ТРАНСФЕРИ,ПОДГОТОВКА,КОНТРОЛИ 2017/2018
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

И bet365 ти става спонсьор boast
Все повече заприлчваш на "гранд от А група" black_eye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 12:09    Заглавие: Отговорете с цитат

яко обръщалки ол ин....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

ети го Бруно "ченте ди маре"


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=mm_aQtsyz4c

boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 15:43    Заглавие: Отговорете с цитат

https://topsport.bg/lokomotiv-sofia/senegalski-natsional-idva-v-lokomotiv-sofiya.html
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 19:33    Заглавие: Отговорете с цитат

7dnifutbol

Защитник от Швейцария чакат в Локомотив (София). Става въпрос за десния бек Бруно Дженари. Футболистът е роден на 22 март 1996 г. и има двойно гражданство – сенегалско и швейцарско. Младежки национал на Сенегал е собственост на Белинзона.

За последно Дженари е играл под наем в Мендризио. През есента е записал 13 мача и 1 гол в Трета дивизия, пише „Витоша Нюз“. Договорът му с швейцарския клуб изтича през лятото на 2018 г. В кариерата си Бруно е ритал още за Лугано и Локарно.



Приоритет в зимната селекция на Локо (Сф) е привличането още на централен нападател и разиграващ халф. Опция все още е и бившият национал Цветан Генков.

Голмайсторът е дал дума на ръководството на бившия си клуб, че ще се върне в „Надежда“, за да помогне в тежките битки за промоция в Първа лига, при условие, че не си уреди трансфер в чужбина. Отговорът на Генков, който за последно риташе в Казахстан, ще бъде чакан до края на януари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦСКА 1948 привлече ас на Локо (София)
03 януари 2018 | 19:26
0 0 0
ЦСКА 1948 успя да привлече Евгени Зюмбулев от Локомотив (София). Централният защитник беше твърд титуляр есента, като помогна с два гола за успешното представяне на столичния тим. Атлетичен и безкомпромисен, Зюмбулев успя да си извоюва името на бранител номер 1 в дивизията този сезон. Зюмбулев даде първото си интервю пред клубния сайт на “червените”.


- Евгени, добре дошъл! Започваме с традиционен въпрос – как се стигна до преминаването ти в ЦСКА?
- Ако трябва да съм честен, раздялата ми с Локо (София) не беше лека. Като цяло разделите ми идват тежко. Особено с Локомотив. Клубът ми даде много през последната година. Колективът ни стана много сплотен. Затова и раздялата беше тежка. Но след като разбрах от ръководството на ЦСКА дългосрочните цели, също и предоставените ми условия, прецених, че това ще е по-добрият избор за мен.

- Признание за ЦСКА, тъй като все пак Локомотив има реален шанс да играе в елитната група, докато новият ти тим ще се изкачи почти сигурно във Втора лига?
- Така е. Може да звучи смешно, но голямата ми мечта беше да играя в Първа лига няколко сезона. Сега имах реален шанс да го направя, но... Нищо не се знае. Животът ще покаже. Иначе аз желая искрено успех на Локо и влизане в елита.

- Желаем го и ние, Локо също тръгна честно от окръжната група. За да натежи предложението на ЦСКА, явно са ти казали и хубави неща за клуба ни?
- Със сигурност нивото на ЦСКА от всяко естество не отстъпва по нищо на водещите отбори в Първа лига. Това е нивото, към което трябва да се стреми всеки клуб. Да се осигуряват перфектните условия за работа. Да дава на футболистите план и цели, които да преследват. Така ще могат да се развиват.

- Познаваш ли момчета от ЦСКА, освен Гъргоров и Котев, разбира се?
- Да, с някои сме играли заедно, с други сме били съперници. Ще спомена Николай Хаджиниколов, Томислав Павлов, Милен Иванов, сигурно изпускам някого. Със сигурност ще се чувствам добре.

- Познаваш ли играта на новия си тим?
- Не много добре, защото играем по едно и също време. Знам, че отборът тръгна колебливо, но после се откъсна напред. Нали съм от Радомир, вълнувах се от дербито ЦСКА – Миньор (Перник). С толкова силни футболисти резултатите са очаквани.

- Къде е силата ти в защита?
- Като ляв централен защитник се чувствам най-добре. Имам доста мачове и като ляв бек, не съм се излагал и там. Но височината в доста ситуации пречи.

- Спомена, че целите на ЦСКА са били обяснени от ръководството. Ще успеете ли да ги изпълните светкавично?
- С новите попълнения резултатите ще бъдат още по-добри, от есента ще гледаме ЦСКА във Втора лига.

- Откъде се запали по футбола?
- Аз съм роден в Кюстендил, но нямам спомени от този град, като бебе се местя в Радомир. По футбола ме запали брат ми Тодор, който е с 5 години по-голям. Той започна в школата на Струмска слава. Водеше ме на тренировки от малък. Записах се и аз. Така тръгна всичко.

- Брат ти играе ли още?
- О, да. Цял живот не е носил друга фланелка освен тази на Струмска слава. Дълги години е капитан на отбора. И сега играе във Втора лига. Силата му е като вътрешен халф. Даже много хора казват, че той е по-добрият футболист, защото нас, защитниците, не ни броят. Той играе и с двата крака, бележи по-често.

- Играли сте значи заедно, имали ли сте спорове?
- Доста пъти сме играли заедно. Колкото и да е странно, аз съм си позволявал повечето пъти да се карам, защото такъв ми е характерът. А и от защитата се иска да командва отбора. Но брат ми е моят най-добър съветник. Подкрепи ме да дойда в ЦСКА, въпреки че също нарече избора труден. Каза да слушам сърцето си.

- Централният защитник в нашето първенство, от когото копираш. В добрия смисъл, разбира се?
- О, не, предпочитам да съм конкурент на нашите добри защитници. Иначе в световен мащаб харесвах играта на Неманя Видич.

- Още един фен на Манчестър Юнайтед?
- Брат ми е големият фен на Манчестър Юнайтед, аз също ги харесвам.

- Няколко думи за теб извън терена?
- Имам сериозна приятелка от две години. Мислим вече и за създаване на семейство. Живи и здрави, дано стане. Иначе обичам разнообразния живот. Не си седя много у дома. Обичам много моторните спортове. Влекат ме драг състезанията. Купих преди година една кола. Направих я за драг състезания. Преди време в Струмска слава имах повече време и се записах на боксовия клуб в Перник. Главният треньор Емил Райков ме хареса още на първата тренировка. Каза, че вероятно футболът ми е помогнал, но съм идеален за бокс. И не е късно да сменя спорта.

- Пожелания ти на старта на новата година?
- Пожелавам на всички успешна нова година, нека бъде по-добра от предишната. Но най-вече здраве. На ЦСКА много успехи, а на феновете да подкрепят тима. Заедно да вървим напред.


Успех Зюмбул,но защо ??!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Айдеее https://m.gong.bg/bg-football/parva-liga/multimedia/video/levski-prashta-borimirov-v-stolichnoto-loko-465331
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Зумбюлев отива в ЦСКА 1948... Губиш си добрите футболисти, взимаш куци коне под наем...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Зумбюлев отива в ЦСКА 1948... Губиш си добрите футболисти, взимаш куци коне под наем...


Немаш кинти. Тва е. Свиквайте boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 03 Яну, 2018 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

абе няма кинти,прав е Василев да не им се моли за 500-1000 лв.Разни клецове дето никой ги не знае ги правиш известни да ти извиват ръце....Прав им път!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Яну, 2018 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/loko-sf-pregovaria-s-trima-zasega-dvama-sa-novite-465568

Джентре ди марееее ниенте идварееее bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Яну, 2018 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

e Сигурен ти е Алекс Боримиров, който се оказа дзифтар и не оставя бакшиши,
туроператора за Италия не си дига телефона, другия негър му е излязла по важна работа и дупчи...
до кога в тоя клуб ще се работи така?
Демона и той ли си тръгва, след шоковот напускане на Зюмбулев?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Яну, 2018 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:

до кога в тоя клуб ще се работи така?


Докато не го поемат професионални меринджеи, които са учили това, работят САМО това, а не го съвместяват с продаването на топки и пласирането на дезодоранти biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пет 05 Яну, 2018 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре нема нужда от разни чернилки и дюнери. Дано и другия не дойде...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum