Връщат Локо София във Виша лига?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 31 Яну, 2016 19:21    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Vse po usileno se govori, 4e taq partenka ste se okaje istina black_eye biggrin Tarsiat se varianti...

Ako ste e taka triabva stqgane na Brigadata acute


Сметай ако резко се окаже че си име...и евреите пак няма да играят ЕКТ biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 03 Фев, 2016 16:00    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Vse po usileno se govori, 4e taq partenka ste se okaje istina black_eye biggrin Tarsiat se varianti...

Ako ste e taka triabva stqgane na Brigadata acute



То хубаво ама ни ремонтиран стадион имаме, ни бюджет за В група, камо ли за А... Реалността е леко по-леко В, Б, А група и т.н.
lokosfspray1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Фев, 2016 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Днеска чух че искали да увеличават Б група на 20 отбора...Стъпка едно? boredom boredom boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Фев, 2016 22:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде и Домуса търси "законни вратички" да ни върне във Висшата лига!!! boast boast boast

Не спират секви галфони да се упражняват на нас angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Фев, 2016 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Босът на Лудогорец Кирил Домусичев заяви, че подкрепя твърдо проекта за създаване на Висша лига, като добави, че дори хора на разградския тим стоят в основата на тази идея. Той обясни, че по този начин се търси вратичка по законов път да се върнат традиционните големи за България отбори – ЦСКА, Литекс и Локомотив София.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 06 Фев, 2016 17:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Неясна схема, по-скоро мечта
Константин Баждеков
Левски
В Левски не сме коментирали идеята за Висша лига. На мен нито ми е ясна формата, нито условията, при които може да се случва. Не може да коментирам нещо, което не ми е ясно и как тази идея би се реализирала. Говори се за банкова гаранция. Това трябва да го има и сега, а и преди го имаше като изискване. В момента съществуващият формат на "А" група отговаря на изискванията по действащите наредби. Ако се въвежда нова структура на първенството и на други формати, трябва да се промени цялостният характер на съществуващата наредба. Не знам това доколко може да се случи, съобразно нормативните документи на БФС, които са съгласувани с УЕФА и ФИФА. Не ми е ясна схемата и по какъв начин може да се случи тази Висша лига. Как така ще върнат в елита отбори, които са в долните дивизии. Това да не е по желание?! За да се участва в такъв формат, трябва да има насреща юридически лица, които да поемат отговорността, свързана с бюджет, стадион и т.н. За мен това е много трудно изпълнима задача в съществуващата ситуация във футбола ни като бази и финансиране. Виждате, че сега не може да се уреди това и да има нормални условия по стадионите, камо ли да говорим за разширяване на групата. Да си говорим такива неща, които са далече от реалностите, не е сериозно. Всеки може да даде идеи, но въпросът е доколко те са изпълними. Защото разликата от идеята до реалността е по-скоро мечта.

Само да не се прескачат групи
Илко Русев
Берое
Аз поне не знам официално за създаване на Висша лига. Нито при какви условия. Но сме против в нея да участват отбори, които са наказани, да прескачат няколко групи, за да бъдат реабилитирани по такъв начин. Иначе съм "за" такава лига, но не зная при какви условия ще бъде създадена.

Едва ли ще съберат и пет отбора
Христо Крушарски
Локо Пд
Нямам нищо против идеята за Висша лига. Гледам, че колегите се надпреварват един през друг да говорят, да дават мнения и да коментират. Според мен обаче затова имаме постоянни проблеми, защото станахме големи всезнайковци, всичко ни е ясно. Искам да попитам с какво тази Висша лига ще се различава от сегашната "А" група? Чувам, че искат клубовете да имат банкова гаранция, стадионите да са в добър вид, да имат осветление и т.н., но ако това е основното условие, то в тази група няма да има дори 10 отбора, а 5. То какво излиза, ще имаме Левски, Лудогорец, Берое, сигурно Литекс и ЦСКА, и дотам. Ако от БФС се вземат в ръце и затегнат мерките, ще има и силна "А" група, ще има конкуренция, но на този етап подобно нещо аз не виждам.
Не искам да звуча като песимист, който отрича всичко, но това с банковата гаранция не го разбирам. Ако ходя и разнасям чек, че имам 500 хил. лв., това какво ще промени. Ето аз имам 5 лв. и ще ги похарча за футбол. Нека да си наредя моята къща, да сложа ред в нея, а едва след това ще говорим за другите отбори.

Добре, но на този етап е несериозно
Венко Попов
Пирин
Има си правила, по които работи БФС и не могат да се прескочат разпоредбите и законите на ФИФА и УЕФА. Идеята наистина е добра, но никой още не е казал какви ще са критериите, по които ще става лицензирането и попадането на отборите в такава Висша лига. Реално това е постижимо, но не в близките 4-5 години. Нека всичко си стане по естествен път. Добре е да се изискват терени и стадиони, както и финансова стабилност и банкови гаранции, но колко отбора биха успели да направят това? За момента това е само хипотеза и не мога да кажа доколко е сериозна идеята за създаването на Висша лига. Искат да върнат ЦСКА, Литекс и Локомотив София, но аз бих попитал кой Локомотив - старият или този, който е новият и участва в "А" окръжна група?

Искаме си старата "А"
Златко Живков
Монтана
Не ми се струва реална тази идея за Висша лига. Нито е ясно формулирана като идея, нито е ясно възможно ли е да се реализира законово, въобще не съм оптимист. Какви ще са критериите, как ще се прави подбор на поканените клубове? Слушам и чета, че ще се канят няколко клуба от аматьорския футбол, а защо само няколко, питам аз. Ами ако има повече желаещи, какво ще стане? Освен това, говори се за финансови критерии, това е много хубаво, но нали виждаме всички какво е състоянието на клубовете ни, на държавата ни като цяло... Ето ви и друга неяснота: ние играем на полуфинал за купата, но там има два отбора, които са с неясен статут. Единият е изваден от първенството, а другият е със санкция да не участва в европейски турнири и с неясно бъдеще в нашият футбол. А ние си говорим за висши лиги. За мен по-реалистично е вместо тази "А" група от 8-9 отбора, да се върне старият формат на "А" група от 14 или 16 отбора и да се възродят стари центрове, а не да се играе футбол в 4-5 града. В западните ни съседи правиха такива експерименти и в крайна сметка върнаха старите си формати на първенства. Не сме готови за Висша лига.

Зад идеята сме, но нека видим нещо реално
Пламен Марков ЦСКА
Първо, за момента никой не е излязъл с официално изявление по темата с нещо конкретно, което да коментираме. Разбира се, от ЦСКА ще сме щастливи, ако се създаде подобна лига и бъдем поканени. Нормално е да искаме да играем в "А" група. Но не съм наясно как ще се развият нещата.

Твърдо подкрепям
Иван Василев
Локомотив Сф

На мен лично идеята за създаване на Висша лига е добра и аз напълно я подкрепям. Вижда се, че в този формат "А" група не предлага на повечето отбори да играят на най- високо ниво. Освен това има 4-5 клуба с пари - в тях има добри чужденци. Но какво се случва с добрите българи? Нали и те трябва да играят някъде. И ето, получава се една такава лига от 12-14 отбора, в която да има и по-малки отбори с млади българи. В "Локомотив" до лятото ще сме готови с ремонта по базата, ще си стегнем и стадиона, така че ако ни поканят, защо да не участваме. С бюджет от 1,5-2 милиона лева спокойно един клуб може да се издържа. Като се прибавят и парите от телевизионни права, ще покрием и финансовите изисквания за участие в такава лига. Хубаво е да има и критерии за участие. Трябват нормални условия по стадионите, терените също са ужасни. И задължително трябва да има условие за финансова обезпечение.

Хмм...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Фев, 2016 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали не са намерили кинти от някъде... boredom boredom boredom

Цитат:
Само ЦСКА и Локо (Сф) искат Висша лига, сочи анкета


Само ЦСКА и софийският Локомотив подкрепиха идеята за Висша лига, показа анкета сред клубните ръководители проведена от вестник "7 дни спорт". Двата тима играят в трета и четвърта дивизия и нямат друг шанс да се върнат скоро в елита.

Константин Баждеков от името на Левски определи идеята като мечта.

Малките тимове директно отхвърлиха плана, разкрит от Борислав Михайлов и Кирил Домусчиев. "На Боби чавка ли му е изпила акъла", попита директно Венци Стефанов от Славия.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 07 Фев, 2016 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

*Venko Popov ot "Pirin" shte bere mnogo yadove.... angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 14 Фев, 2016 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
*Venko Popov ot "Pirin" shte bere mnogo yadove.... angry2


Селянинът се кефи на селянин...еби го...

Зачитаме тука:

Цитат:
Домусчиев настоява за рестарт на “А” група


Кирил Домусчиев призова повече клубни президенти от "А" група да подкрепят идеята за създаване на Висшата лига.

Форматът, който засега е във фаза "проект", предвижда в него да участват отбори с гарантирани бюджети.

Ако се осъществи, той на практика ще рестартира първенството, тъй като ще позволи завръщането на ЦСКА, Литекс и Локомотив София.

„Идеята ни е да върнем отборите, които имат съответната публика, защото така те притежават потенциала и ресурса да се самоиздържат”, заяви пред Bloomberg TV собственикът на Лудогорец, който е и лично заинтересуван от реабилитирането на грандовете, защото негова фирма държи тв правата на първенството.

„Идеята е да се даде възможност по административен път тези отбори да се върнат и това е напълно възможно. Разбира се - при много точни и ясни правила и всеки да е наясно, че трябва да спазва финансовия феърплей, да си плаща сметките и данъците и т.н. Не може едни да плащат, а други - не. Нашият спорт е най-ощетен, защото не получава достатъчно средства", допълни Домусчиев.


Начи Домуза много страда че телевизионния му продукт стана на пистил...
Ама ние нито имаме гарантиран бюджет, за публика да не говорим...Къде сме тръгналЕ?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 14 Фев, 2016 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Начи Домуза много страда че телевизионния му продукт стана на пистил...
Ама ние нито имаме гарантиран бюджет, за публика да не говорим...Къде сме тръгналЕ?


Надяваме се леко леко и бюджет да имаме и публиката да се върне. lokosfspray1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 14 Фев, 2016 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Цитат:
Начи Домуза много страда че телевизионния му продукт стана на пистил...
Ама ние нито имаме гарантиран бюджет, за публика да не говорим...Къде сме тръгналЕ?


Надяваме се леко леко и бюджет да имаме и публиката да се върне. lokosfspray1


Това с надежди не става..Гледаме цифрите и ни се плаче... boredom boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 15 Фев, 2016 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

то тея в групата на "майсторите" са се заринали от публика и от бюджети,
ма не може някой да му скимне и да мести кон на Г-4 и големо рокадо,
bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

http://mobile.sportal.bg/news.php?category=0&id=590823&page=0

Тия ептен се чалдисаха...и май ще я направят тая глупост bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
http://mobile.sportal.bg/news.php?category=0&id=590823&page=0

Тия ептен се чалдисаха...и май ще я направят тая глупост bad bad bad


Да правят квото искат. Ние трябва да станем нармален клуб(което се случва с всеки изминал ден) и тогава пълен напред clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Това в момента ще е пагубно за всичко, което е започнато на стадиона. Освен ако "държавата" и на нас не ни налее няколко милиона за да се стегне старата коруба. Оттам натам, с тоя отбор, дето сега го имаме, в тая виШа лига ще ни се отепат и кокошките, уви. А случи ли се нещо подобно, забрави и за свежа фенска маса и за све. Не че сега сме цъфнали, ама с малки стъпки напред е по-добре, отколкото за две-три години да се изтимбасаш с 200 по нос на цимента.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 2 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum