ТРАНСФЕРНА ЗИМА 2016-17
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 21:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Има ли шанс да стане този проект!


Имам мега яката идея да се снимаме 20 идиота от агитката само фенски артикули и да пуснем наш си...алтернативен bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 21:50    Заглавие: Отговорете с цитат

За да стане, трябва най-малкото снимка на отбора. Може би ще се наложи да се закупи и снимка на локомотив с прилична резолюция.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 22:09    Заглавие: Отговорете с цитат

С две думи немам думи. Аз колко говорех, че трябва да има и малки и пирамидки ама не...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпаднали сте в Дребнотемие.
Осъзнайте се boredom ш
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 22:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Буларист, те вече станаха 160 000 тия дребнотемия. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 23:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе за календарите се хванахме,това да е проблема.
Гонят момчета-наши,късат живо месо и за това написах че няма да си взема календар.не е проблем на какъв фон е.
black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 15 Дек, 2016 23:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив можеше да го нема,това убягва .
Да, съществуващ под някаква форма, но без амбиции.Какви амбиции имаме ние и каква е реалната обстановка е друг въпрос.В случая имаме ли някакъв избор?
Ок, ще напишем декларация, ще хулим И ???
Резултат и хигиена нулева.Понякога е нужно да се реже живо месо, разбира се не по тоя начин.Дани Ризов каквото и да беше направил като футболист щеше да стане легенда и наш любимец, че и стана !
Но истината е че с този състав не можем да влезем в Първа лига. А нали всички това искат ?! congratulate

Може пък тези които дойдат да припознаят Локомотив като свой роден, както междудругото и сегашния отбор, момчетата ни уважават. boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:

Но истината е че с този състав не можем да влезем в Първа лига. А нали всички това искат ?! congratulate

Може пък тези които дойдат да припознаят Локомотив като свой роден, както междудругото и сегашния отбор, момчетата ни уважават. boast


Основният човек не иска Първа лига. Инфото ми е от първа ръка. Така че смири се малко с теориите.

А и като чуя припознаване вече ми се bad bad bad bad bad Такава еничарска привързаност е малко очаквана...

Пи - вземи си календар. Това е история.

А това че няма малки календарчета и пирамидки..до февруари месец никой нема да го брига banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Булгарист , ти нещо сигурно още не си изтрезнял от миналата Коледа и Нова година. Какви са тези направо казано смехотворни мечти, за които мечтаеш. До кога търпение , мълчание в злато и неосъществени илюзии и мечти ????? Слез долу на земята и си опресни мозъка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 10:34    Заглавие: Отговорете с цитат

истината е че ПАК нямаме полезен ход
..
и да им скочиме сега,какъв вариант имаме, никакъв.
Ако тоя си дигне гълъбите, какво следва ....?
и така до края на света.

Ако може да ги караме да работят в полза роду и да вурвим нагоре ще е най добре.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Но истината е че с този състав не можем да влезем в Първа лига. А нали всички това искат ?! congratulate

Не!
Не, аз не искам това.
Аз предпочитам да си бяхме останали във В група със състава от миналата година
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Ако тоя си дигне гълъбите, какво следва....

Не мисля, че би си плюл така на аурата, която си изгради. Освен това е вложил прекалено много, за да се фръцне и замине. какъв му вариантът? Да прекръсти фирмата си и да отблъсне вскички, които ходят на мачове на този клуб?

PILATA написа:
... Ако може да ги караме да работят в полза роду и да вурвим нагоре ще е най добре.

Ако, ако... обвиниха ме по-горе, че съм мрънкал "за едни тъпи календарчета". Доколкото си спомням от миналата година, а и от прежни години, именно малките джобни календарчета вървят по-добре отголемите, стенни. Да мрънкаш за пари, да говориш как вече всичко се правило професионално в тоя клуб и накрая да загърбваш с лека ръка едно елементарно лесно перо от някакъв приход, като отгоре на всичко правиш едно абсолютно аматьорско изпълнение на "корицата" си за следващия сезон... Да, "малки и абсолютно несъществени нещица" са това.

А отнощението към играчи и треньори в школата няма и нужда да коментирам, надявам се. connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма Лошо и аз си предпочитах отбора или поне основата на отбора от миналата година с необходимите попълнения, там където имахме нужда. Т.е. да надградим това, което имахме. Но де факто какво от това : дали щяхме да сме във В или Б група както сме. Не виждам , ако си бяхме в югозападната В група това какво щеше да промени: 1 . Тази група абсолютно с нищо не е по слаба като качество и отбори от сегашната Втора лига в която играеме. Дори бих казал, че в нея се играе доста по-трудно. 2. Пак нямаше да имаме абсолютно никаква гаранция , че всички тези момчета от миналогодишния ни отбор, които бяха освободени през лятото, както и сега през зимната пауза щяха да останат в отбора. Т.е. предполагам, че те пак щяха да бъдат освободени и положението щеше да си бъде абсолютно същото - такова каквото е сега, но с единствената разлика, че играеме с едно стъпало в по-долна дивизия. А за да изкласиш както се казва във В групата също се искат пари , и то не малко независимо, че тя не се води с професионален статут. И поне според мен крайно време е да сме наясно със самите себе си какво искаме : силен и побеждаващ Локомотив в така наречения елит на бълг. футбол или отбор , който да е години наред в миманса ритащ по селата - асансъор между А окръжна и Югозападна В група. В най-добрия случай да стигнеме до Втора лига , където сме сега и да се бориме със зъби и нокти да не изпадаме от нея. Спирам до тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 16:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Я стига сте циврили, а се стегайте, че догодина пак ни чака съпорт и бачкане. Иии баси оплаквачките, ебаси banned banned Ако искате да излъчим една делегация от макс трима човека, само сериозни,без лизачи и лаладжии и да я проводим при Човеко да пита що така... blum2 bb

И малки календарчета ще има, и пирадмидки ще има (без фараони). Ей не помните начи какво е казал вечният Остап Бендер за спасението на давещите се.... connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 16 Дек, 2016 17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
... И малки календарчета ще има, и пирадмидки ще има...

Пропусна да кажеш "ВЪПРЕКИ КЛУБА".

И не виждам някой да циври. Виждат се грозни неща и е по-добре да бъдат казвани. Че от неказваници и мълчанки сме на това дередже.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum