Локо Сф директно във Б група
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

При официална МРЗ ( МИНИМАЛНА РАБОТНА ЗАПЛАТА ) за страната в момента 420 лв. как смятате, колко футболисти биха се съгласили да си трошат краката срещу 500 лв. основна месечна заплата по трудов договор. Като приспаднеш от тях осигуровките и данък общ доход колко остава чистото нетно възнаграждение за получаване, някой наясно ли е с тази материя. Аз съм на 100 процента наясно, така че трудно ще привлечеме футболисти при това класни за тези пари. Миналата година в ЦСКА , които играеха при това във В групата , която е с аматъорски статут взимаха по големи заплати. Там за по-малко от 1000 лв. не можеше да се говори. Че то един пенсионер да вземеш, който отива някъде да дава дежурства и си седи по цял ден и няма кой знае какво толкова да прави взима на месец по 400-500 лв. плюс пенсията, която получава. А тук става въпрос за млади момчета, които тренират всеки ден и здравето им е застрашено. Знаеме какво представлява футбола в днешни дни. Само Локо , дано дойдат по-добри времена. Надеждата умира последна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Василев е споменал и за премии при победа, които са около 50% от общото възнаграждение.

Ясно е, че без спонсори това ще е максимумът на инвестиране в основния отбор, но някой да е очаквал нещо по-различно? Бозата е казвал неведнъж в прав текст, че няма възможността да налива маса пари за заплати на "доказани" футболисти и/или чужденци. За момента е дал и дава маса пари за това, което имаме.

Смехът с "парите" за ТВ права също трябва да зачекнем - 5000 лв за всички мачове през сезона, за да играеш едно 80% от срещите в понеделник (зимата най-вероятно по никое време)!? Тотална гавра. Никой не може да ме убеди, че тия пари не могат да се избият от билети само за няколко мача. Освен ако не станат факт завоалираните намеци за ценовата политика за билети и карти - едни евентуални завишени двойно цени няма да привлекат нови хора на стадиона. Знаем от опит.

А това, че сме прескочили една група дано в крайна сметка да е за добро - маса специалисти и "специалисти" твърдят, че е по-лесно да влезеш в "А", отколкото да издрапаш до "Б" група. Според мен пинизът ни трябва да е да не изпадаме.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко отбора изпадат от Б група-4 ли?
Левски карлово ще са май сигурния, ботев гълъбово и пффф домакинствата да си вземем и да чакаме по добри времена.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе чух ще от тия прокажани ТВ права накрая на сезона се взимат 80 бона..което си е цифра...

И да готвят се скъпи билети и карти blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 11:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен без да имам и най-малко желание да налагам някакво свое мнение и т.н. особено що се отнася до ценовата политика мисля, че една цена от 5 лв. за входен билет за втора лига или Б групата както си я наричаме е напълно нормална и поносима. Говоря за хора работещи, нямам в предвид пенсионери и деца. Едва ли на някои от останалите отбори в нашата група ще пуснат по скъпи билети за домакинските им мачове. по скоро може да са по евтини, но едва ли ще надвишат тази цена от 5 лв. Ние понеже сме Локомотив може примерно да направиме и 6 лв. за входен билет, което си е двойно повече в сравнение с изминалия сезон, но не повече. Просто това трябва да е тавана на цената за входен билет. Ако решат да пуснат още по скъпи билети вече ефекта ще е почти нулев, по скоро ще отблъснат доста хора. Еле пък, ако не дай си Боже започнеме да редиме негативни резултати.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

За момента се говори на нива над 5 и под 10 лв. Чакаме повече инфо скоро agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Т.е. нещо от рода на 7-8 лв. Е живи и здрави, за мен лично така не се прави, но както и да е. Не искам предварително да настройвам негативно както себе си, така и аудиторията. Всички тези, които влизат в този сайт и четат. Ще се види всичко, но че ще има увеличение на вх.билети разбрах още на откриването на игрището с изкуствената трева. Дано това увеличение е в рамките разума , вземайки се в предвид всички обективни и субективни фактори , нещо което поне мен лично ме съмнява. В Локомотив от край време са се вършели неща , за които дори не искам и да си спомням, камо ли да пиша. Времето ще покаже, то винаги е било най-големия съдник, кое е било правилно или не, кой е бил прав и кой не. Само Локо !!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 12:40    Заглавие: Отговорете с цитат

При цена 7-8 лева за мач с гълъбово,царско село и симитли директно се прострелват в коляното. Там да знаят ръкаводители и прочие.
Без коментар.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Повече от 5 лв, ще е тъпо да са билетите. Дано поне има евтини билети или безплатен вход за ученици и пенсионери.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е , не напразно и аз написах не повече от 5 лв., а за пенсионери и ученици : отстъпка - т.е. под тази цена, но нас кой ни слуша. След това защо нямало хора, ами как да има като тази публика е била поставяне пред какви ли не изпитания, за да не кажа и геноцид. За над тридесет години никакви успехи , освен една купа и няколко бронзови медала, странстване постоянно по чужди стадиони поради липса на своя нормална база, уговорени и продадени мачове и повечето все в наша вреда особено що се отнася до така наречените грандове, разочарования и провалени всякакви мечти за нещо повече и по голямо. Гонене на свои собствени кадри и футболисти при това доказали се като добри и кадърни такива. И мога още мнооого да изброявам. Така че не бих се учудил и сега на някаква абсолютно не адекватна нова цена на билетите по нищо не кореспондираща с реалните и обективни дадености . Дано не се случи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 02 Авг, 2016 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

A abonamentni karti ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Авг, 2016 0:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
В Локо Сф прибират по 300 лв. за победа навън във Втора лига
02 август 2016 10:29
Фотограф: Десислава Комарова

Антон Славчев не се разбра за нов договор и си тръгна от клуба

Ръководството на Локомотив София е обявило премиите за новия сезон, които ще бъдат раздавани при успех във Втора лига. В „Надежда" футболистите на Ангел Колев ще при­бират по 150 лева при победа у дома, а финан­совият стимул при госту­ванията е двоен - 300 лева. Железничарите стартират сезона с визита на друг новак в професионалния футбол - Левски Карлово. Срещата е насрочена за 8 август от 18 ч. Седми­ца по-късно пък ще бъде и първото домакинство за сезона срещу Обо­рище Панагюрище.

В същото време от клуба си тръгна бранителят Антон Славчев. Юношата на железничарите не е постигнал договорка с шефовете за новия договор и е предпочел да продължи кариерата в друг клуб. Само преди седмица същото реше­ние взе и десният бра­нител Николай Велков, след като не остана доволен от предложени­те му финансови усло­вия от червено-черните.


Малко,много....толко agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Авг, 2016 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо Сф без право на промоция в Първа лига догодина

Локомотив Сф няма правото да спечели промоция в Първа лига догодина, разкри изпълнителният директор на клуба Бойчо Величков на пресконференция в Пресклуб „България“. Това е заради изискването всеки клуб да съществува поне от 3 години, за да може да участва в елита, а новото дружество на „железничарите“ бе учредено миналата година. Така че догодина се навършват 2 години и тимът няма да има право на промоция, дори да заеме първото място във Втора лига. Но през 2018 година ще има това право.

„Дори да сме първи във Втора лига, догодина няма да имаме право да играем в А група. Това е заради изискването един нов клуб да съществува от 3 години, за да бъде в елитната дивизия. Отборът ни е млад, но поне няма да бъде обременен да бъде задължително първи. От друга страна пък няма да имат тази цел, която е най-голямата. Вървим крачка по крачка и всичко ще дойде на мястото си.“

„Подписахме с още трима нови футболисти. Това е крайният защитник Борислав Николов /на 24 г./, а също с халфовете Велиян Комитски и Богомил Христов, които изкараха подготовката с отбора“, разкри за Gong.bg Величков.

„Човекът, който ми помага, е Веско Стоянов. Благодаря му за всичко. В преговори съм с един фонд. В момента разработваме това. Мислим да го направим публично дружество, дали ще стане, не бих могъл да кажа. Това са борсови операции, в които не съм специалист“, каза от своя страна собственикът на Локо Сф Иван Василев.

„Търсихме футболисти по постове. Разликата е много голяма между А окръжна и Б група. Средната възраст на отбора в момента е 24 години. Гоним младостта и бъдещето. Имаме и трима опитни футболисти. Не сме гонили абсолютно никого. Някои напуснаха, други видяха, че нямат сили. Но ние не сме гонили никого.“

„Имаме емблема, разликата е, че е ФК Локомотив 1929, а не ПФК, една думичка...Нямаме отклик от никого, нямам отклик нито от БДЖ, нито от министрите. Щом като от БДЖ искат да си направят отбор в А окръжна, аз не мога да им попреча. Водил съм разговори с БДЖ, търсил съм помощ, но... Самички сме. Едни обещания бяха в самото начало, говоря за други фактори, не за БДЖ. Но така или иначе ще се справим. Трябва да са работи много прецизно. Аз като локомотивец бих си останал винаги в собствения клуб, а не да търся някакви финансови изгоди. Ние не сме питали колко пари сме взимали, само да ни се даде шанс за първия отбор. Но сега малките са много комерсиални.“

„Искам до 3 години Локомотив Сф да може да се самофинансира, да не зависи от мен, да не зависи от никого. Наехме маркетинговата агенция Моко солюшънс. В много аспекти работим“, каза Василев.


Сега поне имаме яснота. congratulate congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 04 Авг, 2016 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Така е , не напразно и аз написах не повече от 5 лв., а за пенсионери и ученици : отстъпка - т.е. под тази цена, но нас кой ни слуша. След това защо нямало хора, ами как да има като тази публика е била поставяне пред какви ли не изпитания, за да не кажа и геноцид. За над тридесет години никакви успехи , освен една купа и няколко бронзови медала, странстване постоянно по чужди стадиони поради липса на своя нормална база, уговорени и продадени мачове и повечето все в наша вреда особено що се отнася до така наречените грандове, разочарования и провалени всякакви мечти за нещо повече и по голямо. Гонене на свои собствени кадри и футболисти при това доказали се като добри и кадърни такива. И мога още мнооого да изброявам. Така че не бих се учудил и сега на някаква абсолютно не адекватна нова цена на билетите по нищо не кореспондираща с реалните и обективни дадености . Дано не се случи.


Аз пък мисля, че се излушваме и има разбиране, за някои неща сме на доста различно мнение, но е нормално като има две гледни точки. Реално близо 40% от парите от билетите отиват за данъци и разходи за разпространение и продажба. Много е трудно да се гради - изисква гигантски нерви и усилия, още повече когато разполагаш с ограничен бюджет.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Авг, 2016 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Критикари и разбирачи бол,спонсори и помагачи - кур.
С две думи... angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum