ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - 12.11.2016 oт 9:30
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Ное, 2016 11:35    Заглавие: ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ - 12.11.2016 oт 9:30 Отговорете с цитат

Поствам анонса и ще оставя коментарите на вас, но ето от такива супер яки неща ми се реве от кеф и съм убеден че това рано или късно ще има ефект:

Цитат:
Локо (Сф) организира Ден на отворените врати


ФК Локомотив София 1929 и Столична Община, район „Надежда“ канят всички почитатели на спорта на Ден на отворените врати на стадион „Локомотив“. Събитието ще се проведе на 12 ноември (събота) от 9:30 часа и ще предложи на присъстващите много активности и специални гости.

Инициативата ще даде възможност на всички включили се да направят обиколка на базата на Локомотив – да видят отблизо терените, съблекалнята на представителния отбор и залата на славата на клуба. Специални гости ще бъдат именно легенди на Локомотив, които ще водят тура на стадиона (от 11:00 ч. и от 13:00 ч.) и ще разкажат за историята на клуба и неговите отличия.

В рамките на инициативата ще се проведе и аматьорски турнир, в които 6 (шест) отбора ще премерят сили за Купата на Локомотив. Форматът на срещите ще бъде Футбол 6, като мачовете ще са в две полувремена по 15 минути. Турнирът ще се проведе от 10:00 до 15:00 часа на изкуствения терен на клуба.

Гостите на стадиона ще имат възможност да станат част и от официалното откриване на клубното заведение на железничарите. Loko’s Cafe е мястото, от където вече ще могат да бъдат закупувани и официалните фен артикули на червено-черните.

Инициативата „Ден на отворените врати“ е част от социалната програма на Локомотив София 1929, която цели да „запали“ децата по спорта, както и да насърчава любовта към футбола у най-малките. Идеята на организаторите е събитието да се превърне в ежегодна практика с традиции и нарастващи последователи.



_________________


Последната промяна е направена от Metala на Нед 20 Ное, 2016 11:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Ное, 2016 16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.fanface.bg/news/item/15117-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8.html
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Пон 07 Ное, 2016 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Там съм.
Въпреки че съм нов фен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Ное, 2016 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

http://lokosofia.gong.bg/bg-football/drugi/multimedia/video/yellow/loko-sofiia-podgotvia-praznik-za-decata-v-denia-na-otvorenite-vrati-405288

clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 09 Ное, 2016 13:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2016 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо София със специален жест за първите 50 деца-гости на Деня на отворените врати

ФК Локомотив София 1929 са подготвили още една приятна изненада за Деня на отворените врати, който ще се състои тази събота – 12 ноември, на стадион „Локомотив“. Клубът ще направи специален жест към най-малките гости на инициативата, като подари на първите 50 (петдесет) от тях, дошли на събитието, лоялна клубна карта Локомотив.

Картата ще предостави възможност на децата да присъстват на всички домакински срещи на представителния тим на Локомотив за сезон 2016/2017, както и ще им осигури ексклузивни отстъпки в обектите от партньорската мрежа на клуба (базирани предимно в столичния район Надежда).

В Деня на отворените врати всички присъстващи ще могат да се насладят и на още много интересни и забавни активности. Част от тях са, както официалното откриване на клубното заведение на железничарите - Loko’s Cafe, така и аматьорския турнир, в който шест отбора ще премерят сили за Купата на Локомотив.

В турнира участие ще вземат отборите на:

„Железничарите“
„Фен клуб Локомотив“
„Надежда“
„Joma“
„Парен локомотив“
„Виетнам“


Всеки гост на събитието ще има възможност да се запознае и с историята на един от основните столични грандове, както и да видят къде тренират, играят и се подготвят футболистите на Локомотив София 1929.

Програма на Деня на отворените врати на стадион „Локомотив“:

9:30 ч. – Официално откриване на инициативата и представяне на Loko’s Cafe
10:00 ч. – 13:30 ч. – Футболен турнир за аматьори. Ще се проведе на изкуствения терен на клуба.
10:00 ч. – 13:00 ч. – Вратите на базата на Локомотив ще бъдат отворени за всички желаещи да направят обиколка и да се запознаят отблизо с историята на клуба.


Просто нещата стават все по-маниакални.!!! Искам и аз карта за отстъпки бе!
Само не знам тоя отбор Виетнам от къде се взе black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2016 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Пърдете на малките да намажат ! Тва па ще е бати цирка ако свършат картите biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2016 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Пърдете на малките да намажат ! Тва па ще е бати цирка ако свършат картите biggrin


Искам да важат и за Другарната!!!

Бегай да занесеш три тави бретцели там за утре ма bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 11 Ное, 2016 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

За утре се очертава един много хубав празник bb
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Ное, 2016 19:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Босът на Локо (Сф) в откровено интервю: Самичък съм, трудно ми е много

Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев, който пое клуба от най-ниското ниво в родния футбол и го изведе до Втора лига, призна пред Sportal.bg, че изпитва финансови трудности в издръжката на "червено-черните". Бизнесменът сподели в откровен разговор, че се чуди защо големи компании от "Надежда" не искат да спонсорират отбора.

"Върнах се само заради децата. Децата нямаше къде да тренират, условията бяха много лоши. В момента имаме над 330 деца. При повече деца обаче отговорностите стават повече. Трябва да се работи правилно с децата. В България треньорският ресурс не е много добре развит. Трябва да произвеждаме и треньори, а не само футболисти.

В момента правим още един терен 60 на 40, отделно е направен още един изкуствен терен в нашето спортно училище. Трябва ни балон за зимно време, защото нямаме свободни зали. Това ни липсва, но толкова са ми силите за съжаление. Помощ от никъде. Държавата не гледа към нас с добро лице. Аз съм сам. Помага ми само Веско Стоянов, двамата много направихме, но за развитие си трябват спонсори, рекламодатели. Трябва да търсим начини за финансиране. За големи цели, да се върне Локомотив (София), където му е мястото, действително трябват много средства.

Определено много трудно се издържа клуб в професионалния футбол. Засега се оправям. Всичко е платено, осигуровки, ДДС на държавата, абсолютно всичко. На никого не дължа една стотинка. Не се приемам като президент, като собственик. Дойдох да помогна на тези дечица. Развиваме се в правилна посока, но без помощ не виждам как ще стане. Големите фирми нямат интерес да рекламират. Няма такива запалени хора като мен и Веско, които да обичат спорта. На пръсти се броим. Говоря за големите фирми в района на "Надежда". Това за мен е обидно. Тези фирми не биха помогнали на мен, а не тези деца.

За съжаление това е голата истина. Това е най-големият район, с най-много фабрики, това е промишлената зона на София, но… Много фирми са, но въобще не зная поради каква причина не искат да помагат. Това е проблемът. Ще издържа, докато мога.

Целта е децата ни да могат да влязат в първия отбор и да си върнем стария Локомотив, когато аз играех, Бойчо, Начко и т.н. Бяхме от 25 души 24 рожби на тази школа. Това ни е идеята. Самичък съм, трудно ми е много, оправям се засега, но за голяма работа трябват такива хора като мен, запалени, които обичат Локомотив", каза Иван Василев пред Sportal.bg.


Всичко много гот, ама тва постоянно мрънкане вече... boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Ное, 2016 19:11    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.novsport.com/news2163291_1070.html
blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2016 5:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Босът на Локо (Сф) в откровено интервю: Самичък съм, трудно ми е много

Собственикът на Локомотив (София) Иван Василев, който пое клуба от най-ниското ниво в родния футбол и го изведе до Втора лига, призна пред Sportal.bg, че изпитва финансови трудности в издръжката на "червено-черните". Бизнесменът сподели в откровен разговор, че се чуди защо големи компании от "Надежда" не искат да спонсорират отбора.

"Върнах се само заради децата. Децата нямаше къде да тренират, условията бяха много лоши. В момента имаме над 330 деца. При повече деца обаче отговорностите стават повече. Трябва да се работи правилно с децата. В България треньорският ресурс не е много добре развит. Трябва да произвеждаме и треньори, а не само футболисти.

В момента правим още един терен 60 на 40, отделно е направен още един изкуствен терен в нашето спортно училище. Трябва ни балон за зимно време, защото нямаме свободни зали. Това ни липсва, но толкова са ми силите за съжаление. Помощ от никъде. Държавата не гледа към нас с добро лице. Аз съм сам. Помага ми само Веско Стоянов, двамата много направихме, но за развитие си трябват спонсори, рекламодатели. Трябва да търсим начини за финансиране. За големи цели, да се върне Локомотив (София), където му е мястото, действително трябват много средства.

Определено много трудно се издържа клуб в професионалния футбол. Засега се оправям. Всичко е платено, осигуровки, ДДС на държавата, абсолютно всичко. На никого не дължа една стотинка. Не се приемам като президент, като собственик. Дойдох да помогна на тези дечица. Развиваме се в правилна посока, но без помощ не виждам как ще стане. Големите фирми нямат интерес да рекламират. Няма такива запалени хора като мен и Веско, които да обичат спорта. На пръсти се броим. Говоря за големите фирми в района на "Надежда". Това за мен е обидно. Тези фирми не биха помогнали на мен, а не тези деца.

За съжаление това е голата истина. Това е най-големият район, с най-много фабрики, това е промишлената зона на София, но… Много фирми са, но въобще не зная поради каква причина не искат да помагат. Това е проблемът. Ще издържа, докато мога.

Целта е децата ни да могат да влязат в първия отбор и да си върнем стария Локомотив, когато аз играех, Бойчо, Начко и т.н. Бяхме от 25 души 24 рожби на тази школа. Това ни е идеята. Самичък съм, трудно ми е много, оправям се засега, но за голяма работа трябват такива хора като мен, запалени, които обичат Локомотив", каза Иван Василев пред Sportal.bg.



Всичко много гот, ама тва постоянно мрънкане вече... boast


Сметката е на минус, колко хора ще извадят е така пари за Локомотив? А очакванията и разходите са големи.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2016 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Е то не знам освен Лудокурец някой друг да е на плюс в тая чалгясала държава.
Все пак е чудесно да се правят такива инициативи, които сигурен съм рано или късно ще дадат резултат. Стига до тогава на хората да им издържат силите и нервите.... boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2016 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

това бе чудесна инициатива и
така трябва да се прави,Браво на замесените хора. clapping
така може да се зарибят малките от квартала да речем.
Дано борбата да продължи.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 14 Ное, 2016 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо (Сф) запали деца да мечтаят за успехи в “Надежда”

Локо (Сф) запали деца да мечтаят за успехи в “Надежда”
Десетки деца се стекоха на стадион “Локомотив” в “Надежда” за деня на отворените врати, обявен от столичните "железничари". Те бяха разведени из съблекалните, запознати с историята на клуба, след което излязоха и на самия официален терен, за да поритат като по-големите футболисти. Най-щастливи бяха малчуганите, които получиха карти, с които ще могат да гледат безплатно домакинските мачове на Локомотив (София), тръгнал да извървява пътя към завръщането си в първото ниво на българския футбол.


“Заех се с клуба само заради децата. Те нямаше къде да тренират, условията бяха много лоши. В момента имаме над 330 деца. Но трябва да произвеждаме и треньори”, заяви собственикът Иван Василев.


До новите игрища с изкуствена трева до стадиона бе открито и Loko’s Cafe.
Като част от празника се проведе и турнир по футбол между 7 отбора. Журналистическият отбор “Медия Юнайтед” изненада домакините, грабвайки купата след 3 победи - 1:0 над феновете на Локо, 1:0 над бившите футболисти на Локо и на финала 2:1 над отбора на Joma. Отборът на компанията, с чиято екипировка играят "червено-черните", поведе. Георги Славчев от БНТ изравни, а Найден Тодоров от "24 часа" вкара победния гол във финала. С добри изяви за "Медия Юнайтед" в трите мача един след друг бяха още вратарите Веселин Вълчев ("Дарик") и Владимир Стоянов ("България днес"), Кирил Лулев ("Канал 3"), Ивайло Йовчев и Евгени Жечев ("Дарик") и Симеон Демирев ("България днес").


Директорът на “червено-черните” Иво Паргов награди победителите и пожела децата, дошли на стадиона, в бъдеще да вдигат купи с Локо (Сф). А купата, която Паргов връчи на "Медия Юнайтед" веднага намери най-достойния притежател в духа на детския футболен празник. Капитанът Найден Тодоров я подари на малкия Боян Вълчев, син на вратаря на журналистическия тим Веско Вълчев. Облеченият във вратарски екип с малко по-голям размер Боянчо се включи в награждаването и с радост прибра първия си трофей вкъщи.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum