Етър - Локомотив 1 април 2017
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 23 Мар, 2017 22:58    Заглавие: Отговорете с цитат

12 незнам,
Търо е човека за тоя разговор,а и трябва да се знае за поколенията....
Знам за 7-8 за Монтана,Горна (1 кръг '94),благоевград...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Локомотивец1974



Регистриран на: 24 Мар 2017
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 2:51    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="veni78"]Няма да забравя гостуването ни пак във Велико Търново срещу Етър през пролетта на 1990 г. Това беше един от най-силните ни полусезони. Тренер ни беше Данко Роев. На зимната пауза на полусезона бахме някъде на 13 - 14 място във временното класиране, а накрая на първенството за малко можехме да завъриме на 2-рото място като вицешампиони. Та за конкретния ни мач срещу Етър пътувахме с влак . От София да сме били примерно един вагон хора. Но като слязохме на гарата в Търново и тръгнахме пеша за към стадиона не можах да повярвам. Някаква огромна колона от хора бяхме , може би близо километър дълга. Имаше специално отделена каса за билети за нас - гостуващите фенове. След това официално съобщиха, че са били продадени около 500 билета на тази каса. Никога преди това не бях виждал на живо толкова народ при гостуване. Мача завърши наравно 2 : 2 . като те ни поведохар а ние накрая можехме да направиме и пълен обрат. Тренер им беше Гочето Василев, а на вратата им тогава пазеше нашия Колъо Донев. Голям мач беше, а и те си бяха тогава в силата си, но пък и ние си бяхме отбор. На следващата година 1991 г. станаха шампиони. Само Локо , дано се събереме отново толкова много хора на гостуване.[/quote]
Ако на 2 юни 1990 г. бяхме били Левски на ст. Славия (мачът завърши 1:1 след изравнителен гол на Метков и невероятни пропуски (греди) на Нако Дойчев и Гошо Петков) ставахме втори....Но те "сините" винаги са ни правили мизерии (справка - 3:5 на 19 май 2007 и сбогом на шампионската титла)...Пролетта на 1990 г. Локо Сф играеше невероятен футбол и млатеше всичко наред. Жалко, че в 28 кръг загубихме нелепо в София от Тракия /Ботев Пд/ с 0:1 в 86 мин ! А мачът във В. Търново /27 кръг/ е един от най-стойностните за онзи отбор. Слушах го по радиото - "Спорт и музика" естествено, и в края, при 2:2, коментаторът казваше, че "червено-черна вихрушка се е разразила пред вратата на Етър"; Кольо Донев спасява Етър от загуба накрая...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Локомотивец1974



Регистриран на: 24 Мар 2017
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 2:54    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="PILATA"]12 незнам,
Търо е човека за тоя разговор,а и трябва да се знае за поколенията....
Знам за 7-8 за Монтана,Горна (1 кръг '94),благоевград...[/quote]

Мисля, че 12 автобуса пътуват за мач на Локо Сф със Спартак Пд през октомври 1994 г. /победа с 2:0/...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите най-големи уважения към Търо. приятели сме с него. Но не е необходимо да го питам след като аз съм по - голям на години от него и съм присъствал на живо на всичките тези мачове на стадиона за кото става на въпрос. В т.ч . и на така наречените екскурзии през сезон 1994 - 1995 г. когато Гигов дойде в Локо и плащаше всичките автобуси. Най-голям брой такива имахме на гостуването в Монтана. Тогава така нареченият при тях сектор В беше пълен с локомотивци. Мача завърши наравно, като Явката Въчков накрая на мача изпусна 100 процентово положение. Тогава това ни беше първия равен мач след серия от няколко поредни победи. Само Локо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shinkansen



Регистриран на: 02 Юли 2016
Мнения: 153

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 8:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво е, че пишете за тия неща, та ние по-младите да научим нещо. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

ти си по голям от него, но нямаш "тетрадката на Търо" biggrin

на мен най големи бройки са Ловеч - 300 и 450 човека.

За мен обаче сега е много по качествена агитка и хора знаещи как да подкрепят отбора 90 минути.преди от 300 човека опитвахме се да правим агитка 50 деца и ни викаха "свали знамето че невидим" comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

В Ловеч бе лудница, в Търново очаквам да сме стотина, то каква ли част отварят от В за гостуващия сектор?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
В Ловеч бе лудница, в Търново очаквам да сме стотина, то каква ли част отварят от В за гостуващия сектор?


В ляво на ваще екрани biggrin


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Моите най-големи уважения към Търо. приятели сме с него. Но не е необходимо да го питам след като аз съм по - голям на години от него и съм присъствал на живо на всичките тези мачове на стадиона за кото става на въпрос. В т.ч . и на така наречените екскурзии през сезон 1994 - 1995 г. когато Гигов дойде в Локо и плащаше всичките автобуси. Най-голям брой такива имахме на гостуването в Монтана. Тогава така нареченият при тях сектор В беше пълен с локомотивци. Мача завърши наравно, като Явката Въчков накрая на мача изпусна 100 процентово положение. Тогава това ни беше първия равен мач след серия от няколко поредни победи. Само Локо.


Необходимо е, повярвай ми biggrin agree

Иначе цитираният мач със Спартак в Пловдив няма как да е, защото това ми беше първото гостуване с рейс и да сме били макс 2 рейса, като тоя на агитката не беше дори пълен. Беше една нечовешка виелица.

Иначе Пи...това преди 94та година дето имахме е някаква пародия на агитка...Добре че вече сме далеч по-напред bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз може да нямам тетрадката на Търето , но всичко ми е в главата - мозъчния хард диск и си ги спомням всичките тези мачове отлично. Рекорда с автобуси ни беше както вече писах в Монтана : 9 бр. Мачът беше 4-ти или 5- ти кръг от есента на 1994 г. да не говоря за това, че аз също се занимавам със статистика и то от много по назад във времето. Но просто по-малко пиша и т. н. Повече от чудесно е , че има хора които събират история, статистики, снимки и пр. Всичкото това е не само за нас очевидците , но и за бъдещите поколения локомотивци, дай Боже да ги има. Това е много по важният въпрос и проблем за решаване пред всички ни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 24 Мар, 2017 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Косме имаме и една по-ранна екскурзия със Спартак пд от тази във снега! Тогава бяхме 5 рейса. От "ерата" на този с бенката и безплатните екскурзии, най-голяма бройка рейсове наистина беше в Монтана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 26 Мар, 2017 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Pride написа:
В Ловеч бе лудница, в Търново очаквам да сме стотина, то каква ли част отварят от В за гостуващия сектор?


В ляво на ваще екрани biggrin



Не е ли по-скоро в дясно, най-лявата част от В?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Мар, 2017 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Не можем да гадаем,там някъде.тая снимка е на стадиона им в ремонт.преди тоя ремонт слагаха гостите във Ве леко вляво,дербито с Горна там ги слагат, но те са към 1000...
Да се подготвим за най лошия вариант, в ляво на екраните зад вратата -100 знамена за веене-чук...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 27 Мар, 2017 7:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Видяхме ги Локо Г.О. колко са им възможностите. Но както и да е, все пак са локомотивци - при това наши хора.. Няма ли да дойдат част от тях да ни подкрепят. Все пак играеме срещу тяхния регионален съперник, пък и поне на времето имаше и много наши фенове там. Дори и наши футболисти като например големия Нако Дойчев нокаутирал Динамо Киев в мъглата игра при тях няколко сезона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 27 Мар, 2017 7:57    Заглавие: Отговорете с цитат

кога и къде Горна са ни подкрепяли???
пример?
откраднаха ни едно знаме там и го донесоха в Надежда, по голяма наглост няма, ако дойде някой случайно най много да гризне дървото...отделно са чорбари основно, знамето на фирмата им Джоли Роджър седеше в Б сектор, смешници...
но не е темата за тях.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum