвьо в 25-ата минута. Има доста забавни случки около този мач в Рен. Само ще ви кажа, че героят Антунович буквално в последния момент разбра, че ще излезе титуляр. Изобщо не го очакваше. Саша дойде като на екскурзия във Франция. Доколкото си спомням, даже игра с чужди обувки, защото беше забравил своите. В деня преди срещата Саша си позволи да обърне няколко чашки уиски, Грозданов го обяви в стартовия състав. За да се възстанови Антунович изкара часовете до мача в спане.
–Поддържаш ли връзка с атрактивния Саша?
-Не, даже не зная какво става с него. Изгуби се някъде. С част от останалите си съотборници от „Локо“ се чувам от време на време.
-Най-кошмарният ти момент при „червено-черните“ май е онази загуба с 3:5 от „Левски във фактическия финал на първенството?
–Да, разбира се, че е така. Не искам да си спомням даже за този мач от 19 май.
–Имаше обвинения към теб от страна на част от съотборниците ти и от фенове, че си играл симулативно?
-Да, всички негативи тогава ги обрах аз. В живота си не съм предал нито един човек, а и нямам намерение да го направя. Приписаха ми какво ли не, но съвестта ми е чиста. Изиграх много лоши и добри мачове, правил съм грешки, но едно е да ги правиш нарочно, друго без да искаш. Истината е, че на този мач бях контузен, не играх после два месеца. Доказах, че съм чист, когато издържах теста на детектора на лъжата, на който се подложих по собствено желание. Полиграфът доказа, че всички обвинения към мен не издържат. Един от въпросите беше свързан именно с този нещастен мач. Понеже хората много обичат да правят интриги и т.н. аз показах моето достойнство. Никога не съм продавал мач в живота си! Нека всички ръководители на клуба, треньори и играчи да излязат и да видим вярно ли е това или не е вярно. Никой не последва моята постъпка, никой не застана на детектора. Аз го направим и изчистих името си.
–Съмняваш ли се обаче, че твои съотборници са били „хванати“ тогава?
-Не, не искам да коментирам това нещо. Измина много време оттогава. Не трябва да задълбочавам нещата. Не мога да обвинявам никого без доказателства. Моето мнение ще си го запазя за себе си и може би някой ден ще го кажа.
–Кога се подложи на полиграфа?
-През 2012 г. Желанието ми за този детектор се породи след мача с „Литекс“ в Ловеч миналия полусезон. Тогава се появиха слухове, че съм пуснал нарочно голове и съм играл черно тото с някакви сърби. Тогава реших да се подложа на детектора на лъжата, говорих със собственика Кирил Домусчиев и той ми каза, че до него също са достигнали такива информации. Питах го от кои хора идват тези слухове, но той не ми каза, само ми предложи да оставим детектора за след края на сезона. Част от въпросите бяха: „Някой от Литекс казал ли ти е да играеш симулативно?”, “Имало ли е натиск върху теб от страна Литекс?” и “Нарочно ли пусна два гола срещу Литекс?”. Отговорих “не” и отговорът ми бе правилен и на трите въпроса. “Зададох си и някои мои въпроси като “Откакто си вратар в България нарочно пускал ли си голове в своята врата?”, “Играл ли си симулативно за някой от предишните си отбори?”, както и “нарочно ли си пуснал голове за „Левски“ в мача с Локо (Сф)“. Още сънувам загубата от „Левски“, още ми е тежко. Още по-тежко ми е като се говори, че съм продал мача. Ако го бях направил сега нямаше да говоря тук, а щях да съм на плажа в Испания. Излязох титуляр, но играх само през първото полувреме, а второто излязох, тъй като бях контузен. Скъсах мускул и след това трябваше да се лекувам в Германия.
–Работил си с Ивайло Петев. Как се справя той начело на българския национален тим?
-В кариерата на всеки треньор има две посоки – нагоре и надолу. Нормално е понякога да има и несполуки. Важното е, когато нещата не вървят, да се вдигнеш по-бързо. Петев е добър специалист. Мисля, че съумее с щаба си да направи нещо позитивно. Надявам се искрено в следващите световни квалификации да постигне нещо хубаво и да зарадва навиячите.
-Твоят ментор така да се каже Стефан Грозданов наскоро отпразнува 70-годишен юбилей…
-За г-н Грозданов мога да говоря много, направо с часове. Обадих му се да му честитя празника. Той беше приятно изненадан. Поговорихме си малко. В моята кариера Стефан е изключително важна фигура. Много го уважавам. Винаги съм чувствал подкрепа от негова страна в тежките моменти, както за „Локомотив“, така и за мен. Винаги е заставал зад гърба ми. Той има още какво да даде на футбола.
–В света не са прецедент хора на неговата възраст, които заемат отговорни постове все още…
-Да, така е. Обаче всеки човек си знае кога идва моментът да се оттегли от една професия. Грозданов си намери място в Асоциацията на треньорите. Може би това е по-важно. Сега от него ще се учат младите треньори в Бъгария. Мисля, че е щастлив. Там е по-добре, отколкото да бъде начело на някой малък отбор. Пожелавам му успех.
-Два от бившите ти отбори вече не са в елита. „Локомотив“ даже е в небитието – автентичният клуб фалира, а бе създаден нов, който стартира от окръжната група. „Литекс“ пък беше изхвърлен в „Б“ група.
-Много ясно, че ме боли за това положение. Изключително неприятна ситуация. Жалко е, че това се случи. В „Надежда“ новоро ръководство се опитва да направи нещо хубаво. Надявам се и школата да започне да работи добре. В Ловеч да бъдат спокойни. Те дадоха доста национали във всичките възрасти. Бъдещото на тези момчета е сигурно. Мястото на „Локомотив“ и „Литекс“ категорично е в „А“ група. По това спор няма. Дано в най-скоро да се върнат в елита.
–Твоят набор Георги Петков все още пази в „Славия“, макар че чукна 40 години. Не те ли учудва неговото спортно дълголетие?
-Георги и на тази възраст е в топ 5 на най-добрите български вратари. Само той си знае докога ще пази. Само той усеща дали тялото може да издържи на натоварванията. Ако гледаме спортната му форма в момента, сякаш е едва 25-годишен. Петков може да играе, ако иска, поне още няколко сезона и да бие всички рекорди. При вратарите наистина е малко по-специфично всичко. Дори аз донякъде съжалявам, че спрях на 37. Можех да поиграя още малко.
–На кои вратари се възхищаваше като дете?
-Винаги съм уважавал Джанлуиджи Буфон. Той е цяла школа във вратарството. Той беше №1. От по-младите най-добър в момента е Мануел Нойер. Като дете се възхищавах на двама сръбски вратари: Фахрудин Омерович и Горан Пандурович от „Партизан“ (Белград). Това бяха моите идоли. Даже доста често съм бягал от училище, за да ходя на техните тренировки.

Милен ДИМИТРОВ
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Апр, 2016 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

http://bnt.bg/predavanyia/sportna-treska-2/sportna-treska-10-april-2016

Много добро интервю на Иван Василев след 40 минута.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 13 Апр, 2016 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
В кърваво дерби от "А" Окръжна
Локо Сф оцеля сред винкели и локви
Дразнят "червено-черните" с химна на Левски


Див селски екшън и куриози съпътстваха дербито от "А" окръжна Левски Чепинци - Локомотив София (0:2). Столичани бяха принудени да се преборят с локвите на терена и разярените фенове на домакините, за да си гарантират първото място в групата 4 мача преди края на сезона. Головете вкараха капитанът Калоян Ангелов и голмайсторът Калоян Бонев.

От БФС бяха предвидили заряда на двубоя и за съдия бяха изпратили опитния Николай Йорданов на двубоя между първия и втория. Реферът обаче беше постоянно псуван от феновете на Левски и им позволи изключително твърда игра, а в обратна посока свиреше всяко побутване. Страничните съдии пък, освен че бяха обиждани, бяха поливани и с чаши с вода. По уредбата на стадиона пък звучеше химнът на Левски София.

По време на срещата се изля порой, който наводни терена. Това доведе до куриозна ситуация, в която футболистите на Локо близо десетима минути изгребваха водата от наказателното поле, за да могат да изпълнят дузпа. В крайна сметка Велков изпусна от бялата точка.

Феновете на Чепинци постоянно кълняха и псуваха, като един от тях дори се опита да спъне футболист на Локомотив. Последва нахлуване на терена. Напрежението тотално ескалира и агитката на Локомотив също нахлу. На косъм бе да се стигне до сблъсъци, но здравият разум надделя.

След двубоя дори се стигна до сблъсъци между привърженици на двата тима. Бабаит от Чепинци размахваше винкел, друг удари момиче с шал на Локомотив. Това провокира още сблъсъци, които бяха прекратени от полицията, която обаче нямаше как да се намеси на разграденото игрище, при положение, че двете публики лесно имаха контакт една с друга. За щастие всичко приключи без сериозно ранени.

7ДниСмукачи
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Апр, 2016 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Класиране във „В" група = 10 000 лева премия за играчите на Локо (Сф)
От Ивайло Димитров , topsport.bg
„Железничарите" вече си осигуриха титлата в СРГ - Север

10 000 лева премия за влизане в Югозападната „В" група е обещана на футболистите на Локо (Сф) от собственика на клуба Иван Василев, съобщава „24 часа".

„Железни­чарите" вече си осигури­ха титлата в северната регионална група на Со­фия.

За изкачване от 4-ото в 3-ото ниво на бъл­гарския футбол те ще трябва да играят баражи. Въпросните мачове ще са през юни. Първенства­та в 4-те дивизии при­ключват в средата на май, след което ще има 2 седмици почивка.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Апр, 2016 9:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ЦСКА и Локо Сф в спор за голова машина на сезона

Светослав Табаков Публикувана в 20:44 на 13 април 2016 2312 0

Извадените от елита миналата година тимове на ЦСКА и Локомотив Сф са повече от убедителни, съответно в третото и в четвъртото ниво на родния футбол.

„Армейците“ имат 26 победи от 26 мача в Югозападната „В“ група, 78 точки и голова разлика 116:7.

Любопитното е, че Локомотив Сф към този момент също има голова разлика 116:7, само че „червено-черните“ са изиграли 10 шампионатни мача по-малко от „армейците“. С 16 победи от 16 срещи и те са стопроцентови лидери в СРГ-север с 48 точки.

Кой от двата отбора ще спечели надпреварата за голова машина на сезона в България, защото именно това са двата най-резултатни тима във всичките ни дивизии?

Ако говорим за среден брой отбелязани голове, то това с огромна сигурност ще бъдат столичните „железничари“, тъй като те са постигнали попаденията си в доста по-малко срещи.

Любопитно е обаче кой ще стане абсолютната голова машина. До края на първенството ЦСКА има да изиграе 6 мача, а на локомотивци остават четири. Разбира се, съперниците на ЦСКА са с едно ниво в йерархията по-високо, отколкото тези на Локомотив, затова пък „червените“ имат възможност да изиграят повече мачове до края.

Задава се любопитна задочна надпревара...

Бившият централен нападател на Локо Сф Преслав Йорданов сега бележи гол след гол за ЦСКА.

Същевременно юношата на ЦСКА Калоян Бонев /на снимката третият клекнал отляво-надясно/ с 39 гола е топ-реализаторът сега на локомотивци


Абе ние сме машината бе! bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 14 Апр, 2016 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Има един отбор Лозенец в добричката А ОФГ с 117 гола в 16 мача
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 23 Апр, 2016 17:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Холандски футболист позира гордо с фланелката на Локо (Сф)
Автор: topsport.bg

Нападателят на Спарта (Ротердам) – Йоан Фоскамп позира гордо с екипа на столичния Локомотив (София). Снимката е част от благотворителната акция на холандски вестник, който публикува фотоси на различни хора с фланелки на клубове от цял свят.

„Червено-черният“ екип е от времето, когато „железничарите“ за последно участваха в европейските клубни турнири. Тогава те отпаднаха по драматичен начин от полския Шльонск (Вроцлав) след дузпи. Именно през този период, цветовете на поляците бранеше и героят от снимката Йоан Фоскамп.

Явно след края на мача холандецът е успял да размени своята фланелка с тази на Румен Горанов, който тогава играеше с №88 за софиянци.




congratulate congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 31 Май, 2016 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Фасада с нов вид за стадион “Локомотив”

Успоредно с победите във всички мачове през този сезон продължават и постоянните подобрения на стадиона на “Локо” (Сф). Фасадата на сектор “А” получи нов вид, след като на нея бяха спуснати огромни винилови платна с логото на клуба и на спонсора на детската академия “Надежда” Actavis. Около сградата върви преасфалтиране. Новият изкуствен терен, който е на мястото на старото игрище със сгурия, трябва да бъде готов до 15 дни.

Тревният помощен терен пък се сдоби с нови седалки. Там ще се играят мачове на юношеските формации на “железничарите” и затова се осигуриха добри условия за феновете. Предстои да бъде завършена оградата около терена. Той разполага с модерна поливна система, като за нейното функциониране бе изградена и помпена станция. Тя се използва и за поливната система на основния терен. Всичко това се случва за по-малко от година, след като се появи новият клуб със собственик Иван Василев.




https://www.24chasa.bg/sport/article/5542284
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локомотив Сф покани премиера Бойко Борисов на откриването на помощния терен с изкуствено покритие, който беше изграден край основния стадион в „Надежда“.

Събитието ще се проведе на 10 юли от 12 ч.

„Обновеният терен и прилежащата инфраструктура са реализирани по идея на Ивайло Паргов - изпълнителен директор на Детска Футболна Академия „Надежда“, с финансовото дарение на Актавис ЕАД, в партньорство на ОСК „Локомотив“ София и ФК „Локомотив София 1929“.

“Очакваме на събитието да присъстват премиерът г-н Бойко Борисов, министърът на младежта и спорта г-н Красен Кралев, кметът на София – г-жа Йорданка Фандъкова, изпълнителният директор на Актавис ЕАД Илия Пашов, изпълнителният директор на ДФА „Надежда“ Ивайло Паргов и президентът на ФК „Локомотив София 1929“ Иван Василев”, се казва в съобщението на „червено-черните“.


Добре бе дееба...за какво са ни тия всичките властови нещастници...дето сме вечно забравени за тях?!!? angry2 angry2 angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 05 Юли, 2016 16:44    Заглавие: Отговорете с цитат

PR, надежда за някаква помощ. Разбирам го, но грам не ми става по-добре след толкова години на обещания и подритвания на топка в чест на Котето, на Начко.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Юли, 2016 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо (София) започна с равенство контролите

Отборът на Локомотив (София) завърши 1:1 в първата си контрола това лято срещу Сливнишки герой в "Надежда". Двубоят се игра на помощното тревно игрище на "железничарите", което е изцяло обновено и в перфектно състояние. Пред около 500 фенове на "червено-черните" голмайсторът на тима от предния сезон Калоян Бонев даде аванс на домакините в 75-ата минута след точно изпълнена дузпа. Осем минути по-късно Микита Десядков изравни с глава и така срещата завърши без победител.

Бившият треньор на тима Антон Велков, както и бившият халф на тима Даниел Пеев, гледаха контролата, която бе доста груба на моменти. След едно остро влизане дори шефовете на двата тима Бойчо Величков и Венци Рангелов се скараха и размениха остри реплики, но всичко премина без инциденти.

Утре премиерът Бойко Борисов ще присъства на откриването на помощния терен с изкуствено покритие, който беше изграден край основния стадион в "Надежда".

Както е известно, "червено-черните" се готвят за завръщане в "Б" група, докато играчите от Сливница ще играят отново в Югозападна "В" група, въпреки че очакваха покана да играят сред професионалистите, тъй като отговорят на условията.


Много мразя като почнат да ни надуват публиката angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 10 Юли, 2016 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

250-300 човека имаше
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Следваща
Страница 2 от 39

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum