Ценова политика
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2018 10:43    Заглавие: Ценова политика Отговорете с цитат

Предвид уникалната продукция на терена, невероятното отношение от футболисти, готини шефове душащи феновете си
ИСКАМЕ, НАСТОЯВАМЕ ЗА БИЛЕТИ ПО 3 ЛЕВА.
Кое ти струва 7 лева,Иване?
Кое?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2018 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

То файда никаква и по 0,10 стотинки да направят билета ефектът ше е същия....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2018 13:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Три лева за В група е добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 13:51    Заглавие: Re: Ценова политика Отговорете с цитат

PILATA написа:
Предвид уникалната продукция на терена, невероятното отношение от футболисти, готини шефове душащи феновете си
ИСКАМЕ, НАСТОЯВАМЕ ЗА БИЛЕТИ ПО 3 ЛЕВА.
Кое ти струва 7 лева,Иване?
Кое?


Само разходите за всеки мач са около 1200 лв. приходите от билети средно са под тази сума. За останалите разходи пък няма какво да говорим.

В А окръжна може и без пари, на мачовете на юношите също.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Е на мача с Радомир разбрах, че за пръв път са излезли на печалба. Жалко, че много от тази публика няма да се върне.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 14:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Е на мача с Радомир разбрах, че за пръв път са излезли на печалба. Жалко, че много от тази публика няма да се върне.


Да, от това най ме е яд. Как пък Христов не реше да помогне на родния си клуб? Все можеше да вкара гол и да обърне мача, а не да пропуска, като това Подуенско недоразумение Димитров.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

да ги направят 17 лева тогава, да излязат на "печалба".
Смехотворно е.
А отука насетне след отвратителното отношение на семейната фирма към привържениците си,
няма и по 100 билета да продадат.
А заплаха от А окръжна няма-споко. Смисъл не е заплаха, ако хвърлел кърпата какато се изказа.
Един преживяхме схвърлящ кърпата и подаряващ акции-стига angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 15:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив е на близо 90 години. Ще надживее и Василев.

Не съм съгласен, че за да го има Локомотив трябва да се търпят позорни ръководители, уредени и тото мачове. Да, тото мачове - срещата с Марица беше чисто тото - 5 гола за 30 мин.
Айде нема нужда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако правилно съм разбрал, че разходите за мача са 1200 лв, то при всички случай печалба има . Защото по елементарните прости аритметични сметки ако разделем тез 1200 лв на 7 лв. колкото е цената на входния билет ще излезне , че трябва да са продадени 171, 43 билета. Което е пълен абсурд при положение, че на стадиона имаше сигурно близо 1000 човека, та ако не и повече. Ясно е, че не всичките са влезнали с купен билет на тази цена , но дори само 400- 500 човека да са си купили билети от 7 лв. пак е доста повече от споменатите 1200 лв. По отношение на плашенето с хвърляне на кърпи и пр. пилата е напълно прав. Достатъчно сме се наслушали през годините на подобни закани от предишния президент и собственик в случая Гигов. Локомотив е бил и пак ще го бъде независимо с кой президент начело . Стига заплахи, стига ултиматоми, стига лъжи. Достатъчно и пре достатъчно ни бяха в последните повече от 20 години. Само Локо и това е. Дали с Василев или някой друг е без особено значение. Локомотив е над всички и над всичко. Жалкото само е, че е локомотивец и като такъв му вярвахме и то много и се радвахме всичките, че най-сетне Локомотив е в ръцете на локомотивец. А в интерес на истината той действително направи много за клуба, за школата , за базата. Супер тъпо ще е да се разделяме по такъв недостоен и груб начин. Дано нещата се изгладят и отново протръгнат в положителната посока.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 16:51    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Ако правилно съм разбрал, че разходите за мача са 1200 лв, то при всички случай печалба има . Защото по елементарните прости аритметични сметки ако разделем тез 1200 лв на 7 лв. колкото е цената на входния билет ще излезне , че трябва да са продадени 171, 43 билета. Което е пълен абсурд при положение, че на стадиона имаше сигурно близо 1000 човека, та ако не и повече. Ясно е, че не всичките са влезнали с купен билет на тази цена , но дори само 400- 500 човека да са си купили билети от 7 лв. пак е доста повече от споменатите 1200 лв. По отношение на плашенето с хвърляне на кърпи и пр. пилата е напълно прав. Достатъчно сме се наслушали през годините на подобни закани от предишния президент и собственик в случая Гигов. Локомотив е бил и пак ще го бъде независимо с кой президент начело . Стига заплахи, стига ултиматоми, стига лъжи. Достатъчно и пре достатъчно ни бяха в последните повече от 20 години. Само Локо и това е. Дали с Василев или някой друг е без особено значение. Локомотив е над всички и над всичко. Жалкото само е, че е локомотивец и като такъв му вярвахме и то много и се радвахме всичките, че най-сетне Локомотив е в ръцете на локомотивец. А в интерес на истината той действително направи много за клуба, за школата , за базата. Супер тъпо ще е да се разделяме по такъв недостоен и груб начин. Дано нещата се изгладят и отново протръгнат в положителната посока.


3 лв. са повечето билети дето се продават, досега мач на "печалба" не е имало. Отделно цялата школа влиза без пари. Та то на празника имаше 700-800 продадени билети, дето бяха по 0,88 ст. а сравни колко бяха хората тогава. Само разходите по поддръжка на терените са към 1000 лв на месец, та за печелба да говорим ...
За съжеление не съм такъв оптимист за имането в нормален вид без Василев. Не мисля и че ще се хвърли кърпата, предвид стотиците хиляди налети в базата.

Иначе ценовата политика трябва да е съвсем друга, но не по причините по-горе.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не иска нищо на всяка цена от Василев. Като няма пари за мъжки отбор да отива във В група и толкоз. Светът няма да свърши.
Школата се самоиздържа от таксите. За там пари не дава.
Направил е достатъчно за Локомотив и всички сме благодарни. Утре да си тръгне, жив и здрав да е му пожелавам, защото направи така че Локомотив да го има, базата, школата.

НО, Тото, говеда схемаджии за треньори....ще се наиграе жестоко ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2018 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Хайде вече стига с това тото де. Как един не разбра за някое тото предварително да ни каже, да направим някой лев и ние? Когато има тото има движение на коефициентите - пример Верея онзи ден - коефициента за Септември с Верея от 2,20 се срина до 1,20. За нас със Струмска Слава беше 1,25 преди мача и до 60-70 минута все още бяхме фаворити. Абсолютно никакво странно движение на коефициенти, така че стига вече с това тото. А Славия - Пирин какво е ? Първото 0 гола, второто 3-1 ? Има и такива мачове, хайде стига с тези празни приказки. Ако някой има черно на бяло доказателство или съмнения основателни да ги представи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2018 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

И според мен тото няма и то не само заради изброеното от Пипо, но основно зарди това, че Василев е набожен и пред всички се е клел че тото никога не е играл и няма да играе. Виж за схемите си прав, затова и начначаване на Вуцов ще остави само него на стадиона или ще ходим 30 човека да псуваме Овчата глава.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2018 8:57    Заглавие: Отговорете с цитат

продукцията не отговаряна цената която се иска, Бе група ти вземат 7 лева. Сериозно ли се гони печалбата от нас. Ние сме богатството на тоя клуб това да е ясно.
Щом са напът мене да ме отвратят ти смятай. Овчата глава и какви ли не простотии ще търпим. чинно да даваме седмица и да си мълчим, щото човека каза че нямаме право да се обаждаме, какви сме ние-баста.
Ще си играят там пред роднините и толкова.
angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 20 Мар, 2018 9:16    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Овчата глава и какви ли не простотии ще търпим. чинно да даваме седмица и да си мълчим, щото човека каза че нямаме право да се обаждаме, какви сме ние-баста.
Ще си играят там пред роднините и толкова.
angry2


viannen_89
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum