Локо(Сф)-Ботев(Враца) 31.07., 18:15 ч. ст."Локомотив&qu
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 7:13    Заглавие: Локо(Сф)-Ботев(Враца) 31.07., 18:15 ч. ст."Локомотив&qu Отговорете с цитат

Тежък мач със сериозен съперник.
Очаквам с нетърпение да видя т.нар. нов отбор и какво свърши Додич за близо 3 седмици работа.
Ако играем,както сме играли първия мач не ни чака нищо друго освен разгром.

Само Локо !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 7:24    Заглавие: Отговорете с цитат

мач с история

http://www.fclokomotiv1929.com/index.php/2-uncategorised/107-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-%D0%B2%D1%80-%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D0%BA-31-%D1%8E%D0%BB%D0%B8-18-30-2-%D0%BA%D1%80%D1%8A%D0%B3-%D0%B2%D0%BF%D0%BB-%D1%81%D1%82-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2

http://lokosf.info/%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/%D0%B4%D0%B2%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B8-%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%B1%D0%BE%D1%80/1768-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-%D0%B2%D1%80-%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D0%BA-31-%D1%8E%D0%BB%D0%B8-18-30-2-%D0%BA%D1%80%D1%8A%D0%B3-%D0%B2%D0%BF%D0%BB-%D1%81%D1%82-%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2

В контролите преди месец ги бихме с 3:1
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези гръмки и помпозни слова като кауза, страст, любов и т. н. сме се наслушали стотици пъти . Аз лично не вярвам вече в тях , камо ли пък някой да ме убеди в така нареченото Възраждане на Локомотив. Преди две години когато започнахме от направо от нулата, и играхме в окръжната група бях оптимист и вярвах в подобни клишета, но вече НЕ. След всичкото това , което случва в Локомотив в последните година - година и половина няма как трезвомислещ човек да повярва на някакви си химери и високопарни думи. А пък да не говоря и за други достатъчно основателни причини, поради които съм изгубил вече доверието си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Тези гръмки и помпозни слова като кауза, страст, любов и т. н. сме се наслушали стотици пъти . Аз лично не вярвам вече в тях , камо ли пък някой да ме убеди в така нареченото Възраждане на Локомотив. Преди две години когато започнахме от направо от нулата, и играхме в окръжната група бях оптимист и вярвах в подобни клишета, но вече НЕ. След всичкото това , което случва в Локомотив в последните година - година и половина няма как трезвомислещ човек да повярва на някакви си химери и високопарни думи. А пък да не говоря и за други достатъчно основателни причини, поради които съм изгубил вече доверието си.


Тогава защо Василев хвърля над 700 000 лв. на година?
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
veni78 написа:
Тези гръмки и помпозни слова като кауза, страст, любов и т. н. сме се наслушали стотици пъти . Аз лично не вярвам вече в тях , камо ли пък някой да ме убеди в така нареченото Възраждане на Локомотив. Преди две години когато започнахме от направо от нулата, и играхме в окръжната група бях оптимист и вярвах в подобни клишета, но вече НЕ. След всичкото това , което случва в Локомотив в последните година - година и половина няма как трезвомислещ човек да повярва на някакви си химери и високопарни думи. А пък да не говоря и за други достатъчно основателни причини, поради които съм изгубил вече доверието си.


Тогава защо Василев хвърля над 700 000 лв. на година?


Щото е барбалея beee

За не-верници място в Храма няма!
За всички други - МОЩНО В ПОНЕДЕЛНИК!

САМО НИЕ!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко точно пари му излиза издръжката на отбора за една година само той най-добре си знае. Ние не сме му счетоводители за да знаеме с точност сумата, пък и не е редно. Аз не знам , по точно не познавам отбор в света и Европа , на който собственика му да не хвърля средства по издръжката на отбора, който притежава. Дори реално погледнато повечето от тях са на загуби т.е. дават повече от колкото получават те самите. Не говоря за годишните финансово-счетоводни отчети на самите клубове, а конкретно за самите собственици притежатели на отборите. Футболът, както често се изразяват президентите е Скъпо Удоволствие. В крайна сметка всеки сам си преценява силите и възможностите си и дали да влиза на дълбокото в морето. Повече от чудесно е, че ни има, че съществуваме , но това което се случва едва ли има човек обичащ отбора да му харесва. Да не говориме и за други неща, като разминаване между думи и дела специално по отношение на кадрите на Локомотив . Т.е. да се набляга главно на наши момчета от школата и такива , които вече са играли със сърце за Локо и са готови отново да го направят Да ясно е и всички знаеме, че му е трудно сам да издържа, но как да повярвам, че абсолютно никой от никъде до сега не е изявявал и грам желание да помага финансово. Както и да е, само Локо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

aйде стига с тея локомотивски кадри,колко обичали емблемата и т.н.точно пък те излизат най-големите измекяри.За толкова години съм видял един Тони Велков и Кайо
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, не сме счетоводители, а сумата, която каза на срещата е по-голяма. Тезата ще играе на хорото, ще си плаща яко, а ние ще го псуваме, еми 99% от хората ще си тръгнат и после?

и да футболистите ги разбирам, искат повече пари, нали това им е работата, но и него го разбирам, той вади парите от джоба си, а и те нали са локомотивци, защо само той като локомотивец да финансира, да дадат нещо и те ...
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ


Последната промяна е направена от Pride на Пет 28 Юли, 2017 12:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
За всички други - МОЩНО В ПОНЕДЕЛНИК!

САМО НИЕ!


lokosf_gif2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ставав въпрос до това да псуваме, става въпрос, че за пореден път биваме лъгани и маса хора биват обезверени в "светлите бъднини".

.. а точно на стадиона бяха започнали да идват една идея повече хора...

Това е най-мъчното.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно именно за това става на въпрос. Че ние сме постоянно лъгани и то , ако се обърнеме назад във времето ще се натрупат направо десетилетия. Тъкмо хората за нещо се обнадеждат и започнат да идват поне в малко повечко като бройка и веднага секирата е надвиснала над главата. Задължително последва разочарование и така десетки, десетки пъти. Не говоря изобщо за сезоните в които Локомотив е бил направо слаб защото е имало и такива. Но си знаеме, че сме слаби и не сме се надявали на нищо. Имам чувството, а то си е направо факт, че в годините направо се работеше по всякаква линия срещу публиката, да намаляваме прогресивно и да ни няма. както и дефакто останахме една шепа хора. И сега на каква база вдигат цената на билета ?????? защото сме станали супер отбор и играеме фетбол мечта и наслада за окото , или може би са ни направили луксозни кожени седалки за сядане или играеме мачове от КЕШ ....... Те хората при 5 лв цена на билет ги няма, та какво остава при 7 лв и при това състояние на отбора , в което се намира. Аз лично мога да дам и 7 и 10 лв, така както винаги съм давал и съм влизал с парите си на стадиона и дарения съм правил и т. н. Но колко ще са хората, които ще се съгласят да дадат повече пари за билет и да гледат трагичен Локомотив , много повече ще са тези , които ще се откажат да идват. Има отбори в А групата и те хич не са малко , които нямат такава цена на входен билет . Както и да е, ясно е, че оправия не е имало и няма да има.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен трябва да минат поне 10 мача,че да се дават оценки и умозключения.
Миналата година паднахме от Плевен,Оборище,Гълъбово,Поморие и мойто село те би,пък бяха невероятни футболисти.....Сега пак паднахме един мач и почнахме да режем вени,аре стига писна ми!
Искам да си ходя на мач на Локомотив,вЪОбще не ме ебе кой да играе ,кой ще тренира,коЙ ще дава парите!Не ме ебе ! Аз съм негово величество фенът.И си плащам затова.Единстеното място за израз на недоволство или кеф е стадиона!
Василев много рискува с всичко,което ни каза един вид той се самозадължи да прави едни неща,а започна да прави съвсем други.Но това си е негов проблем,да се опрааа.НИЕ С ПОДКРЕПАТА какво правим ??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пет 28 Юли, 2017 20:06    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Точно именно за това става на въпрос. Че ние сме постоянно лъгани и то , ако се обърнеме назад във времето ще се натрупат направо десетилетия. Тъкмо хората за нещо се обнадеждат и започнат да идват поне в малко повечко като бройка и веднага секирата е надвиснала над главата. Задължително последва разочарование и така десетки, десетки пъти. Не говоря изобщо за сезоните в които Локомотив е бил направо слаб защото е имало и такива. Но си знаеме, че сме слаби и не сме се надявали на нищо. Имам чувството, а то си е направо факт, че в годините направо се работеше по всякаква линия срещу публиката, да намаляваме прогресивно и да ни няма. както и дефакто останахме една шепа хора. И сега на каква база вдигат цената на билета ?????? защото сме станали супер отбор и играеме фетбол мечта и наслада за окото , или може би са ни направили луксозни кожени седалки за сядане или играеме мачове от КЕШ ....... Те хората при 5 лв цена на билет ги няма, та какво остава при 7 лв и при това състояние на отбора , в което се намира. Аз лично мога да дам и 7 и 10 лв, така както винаги съм давал и съм влизал с парите си на стадиона и дарения съм правил и т. н. Но колко ще са хората, които ще се съгласят да дадат повече пари за билет и да гледат трагичен Локомотив , много повече ще са тези , които ще се откажат да идват. Има отбори в А групата и те хич не са малко , които нямат такава цена на входен билет . Както и да е, ясно е, че оправия не е имало и няма да има.


Прав си, че по друг начин се прави, но има и логика в разсъждението, аз давам, нека и другите дадат. То един билет за кино ти е от 6 до 15 лв. София е с различен стандарт.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 29 Юли, 2017 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ви кажа и на мен много, ама много неща не ми харесват! Ентусиазмът ми бе посечен още на представянето с Радомир, всеки който е бил знае за какво иде реч! После в Разград играхме една идея по с желание, обаче сме много зле в центъра и отзад! Като човек който хич не обича съседните на България страни съм огромен скептик относно тренера. Все пак бях скептик и за гърците, но те взеха, че ме опровергаха. Вътрешно се надявам да съм в грешка и Локомотив да тръгне нагоре. Относно мача, НИЕ СМЕ АГИТКАТА НА ЛОКОМОТИВ, така, че подкрепа от първата до последната минута!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 30 Юли, 2017 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно така!
Мрънкячите да си стоят у тях и да пишат анализи!

Ние ОТИВАМЕ И МАЧКАМЕ!

ЛОКО НАПРЕД, НИЕ СМЕ С ТЕБ!!!

bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum