Зима 2018/трансфери,контроли,слухове
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 27 Мар, 2018 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

не вярвам,но може някоя и друга фенка да изкочи.

Започнат ли да се навъртат девойки пред съблекалнята, значи сме оферта


.... Паулу Коелю biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Мар, 2018 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Шефът на Локо (Сф) пред БЛИЦ: Прави му чест на Цветан Генков, че...
Чистосърдечно иска да помогне, ще се борим за елита, допълни Иван Василев

Twitter
Президентът на Локомотив (София) Иван Василев коментира последните новини и очакваните звездни попълнения. Вече стана ясно, че Владислав Романов се завръща в отбора, а днес на следобедната тренировка е очакван и Цветан Генков.

Бившият национал за последно игра в казахстанския Окжетпес. Роденият на 8 февруари 1984 година нападател тръгна за големия футбол от Локомотив Мездра. След това изкара силни сезони в Локо София и бе продаден на руския Динамо (Москва) за над 2 милиона евро. След това игра в полския Висла (Краков), върна се за кратко в Левски, изкара два сезона в турския Денизслиспор, игра малко за Локомотив (Горна Оряховица) и за последно бе в Окжетпес.

„Разговарях с него и го очакваме на днешната тренировка. Той е изключително добър футболист и добро момче. Прави му чест, че иска да помогне на Локомотив София. Съвсем добросърдечно го прави, защото от тук е тръгнал към чужбина, има прекрасни спомени“, коментира Иван Василев пред БЛИЦ.

„Вече знаете, че и Владислав Романов се присъединява към нас. Естествено, че очаквам двамата да повишат класата на тима ни и да помогнат. При Генков ще е нужно време. Няма как да го използваме днес или утре, това е немислимо. Трябва да влезе в добра физическа форма, но футболът не е стихотворение да го забравиш, нали?! Генков притежава страхотни качества и съм сигурен, че може да ни помогне“, допълни още шефът на столичното Локо.

За борбата за Първа лига Иван Василев коментира: „Ще се борим да участваме на бараж. Изоставаме на девет точки от лидера Царско село, което ми се вижда доста, но ще атакуваме докрай. Остават девет мача, момчетата трябва да осъзнаят, че към тях има очаквания. Имаме доста опитни футболисти, много се надявам накрая да сме доволни от резултата. Да, тази загуба от Струмска слава дойде в неприятен момент, но се случва. Видяхте как протече срещата – има дни, в които просто топката не влиза и не влиза. Създадохме много положения, нашите играчи оставаха сами срещу вратаря, но не и не.“
СТЕФАН РАЛЧЕВ/БЛИЦ

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 27 Мар, 2018 18:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой има ли сурат тефтера на Шехуди blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 25 Апр, 2018 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Нападателят Цветан Генков ще играе отново за Локомотив (София). 34-годишният футболист ще носи екипа на "червено-черните" до края на годината, съобщиха от клуба. Опитният футболист ще помага на Локомотив в битката за завръщане в елита.

"Железничарите" са трети във Втора лига с 51 точки, лидер е Царско село с 54, втори е Ботев (Враца) с 52. За последно Генков игра в казахстанския Окжетпес, но си тръгна след края на сезона. Последният му клуб в България беше Локомотив (Горна Оряховица), с който игра в елита през 2016 година.


https://www.sportal.bg/news.php?news=721418
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Сря 25 Апр, 2018 14:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма лошо, ама това да се беше случило поне с един месец назад във времето. Аз не виждам с какво толкова може да ни помогне в малкото оставащи мачове до края при положение, че не се знае от колко време не е играл и в какво състояние е към днешна дата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Апр, 2018 14:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам това е до края на календарната година, щото ако е на сезонната... bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 25 Апр, 2018 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

До края на календарната 2018 е договорът на Цецо Генков.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 25 Апр, 2018 18:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето кой може да вкара на Царско село !
Добре дошъл ,Цецо clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Сря 25 Апр, 2018 19:22    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Няма лошо, ама това да се беше случило поне с един месец назад във времето. Аз не виждам с какво толкова може да ни помогне в малкото оставащи мачове до края при положение, че не се знае от колко време не е играл и в какво състояние е към днешна дата.


Има ли стръв и желание за победа ще е незаменим.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Страница 8 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum