Медиите за нас или "преглед на печата" :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 27 Юли, 2016 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
В сряда (27.07.2016 г.) от 18:00 часа отборът на Локомотив ще проведе поредната си контролна среща. Мачът ще се играе на помощния затревен терен срещу отбора на ФК Кариана (Ерден).


http://www.novsport.com/news2035971_1070.html bye bye bye


Пускайте линкове към .info-то, ане към сайтове цитиращи го acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 27 Юли, 2016 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
В сряда (27.07.2016 г.) от 18:00 часа отборът на Локомотив ще проведе поредната си контролна среща. Мачът ще се играе на помощния затревен терен срещу отбора на ФК Кариана (Ерден).


http://www.novsport.com/news2035971_1070.html bye bye bye


Да им ева майката angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив София намери нов спонсор за „Б“ група (ВИДЕО)
петък, 29 юли 2016 г.
Автор: Филип Петрунов

Иван Василев и Александър Александров със сериозни намерения относно финансирането на Локомотив

Локомотив София, който заедно с ЦСКА преди една година бе изхвърлен от професионалния футбол се завръща доста по-силен, и с доста сериозни идеи. Какви са те, специално за LIVESPORT.BG разговаряме с Александър Александров – главен мениджър на Корпорация „Развитие“.

Г-н Александров, присъствахте на откриването на новите терени на Локомотив София заедно с Иван Василев. Разбрахме, че ще помагате финансово на Локомотив чрез Корпорация „Развитие“. Знаем, че сте локомотивец, това ли Ви накара да решите и там да помагате.
- Аз не съм точно локомотивец и всичко тръгна от това, че фирмата на Василев „JOMA“ облече националите по плажен футбол. Той направи жест като подари игралните екипи за националите. После започнахме да си говорим за футбол, той нямаше проблеми с финансирането понеже играеше в А окръжна група. След като влезна във „В“ група той си беше направил сметката, но сега след тези размествания той ще участва вече в „Б“ група. Обаче да играеш в „Б“ група, не е като във „В“. Аз съм ръководил отбор там и знам какво е. Василев е човек, който е играл футбол, разбира материята, трябва да прави селекция, и се оказва, че тук трябват повече финанси. Това бе причината и той ме помоли да му помогна и с пари и със акъл. Парите не са най-важни, защото има различни начини за финансиране.. Сега освен, че ще финансирам директно клуба, аз съм избрал един начин, който е все още конфиденциален.


В тази връзка какви са целите на Локомотив за „Б“ група?
- Целите са доста умерени. Василев каза така, нека тази година да се утвърдим в „Б“ група, дори и да сме в средата, а за другата година да мислим за нещо сериозно. По принцип не е добре да се скача толкова бързо. Иван знае как да се правят нещата, и той ще привлече още съмишленици към него. Ето с привличането на „Актавис“ той си решава проблемите за детско-юношестката школа. Това му помага да се концентрира изцяло към мъжкия отбор. Точно за това предстоят както ви казах едни разговори, и ако нещата се случат ще имаме новина, която ще е добра за феновете на Локомотив.


Професионален футбол. Плажен футбол, волейбол, гледате ли към още спортове, или на този етап спирате?
- Стига толкова. Смятам, че това е достатъчно за няколко години напред. Малко ще ми е трудно, но аз имам хора около мен, който ми помагат. Пример за това е Велин Крачанов, който е спортен мениджър на „Развитие“, той много ми помага. В Локомотив аз няма да се занимавам с нищо друго освен с търсенето на финанси. Там е моята сила. Същото е и в „Скаутската лига“, разбрали сме се с Владо Николов той да се грижи за всичко свързано със спорта, а моята задача са парите. Пак казвам, силата ми е във финансирането и намирането на пари
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
... той ме помоли да му помогна и с пари и със акъл. Парите не са най-важни, защото има различни начини за финансиране.. Сега освен, че ще финансирам директно клуба, аз съм избрал един начин, който е все още конфиденциален...

Oh, fuck...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак забулени неща, вятър и мъгла. Щом трябва ще почакаме, времето ще покаже. То е най-големият съдник. Дано се случат нещата, ще се радвам много, пък и не само аз разбира се, а и всички които обичат Локомотив.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 14:40    Заглавие: Отговорете с цитат

В първия кръг ФК Созопол ще домакинстват на ст. Локомотив clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Объркал си се. Царско село ще домакинства на стадион Локомотив
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Пак забулени неща, вятър и мъгла. Щом трябва ще почакаме, времето ще покаже. То е най-големият съдник. Дано се случат нещата, ще се радвам много, пък и не само аз разбира се, а и всички които обичат Локомотив.


Айде стига с тоя вечен български песимизъм banned banned banned Щом вече още някой помага с финансите, нещата почват да стават по-смислени bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Юли, 2016 16:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички схемаджии и номенклатурчици с кинти са добре дошли.
Само Локо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 11 Авг, 2016 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
В ритъма на ретро чалгата
Локо Сф на купон в дискотеката на шефа
"Червено-черните" вдигат тежки наздравици, Тити Папазов също


Локомотив Сф отпразнува с шумен купон завръщането си в професионалния футбол. "Червено-черните" постигнаха първа победа във Втора професионална лига над Левски Карлово в понеделник привечер и веднага я поляха.
Целият отбор на Ангел Колев посети култовата чалготека "Клуб 33" в Студентския град, която е собственост на президента на Локо Иван Василев-Бозата. Там диджей Теди Джорджо забавляваше Железничарите с най-големите чалга хитове от 90-те.
„Посвещаваме нашия успех на собственика на Локо Иван Василев. Ако не беше той, сега отбора нямаше да го има”, удариха коляно пред шефа „червено-черните”. Капитанът Даниел Пеев се вихри бясно на дансинга, а накрая отиде и зад диджейския пулт, но не за да пуска любимите си хитове, а за да се снима.
На купона имаше и гости, най-разпознаваемият сред тях беше Тити Папазов.

rbmany
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 11 Авг, 2016 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Снимки от чалгата:

http://7dnifutbol.bg/archives/38818
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Сря 17 Авг, 2016 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Все едно слушам мистер Льжан - Гигов преди години. Кьде щял да бьде Локомотив ако не бил той и че Надежда щяла да бьде само едно географско понятие. Сега по сьщия начин : ако не бил Василев , - локомотив нямало да го има. Май нищо не се е променило в мисленето и главите на някио хора. Да наистина Бозата ни спаси, извади ни от небитието, но такива коментари от подобен род просто не правят чест. Пьк и много напомнят , както вече казах за Гиговото време.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Авг, 2016 7:11    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Все едно слушам мистер Льжан - Гигов преди години. Кьде щял да бьде Локомотив ако не бил той и че Надежда щяла да бьде само едно географско понятие. Сега по сьщия начин : ако не бил Василев , - локомотив нямало да го има. Май нищо не се е променило в мисленето и главите на някио хора. Да наистина Бозата ни спаси, извади ни от небитието, но такива коментари от подобен род просто не правят чест. Пьк и много напомнят , както вече казах за Гиговото време.


Ама са до голяма степен верни agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 19 Авг, 2016 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Ангел Колев : Локомотив ще бъде костелив орех за всички



http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1220-%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B2-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%89%D0%B5-%D0%B1%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B2-%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%85-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 19 Авг, 2016 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив винаги трябва да се бори за най-доброто, а в конкретния случай не да крета в средата на таблицата на Б групата. Просто не отива на такъв тим да има такива среднячески и примиренчески цели и дух. Трябва да се бориме за възможно най-добро класиране , т.е. първо място, пък каквото стане такова. Ако успееме ще е супер, пък ако не - няма да е фатално и никой никого няма да разстрелва затова, че не сме успяли още в първата година да сме първи. Но съвсем друго е когато сме опитали именно защото сме Локомотив , а не Оборище, Созопол и т.н. Това е моето мнение !!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Следваща
Страница 4 от 39

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum