Черно море-Локо Сф-09.09.06,събота 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 6:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Мистериозен вирус плъзна в Чeрно море
Мистериозен стомашен вирус повали няколко играчи на Черно море. Последната жертва е юношеският национал Владимир Костадинов. От подобни симптоми се оплаква дори треньорът Ясен Петров. Вирусът върлува от една седмица и заради стомашните болки Миша Милошевич не можа да издържи до края двубоя в Стара Загора. Още трима-четирима негови съотборници изкараха на крак болестта.
От ръководството са преценили, че е по-разумно играчите да се концентрират върху задълженията си преди стратегическото домакинство с Локомотив (Сф) след седмица. Когато обстановката около отбора се успокои, моряците пак ще могат да разговарят с журналисти.
Заради контузии днешната контрола с Черноморец (Бс) от 17 ч. на Тича ще пропуснат Бойко Величков, Станислав Стоянов, Кирил Джоров, Александър Александров, Слави Жеков и Янко Костурков.
Недко Петров


Черно море победи черноморец919 с 2:0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 6:31    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
#Е тука мноо мирише тая работа,некой ни ебава :evil:

бдж разбрали след половин година за еди си кво-ДА-Да ме фанат за уя,извиване на ръчички от некой хорица наши фенчета :twisted: :twisted:

И ше дойде спасителя от тавана като супер мен и ше оправи сичко и трее сме му благодарни цел живот-сетете се вие кой е спасителя :?:


И на мене нещо не ми се връзва. Ако имаше проблемция щяха да писнат още тогава. То тоа мач беше преди близо половин година. Ма то ще си проличи де. Ако случайно у вторник И.Т.уреди тия сто или еди колко си места ще си стане ясно че е пунта мара. Щото как така за Аврионов не може, а за И.Т. може. И така схемата "Спасителя в ръжта" е завършена. :wink:
Според мен обаче ако не стане схемата ще е по-добре. Нещо много зехме да се заиграваме с "жестовете" на ръководството и може да ни излезе през гз. А Гиговата аванта отпреди 10 години още се борим, а на някои доста им се услажда да ходят насам натам на тънка лайсна....

Само че аз друго се замислям. Ако се преебе работата с аванта билетите защо не ходим с рейс. Парите са почти същите, даже малко по-малко, обаче ще се спести време и е доста по-удобно. Да не говорим че няма да трябва да висим по кръчмите, където само ще се харчат пари. Какво мислите по въпроса?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 6:58    Заглавие: Отговорете с цитат

АЗ НЯМА ДА ХОДЯ ВЪВ ВАРНА ОБАЧЕ И НА МЕНЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧЕ РАЗНИ ОРГАНИЗАЦИИКИ СЕЛСКИ СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ ЕБАВАТ С УЛТРАСИТЕ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва за другия транспорт,а не с влак и аз си го мислих,ше легне същите пари,че и по малко като извадим цел ден висене по Варна,

само,че истината е,че не можем да съберем 40 човека да дадат по 30 лева,
другия изход е с коли,голоем секс е за шоферите,но иначе е мания,

не знам тряя да го обсъдим във вторник да се знае....

Значи на мен като се замисля 950 км на газ ми излиза около 100 лева колата,делено на 4 човека-мисля,че си струва :D
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Тва за другия транспорт,а не с влак и аз си го мислих,ше легне същите пари,че и по малко като извадим цел ден висене по Варна,

само,че истината е,че не можем да съберем 40 човека да дадат по 30 лева,
другия изход е с коли,голоем секс е за шоферите,но иначе е мания,

не знам тряя да го обсъдим във вторник да се знае....

Значи на мен като се замисля 950 км на газ ми излиза около 100 лева колата,делено на 4 човека-мисля,че си струва :D


ама за кво като можеш да си поркаш и да отидем с рейс ? може би ще е на същатата цена...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 9:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе с 2 ръце съм за рейс бе Рачме,просто не моеш да намериш 40-50 човека да извадат тея пари,а си мисля че ше сме не повече от 20,което е мега обида към отбора.....ама нейсе :oops:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Абе с 2 ръце съм за рейс бе Рачме,просто не моеш да намериш 40-50 човека да извадат тея пари,а си мисля че ше сме не повече от 20,което е мега обида към отбора.....ама нейсе :oops:


ми дай 1во да видим горе долу колко сме и в 2ник се решава ;)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 02 Сеп, 2006 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не се знае. Може и да се съберат толко да ти кажа. Ама от сега виждам кликата на туристите дето ще кажат "Аааа ние искаме на плаж, ние искаме да се разхождаме, ние тва,ние онова". А ако тръгнем същия ден с рейс тва ще е практически невъзможно, защото ще има време максимум за по една кръчма.

Иначе е много по-практично цялата работа да си я свършим за един ден, а не две нощи да се лашкаме по влаковете, което ще дойде и бая страничен харч. Все пак у вторник ще видим окончателно... 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 03 Сеп, 2006 6:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Черно море бие, феновете псуват играчите

Черно море бие, феновете псуват играчите Черно море надигра с 2:0 втородивизионния Черноморец в скучна контрола, играна вчера във Варна. Мартин Христов откри резултата в 25-ата минута, когато от въздуха успя да засече центриране отдясно и прехвърли вратаря Стоянов. Абсолютно идентичен беше и вторият гол, когато Андонов с глава засече центриране на Маркос да Силва и удвои резултата. По- интересно беше на трибуните, където част от агитката не спираше да обижда футболистите на Черно море. След мача те разговаряха на по-висок тон с някои от играчите, но всичко се размина без ексцесии. Феновете обявиха, че ще подкрепят Черно море и в мача с Локомотив (Сф), но от изхода на този двубой зависи дали ще продължат да идват на стадиона.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 03 Сеп, 2006 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

абе ако няма далаверата за влак наи-добре да опитаме с реис :idea: парво на шоферите ще им се ебе мамата до там второ наистина избягваме цял ден по кра4мите
(не 4е не ни харесва ама ще се спетят пари,ина4е я мразим да пием :twisted: )и трето не на последно място ще се спести доста време не всеки ще отебе целия уикенд :!: само едно ме притеснява 4е не сам сигурен дали ще можем да напалним автобус
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 03 Сеп, 2006 20:14    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
само едно ме притеснява 4е не сам сигурен дали ще можем да напалним автобус


Няма да можем май. Ще се ходи с влак като гледам макар че поне по мое мнение е мноо неудобен вариант. Не съм далеч от мисълта за коли ама във вторник ще видим. :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Сеп, 2006 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
plehan4o написа:
само едно ме притеснява 4е не сам сигурен дали ще можем да напалним автобус


Няма да можем май. Ще се ходи с влак като гледам макар че поне по мое мнение е мноо неудобен вариант. Не съм далеч от мисълта за коли ама във вторник ще видим. :P


Е ако не моеме да отидеме 40-50 човека за кво си говориме-немам думи :twisted:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Сеп, 2006 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:


Е ако не моеме да отидеме 40-50 човека за кво си говориме-немам думи :twisted:


За калъфщината на нашего фена. Цифрата 25 или 30 кинта направо ще изцъкли сумати народ, особено свикналите на аванта в далечните дестинации.
Аз казвам че лично за мене все повече се замислям за кола. Карането е бая, обаче се пестят и време и пари. :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Сеп, 2006 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
PILATA написа:


Е ако не моеме да отидеме 40-50 човека за кво си говориме-немам думи :twisted:


За калъфщината на нашего фена. Цифрата 25 или 30 кинта направо ще изцъкли сумати народ, особено свикналите на аванта в далечните дестинации.
Аз казвам че лично за мене все повече се замислям за кола. Карането е бая, обаче се пестят и време и пари. :wink:


няя кво да го мислим...тряя всички тея въпроси за варна,фейнорд и ротердам да се поизчистят...че си ебало мамата
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 05 Сеп, 2006 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи ше ни свири(дано се задави със свирката) Димитър Димитров-кравара :shock:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 2 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum