Късане на ризи
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2018 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

lifes написа:
... Дано се случи нещо тия...

Това в тоя клуб си го повтарям откак се помня...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2018 22:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Хора разберете и проумейте едно златно правило : от футбол и по специално в България не се печели.


Вени, погледни Динамо Загреб какви трансфери прави и дали не се печели от футбол.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2018 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

https://www.sportal.bg/news.php?news=760682&fbclid=IwAR08cdtWpuJvdhz_JoSyTCn3Ak7ErVOXEUQePZhmqw8Id3ROCMA7TDeuMRc

Това ли чукане чакахме? congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lifes



Регистриран на: 03 Окт 2011
Мнения: 1774
Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Сря 12 Дек, 2018 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е начина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 0:01    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Енергията при награждаването на вече закрития отбор и после в А окръжна не може да се сравни с нищо за нищо на света...
Тогава с кеф си купих карта,после заради коментари от шефа как нищо не сме дали и сме били лаладжии ,обещавали сме спонсори пък нищо не сме направили ми стана много болно...и не си взех повече карта. Не можеш така да говориш и общи знаменатели.търси си ги персонално от тоя от който ти е обещава.аз не съм.
Един обяд е 7 лв да,има обяди от 17 от 27,аз лично обядвам за 4-5 лева.сит на гладен не вярва, никой не може да ме убеди че той иска публика. Говорехме за семеен билет, излишни напрежения за тях.
Нащо фемили даваме по 14 лв. на мач,видяхме 2 гола.
Какво да направим повече?
И да Метъл,супер зле сме,Ок? По добре ли ти става от факта?



Аз лично тогава си купих карта от 150 лева и агитирах маса народ да си купи. Успях да излъжа само 6-7 човека, но съм изпратил и доста карти в провинцията. А Силвето дето насила взимаше пари от всеки по мачовете? Бях болничен, 1 година не ходих на работа и винаги съм давал. За да ни се каже после на мен, на нея и на всички, че не сме дали нищо и едва ли не, не ставаме
Първата ми среща с Бозата е когато беше старият отбор, и когато при Николай Локомотивоубиец нямаше дори топки в школата. Аз и Булгариста тогава се скъсахме да продаваме артикули и тогава с цялата печалба от тях (не сме си позволили от тези пари и една вода да си купим) купихме на децата 12 топки Joma, да са хубави, от фирмата на шефа. Ходихме до неговия офис с Ангел Колев, а той щастлив ме вкарва в офиса на шефа да ме запознае. И знаеш ли какво ми каза шефа му тогава, който неслучайно хората наричат Господин Бозз. Ама няма такава ирония - Браво бе, вие се сетихте, за децата. И какво сега 12 топки, браво, браво много сте дали. Разгърден, с крака на масата, пуши пура и пие уиски. Отговорих му - Толкова можем, толкова даваме. А хората с по-големи възможности нищо... Ако така Господин Бозз си посреща и кандидатите за спонсори ми е ясен...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Чет 13 Дек, 2018 0:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 0:04    Заглавие: Отговорете с цитат

А за обеда не знам. Както каза Пилата има и обеди за 27 лева, на Бозата може и да е повече, има пари човека не му ги броя. Моя е до 1 лев, нося си в работа каквото си (ми) сготвят вкъщи, и не ме е срам от това...
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 7:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахах...г-н Bozz....айде и на тоя му излезе име biggrin boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно има и такива моменти, да на първата среща се изложи, но след това няколко пъти е благодарил за събраните средства и помощ. Крив, прав, не сме малки деца да се сърдутиме важното е какво прави и как ще се прави правилно и с респект.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 8:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Явно има и такива моменти, да на първата среща се изложи, но след това няколко пъти е благодарил за събраните средства и помощ. Крив, прав, не сме малки деца да се сърдутиме важното е какво прави и как ще се прави правилно и с респект.


За другите срещи не знам. След тази, колкото и да обичам Локомотив повече не стъпих. Не се чувствам обиден, все ми е тая. Това, което правим за Локомотив, не го правим заради него. И сняг съм ринал, тамън бях свалил патериците, макар, че докторите ми забраняваха и пак ще ида да рина, ако трябва. Не е това проблема. Проблема е как се държиш с хората, а той явно не го прави хич добре.. Не му държа сметка на парите, не му искам оставката. Искам просто да си държи на думата. Факт е избяха всички локомотивци от него, кой прав, кой крив не знам, но е факт. Факт е, че отбора е пълен с мъртви души и неможачи. Играч на който не искам да му пиша името, защото много хора го уважавате, знаеш ли колко кисело ни погледна, като влизахме на стадиона в Балчик. Играч, който според мен изпълнява поръчки на шефа. Много неща, които не са наред знам, но не съм си отварял устата в името на Локомотив. Ангел Колев всеки знаеше, че няма да се справи. Ама Ангел Колев заедно с тях рестартира клуба. Елегантен начин да се освободят от него, като мъчат публиката цял сезон ли беше това? 4 гола в 9 домакинства по дяволите, има отбори за едно полувреме ги вкарват. И не, не искам А група, искам да идвам като на празник, а аз няколко мача поред си късам нервите. На последния бях все едно изпращам мъртвец.... За школата не говорим... Защо няма воля да я вкара в ред? Всички тези неща се виждат и публиката отиде на критичния минимум, за да ми се обади Бойчо преди около месец, че много глоби имало, а нямали приходи! Това сериозно ли е, кажи? И от мен ли зависи. Друга любов в живота си освен Локомотив нямам, и за Локомотив наистина съм готов да късам ризи... А вече щом се чува, и пише, че при Николай Локомотивоубиец било добре, нещата са стигнали критична точка....
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив и празник!? Носладин моля те! Не говорим за този клуб нали? connie_29
Всеки мач на Локомотив е Голгота и всеки от нас трябва да си носи кръста по нея. Па докъдето издържи acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 10:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Момчета , като чета коментарите Ви просто настръхвам. Разбирам, че няма как всички да сме на едно и също мнение, но само не знам как е възможно на черното да се вика, че е бяло и така с лека ръка да се забравят много неща. При това неща, които не са случвали приде 10 и 20 години, ами съвсем наскоро. Хубаво е, че все пак и доста хора сме на едно и също мнение, изразяваме едни и същи както чувства , така и позиции. Напълно на 100 процента подкрепям Търо, както и Пилата и Булгариста. Разберете един път за винаги, че тези хора отгоре не ни обичат. Изпълнителен директор да псува по най-арогантен начин и да се заканва и говори за бой и то най-отявлените си фенове в т.ч. и мен. Няма как да го забравя.Тези, които даваме мило и драго за отбора. Само си дайте сметка и кажете това нормално ли е според Вас и ако се случи в някой друг клуб и на друга географска ширина какво ще му се случи на този човек и би ли останал повече на работа. А в същото време приближени до него хора, а и не само до него гледат мачовете без пари от ложите. Това ли е новият и чист Локомотив , за който говорехме преди три години и нещо. И както и Търето , така и аз не искам да си отварям устата за още куп неща и факти , просто само и само да не наливам допълнително масло в огъня. В този живот не всичко е само и единствено пари. Все пак има и морал и ценности човешки . И те не бива никога да се забравят и прескачат. Когато човекът е човек , но с главна буква Ч , ще оцени истински и по достойнство и малкото , което му се даде в труден за него момент и не би го забравил никога. А ние не мисля, че сме помогнали малко, както със средства , така и с труд някои от нас. В крайна сметка колкото са ни били възможностите и сме могли - толкова. Но то сърце. До като други плужеци в ложата и толкова не са дали на този отбор. Да не говориме, за това, че абсолютно не е наше задължение да осигуряваме едва ли не издръжката и бюджета или поне част от тях на този отбор. Това е право и задължение на други хора- тези които го притежават и са го взели под крилото си. Нашето основно задължение е да си влизаме с парите си на стадиона и да подкрепяме отбора. Това задължение си го изпълнихме. Локомотив е един от малкото отбори в България , който може да се похвали с безусловна подкрепа навсякъде където играе. Независимо от всякакви обективни и субективни фактори , които влиаят и биха повлияли за даден мач. И крайно време е отново да се обединим и бъдем единодушни. Само Локо !!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Нов и чист Локомотив!? Някой отгоре не ни обичал?! Верно ли!?


И КВО ОТ ТВА?!

Някой трябва да ни обича, за да ходим по мачовете и да не мрънкаме ли? Някой трябва да ни подканя ? Да ни прави евала, да ни четка? Не зависело от нас!? АЙДЕ БЕ! Първо от нас зависи! Стига сме се крили и сме чакали някой да дойде да ни оправи banned

В края на 90те издигнах едно знаме и въведох един лозунг "ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ". Айде ако сме ние, да си застанем зад устите и да го правим. Щото и "Честта и верността не се продават"ама при първия зор и айде 2/3 от хората са пас chicken chicken chicken

Ебават само тоя дето се оставя да бъде ебаван. А ние като сме такива бити карти,че само да си търсим оправдания да абдикираме - ще ни цакат до гроб.

И казвайте всичко каквото знаете и има да се казва. Накрая всичко излиза наяве, само да не е късно boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато нещо не ми харесва се опитвам да го променя, колко ще се случи е друг въпрос, ако не успеем,се искат оставки, да седим и мрънкаме е безмислено.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Pride написа:
Когато нещо не ми харесва се опитвам да го променя, колко ще се случи е друг въпрос, ако не успеем,се искат оставки, да седим и мрънкаме е безмислено.


Именно! Е точно това е правилното поведение.
И не знам колко още десетилетия трябва да минат, за да се научим (поне агитката) да си оставяме егото,лични приятелства, неприязъни и други путкенски глупости назад, за да бачлкаме напърво място за интересите на клуб и публика, без да мислим какво може да облажи всеки boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 13 Дек, 2018 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

В редовете по горе бе отбелязано в кратко резюме какво сме направили,правим и ще правим.
Егото ,чупенето му напиши на сайта на Хома моля,после чупи моето,няма проблем.
Прайд,цифра неща не ми харесват,казвам ги.как да ги променя? Това са ценова политика,семеен билет,адекватни карти,защото аз искам да се чувствам част от това семейство, после се оказа че не им е приорите,а билети на супер нормалната цена.
Въпрос реторичен,тези хора искат ли аз\ ние да сме част от това семейство или не.мечтая си дс имаме работещ поне за мачове нормален фен шоп, да не им се молиме за календарчета от които биха се поне изплатили ако да не са на печалба...
За управлението на клуба няма какво да коментирам,ако може да не се гонят хора,а после да се връщат,че малко нали...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 3 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum