Медиите за нас или "преглед на печата" :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Локо (Сф) може да влезе в Първа лига

https://www.sportal.bg/news.php?news=727465&team=10&champ=26

слухове разни.


тука има верно шанс, малко горчив ама това е -сами си го направихме.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека глупостите започнат - СЕГА! boast biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Промени във формата винаги могат да се случат , така както се случиха преди 2 години. Ако Верея не получи лиценз за участие и отпадне от групата , дали ние ще имаме правото да играеме на тяхно място като втори в крайното класиране във Втора лига след като сме загубили бараж за влизане. Съвсем отделен е въпроса ако още от сега - т.е. още от тази година от БФС решат да върнат стария формат от 16 отбора и тогава вече можем да бъдем поканени и ние, тъй като най-вече нямаме никакви задължения, имаме стадион на който да играеме, сектор за гостуващи фенове и пр. Но дали клубът е готов за подобно предизвикателство, като финанси, бюджет, от там вече селекция и т.н. не знам. Да не стане така, че зор да се върнеме там където сме били и всички искаме да бъдем , но да не сме готови в чисто спортно-технически аспект и да изглеждаме едва ли не по зле и от Витоша Бистрица през изтеклия сезон - всеки да си оправя едва ли не головата разлика с нас. Този вариант при всички случаи няма да е по добрия . Само Локо , времето ще покаже. каквото е писано да става - то ще стане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 13:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Иван Василев каза какво е бъдещето на Локо (Сф)

Собственикът на Локомотив (Сф) Иван Василев даде екслузивно интервю пред главния редактор на „Витоша Нюз“ Милен Димитров. В него бизнесменът даде отговор на всички актуални въпроси, касаещи настоящето и бъдещето на клуба.

-Г-н Василев, изминаха няколко дни от злополучния мач срещу Витоша (Бистрица). Премислихте ли случилото се?
-Много ми е тежко, признавам си. Факт е, че ние объркахме сметките на много хора. Играхме почтено и точно. Локомотив винаги ще играе по този начин. Гарантирам ви. Това е втъкано, заложено в гените на този славен клуб. При нас няма уредени мачове, задкулистни неща, излиза се и се играе. Аз мач никога не съм дал, няма и да дам.
-Чуха се информации, че обмисляте оттегляне от клубните дела…Кога ще обявите крайното си решение?
-Трябваше да го обявя днес (четвъртък – б.р.). Не искам обаче да го официлиазирам поради ред причини. В момента има инвеститори, с които преговаряме сериозно. Италианци са. Искам обаче да проуча внимателно хора, преди да им дам Локомотив. Искам да има гаранции за нещата, които обещават.

-Вие лично за себе си решихте ли какво ще правите?

-Не, не съм решил. Колебая се. Може и да се откажа, ще видя как са нещата…При всички случаи ще го сторя едва тогава, когато видя, че Локомотив е в добри ръце и може да се надгради. Аз и моят екип направи страшно много, няма от какво да се срамувам. Всичко сторено е зад гърба ми – това е дадено за клуба, това е дадено за децата, това – за обществеността. С една дума с моите колеги ние извършвахме една социална дейност. Никой не можа да го разбере и да ни помогне. Единствено аз и Веско Стоянов, също така и благодарение на моите приятели направихме това за изминалите 3 години. Чрез вашата уважавана медия искам да им благодаря на всички тях. Когато имам повече яснота, ще обявя и своето решение. Дали ще са италианците, дали ще са други, дали ще остана – всичко е в проекция и зависи от доста фактори.

Сложна е ситуацията. Продължавам да обикалям, да търся изход и варианти. Моят бизнес е среден, аз не съм мастит бизнесмен, за да се правя на Рокфелер. При мен всичко е почтено и точно, казвам го още веднъж. Малко са футболните клубове в България, които като нас да нямат нито една стотинка задължения. Това говори за добър мениджмънт. Значи огромно сърце и емоции. Аз се гордея с това. Да, и срещу нас, както навсякъде има упреци, има недоволни хора, хейтъри…Има добри, има и лоши хора, първите оценяват това, което правя. Другите само чакат да стане сакатлък, за да се радват. Нищо де, аз им желая всичко най-добро на тези хора. Да са живи и здрави. Но лично аз съм обиден от някои неща.

-От кое обвинение ви заболя най-много?
-Някои просто не искат да признаят това ,което сме направили. Има реплики, обиди, много неща. А те не знаят, че цялата тази помия се отразява и на мен, и на семейството ми. И аз си платих със здравето. Две седмици бях по болниците. Никой не ме пита какво ми е. Чрез вас искам да благодаря и на семейството си, защото го лиших от внимание, от средства. Това всичко го дадох за Локомотив. Именно затова ми е обидно, когато ме хулят

Да, толкова направимх, може да е малко, но такива са ми силите. Ако намерят някой по-добър или по-богат от мен, съм готов да му дам клуба. На масата да дойдат, да заповядат, аз не искам пари, не им искам нищо. Искам Локото да върви напред, да е финансово обезпечен и да има сърце, както аз и моите колеги имат такова. Пак повтарям – аз не правя бизнес, а правя всичко от сърце и от емоции. Което е коренно различно. Не би трябвало да е така, защото аз съм бизнесмен човек, трябва да не се водя от емоциите, но…Хейтърите създават само негативизъм, а това е пагубно не само за Локомотив, но и за останалите клубове. Това е срамота.

Само ще ви припомня един факт от живота. Вдигнахме цената на билетите за домакинските мачове на 7 лева. И знаете ли какво ми пожела един от т.нар. „фенове“? Пожела ми да си купя смещи с тези пари! Само че аз с тези 7 лева не мога да си покрия даже разхода по мача. Заяждат се – каква ми била далаверата, как съм изградил всичко само по европрограми…Ама по коя програма да го направя това? Все едно съм откраднал пари…Как да крада – от единият джоб в другия…Това са пълни глупости. Това ме накърнява. Това ме убива. Аз съм честен човек, и ти, Милене, добре ме познаваш. Изключително коректен и честен.

На кой и по коя програма? Аз нямам собственост върху стадиона, нямам нищо. Кой луд ще ти даде да спечелиш програма? Което съм направил, ще остане и след мен. Даже още тези дни стартира ремонт и на помощното игрище, което подновихме преди 2,5 години. Сега ще го зачимим още по-качествено. Работи се. Ако почна да говоря какво сме изградили и направили за тези 3 години…
-Колко лични пари хвърлихте в Локомотив до момента?
-Не искам да говоря, но са много. Около милион са. Някои ако си мисли, че става въпрос за 50 000 или 100 000 много се лъже. Това са страшно много средства, а за човек със среден бизнес е тежко. Но се гордея със себе си и екипа – Бойчо Величков, Вальо Николов, Веско Стоянов, Иво Паргов. 420 деца имаме. Плюс партньорството с Милан. Тук благодаря на Сашо Александров от „Развитие“, че плати вноската към италианския гранд. Всички останали разходи по посрещането на тяхната делегация са от мен – самолетни билети „бизнес класа“, шофьори, коли, хотели, режийни.

Очаквайте продължение!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди малко в Спортала излезна статия, че Верея са получили лиценз за Агрупа да се състезават тази година. Статията е под заглавие : Верея охлади мераците на Локо Сф за Първа Професионална лига.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 14:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Цирк буш представя...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

А бе остави се, цяло лято ще е така, та чак и до есента. Ами ние да си стягаме задниците и дано направиме добър отбор за новия сезон. Че изминалата година като гледам ще ни се стори като цвете за мирисане пред настоящата, която ни чака.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Цирк буш представя...


Тъпият филм нанай си феродо boast bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

...чакай че накакви талянци от статията по-горе .... bb
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 15:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Пд е отбора,който виси с лиценза
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/ivan-vasilev-pregovariam-s-biznesmen-ot-rim-za-loko-sf-490741
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 01 Юни, 2018 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/ivan-vasilev-pregovariam-s-biznesmen-ot-rim-za-loko-sf-490741


Джентрееееееееее ди мареееееееееее blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Съб 02 Юни, 2018 9:24    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.blitz.bg/sport/lokomotiv_pd/lsnakha-lzhi-na-italianetsa-manchini-pozhelal-da-vzeme-lokomotiv-plovdiv_385234.html

Ей този е "бизнесмен" от Рим и фен на Лацио, какъвто го описва Василев...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Юни, 2018 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Уж бил Лотито- президента на Лацио и Салернитана...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Съб 02 Юни, 2018 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Уж бил Лотито- президента на Лацио и Салернитана...


Дано да е той, а не ония дето се е натискал да взима и други клубове в БГ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  Следваща
Страница 23 от 39

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum