Черно море-Локо Сф-09.09.06,събота 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 9:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Уникален мач!Уникален Марчо,уникален Цеци и още по-уникален Урош!Жалко,че все още се търпят такива тъпи съдии като този малоумник каубоя.Направи куп грешки и ощети и двата отбора поравно така че моряците не могат да имат никакви претенции.Напред Локо и победа над фейнорд!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия батка така ореваха орталъка от тоя съдия, че все едно той играл не те. От това което гледах си мисля че нашия червен картон беше мноооо пресилен. Верно яко влезе ама първо тресна топката. За некви засади реваха, за некви дузпи абе ужас.

Иначе втория гол на Цеци верно беше мегашедьовър ! :shock: Ега се повтори с Фейенорд ама тоя път Цоко.

А за подкрепата нема кво да си говорим. Треа да е мноооо повече като численост.... :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

абе още не сам гледал репортаж ама тия верно ореваха орталака а стига бе каубоя ли е вкарал головете много ми е интересна статистиката срещу бяга :lol: и все реват 4е са преебани ГОРКИ4КИТЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Красен Кралев: Димитър Димитров се подигра с нас

10 септември 2006 | 00:03 | Агенция "Фокус"

Варна. Президентът на Черно море Красен Кралев заяви, че съдията на срещата на "моряците" с Локомотив (Сф) (2:3) Димитър Димитров - Каубоя се е подиграл с всички във Варна. “Това е безобразие, престъпление и подигравка с нашите футболисти. Защо съдии от София идват да свирят мачовете на Локомотив (Сф) с Черно море? Надявам се някой от БФС да ми отговори на този въпрос. Не мога да разбера как е възможно това. Това е подигравка. Димитър Димитров развали двубоя ни”, каза бесен след мача Кралев.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Първенство на България по футбол, среща от 5-и кръг на "А" група:
Черно море - Локомотив София 2:3
Голмайстори: 0:1 Марчо Дафчев 30, 1:1 Мартин Христов 41, 2:1 Веселин Вачев 51, 2:3 Цветан Генков 66, 79
Стадион: "Тича"
Зрители - 3500
Главен съдия: Димитър Димитров
Жълти картони:
- за Черно море - Милошевич, Владимиров, Моке, Моралес, Бачев, Костадинов и Джоров
- за Локомотив София - Дончев
Червени картони:
- за Черно море - Моке
- за Локомотив София - Дончев

Състави:
Черно море - Колев, Бачев (84 Владимир Костадинов), Моралес, Милошевич, Петър Костадинов (84 Томаш), Вачев, Джоров, Жеков, Владимиров, Христов (81 Андонов), Моке
Локомотив София - Голубович, Дончев, Марков, Генков, Дафчев, Добрев, Цветков (63 Антунович), Коилов (89 Атанасов), Орачев, Караджинов (46 Иванов), Савич
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Димитър Димитров – Каубоя на косъм от линч във Варна

Скандалното съдийство на Димитър Димитров - Каубоя на днешния мач от „А” група Черно море – Локомотив (София) - 2:3, едва не му докара големи неприятности, съобщава вестник „Черно море”. Бесни от отсъжданията му, около 50 фена на „моряците” решили да го причакат пред стадиона след края на мача и да потърсят саморазправа. Уплашеният арбитър се принудил в продължение на 2 часа да стои в съдийската стая и едва след намесията на полициятя успя да си тръгне. Униформените го изведоха с джип пред погледите на разярените привърженици на Черно море.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 18:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Да го духат моряците. :P Все някой им е крив, все едно Каубоя вкара трите гола за нас. Ама аз като им казвах преди година, че Ясен Тревопасен ще ги вкара в криза - те не, бил голям треньор, бил къф, бил онакъф / на май.....а му в ............/. Но не трябва да обръщаме повече внимание на моряците - те си знаят най-добре проблемите. За нашите момчета голям респект, за нашите фенове - също. В четвъртък всички на Армията, за да изразим подкрепата си за любимия отбор! Напред железниииииииии!!!!!!! САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!! :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

имаше м/у 30 -40 души не лоша подкрепа от феновете от варна,павликени и шумен. Драго буфера беше там и боксера дойде от Несебър ! отначало вяла подкрепа , но след головете станяа мазало . но липсваха викачи и можеше да е по добре. ще пусна и аз няколко снимки , на твоя майл защтото не знам как да ги обработия.имам и уникално пянско клипче от влака.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
имаше м/у 30 -40 души не лоша подкрепа от феновете от варна,павликени и шумен. Драго буфера беше там и боксера дойде от Несебър ! отначало вяла подкрепа , но след головете станяа мазало . но липсваха викачи и можеше да е по добре. ще пусна и аз няколко снимки , на твоя майл защтото не знам как да ги обработия.имам и уникално пянско клипче от влака.


Абе аз от павликени не видях никой,то ако иимаше щеше да стане хубав бой и без тва скоро не съм бил павликенчани. :P Иначе макар и малко хора се получи прилична агитка,а при 3:2 едва ли някой е знаел къде се намира.А най лошото е че вече чух от софиянци как са имали работа в далечни квартали и нямало как да прескочат до центъра за мача с фейнорд.Тва наистина е жалко!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахахаа Фрезата хулиган оооооооо Фрезата хулиган :P

от павликени си и точка,и си оправи подписа да те не шляпам :shock:

аз ше хода на цеца и за тва не мога за мача,кво да напраа :?: :idea: :o
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
хахахахаа Фрезата хулиган оооооооо Фрезата хулиган :P

от павликени си и точка,и си оправи подписа да те не шляпам :shock:

аз ше хода на цеца и за тва не мога за мача,кво да напраа :?: :idea: :o



Мале бате как ме убиди!Как не те беше срам.тц тц тц тц.Единствения павликенчанин който уважавам е Димо!

Що да си сменя потписа щото е верно ли?И защото показва на хората истината,и преми на демократите да манипулират хората колко лошо нещо е социализма и за това е по-добре да търпят глада от колкото да връщат старата система.Сори за спама,но си е така!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

извнявай Фреза ама грешката е моя
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 10 Сеп, 2006 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
извнявай Фреза ама грешката е моя


На мене друга ми беше идеята как да е все тая,важното е максимално много хора да се съберем в четвъртак и да направим шоу.Днеска един приятел вика ако не съберете 15 хиляди с фийнорд ще се моля да падате че догодина да не ни излагате така в европа.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 11 Сеп, 2006 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
lokoman написа:
извнявай Фреза ама грешката е моя


На мене друга ми беше идеята как да е все тая,важното е максимално много хора да се съберем в четвъртак и да направим шоу.Днеска един приятел вика ако не съберете 15 хиляди с фийнорд ще се моля да падате че догодина да не ни излагате така в европа.



Кажи му на тоя твоя приятел да ми лапа патката. Колкото-толкова.

А иначе че тоя път се поосрахме откъм съпорт е верно, ама за там не е сефте да стават такива изцепки. :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 11 Сеп, 2006 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Играч на кръга

ЦВЕТАН ГЕНКОВ(ЛОКОМОТИВ СОФИЯ)

НА НЕГО ЗАЛАГАТ ТРИ ОТБОРА

Двата гола на Цветан Генков срещу черно море във варна(вторият донася победата на столичани)превръщат футболиста в най-важния играч за треньора Стефан Грозданов.В същото време не по малко на Генков залагат още двама треньори-Александър Станков в младежкия на България и Христо Стоичков в А отбора.За десетина дни юношата от мездра и бивш лекоатлет в спринтовите дисциплини игра три мача,като и в трите бе на ниво.Умората не му натежа,неговите изяви във варна позволиха на Локомотив софия да спечели 5-ти пореден мач и да е в челото на таблицата-нещо,което не се беше случвало на отбора повече от 22 години.Тандемът Генков Караджинов вече е сила,с която всички отбори в А група се съобразяват.
В допитването на в-к футбол за играч на кръга Цветан Генков този път нямаше конкуренти.Футболистът на Локо(сф) получи 17 гласа,по един в тайното гласуване на треньорите и специалистите заслужиха Георги Иманов-гонзо и Емил Ангелов от левски,за своите хетрикове срещу марек в разгромното 8:0.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum