Локо Сф директно във Б група
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 7:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Чакаме сряда за добри новини. Не бих се разсърдил да спестим една година, и без това ни затриха отбора заради оня клоун. Държавата нито назначи синдик на касев, нито потърси отговорност на Кайчо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 8:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно си заслужаваме мястото в така наречения профи футбол у нас, макар и във втората лига. След всичко това, което ни сполетя миналата година и всичко това , което се направи в клуба за тази една година, че и по-малко дори. По-важното сега е ако настина ни се отвори този шанс как клубното ръководство ще реагира и дали ще го грабнат този шанс по възможно най-добрия начин във всичките му аспекти. Дано се случи и изживееме още една добра година пълна с положителни емоции. Само Локо, напред !!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Абсолютно си заслужаваме мястото в така наречения профи футбол у нас, макар и във втората лига. След всичко това, което ни сполетя миналата година и всичко това , което се направи в клуба за тази една година, че и по-малко дори. По-важното сега е ако настина ни се отвори този шанс как клубното ръководство ще реагира и дали ще го грабнат този шанс по възможно най-добрия начин във всичките му аспекти. Дано се случи и изживееме още една добра година пълна с положителни емоции. Само Локо, напред !!!!!!


Ето как:

Цитат:
Локо (Сф): Не сме готови за елита, но "Б" група ни приляга
13 юни 2016 | 10:17

Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев за пореден път потвърди го­товността си за "Б" група. Оча­ква се след отказа на Черномо­рец (Балчик) "червено-черните" да получат покана от БФС да попълнят бройката на тимо­вете във Втора лига до 16.

"На Локомотив (София) му приляга "Б" група. Това, което направихме като база и ще продължим да правим, исто­рията на клуба и приносът за българския футбол, национал­ните отбори, мисля, че заслужаваме и отговаряме на всич­ки изисквания да сме във Вто­ра лига най-малко. Заявявам го съвсем отговорно. Сега вече топката е във футболния съ­юз. Аз разчитам на тях да преценят и ако има възмож­ност, да ни поканят. С удо­волствие ще приема. Засега не съм разговарял с никой от БФС, нито съм подавал доку­менти. Мисля, че съм готов, а и имам възможностите Локо­мотив да бъде в "Б" група. Пак казвам, това е най-малкото, което приляга на този клуб", коментира босът на Локо пред "Тема Спорт".

"Футболисти за "Б" група ще намерим достатъчно много. Все пак сме Локомотив (София), а не Полски Тръмбеш, без да ги обиждам. Имам визия за бъде­щето и развитието на клуба. Боби Михайлов и хората в Из­пълкома са разумни хора и ще им бъда много благодарен, ако ни поканят. Това ще бъде една голяма крачка за нас, която ще ни помогне", добави силният човек в "Надежда".

"Не сме отбор за "В" група. За елита ни е рано, аз съм ре­алист човек. Трябва постепенно да надграждаме и след ня­коя година, когато сме гото­ви, финансово стабилни, с осветление на стадиона, то­гава вече може да мислим за елита, където ни е мястото. И в четвърта дивизия Локо­мотив София е много повече от някои от елита като структура, терени, база. От новия сезон децата ни ще мо­гат да тренират вече на хуба­ви терени", завърши Иван Ва­силев.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами този цитат на Ванката Василев напълно потвърждава написаното от мен по-горе. Ако от БФС отправят покана за участие към нас в Б групата, ние си решаваме. На чисто футболен език те ни подават топката, а ние как ще я отиграеме след това си зависи изцяло само и единствено от нас. Това е единия вариант. А другия е да им я върнеме обратно , т.е. любезно отказваме поканата за участие поради наши си вътрешни причини т.е. нямаме готовност и си оставаме да играеме във В групата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 11:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Бозата не е глупак и знае че В групата в която сме е адско блато на сеч и интриги..дето я изплуваме, я не black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

напълно съгласен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 13 Юни, 2016 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Galev


Marto Dimitrov Darko Savic Kostadin Velkov Nikolay Petrov



Kaio. Dani Vasev. Dani Rizov.


Kaloyan Bonev. Kaloyan Angelov


Zezo Genkov




I machkame blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Юни, 2016 0:32    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:




I machkame blum2


А преди това не свиваме ли? biggrin blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 14 Юни, 2016 20:32    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1100-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B2-%D0%B1-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0

След Черноморец Балчик и Розова долина се отказаха от Б група, но ако БФС не променят наредбите си за 3 години на дружеството май нямаме шанс.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SashoMont



Регистриран на: 15 Сеп 2015
Мнения: 22

МнениеПуснато на: Сря 15 Юни, 2016 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1100-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B2-%D0%B1-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0

След Черноморец Балчик и Розова долина се отказаха от Б група, но ако БФС не променят наредбите си за 3 години на дружеството май нямаме шанс.


Всички наредби са отменени и ще се пишат нови. Затова и Литекс/Чавдар/Чорба/Ебалииммамата са поканени в Галактическата Лига без да имат право заради наказанието за изваждане.

Дано в безумията които твори БФС да изкяриме и ние един път.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 19 Юни, 2016 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако може да се вярва на "медиите"...

Цитат:


Изпълком на БФС в петък, проблем със запълването на Втора дивизия


Изпълкомът на БФС ще заседава в петък за новото първенство. Нормативните документи са готови, като в групата са 14 отбора.

Бюрото на централата вече е закрило „А“ и „Б“ група, което е необходимо, за да се започне на чисто.

Готови са и новите нормативни документи, които ще влязат в сила от новия сезон.




Засега има проблем с попълването на Втора дивизия до 16 отбора, който обаче ще бъде решен в близките дни.



Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 19 Юни, 2016 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде бе, що стана или чекаме-сакаме?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 19 Юни, 2016 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Айде бе, що стана или чекаме-сакаме?


Сека година по тва време чекаме bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 21 Юни, 2016 11:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Може дори и тази седмица да няма решение.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 21 Юни, 2016 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

То ок, ама селекция, подготовка кога? Или кво значи тук някаква си личност? Чака сепринципно решение на съда за фалита на цска и да решат в коя група ще са -в А, Б или В. Ако са в Бгрупа нямаме много шанс... bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 2 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum