Черно море-Локо Сф-09.09.06,събота 17ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

УНИКАЛЕН МАЧ!УНИКАЛЕН МАЧ!Не помня да съм гледал такъв инфарктен мач на наще от много години.Като ни поведоха 2:1 викам край,втасахме я,а като изгони и Дончев се бях примирил.Обаче нещата се обърнаха като в приказките.При головете на Генков изпаднах в уникален делириум!Трябва човек да е на стадиона за да разбере за кво иде реч.
Дано и в четвъртък приказката продължи
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Пон 18 Фев, 2013 12:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Pri golovete na Genkov izpadnah v unikalen delirium!Trqbva 4ovek da e na stadiona za da razbere za kvo ide re4
Dano i v 4etvartak prikazkata prodalji


:P :P :P лудница си беше ... аз предлагам търо и чико да отидат в националния по скачане :roll:

иначе за посещаемоста...35-40 пак добре но разбира се че тряяат повече хора да ходим за такъв важен мач ... при положение ще мачкаме на всякъде ;)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 13:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Сеа според мен отебаване е силно казано. Много хора верно скатаха и се отказаха заради това че не е аванта ама това си е техен проблем. Немалко хора (включително и аз) дадоха фира в последния момент, поради други странични фактори.
Но да не забравяме че този път организацията беше под всякаква критика, нищо не се знаеше до последния момент и т.н. И най-важното - в момента тая Холандия е завладяла акъла на всички и всеки гласи и последния лев за там.

Така че за да не допускаме подобни издънки трябва като миналата година да си направим списък на всички гостувания и да действаме отрано - обяви, листовки, по удербата и т.н.


А ето едно интерви на Цеци Джи:

Цветан Генков:
Време е да вземем нещо от големите



Националът измъкна Локомотив (Сф) с два красиви гола срещу Черно море. С Цветан Генков са свързани надеждите и за победа срещу Фейнорд на Армията този четвъртък.





- Цветане, Локомотив (Сф) спечели трудна победа във Варна, вие как видяхте мача?

- Доста тежък, с непрекъснати обрати в резултата, но съм щастлив, че в края на двубоя ликувахме ние. Всички момчета се раздадохме на 100% и заслужено взехме победата. Черно море е добър отбор, доста ни затрудни, но определено Локомотив е по-стойностният тим. От началото на сезона нямаме грешна стъпка. Дано и в бъдеще продължаваме в същото темпо. Тази победна серия ще ни даде нужната мотивация и самочувствие за предстоящите ни битки. Надявам се най-после да се опълчим и на грандовете ЦСКА и Левски.
- Вие вкарахте две от попаденията, чувствате ли се герой?

- Радостен съм, че вкарах, но не се определям като герой. Футболът е колективна игра и всеки един участник в нея има своя дял за постигнатата победа. Най-важното е отборът да печели мачовете си, голмайстор може да бъде всеки.
- От щаба на Черно море изказаха претенции към съдийските отсъждания.

- Това доста ме учудва. Футболистите от Варна непрекъснато падаха за дузпи и постоянно ръкомахаха към съдийската тройка. Явно са недоволни от загубата, но трябва да търсят вината в себе си, а не в странични фактори. В Локомотив също можем да имаме претенции за техните голове, които са от съмнителни положения за засада.
- Вие постигнахте сериозен успех с младежкия национален отбор?

- Напълно заслужено България продължава напред. Изиграхме много силни мачове, в които успяхме да победим Украйна и Харватия. Този отбор на България има голямо бъдеще и дано се справим със следващия ни съпреник Белгия.
- Обидихте ли се на треньора Сашо Станков, че ви остави на резервната скамейка?

- Не. Младежкият отбор разполага с доста равностойни и качествени футболисти, при което все някой трябва да е резерва. Важното е да сме колектив, който побеждава.
- В четвъртък Локомотив ще се изправи срещу Фейенорд. Това ли е двубоят на годината за вас?

- Наистина това се очертава мачът на сезона за Локомотив. Досега се представяме отлично за Купата на УЕФА и се надявам да постигнем добър резултат в София. Не си правя илюзии, че ще ни е лесно. Фейенорд са доказано име в Европа, което допълнително трябва да ни мотивира и стимулира. Всякакви изненади се получават, защо пък Локомотив да не сюрпризира холандците. При повече шанс, късмет и раздаване от наша страна бихме могли да изненадаме Фейенорд. Призовавам повече привърженици да ни подкрепят на стадион "Българска армия".
- Наясно ли сте вече с играта на Фейенорд?

- Футболистите все още не сме ги наблюдавали, но и това ще стане. Едва ли двата отбора можем да се излъжем с нещо. Излизаме на терена, даваме максимум от възможностите си и се надявам в края на мача Локомотив да празнува.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 12 Сеп, 2006 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Спряха съдийските права на Димитър Димитров за неопределен срок

12 септември 2006 | 15:03 | Агенция "Фокус"

София. Съдийската комисия към Българския футболен съюз наказа съдията Димитър Димитров - Каубоя с изваждане от ранглистата на професионалния футбол за неопределен срок, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Наказанието на рефера е заради ниската оценка 6, която реферът получи за ръководенето на срещата от V-я кръг на “А” група Черно море – Локомотив (София) 2:3. На следващото си заседание Изпълкома на БФС ще вземе решение каква ще бъде продължителността на санкцията на Димитър Димитров, заяви председателят на СК Борислав Александров. С 4 срещи лишаване от съдийскии права е наказан Антон Генов, който получил и последно предупреждение за изваждане от реферската ранглиста.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 6:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Иво Тонев: Кралев е анонимник, попаднал случайно във футбола12 септември 2006 | 14:46


"Красен Кралев е абсолютен анонимник, който случайно е попаднал в българския футбол", заяви изпълнителният директор на Локомотив (София) Иво Тонев по повод провокациите на президента на Черно море Красен Кралев.

Както е известно, екцентричният шеф на варненския клуб нападна "железничарите" след домакинската загуба на неговия тим с 2:3 срещу Локомотив миналата събота, наричайки столичани "отборче".

"Кралев допусна грешка, като ни нарече "отборче", защото Локомотив (Сф) е фактор в "А" група и това не е от вчера за разлика от него", коментира Тонев.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Да искам да кажа,че ми хареса реакцията на Иво Тонев,

така трябва да се действа винаги,когато некъв кръгъл смешко от село ше ни убижда клуба.Крив му е некой,че сега не мое да оправдае парите дадени от ТИМ.
Но,Тонев заслужи тука похвала.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 10:04    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Да искам да кажа,че ми хареса реакцията на Иво Тонев,

така трябва да се действа винаги,когато некъв кръгъл смешко от село ше ни убижда клуба.Крив му е некой,че сега не мое да оправдае парите дадени от ТИМ.
Но,Тонев заслужи тука похвала.


е тва е ... евала :wink: :!: :!: :!:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 13 Сеп, 2006 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

в подобни ситуации И.Т.доказа 4е има много добра реакция :!: без да се пуска в някакви скандали просто сложи оня путйо на място и заслужава респект
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum