Бараж Първа лига Витоша Бистрица - Локомотив стадион Пловдив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
Василев и да си тръгне, оставя отбор в Б група, школа с 300 -400 деца и база на едно добро ниво, за което всеки е благодарен. Така че нема страшно, трагедията беше преди три години...


И все пак идеата е в надграждането acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
400 човека на едно гостуване в годината и средно по 300 на домакинство не са публика, съгласи се. Дай да не изпадаме в самозаблуди. Докато не почнем да сме поне 1000 средно на домакински мач, няма кой да ни обърне внимание. А това няма как да стане като не сме оферта. И както казах - това е Параграм 22 ситуация connie_29


Цифрите, че са малки в момента, малки са, но в Пловдив имаше към 450 човека и средно има към 550 на мач (общо за сезона има към 8500 зрители на домакинствата). Факт е че е срамно малко, както и при другите отбори. Факт е е че и средно 70 човека на гостуване имат 5-6 отбора в България.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 10:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съгласен с Pride. Абсолютно точна статистика. Аз ще допълна и следната такава : в двете професионални групи - Първа и Втора играят общо 30 отбора. Хайде нека да бъдеме обективни : колко от тези всичките отбори са подкрепяни от своите фенове навсякъде , където играят из България - в абсолютно всеки мач, т.е. включват се и гостуванията ????? отговора е : не повече от 5-6 ; максимум преко сили да стигнат до 7 отбора. Това са : столичните Левски , ЦСКА и ние- Локо Сф., Пловдивските Ботев и Локо и от време на време Берое,- за които не съм мнго сигурен, че ходят на всеки един мач на отбора си извън Ст. Загора. Всичко друго останало е : я ги има - я ги няма, а някои изобщо винаги ги няма поради липса на каквито и да е било фенове. Така че в тая насока ние сме си о.к. и отбора ни може само да се гордее с този факт, тъй като наистина Локото е един от малкото отбори в България , които са подкрепяни от своите фенове във всеки мач и във всеки град. Независимо от разстояния, километри, форма и т.н. Много други отбори и футболистите им могат само да мечтаят да имат тази подкрепа, която имаме ние. Това е факт неоспорим, който се доказа особено най-вече през последните години. И след като ни признават и др.фенове на другите отбори, че дори в т.ч. и голяма част от хейтърчетата журналисти, които до вчера едва ли не само се подиграваха , значи извоювали сме си някакви позиции в това отношение и сме направили не малка крачка напред. Да има още какво да се желае, но нека бъдем и обективни имайки в предвид много обективни и субективни фактори.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

кога сме най зле все така да сме,
това преди няколко гостувания:


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Сухите цифри за тоя сезон са - долна граница 30-35 , горна 400-450.Това е амплитуда от над 10 пъти.Което говори много неща, кои добри, кои не чак толкова.

Аз си мисля,че при сериозна, смислена и целенасочена работа, включае и с прованса, следващия сезон можем да не падаме под 100 души на гостуване и средното да е 150. Което си е бая стабилна бройка и за "А" група.

Виж вече за домакинствата е големия кур, дето не знам има ли начин как да го преборим. Наистина под 1000 там не трябва да сме за да изглеждаме сериозно, а ние сме макс толкова на свободен вход. И редовните сме все едни и същи. Масово не се влиза, не се плащат билети, не се вика и се кеси като клес..страшна тъпня angry2 bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Сухите цифри за тоя сезон са - долна граница 30-35 , горна 400-450.Това е амплитуда от над 10 пъти.Което говори много неща, кои добри, кои не чак толкова.

Аз си мисля,че при сериозна, смислена и целенасочена работа, включае и с прованса, следващия сезон можем да не падаме под 100 души на гостуване и средното да е 150. Което си е бая стабилна бройка и за "А" група.

Виж вече за домакинствата е големия кур, дето не знам има ли начин как да го преборим. Наистина под 1000 там не трябва да сме за да изглеждаме сериозно, а ние сме макс толкова на свободен вход. И редовните сме все едни и същи. Масово не се влиза, не се плащат билети, не се вика и се кеси като клес..страшна тъпня angry2 bad


Капсуловахме се, обикновения човек го плашат по ТВ с БГ футбола, бомбички, гранати и т.н. Докато не станат мачовете празник 1000 на всеки мач е утопия.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Къв празник бе...Ние сме жива фиеста , а ако поискаме ще сме КАРНАВАЛ!!! congratulate congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

това с 450 фена е избухване, извадено от контекста, мач финал и прочие.не е даденост за съжаление,
но 100 навънка би било оферта да си Ок на сцената,
имай предвид че тоя сезон ти бе в "играта" и се "бореше да влезнеш", в златната среда -заеби black_eye ,
положителното е че буфера се понаучи да ходи навън за разлика от преди 20 години, дигат се самосиндикално коли, семейства, разгледай Троян и Смолян, некой манастир и мач
biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

От гонг

Цитат:


Треньорът на вратарите на Локомотив Сф Йордан Господинов напусна клуба в посока Царско село, съобщиха от "Надежда".

Двете страни са оформили документално раздялата, като това засега е една от малкото завършени новини, свързани с бъдещето на Локомотив Сф.

Ясно е, че преотстъпените Илия Димитров, Галин Ташев и Здравко Димитров се завръщат в своите клубове. Първите двама в Левски, а третият - Септември Сф.

Основният въпрос - остава ли Иван Василев начело на клуба и под каква форма, засега няма отговор. Не е изключено този отговор да се забави още и да не бъде даден до края на седмицата, въпреки първоначалните очаквания това да се случи по-рано.

Локомотив Сф драматично не успя да спечели промоция за Първа лига и след загубата от Витоша в баража Иван Василев каза, че ще обмисли оставането си в клуба и занапред.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 16:22    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
От гонг

Цитат:


Треньорът на вратарите на Локомотив Сф Йордан Господинов напусна клуба в посока Царско село, съобщиха от "Надежда".

Двете страни са оформили документално раздялата, като това засега е една от малкото завършени новини, свързани с бъдещето на Локомотив Сф.

Ясно е, че преотстъпените Илия Димитров, Галин Ташев и Здравко Димитров се завръщат в своите клубове. Първите двама в Левски, а третият - Септември Сф.

Основният въпрос - остава ли Иван Василев начело на клуба и под каква форма, засега няма отговор. Не е изключено този отговор да се забави още и да не бъде даден до края на седмицата, въпреки първоначалните очаквания това да се случи по-рано.

Локомотив Сф драматично не успя да спечели промоция за Първа лига и след загубата от Витоша в баража Иван Василев каза, че ще обмисли оставането си в клуба и занапред.



Мишките започват да напускат ! Много хубава новина !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 31 Май, 2018 17:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Да се шиба.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Anatoly98



Регистриран на: 17 Апр 2018
Мнения: 234
Местожителство: Своге

МнениеПуснато на: Съб 02 Юни, 2018 17:37    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.youtube.com/watch?v=8hKuJUzODHM
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum