Медиите за нас или "преглед на печата" :)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 14 Ное, 2018 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
lifes написа:
Pride написа:
https://www.gol.bg/cska/2018-11-13/tsska-plashta-100-bona-na-septemvri-za-zdravko


И Септември почна да вади футболисти. Дано от 2003, набора който води Юли Петков, и при нас излезе нещо читаво.


Едва ли.Трябва да стане чудо.Докато не започнем да играем елитни групи......


Не е задължително, дори обратното. Поне за мен само Елитна 15 е важната, следващите набори трябва да отиват направо в мъжкия отбор. Не да се чакат вечни надежди, така на 19 или ще влизал в 10 мача с мъжкия отбор или ще се ориентирал за нещо друго, така ще е и по-честно спрямо момчетата от школата.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 14 Ное, 2018 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

това никога не се е правило в световния футбол, прескачаш набори, разликата от юношески до мъжки футбол е огромна.Смачкват те като ваденка.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 14 Ное, 2018 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Не е задължително, дори обратното. Поне за мен само Елитна 15 е важната, следващите набори трябва да отиват направо в мъжкия отбор. Не да се чакат вечни надежди, така на 19 или ще влизал в 10 мача с мъжкия отбор или ще се ориентирал за нещо друго, така ще е и по-честно спрямо момчетата от школата.


Задължително е да сключиш(или да се опиташ) първи професионален договор като станат на 16 и да му дадеш заплата. По този начин може да опиташ да задържиш юношите. Ако си тръгне, има таблица с компенации, които получава клуба който е участвал в изграждането на дадения ритнитопковец.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 14 Ное, 2018 18:47    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
това никога не се е правило в световния футбол, прескачаш набори, разликата от юношески до мъжки футбол е огромна.Смачкват те като ваденка.


Напротив, всички големи таланти им е даден първи шанс на около 16-18 години. В Локомотив примери колкото искаш, не говоря за цели мачове, а за минути и тренировки с мъжете. Щом Бадема с неговия ръст успя, значи с желание и правилен подход може.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 14 Ное, 2018 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе стига сте бърборели врели-некипели ?!
Елитни групи играеме ли питам? Не.
Айде стига глупости !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 7:10    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Абе стига сте бърборели врели-некипели ?!
Елитни групи играеме ли питам? Не.
Айде стига глупости !


Хич не са врели-некипели. Първо и най-важно нямаме отбори за там и направо ще ни смачкват, а от някой дето постоянно го бият трудно ще израсне играч. Второ над 50 000 лв. на година са разходите за една елитна група.

Преди да тичаш, трябва да се научиш да ходиш, а ние още не сме. Някои набори са трагични, та школата без стипендии ще е само хранилка. Видно е че някои треньори са още са в комунизма.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 7:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина и за мен кадровото положение при нас е трагедия, с малки изключеения, и то на всички нива. Като почнеш от меринджеите и стигнеш до тия дето "поддържат" терена connie_29 black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

докато умуваме изкуствените и измислени отбори, които ги плюеме се развиват с 300....

Цитат:
Талантите на Витоша (Бистрица) до 17 години записаха трети пореден и общо пети успех в Елитната юношеска група. Футболистите на Никола Николов грабнаха в последната минута трите точки при визитата си на Локомотив (Пловдив) в среща от XII кръг на шампионата.

Септември юътс 17 са на 4то място,

ще вадят футболисти и поне ще им се издържат отборите от това, за 17 годишните трябва договор с клуба, и ако рече да го вземе цески да речем ще трябва да извади едни пари,
горе долу това е начина.
за парите, плащат се едни такси от родителите, до голяма степен е едно перо влизащо....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
докато умуваме изкуствените и измислени отбори, които ги плюеме се развиват с 300....



Тука ни имаме глас, ни визия, ни опит...да не говорим план какво и как трябва да се направи. Така че освен да гледаме и да коментираме едва ли има с какво друго да помогнем. Или да наемем спец който да знае за какво иде реч...Ама знаеш наще умни тикви колко са благосклонни към "външен опит' black_eye banned chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
докато умуваме изкуствените и измислени отбори, които ги плюеме се развиват с 300....



Тука ни имаме глас, ни визия, ни опит...да не говорим план какво и как трябва да се направи. Така че освен да гледаме и да коментираме едва ли има с какво друго да помогнем. Или да наемем спец който да знае за какво иде реч...Ама знаеш наще умни тикви колко са благосклонни към "външен опит' black_eye banned chicken


Школата май се води от Паргов, който осигури финасирането за терена от Актавис (които не го платиха целия та Василев го доплати). Кой определя кадрово какво се случва в нея незнам. То нали благодарение на пари от Развитие и Василев се сключи договор с Милан и идваха техни треньори за по седмица, ама дали още идват?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 12:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Идват за кибапче с хлебче от Бойко boredom boast biggrin

За лицето Драго Панков някой сеща ли се? Заклет локомотивец, бивш водещ в радио Гонг, движи сайта за младежки футбол Виаспорт и ако не се лъжа е мениджър на някои от частните детски футболни школи. Това е единствения "кадър" с опит по темата който познавам connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай повече инфо, знам, че преди бая време се зае с Виаспорт, но не съм го виждал да пише там.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Чешаме си езиците за нещо което е ясно - Василев каза и продължава да казва че няма пари за Локомотив и че търси нов собственик за клуба. Ако имаше пари, и школа щяхме да имаме и отбор в А група.

Толкоз и САМО ЛОКО!


Последната промяна е направена от lifes на Чет 15 Ное, 2018 15:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Ное, 2018 14:13    Заглавие: Отговорете с цитат

По начина по който го е захванал, пари няма да има НИКОГА. И това е повече от ясно. И спонсор няма да намери, ако разбира се Чико не направи някоя магия comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Ное, 2018 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/preeksponiran-li-be-sluchaiat-s-nadpisa-loko-sofiia-v-iaponiia-514919
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Следваща
Страница 31 от 39

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum