Лято 2017/трансфери,контроли,слухове
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 30 Май, 2017 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Богомил Христов е напуснал Локомотив (София) само ден преди днешния мач срещу Банско от последния кръг на Втора лига, научи FOOTBALL24.BG от свой сигурен източник.

Причината за раздялата между двете страни е конфликт със старши-треньора на тима Явор Вълчинов, който не взе футболиста в групата на отбоар за предишния мач и не го направи и за тази.

Според наши информации Вълчинов първоначално го е извадил от групата за днешния мач, а след това му се е обадил и го е помолил да влезе отново в нея, след като футболист на тима е получил здравословен проблем.

Двете страни обаче не са се разбрали и футболистът си е тръгнал бесен от тима заради неприятното отношение на треньора към него.


bye bye bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 30 Май, 2017 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
... Според наши информации Вълчинов първоначално го е извадил от групата за днешния мач, а след това му се е обадил и го е помолил да влезе отново в нея, след като футболист на тима е получил здравословен проблем.

Двете страни обаче не са се разбрали и футболистът си е тръгнал бесен от тима заради неприятното отношение на треньора към него.

Пффф.

Пфффффф!

ПФФФФФФФФФФ!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Май, 2017 14:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Бранеков напуснал Славия,
купувай!

biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 31 Май, 2017 8:02    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Бранеков напуснал Славия,
купувай!

biggrin


Дай да сберем некви пари и да го направим личен трансфер bb blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 31 Май, 2017 18:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Ръководството на Локомотив кани привържениците на столичните железничари на 2 юни петък от 18.00 на среща в залата за пресконференции. Темата на събирането е коментар на отминалия сезон и предстоящия такъв във втора професионална лига.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Тема спорт”: Септември Сф чака Даниел Пеев

Даниел Пеев почти сигурно ще приключи с Локомотив София това лято. Капитанът на червено-черните е решил да смени отбора. 32-годищният футболист ще има среща с ръководството на червено-черните. Интерес към него има от друг столичен тим - Септември. Пеев вече е говорил с клуба на Румен Чандъров, който в събота ще играе бараж за Първа лига с Монтана. След него ще има яснота дали халфът може да подсили Септември.
Това някой да го е чувал. Струва ми се много невероятно но... connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате ако влязат в "А" група нищо чудно да има миграция...Все пак при нас става все по-ясно че в близко време нищо няма да се случва, а тия играчи имат семейства да хранят agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано не е вярно.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Босът на Локо (Сф) за Вълчинов: Незаменими няма, ще намерим варианти


Днес Локо Сф ще има заседание на Управителния съвет на клуба. По тази причина "Тема Спорт" потърси собственика на червено-черните Иван Василев. Той коментира и изказването на старши треньора Явор Вълчинов, че ако през новия сезон не се гони Първа лига, наставникът ще си тръгне.
"Засега няма да има нищо ново. Ако каже Вълчинов, ще остане, ако не - няма. Ще намерим варианти. Няма незаменими. Може да не иска да остава. Аз не знам да съм казвал, че ще го сменям. Ако исках да го сменям, досега да си е отишъл. А пък той да внимава какво говори за селекция", сподели Василев.
"Тези неща ги определям аз. Вие видели ли сте треньор да определя политиката на клуба, защото аз още не съм. За първи път чух такива неща. И да си даваш оценка на себе си. Оценките ги дава ръководството, публиката... Видяхте Стамен Белчев какво отговори, като го питаха след мача с Левски.
Той каза, нека хората и най-вече ръководството да прецени и да ми даде оценка. Локомотив винаги ще има цели и ще ги гони. Имаме много по-важни проблеми да решаваме, отколкото да говорим за цели. Те са ясни и винаги са големи. И сега, през зимата, след мащабната селекция целта беше да играем бараж, без значение, че не може да влезем. Това е Локомотив, не е Полски Тръмбеш. Но целта не се изпълни", сподели босът на Локо Сф.
"По-важно е, ако тръгнем да влизаме в Първа лига, къде ще играем. Никой няма да ни даде лиценз на стадиона. Нямам пари да давам по 24 хиляди лева за мач на "Васил Левски". Кой ще ги плаща? Нормално ли е да разкарваме нашата вярна публика до "Васил Левски" като панаир-ски мечки. Виждате Славия, ние сме на същия хал. Аз съм човек, който гради тухла по тухла. Сега трябва да мислим за осветлението. Това, което сме направили с моя екип, е достойно за уважение. И утре, като си отида, като се обърна, ще зная, че съм оставил нещо след себе си", добави Иван Василев.
"Върнах се с идеята да спасим ДЮШ. Тръгнахме с 80-90 деца, а сега са 372. Сигурно лятото ще станат над 400. Всеки може да иска Първа лига и Шампионска лига, но нещата трябва да се преценят. Затова и имаме Управителен съвет, за да видим как нещата да се случват поетапно и лека-полека да вървим напред. Първоначално започнахме сезона с момчета от А Областна група и целта беше шесто място. На Нова година, когато смених две трети от отбора и взех що-годе добри футболисти за нашите стандарти, поставих за цел бараж, без значение дали може да влезем или не. Имаме споразумение с треньора до лятото. Ще седна, ще преценя, ще имам разговори с него. Имам си своите забележки. Аз и моят екип ще определяме нещата. Аз съм направил каквото трябва, дори прекалено много. Засега няма никой, който да иска клуба. Ходих къде ли не по чужбина. Няма такива. Идват и те питат какво имаш, а аз им отговарям - една косачка. Затова аз си определям нещата - добри или лоши. В момента важното е да ни има. Ако трябва, и с юноши ще играем, защото ми омръзна измислени футболистчета да ми извиват ръцете", ядосано коментира бизнесменът.
"Един от малкото отбори в България сме, който няма никакви задължения - НАП, НОИ, футболисти, служители. Всичко е платено до стотинка. Това ако не е добро мениджърско управление, извинявай. А парите не са никак малко. Бяхме един от най-скъпите отбори във Втора лига. А това, че разни футболисти и треньори искат... и аз искам, но нека видим реалните неща, а те са тежки. Добре, хвърляме се да играем в елита, но ние нямаме спонсори, нямаме нищо, а аз съм казал, че там не мога да издържа", добави Василев.


Четете между редовете и си правете сметка.
И за повече инфо от източника - утре 18:00 на естадио! acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Грозно изказване в стил РЕЗЛИВА БОЗА ! От интервюто много здраво лъха на алкохол и замъглено съзнание !!! Противоречията в изказванията на СПАСИТЕЛЯ тотално объркват и най верните фенове на Локомотив . С такова отношение към "треньорчета" и "футболистчета" както и мега лъжата за бюджета и голямите цели , скоро Локомотив ще заприлича на една толяма , рядка дрисня...пардон БОЗА исках да кажа !Взаимното уважение и признание за добре свършена работа от треньори и футболисти са непознати чувства за теб Иване ! Но пък щом имаме една косачка и "обещания" за осветление/ха-ха-ха/ значи сме "на правия път" ! Ако стане... стане , ако не ...палиш косачката и към музея на Славата редом до Гигов , Касев , Льосков , Тонев ...иииии те така .


Тролски коментар от сайта на "Новспорт" black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
По-важно е, ако тръгнем да влизаме в Първа лига, къде ще играем. Никой няма да ни даде лиценз на стадиона. Нямам пари да давам по 24 хиляди лева за мач на "Васил Левски". Кой ще ги плаща? Нормално ли е да разкарваме нашата вярна публика до "Васил Левски" като панаир-ски мечки. Виждате Славия, ние сме на същия хал. Аз съм човек, който гради тухла по тухла. Сега трябва да мислим за осветлението. Това, което сме направили с моя екип, е достойно за уважение. И утре, като си отида, като се обърна, ще зная, че съм оставил нещо след себе си", добави Иван Василев.


РЕСПЕКТ бате Иване....

0010-loko
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Само във F24: Намалиха тавана на заплатите в Локо (София)
31.05.2017 07:20


Ситуацията в Локомотив (София) след края на сезона е доста притеснителна, тъй като спонсорът на клуба Иван Василев не може да намери кой да му помага да издържа финансово "железничарите".

Според информации на Football24,bg, бизнесменът е решил да намали с 20 % тавана на заплатите, на футболистите.

Вчера ръководството на отбора е разговаряло преди тренировката с играчите, които са без договори или са с изтичащи такива относно новите условия.

Целта е повече от ясна - да се съхрани този велик клуб и да падне малко финансово бреме от плещите на Бозата, както е известен Василев.

Последният е един от най-безупречните платци към футболистите във Втора лига.
Football24.bg Football24.bg


Това сме го играли, нищо ново. Да видим дали все още ще има футбалери дето да се вържат.

Абе при нас винаги е интересно boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Мене нещо тези от Тема спорт са ми доста съмнителни... Не се научихме още от времената на Метушев в Меридиан мач да не се връзваме на "медии". Ако все пак е истина, не може да се сърдим на никой. Хилядя пъти съм го казал, като искаш да го играеш тарикат вадиш едни пари и си в играта!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Бойчо Величков: Локо Сф се раздели с Вълчинов с благодарности

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/bojcho-velichkov-loko-sf-se-razdeli-s-vylchinov-s-blagodarnosti-435022
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 01 Юни, 2017 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тролски коментар...

При тоя тон на Бозата - извинявай.

Поне малко от малко по-човешки да се държеше, а той само на обиди го е подкарал. И не се спира. Което е най-неприятното.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Следваща
Страница 2 от 22

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum