ЦСКА-Локо(Сф)-29.04.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 8:59    Заглавие: Отговорете с цитат

8,6,5,4 от говеда и свине!До кога бе гигов до кога?Kaзваш на някой хора че са мишоци а ти самия май си такъв! :x

Последната промяна е направена от LOKO1929 на Пон 30 Апр, 2007 9:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм от хората които си тръгнаха и не виждам нищо срамно в това защо трябваше да оставам :?: аз отидох да подкрепя отбора а такъв нямаше може би трябваше да пея за емлемата и фланелката но в4ера се изгавриха с тях десетки пъти съм пял докраи независимо от резултата но съм виждал игра не може при положение 4е излизаш като насран готов да се хванеш за палците да очакваш нещо хубаво единственото което може да ти се случи е да те ебат и така и стана за толковеа много години да не мога да се сетя за един мъжкар в този отбор който не е излезнал като на заколение не е нормално :!: шанко престани да се правиш на хулиган защото защото не знам за другите ама аз ще те бия :!: няколко пъти ви казвах да не се носите в облацитес шампионски титли защото не сме дорасли поне ли4но за мен имам по-скромни ме4ти да видя истински мъже срещу левски и цска но засега виждам само ПУТКИ а ако искам да гледам такива ще си пусна XXL а няма да ходя на стадиона
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Плешив разбирам ти "чувствата" ама това че си си тръгнал не ти прави чест, както и на всички които го направиха. Говориш ми за мъже и путки, а си ходиш на полувремето. Нещо.... :roll: :wink:
Ако мислиш че на мене ми беше много гот се лъжеш. Ама не спрях да подканям хората да викат. Така изразства една агитка - през трудното.
Като цяло обаче имам повод да отворя една тема за дисциплината и уважението в тая агитка, защото май някои са забравили тези думи какво значат.. :x :shock:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Боли ви кура. Все едно за първи път стъпваме на армията. поредната загуба там. да се надяваме че следващия сезон ще им го върнем
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Не разбирам защо се карате? :?: :roll: Та ние им продадохме мача, за да спасят сезона, а те другата година, за да ни върнат жеста, ще ни бият с по-малко. :lol: :lol: :lol:
Що се отнася до дисциплината в агитката, всеки ще си намери своето място - я при семките, я в А-сектор, или при викачите. В края на краищата насила хубост не става. Гледаме напред, идват тежки мачове, трябва да сме на ниво. Не виждам ние от какво трябва да се срамуваме. САМО ЛОКО СФ!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 10:35    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък искам друго да кажа хубаво тръгнаха си някои хора не ги оправдавам :wink:


ама защо останаха други които не спряха да си говорят с другарчето си и да се лендзат?

някои хора незнаеха къде са просто и си бъркаха в гъза :evil:


да не говорим като Метъла каза да се обърнеме колко не се обърнаха :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Метълът е лидер на железните бригади. Ерго само бригадите ще се обръщат. Аз не се обърнах защото:
1. Искам да виждам какво се случва на терена,
2. Никога не обръщам гръб на Локомотив, който и както и да играе
3. Не обичам да ми казват какво да правя.

И няма да се обърна ако не видя истинска причина. 4:1 от чорбата не е причина, мача се игра, обстоятелствата се развиха лошо, а късметът е на страната на силните. От Ливърпул насам това беше най-силния мач на чорбата и бяхме обречени!
Защо не се обърнахте като играхме още по-слабо с Рилецо?!?! :evil: :evil: Не можем да станем шампиони, видя се защо. просто не заслужаваме. от ноември 2006 не бяхме губили, паднахме веднъж и почнаха погребенията. айде холън! Трябва да сме доволни на това, което се постигна. С футболисти за "спасение" - медали! Не е малко!
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

не става навъпрос, че сме паднали, ами КАК сме паднали :evil:

Цитат:
1. Искам да виждам какво се случва на терена


и какво видя? :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:12    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
Метълът е лидер на железните бригади.


Тва вярно ли е? :roll: :oops: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

видях, че максимумът, който можем да искаме е третото място на този етап. Видях, че при контузени Списич и Джилас нямаме нито една резерва. Видях, че Станислав Руменов не бива да играе професионален футбол. Видях, че отбор, в който 7-8 души наближават четирсетака не може да направи чудо.

видях, че играчите в края на краищата са мухльовци, но беше хубаво да си го припомним, че в последно време ни бяха пораснали и крила и курове и самочувствие и всичко.

Защитата в този мач не можа да понесе мощния натиск, а бай Гроздан този път яко обърка състава, защото дори и Левски не играе с трима защитници на Армията.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Парцалесте, какво КАК сме загубили. Кажи как сме загубили. Ако Уроша не беше толкова слаб вчера можеше пък и да не загубим. При 2 или 3 на нула много ясно, че на никой няма да му се играе. Който е играл футбол (ама не на Спортна София) знае, че развоя на мача е от значение. При 4:1 Диан Дончев беше изблъскан грубо извън терена, стана протегна се и спечели тъч. Това тези, които бяха с гръб не го видяха, но мен пък ме изкефи! Примерно.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
Парцалесте, какво КАК сме загубили. Кажи как сме загубили. Ако Уроша не беше толкова слаб вчера можеше пък и да не загубим. При 2 или 3 на нула много ясно, че на никой няма да му се играе. Който е играл футбол (ама не на Спортна София) знае, че развоя на мача е от значение. При 4:1 Диан Дончев беше изблъскан грубо извън терена, стана протегна се и спечели тъч. Това тези, които бяха с гръб не го видяха, но мен пък ме изкефи! Примерно.



едно време ми се разсърди ама пак ша ти го кажа:Типичния локомотивец [smilie=bunny.gif]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

аз виках при всички резултати. Ако наистина типичния локомотивец беше като мен щеше да е добре, защото щеше да е реалист и човек, който ходи по земята, а не лети в облаците.

А тези, които обърнаха гръб на отбора при първата загуба от половин година насам да му мислят. Да помислят също така дали са прави да изискват от 40-годишни старци и двама голобради младоци да станат шампиони. И накрая да помислят трябваше ли да стоят с гръб дори когато момчетата дойдоха да ни поздравят.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Unsworth, като даваш такива оценки на играчите, защо не споменеш колко точки взехме, само и единствено, заради Урош. Или бързо си забравил,колко влизаха на Владо Манолков на животинските терени, а и не само там. Сега е много лесно да плюем на воля, ама утре точно аз ще ти припомня твоите сегашни волеизлияния, когато тръгнеш да викаш "ОСАННА" на нашите момчета. Заспата е абсолютно прав. Нашият фен е запалянко в истинския смисъл на думата, ако ме разбираш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
... И накрая да помислят трябваше ли да стоят с гръб дори когато момчетата дойдоха да ни поздравят.


а как трябваше да стоим при поредното унижение на една от кочините? и до къде "дойдоха" тия момчета? до центъра? я си помисли, дали не трябваше да дойдат долу, при оградите при тая подкрепа и да ни искат прошка очи в очи :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 8 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum