Бараж Първа лига Витоша Бистрица - Локомотив стадион Пловдив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
явно нямаме никакво лоби, което в дългосрочна перспектива хич не е добре... black_eye


Е то е ясно че сме мисири.
После ходи пак гласуй за Перукели black_eye boast bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 12:36    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
явно нямаме никакво лоби, което в дългосрочна перспектива хич не е добре... black_eye


Е то щом във Втора лига ти свирят така какво очакваш? Лоби сред курви и помияри щото ти е, като нищо ще станеш като тях. За тия само бой.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 12:44    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/fenovete-na-loko-iskame-barazht-s-vitosha-da-e-v-sofiya_401624.html
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

И какво като се съберат на националния стадион повече хора, та нали футбола бил уж за хората, и това е идеята. А не след това да дават поводи и да приказват, че нямало публика и стадионите пустеели. Да не би да бутнеме стадиона като отидеме повечко хора. Левскарите се изсипаха 30 000 на финала пък какво : надпреварваха след това журналя и високопоставени клатикурци да говорят, че било истински празник на футбола и т.н. Да вървят те всичките на майната си. Само Локо !!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 15:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам дали е истина, но вече от няколко човека чувам за вчерашния мач между Пирин и Витоша , че се е намесила и дългата ръка на бат Б.Б. Инак и аз не мога да си обясна как така Пирин се оставиха да паднат на свой терен при положение, че бяха били в първия мач при това като гости. А на всичкото отгоре и нищо не са играли. Всичко е доста загадъчно, но всеки казва, че тези са коварен отбор - в случая Витоша. Не знам вече кой вариант беше по-добрия за нас : срещу Пирин или срещу Витоша. Вчера като разбрах, че Витоша са били все едно ми падна камък от сърцето - два дена след резултата във Враца гемиите ми бяха потънали. А сега не знам какво да си мисля и да се радвам ли, че ще играеме срещу поредните селяни и мутри. Дано да ги пометеме с експресния влак . Само Локо - в петък всички на Лаута.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

veni78 написа:
Не знам дали е истина, но вече от няколко човека чувам за вчерашния мач между Пирин и Витоша , че се е намесила и дългата ръка на бат Б.Б. Инак и аз не мога да си обясна как така Пирин се оставиха да паднат на свой терен при положение, че бяха били в първия мач при това като гости. А на всичкото отгоре и нищо не са играли. Всичко е доста загадъчно, но всеки казва, че тези са коварен отбор - в случая Витоша. Не знам вече кой вариант беше по-добрия за нас : срещу Пирин или срещу Витоша. Вчера като разбрах, че Витоша са били все едно ми падна камък от сърцето - два дена след резултата във Враца гемиите ми бяха потънали. А сега не знам какво да си мисля и да се радвам ли, че ще играеме срещу поредните селяни и мутри. Дано да ги пометеме с експресния влак . Само Локо - в петък всички на Лаута.


Квото дойде, такова.

Иначе вече е решено къде ще идва:
https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/barazhyt-vitosha-loko-sf-ostava-v-plovdiv-486661
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

До Борислав Михайлов
Президент на БФС

Копие до
генерал Бойко Борисов
Министър-председател на Република България

Главен комисар Христо Терзийски
Директор на Главна дирекция "Национална полиция"

Иван Василев
Президент на ФК Локомотив София


Днес, БФС по категоричен начин отхвърли възможността два софийски отбора да изиграят баража за влизане в Първа лига в град София, а футболът бил за хората!!! То бяха оправдания ... какви ли не, включително и че нямало свободни стадиони. Накрая се оказа, че има, а само желание от БФС за местене няма, някаква комисия нямало как да се събере и пренасочи двубоя??? Това просто е абсурдно, сега стотици софиянци ще пътуват с коли до Пловдив и ще се завръщат след полунощ. В петък следобяд, когато трафикът ще е засилен и при ремонтите по автомагистрала „Тракия“, тапата ще бъде пълна. По пътя от София до Пловдив има няколко места за спиране и привържениците на двата отбора ще спират, а когато се засекат, предполагате ли какво ще се случи?

Затова питаме кой ще е отговорен при сблъсъци по пътя, БФС, вие ли?

Това господа са мерки за насърчаване на футболното хулиганство, после не хвърляйте вина върху феновете за БФС решения. Решението е просто - преместете двубоя на Националния стадион „Васил Левски“, детския турнир свършва рано, турнирът по лека атлетика е в почивните дни, трябва само желание, за да се вмести и баражът между тях. Ако БФС не може да вземе това решение, тогава трябва да се намеси държавата", се казва в позицията на Клуба на привържениците на Локомотив София, която ви поднасяме без редакторска намеса.

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/fenovete-na-loko-sf-vyzmuteni-ot-reshenie-na-bfs-486674
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

https://gong.bg/bg-football/vtora-liga/fenovete-na-loko-sf-vyzmuteni-ot-reshenie-na-bfs-486674
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 19:17    Заглавие: Отговорете с цитат

https://mobile.sportal.bg/news.php?category=1&id=725933&page=0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

3 лв ще е билета за баража, вероятно за нас ще бъде В сектор.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

https://m.gong.bg/bg-football/vtora-liga/multimedia/video/shefovete-na-loko-sf-blizo-do-otbora-si-predi-barazha-486693
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

https://topsport.bg/lokomotiv-sofia/fenovete-na-loko-sf-nedovolstvat-ot-reshenieto-na-bfs-za-barazha.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

https://topsport.bg/bg-football/boyko-borisov-prati-vitosha-na-final-s-fenomenalen-gol.html

БФС ли се дърпа, ББ ли не иска утре ще разберем, ако мача остане в Пловдив.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Май, 2018 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
3 лв ще е билета за баража, вероятно за нас ще бъде В сектор.


Логично..с оня паркинг отзад.
Няма да е зле макар и малко голямо да се "охранява". Нали сте наясно че сами трябва да се пазим acute boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kuzuk



Регистриран на: 05 Сеп 2017
Мнения: 13
Местожителство: Надежда 2

МнениеПуснато на: Сря 23 Май, 2018 1:13    Заглавие: Отговорете с цитат

има ли навити за БДЖ парти - 15:28 и 18ч сме на майната си popcorm1
_________________
...в Надежда си е най-добре!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum