Връщат Локо София във Виша лига?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

без солидни инвеститори и свежи пари просто трябва да забравиме всякакви висши лиги и тем подобни. Без пари бъдеще = 0 .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 15:43    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
без солидни инвеститори и свежи пари просто трябва да забравиме всякакви висши лиги и тем подобни. Без пари бъдеще = 0 .



И аз това им говоря ама вече масово народът литна по облаците black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

мне,
ше пратят спонсори как на говедата които захлебиха с 13 млн за нула време и държавното Беро,
ако искат да правят продукт както е в белите държави и да има гледаемост ще дадат.
Обаче от вратата за краката, трябваше да се оправят стадионите,базите ,има цифра фондове и схеми от ЕУ, ние пак на същите бараки ше се бутаме....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 16:20    Заглавие: Отговорете с цитат

оправих заглавието на темата,
към днешна дата излезе това....
само незнам как го мислят с отбори като Ботев Вр,Локо Го и 'един бургаски клуб' като нямат пари....не че ние имаме де....

Цитат:
Идеята за новата Висша лига, която трябва да замени сегашния елитен ешалон, е получила одобрението на правителството в лицето на министър Красен Кралев и УЕФА. Според "Тема Спорт", който се позовава на източници от БФС, в момента текат последни приготовления за новия формат на първенството и се очаква до месец промените да бъдат обявени.

Предвижда се от догодина участие в най-високото ниво на футбола да вземат минумиум 12 отбора, като се обсъжда идеята за 14 и дори 16. Очаква се към сегашните девет състава да бъдат по­канени по определени критерии ЦСКА, Литекс и най-вероятно Локомотив (София). Ко­ментират се също Дунав (Русе), Етър, Ботев (Вра­ца) и един бургаски клуб.

Единствената пречка за обявяването на планираните промени е, че е необходимо постигане консенсус сред фут­болните босове около новия формат на пър­венството и изисква­нията за участие в не­го. Също така трябва да се решат и някои юридически подроб­ности около статута на ЦСКА, както и да има гаранция за финан­совото обезпечение на Локомотив (София).

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 16:48    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
мне,
ше пратят спонсори как на говедата които захлебиха с 13 млн за нула време и държавното Беро,..


Ти се ебаваш ама дали скоро няма по фЛанелите на унеформите логото на Casa Boyana да се смени с едно колелце с крилце, три велики букви и спомени за 85та. biggrin boast boast

Брачедите от Москва точно така захлебиха по гасударствено му и другото го знаем всички agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:
мне,
ше пратят спонсори как на говедата които захлебиха с 13 млн за нула време и държавното Беро,..


Ти се ебаваш ама дали скоро няма по фЛанелите на унеформите логото на Casa Boyana да се смени с едно колелце с крилце, три велики букви и спомени за 85та. biggrin boast boast

Брачедите от Москва точно така захлебиха по гасударствено му и другото го знаем всички agree


ако погледнеш цифрите на БДЖ от последната година и дупката в бюджета им ще ти се дореве.....за съжаление.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Metala написа:
PILATA написа:
мне,
ше пратят спонсори как на говедата които захлебиха с 13 млн за нула време и държавното Беро,..


Ти се ебаваш ама дали скоро няма по фЛанелите на унеформите логото на Casa Boyana да се смени с едно колелце с крилце, три велики букви и спомени за 85та. biggrin boast boast

Брачедите от Москва точно така захлебиха по гасударствено му и другото го знаем всички agree


ако погледнеш цифрите на БДЖ от последната година и дупката в бюджета им ще ти се дореве.....за съжаление.....


За пътническите превози да...товарните са яко на далавера, говореше се че ще ги "приватизират" и ей ти едно от "условията". Найс а?

А уж комунизма си беше ...и спете спокойно деца boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Това случи ли се, без сериозна "държавна" помощ за базата сме живи-умрели. А дори и с такава помощ, към момента пак не съм особен оптимист - нямаме отбор, а Бозата неведнъж в прав текст е казвал, че той пари да издържа отбор във виШата ни група няма.

Честно, предпочитам да е като сега, както си вървят нещата по план и нещо се случва (макар и отборът ни след паузата към момента да е тотален дроп), отколкото да се изхвърлим и да се изплескаме ТЕЖКО по нос, както писах някъде другаде.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента отборът ни за 10-12 място във В група. За А не ми се мисли, загуби от 10-0 ще ни се видят минимални.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2016 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Важното е че се правят неща чрез които Локомотив ще просъществува(или ще го има на картата) - възражда се школата и се модернизира базата. Фирма като Актавис се ангажира със школата - нещо което никой друг в България няма. Неща за които само мечтаехме 20 години.

ЩЕ НИ ИМА

САМО ЛОКО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Фев, 2016 17:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ФИФА даде зелена светлина: БФС започва да организира Висша лига

От Българския футболен съюз разкриха, че революционната промяна в родния футбол със създаването на Висша лига ще се осъществи. До края на месеца ще се проведе среща между шефът на БФС и спортния министър Красен Кралев, а веднага след това ще последват и разговори със всички представители на отборите, които евентуално ще участват.

Форматът ще бъде такъв, че отборите, които ще бъдат в "А" група според спортните си резултати, ще запазят мястото си, а бройката ще бъде попълвана от клубове, които ще получат уайлд кард. От ФИФА са дали зелена светлина за увеличаване на бройката по този начин, като това няма да доведе санкции за родния футбол. Все пак от Международната централа са заявили, че тимовете, които бъдат вкарани в елита ще бъдат под сериозен мониторинг и могат да бъдат санкционирани, ако не отговарят на определени критерии. Все още няма фиксиран брой на отборите, които да бъдат приети в новия формат.

"Имаме уверението на отговорни фактори от ФИФА, че няма да има санкции, но ще има строг мониторинг за всички отбори, които получат уайлд кард. Ако не отговарят на критериите, могат да получат наказание, като това да не участват в европейските клубни турнири за няколко години. Това обаче не би било голяма драма, ако се случи. Ако колелото вече се е завъртяло и промяната е направена за доброто за футбола ни, тези години ще минат много бързо", каза заместник изпълнителният директор на БФС Павел Колев.

"Федерацията ще създаде критерии за приемане във Висшата лига. Те трябва да са изцяло публични и всеки желаещ да може да кандидатства. След това ще има класиране, с което ще се приемат новите клубове, ако има повече желаещи от местата. Ще се стремим клубовете с най-голяма фенска маса, успехи и тн. да имат приоритет. Получаването на уайлд кард ще е еднократен акт и ще се случи само в началото. В следващите години няма да има такива добавяния", каза още Колев.

"Ако искаме да създадем Висшата лига през лятото, трябва да действаме. Тя ще се случи, това е неизбежно. Независимо дали ще сега или след една година. Управлението на професионалния футбол трябва да се превърне в бизнес, сега е хоби и социална дейност. От този продукт трябва да се изкарват пари".

"Друго важно нещо е изваждането на тази лига по администрация извън футболния съюз. Най-подходящият вариант в момента е Професионалната лига. Наличието на такъв админситративен орган, който да организира цялата дейност ще елиминира всички съмнения за конфликт на интереси. Самите клубове ще излъват представители в управителния съвет и всички отдели на лигата. Самите клубове ще си управляват този процес и ако има някакви проблеми, те ще си ги решават", обясни още Колев.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 22 Фев, 2016 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам това ще е темата на разговор събота.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 23 Фев, 2016 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Уалд Карт, копеле connie_mini_rofl connie_nutzo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 23 Фев, 2016 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Уалд Карт, копеле connie_mini_rofl connie_nutzo


Да бе да...И много ми е интересна коя ще е тая комисия дето ще ги решава тия неща black_eye boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 23 Фев, 2016 16:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bulgarista написа:
Уалд Карт, копеле connie_mini_rofl connie_nutzo

Да бе да...И много ми е интересна коя ще е тая комисия дето ще ги решава тия неща black_eye boredom

Е - Вальо Михов, Венци Дебелия, Сашко Лупинов, Боби Перуката, Гриша Ганчев, Киро Парахода... Кайчо Николайчев.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum