ЦСКА-Локо(Сф)-29.04.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

cymen написа:
unsworth написа:
Метълът е лидер на железните бригади. Ерго само бригадите ще се обръщат. Аз не се обърнах защото:
1. Искам да виждам какво се случва на терена,
2. Никога не обръщам гръб на Локомотив, който и както и да играе
3. Не обичам да ми казват какво да правя.

И няма да се обърна ако не видя истинска причина. 4:1 от чорбата не е причина, мача се игра, обстоятелствата се развиха лошо, а късметът е на страната на силните. От Ливърпул насам това беше най-силния мач на чорбата и бяхме обречени!
Защо не се обърнахте като играхме още по-слабо с Рилецо?!?! :evil: :evil: Не можем да станем шампиони, видя се защо. просто не заслужаваме. от ноември 2006 не бяхме губили, паднахме веднъж и почнаха погребенията. айде холън! Трябва да сме доволни на това, което се постигна. С футболисти за "спасение" - медали! Не е малко!


здравейте,

съгласен съм с unsworth. смятам ясно е, че класирането на локото не отговаря на реалностите. нашето място е между 4 и 6-то. това че успяваме да сме сред медалистите е невероятен успех, защото левски, литекс и цска са с класа над нас. евала на момчетата, че се стараят. евала и на бай гроздан, че внесе спокойствие и че ги реди доста правилно (нищо, че точно този мач стойчо го надигра категорично).

момчета, поздравявам ви за сайта и за подкрепата, която оказвате на отбора, но не мислите ли, че като го давате много "ултрас" отблъсквате умерените привърженици, които не обичат да обиждат на "турци" и на "евреи" или да псуват всеки противников отбор (май говедата си заслужават).


ау от кога се надявах да доиде човек като теб Smile

супер праилно ! Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
cymen написа:
unsworth написа:
Метълът е лидер на железните бригади. Ерго само бригадите ще се обръщат. Аз не се обърнах защото:
1. Искам да виждам какво се случва на терена,
2. Никога не обръщам гръб на Локомотив, който и както и да играе
3. Не обичам да ми казват какво да правя.

И няма да се обърна ако не видя истинска причина. 4:1 от чорбата не е причина, мача се игра, обстоятелствата се развиха лошо, а късметът е на страната на силните. От Ливърпул насам това беше най-силния мач на чорбата и бяхме обречени!
Защо не се обърнахте като играхме още по-слабо с Рилецо?!?! :evil: :evil: Не можем да станем шампиони, видя се защо. просто не заслужаваме. от ноември 2006 не бяхме губили, паднахме веднъж и почнаха погребенията. айде холън! Трябва да сме доволни на това, което се постигна. С футболисти за "спасение" - медали! Не е малко!


здравейте,

съгласен съм с unsworth. смятам ясно е, че класирането на локото не отговаря на реалностите. нашето място е между 4 и 6-то. това че успяваме да сме сред медалистите е невероятен успех, защото левски, литекс и цска са с класа над нас. евала на момчетата, че се стараят. евала и на бай гроздан, че внесе спокойствие и че ги реди доста правилно (нищо, че точно този мач стойчо го надигра категорично).

момчета, поздравявам ви за сайта и за подкрепата, която оказвате на отбора, но не мислите ли, че като го давате много "ултрас" отблъсквате умерените привърженици, които не обичат да обиждат на "турци" и на "евреи" или да псуват всеки противников отбор (май говедата си заслужават).


ау от кога се надявах да доиде човек като теб Smile

супер праилно ! Smile


Осанна :lol:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ае стига глупости бе.Ей боли ме още от Цска главата ,ама тука като влизам ме заболява тройно.Как може такива идиотщини Литекс били класа над нас ,абе чакай бе ,какви са тия бе?Новосъздаден селски клуб с президент селски педераст ,купуващ мачове.Ми браво.Така и Локо Мездра могат да станат шампиони.Защо вминаги дойде ли мача с тези 2 ПЕДАЛСКИ отбора трябва да ставаме друг клуб?Играят мач за мач ,дойде мача с прасетата или говедата и се насерат.Еми нестава така.Така винаги ще сме добри с Рилецо и ще се насираме във важните мачове.А за Бай гроздан по-добре да си замълча.Изкуфялник.Толкова могат.Абе ти дори и да си го мислиш това не трябва да го казваш бе.2000 човека реват на Армията от мъка ,някакъв старец тръгнал да се прави на мъж и да ми вика толкова си могат ,добре че ги спасих от изпадане.Добре че беше ПУБЛИКАТА,парите на Гигов и Иво Тонев ,защото иначе не ми се мислеше.Повече няма да влизам във форума до сряда ,за да се поебавам със Заспата зарад Манчестър ,че може да ми докарате някой удар ,още като млад дихател с глупости...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам кой-крив,кой-прав но мнението на Цимен ли е,Химен ли за това кой с колко класи е над Локо лично аз не го приемам !!!Категорично!!!Ако беше дошъл на мача с Люляците щеше да твърдиш точно обратното,че Локо е с класа над ловешкия отбор иги победи с 10 човека при това без"голямата си звезда" ...Толкова за тях,а за чорбата като бяха трагични срещу Черно море(0-0),с Локо (Пд) 1-1 например , отбори които Локо категорично победи с 2-0 и 4-2 тагава какво да си мисли човек...?! :roll: Като са слаби с Берое( едвам 1-0),със Слабия също (1-0)...МАЙ НЕЩАТА ОПИРАТ ДО СКАЧАНЕ НА КРЪВ... :twisted: :evil: :twisted: и тогава чорбари и говеда(справка Ботев (Пд) НЕ ЗНАЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ !!!Но това го МОЖЕХА ИГО МОГАТ(УБЕДЕН СЪМ) САМО ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЦИ,ХОРА ОТ ШКОЛАТА...Е т,ва е голата истина за мене,за вас не знам. :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Veskoloko написа:
Не знам кой-крив,кой-прав но мнението на Цимен ли е,Химен ли за това кой с колко класи е над Локо лично аз не го приемам !!!Категорично!!!Ако беше дошъл на мача с Люляците щеше да твърдиш точно обратното,че Локо е с класа над ловешкия отбор иги победи с 10 човека при това без"голямата си звезда" ...Толкова за тях,а за чорбата като бяха трагични срещу Черно море(0-0),с Локо (Пд) 1-1 например , отбори които Локо категорично победи с 2-0 и 4-2 тагава какво да си мисли човек...?! :roll: Като са слаби с Берое( едвам 1-0),със Слабия също (1-0)...МАЙ НЕЩАТА ОПИРАТ ДО СКАЧАНЕ НА КРЪВ... :twisted: :evil: :twisted: и тогава чорбари и говеда(справка Ботев (Пд) НЕ ЗНАЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ !!!Но това го МОЖЕХА ИГО МОГАТ(УБЕДЕН СЪМ) САМО ИСТИНСКИ ЛОКОМОТИВЦИ,ХОРА ОТ ШКОЛАТА...Е т,ва е голата истина за мене,за вас не знам. :!:


[smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif] [smilie=coolup.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 17:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Между другото ако някой се порови и влезе в писаното в сайта преди и след есенния мач с чорбата ще види че се повтаряме(като коментари ,закани и накрая псувни) на 100 %...Изводите сами може да си ги направите ?!? :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 17:41    Заглавие: Отговорете с цитат

ВСИЧКИ ЗАД КАЙО !!!ЧОВЕКА Е АБСОЛЮТНО ПРАВ И КАЗВА ИСТИНАТА !!!Оня си е обикновен румънски мангал и никакво извинение... :twisted: :evil: :twisted: И даго накажат пак е прав !Човек трябва да стои зад вярата си .ДОРИ СТОИЧКОВ ИМ ГО КАЗА В ОЧИТЕ И ТО В БУКУРЕЩ ПРЕЗ ЕСЕНТА !!! :shock: :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

аре мир бе. Мирясайте. всеки даде вече компетентното си мнение - виновниците бяха посочени, продажниците - охулени, глупците - осмяни. Готово е.

Това, което трябва да направим според мен оттук нататък е да си вземем поука. Щото си приказвахме преди мача с чорбата, че не треа си пренавиваме за титла и ето кво станА.

както момчетата трябва да играят мач за мач, така и ние не трябва да си поставяме нереалистични цели.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

cymen написа:


момчета, поздравявам ви за сайта и за подкрепата, която оказвате на отбора, но не мислите ли, че като го давате много "ултрас" отблъсквате умерените привърженици, които не обичат да обиждат на "турци" и на "евреи" или да псуват всеки противников отбор (май говедата си заслужават).


Не не мислим. Защото ако не бяхме ние дето го дават много "ултрас", тия умерените щеше да ги е шубе да припарят до Герена и до Армията както беше предишни години и да си бъдат умерени пред "Вефа".

Колкото до мача - анализи може да си правим до небесата и всеки ще е прав за себе си. Аз обаче два дена след това си мисля че наистината от наще имаше пробити хора, без да мога да кажа кои. Малко сашодиковски звучи, но аз друго обяснение нямам. Глупости за комплески и традиционно трудни съперници не ми се слушат../ :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
cymen написа:


момчета, поздравявам ви за сайта и за подкрепата, която оказвате на отбора, но не мислите ли, че като го давате много "ултрас" отблъсквате умерените привърженици, които не обичат да обиждат на "турци" и на "евреи" или да псуват всеки противников отбор (май говедата си заслужават).




Колкото до мача - анализи може да си правим до небесата и всеки ще е прав за себе си. Аз обаче два дена след това си мисля че наистината от наще имаше пробити хора, без да мога да кажа кои. Малко сашодиковски звучи, но аз друго обяснение нямам. Глупости за комплески и традиционно трудни съперници не ми се слушат../ :lol:



е добре бе всяка ли година са "пробити" ... всяка година само нас купуват и само нас бият ... мн интересно как се получава ... мн съмнително е ама е смешно да го твърдим или предполагаме ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Рачмо прочети добре кво ти написах във вътрешния форум :idea: :idea: ДА ВСЕКИ ПЪТ КОГАТО НАДИГНЕМЕ ГЛАВА И МОЖЕМ ДА ГИ ПРЕБИЕМ ОТ БОЙ НИ ПРОБИВАТ,КОГАТО СМЕ СЛАБИ ПРОСТО ФАЩАТ СЪДИИТЕ КОЛКО ПРИМЕРА ИСКАШ ДА ТИ ДАМ :?: :?: :?: :?:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде затваряйте я тая тема. само си чешеме езиците. да мислиме за мача с евреите вече
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Вижте кои са с гръб към публиката и единствени не я поздравяват.Вратаря и №19 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
http://photos1.blogger.com/x/blogger/276/1893/1600/104916/DSCI1936.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

еее, бате, т. нар. "номер 19" просто е поздравил пръв. Уроша поздравява Орач Малинов. Издребняваме.

Няма да е зле да цитираш и източника на снимката :lol: :lol: 8)
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 02 Май, 2007 1:13    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
КОГАТО СМЕ СЛАБИ ПРОСТО ФАЩАТ СЪДИИТЕ


Като сме слаби,защо им е да хващат някого?Или те имат пари в излишък и се чудят на кого да ги раздават... :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Страница 11 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum