Черно море-Локо Сф-09.09.06,събота 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми кур

колкото толкова,

агитката ни намалява правопорпорционално на успехите на отбора :?

жалко,но това е положението.

И стига сме обвинявали Иво Тонев за всичко,не моеме да събереме хора,търсиме некой да ни е виновен :evil:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пет 08 Сеп, 2006 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Трима от Черно море под въпрос за мача с Локомотив
08.09.2006
Спорт НетИнфо
Футбол България
"Трима футболисти на Черно море (Варна) са под въпрос за утрешния домакински мач на варненци срещу Локомотив (София), съобщи днес старши треньорът на моряците Ясен Петров. Той обясни, че със сигурност мача ще пропуснат Станислав Стоянов и Бойко Величков. "Участието на Янко Костурков в утрешния мач ще реша тази вечер след тренировката на отбора", посочи Петров.
"Съперникът ни стартира перфектно първенството и идва с необходимото самочувствие", коментира още наставникът на варненци. Той обаче беше категоричен, че Черно море ще подходи с необходимото уважение и ще търси победата от първата до последната минута. "За пореден път повтарям, че според мен непобедими отбори няма", каза Петров.

"Най-важното е да излезем утре срещу "Локомотив" с респект, но без страх и футболистите, които ще бъдат на терена да се раздадат 100 процента", посочи Ясен Петров. Той обясни, че не иска отборът да изглежда както през второто полувреме на мача в Стара Загора, загубен от Черно море с 1:2.

От клуба съобщиха още, че отново входа за утрешния двубой ще бъде свободен.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 8:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде,мъй поехали къде морето 8)

Само чекам некой да дойде и да ми каже,че сме на верните фенове,всеотдайни,на майка му у путката и т.н.

Най верни сме на маса,да си мериме пишките и по авантакиса(кога го нема да псуеме по ръководство) :twisted:

комично е че чак трагично :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

аидееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
железни лавовеееееееееееее :twisted: :lol: Smile :D мамата ми ебаха от нерви така не сам треперил от много време
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

аидееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
железни лавовеееееееееееее :twisted: :lol: Smile :D мамата ми ебаха от нерви така не сам треперил от много време
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
molveno
Гост





МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цеци Генков е ЛУД !
Евала на момчетата.
Правим лалетата на салата и газим напред!!!
САМО ЛОКО.
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

някои знае ли какво е положението с кайо защото ми истина лаиното като 4ух 4е е контузен :?: :?: :?:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
аидееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее
железни лавовеееееееееееее :twisted: :lol: Smile :D мамата ми ебаха от нерви така не сам треперил от много време


Аз се прибрах на прибежки в нас че ми се сереше и тамън влизам в нас и 2:3! :P Направо се разтърчах и разкрещях в нас като откачен. И като казаха 6 минути продължение и ми се дръпна лайното и забравих и сранье и чудо. Направо получих сърцетуп и ми се дигна кръвното.

Ама голяма победа ей. И Търо така каза по телефона - че магия неква е станала че сме обърнали мача.

А на Пилата ще му кажа да не прави такива трагични изявления. Верно тоя път малко излагация, ама си имаше обективни причини за това. Пък и винаги си имаме пред десетина мача някоя издънка, така че това е нещо нормално.

В четвъртък треа да напрайме лудница срещу Фейенорд. Така че като се наспавате утре към 18-19:00 се завъртете към естадиото да видим какво що.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 21:39    Заглавие: Отговорете с цитат

e basii macha oshte sum v trans !! pix s rodata v varna po nqkolko za pobedata cherpexa ot padnalite moriqci plachat za sudiqta no az im vikam : 3 gola sudiqta li gi vkara i te ama ne ama bil im izgonil maimunata !! golem ceco genkov kogato iska tui momche moje dsa igare !! za marcho i kicho da ne kazvam napravixa poredniq si silen mach !!
za drugite neshta mnoo zlenot starna na Brigadite , no za tova shte si govorim kato se vidim !! Vichki da doidat tezi dni na staddiona da naoraqvim xoreoto!! i vsichki na macha s feinord v 4etvurtuk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 09 Сеп, 2006 21:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааааааа ма ти си останал там....че гледам и си викам "Тоя па кога се върна та и в интернет пише?" :roll:
Знам че тоя път много малко хора от ядрото са ходили, ама ги и има и тия моменти. Иначе как беше съпорта ала бала? Кажи некакви подробности. А снимки некой прави ли? :?:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 0:58    Заглавие: Отговорете с цитат

ние поне бяхме с колата и си идваме по рано...мн добър мач...просто на головете на генков стана най голямата лудница...супер мн се изкефих...малко грес имаше ...ама си стана супер яко...към 30на човека бяхме което е зле...подкрепата беше на ниво...бива...доидоха и тамушните ни фенове от варна...пичове бяха ...ама такава победа просто които не е бил да си яде... :roll: е тва са 2 снимки от тела...чико праи там некви снимки колкото да се каже че има Smilehttp://images10.snimka.bg/001192185.jpg
http://images10.snimka.bg/001192186.jpg
_________________


Последната промяна е направена от Ra4mO на Нед 10 Сеп, 2006 9:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 7:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе Търо каза 40 по телефона ма нейсе. Верно е много малко ама се получават и такива моменти. Ма да ти кажа по телевизора секторът изглеждаше доста прилично. Представям си на втория и третия гол как сте изкуфяли. Още повече че беха пред нашия сектор.

Рачме и на снимките май нещо им липсва.... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕЙ КОПЕЛЕТА АЗ КАТО ВИ КАЗВАХ ДА НЕ ГО ПЛЮЕТЕ ЦЕЦО МИНАЛИЯ СЕЗОН ВИЕ НЕ: ТВА ГЪЗЕ МУ ПОРАСНА РАБОТАТА И НЕ ИСКА ДА ИГРАЕ. КАЗАХ ВИ ДА ГО ОСТАВИТЕ ЗАЩОТО Е МЛАД И НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА ВЛЕЗНЕ В ТОП ФОРМА СЛЕД КОНТУЗИЯТА ЗА 2 СЕДМИЦИ КАКТО ИСКАМЕ НИЕ. ЗАТОВА ДРУГ ПЪТ ЩЕ МЕ СЛУШАТЕ. КОПЕЛЕТО Е ЛУДО И ИГРАЕ ЯКО.

МЕТУХ ТВА СЕ ОТНАСЯ НАЙ ВЕЧЕ ЗА ТЕБЕ И ЗА ОНИЯ СЕЛСКИ ТИПОВЕ И ДРЕБНИ МУШИЦИ ОТ ФЕНКЛУБА ДЕТО ГО ПСУВАХА ДО СКОРО. Е ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ СЕГА:ИЗСРА ВИ СЕ В УСТАТА ЦЕЦКО.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 7:59    Заглавие: Отговорете с цитат

У газооооооооооооооооооооооооо,кекс тетка Маро. :P

Уникален мач,ше го помня цел живот.Голем отбор,голем треньор.

Урош,Марчо,Цеци,Кичо-ГОЛЕМИ 8) Проявихме дух и обърнахме и то гост.
За съпорта нема кво да говора-драхме се колкото можахме-евала на наще фенове от провинцията 8) . Дали сме 30 или 40 се тая :evil: тоя отбор заслужава по голяма подкрепа.
А тея си ебат майката-съдията им бил виновен-биеме ги от 5 години така как хората дома мачките не си бият,Кравара гол ни отмени,ритаха ни като говеда,несправедливо изгони Дончев,после тръгна да компенсира с техната маймуна,да го духат начело с Тревопасенчо :P

Черно море не успя да спре победния устрем на Локомотив (Сф)
10 септември 2006 | 00:42 | Агенция "Фокус"

Варна. Отборът на Локомотив (Сф) записа петата си поредна победа в първенството на България и заедно с ЦСКА дели първата позиция. Възпитаниците на Стефан Грозданов спечелиха изключително важни три точки в морската столица Варна, където “железничарите” надделяха над Черно море с 3:2. След точно половин час игра столичани излязоха напред в резултата, след като Марчо Дафчев изпълни перфектно пряк-свободен удар. До края на полувремето домакините успяха да върнат гола, след като Христов в 41-ата минута възстанови статуквото. Втората част на двубоя започна, както завърши първата – с гол за “моряците”, които съумяха да обърнат срещата. Голът реализира Веселин Вачев, който се разписа в 51-ата минута. Младежкият национал Цветан Генков направи 2:2 в 66-ата минута, след като оставен непокрит засече едно центриране и опъна мрежата на домакините. В самия край на двубоя Цветан Генков се превърна в абсолютен герой за “железничарите”, след като отбеляза второто си попадения в мача, оказало се и победно. Двата отбора доиграха двубоя в числено намалени състави, след като само в интервал на 60 секунди Диян Дончев и Масена Моке получиха червени картони.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 8:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Черно море капитулира след шедьовър на Генков :P

Черно море капитулира след шедьовър на Генков След 2:3, два червени и 8 жълти картона домакините бесни на Каубоя Локомотив (Сф) излъга Черно море и спечели във Варна с 3:2, като продължава 5-и кръг без загуба. „Железничарите“ показаха завиден коефициент на полезно действие, като от три удара към вратата вкараха 3 гола. Гостите поведоха в 30-ата минута с гол на Марчо Дафчев от пряк свободен удар, а до тази 30-а минута домакините имаха пълен превес в играта. Ситуацията на терена се запази и след този гол и на няколко пъти Моке имаше възможност да изравни, но Урош Голубович спаси всичко, което можеше. Вратарят на Локо обаче капитулира в 40-ата минута, когато Моке проби отляво, сложи топката на крака на Петьо Костадинов, който стреля остро. Голубович се разтегна и изби, но при добавката на Христов беше безпомощен - 1:1. След почивката играта на терена се изнерви, но въпреки това варненци бяха пълни господари на терена. 6 минути след подновяването на играта централният защитник Веско Вачев засече центриране на Слави Жеков от свободен удар и даде гол преднина на варненци. След това попадение на терена започна да не се играе футбол. В главно действащо лице се превърна съдията Димитър Димитров-Каубоя, който само за 5 минути вдигна 4 жълти картона за футболисти на Черно море. В 61-вата минута при едно зверско влизане на Диян Дончев с ботоните в краката на Кирил Джоров Каубоя нямаше какво друго да направи, освен да вдигне втори жълт картон на Дончев. Но при ответната атака на Черно море Димитър Димитров видя симулация от страна на Масена Моке, не се поколеба и го прати под душовете. След като изравни футболистите на терена, Каубоя започна да накъсва играта заради лежащи футболисти и сътвори рекорд с отсъждането на 5 съдийски топки само за 20-ина минути. Димитър Димитров показа общо 8 жълти и 2 червени картона, въпреки че срещата въобще не беше груба. В създалата се изнервена ситуация опитът на футболистите на Стефан Грозданов си каза думата и при две контраатаки Цветан Генков вкара два гола, в 68-ата и 78-ата минута. Първото попадение Генков отбеляза с глава, като засече центриране на Кристиян Добрев, а второто беше шедьовър - Генков овладя висока топка на левия ъгъл на наказателното поле, направи един-два метра и със завъртане от воле простреля Красимир Колев за 3:2. След това попадение привържениците на Черно море побесняха и нарочиха за главен виновник Каубоя и дори го замериха с част от седалка.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum