ЦСКА-Локо(Сф)-29.04.07
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

ма аз не го плюя бе, пич. Къде си видял да го плюя. дай ми линк. Казах обективната истина, че вчера беше слаб. Кво, силен ли беше??!! :evil: :evil: Уроша ще си остане в сърцата ни, а и естествено, че ни е вадил от кви ли не мачове. Който следи кво пиша тук знае, че винаги съм предпочитал чужденците в Локо София, защото са необремени и граят. Следователно най-големите ми любимци са Урош, Дарко и Цоко.

И не ме нападай, фен53, щото явно не разбираш много добре български език или не четеш внимателно! :evil: :evil: Казвам ,че трябва шапките до небето да си хвърляме, че сме трети. Казвам, че трябва да сме реалисти и да не се обръщаме с гръб при една загуба! все едно на кръст съм разпънал някой, че после и "осанна" да съм викал. И между другото много по-тъпо е да обърнеш гръб на отбора в тежък момент, от колкото да посочиш някакви грешки в някакъв форум. Помисли, бате...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Sorry, явно не съм те разбрал добре. Но не мислиш ли, че много се взехме насериозно, и много взехме да разбираме от футбол???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
... И между другото много по-тъпо е да обърнеш гръб на отбора в тежък момент...


нали баш-току казваше, че хич не сме в тежък момент, а на трето място? приеми обръщането с гръб като един протест срещу продължаващото вече декада бездушие срещу столичните "грандове"... може и на първо място да сме, но знаеш ли сам, колко цифра народ не идва на стадиона точно заради тези/такива мачове? а ето - грешките си ги посочвам сега във форума, както им посочих и таблото, като "дойдоха" да ме поздравят :roll:



ПС А щом Локомотив за теб се отъждествява с чужденците, помисли къде точно ти е мястото на стадиона...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Unsworth, ходил ли си скоро на гостуване на Лаута?
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 13:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Unsworth, нека си припомним приказката за падналата кола и многото пътища! Нека гледаме напред, защото с миналото не се живее, то трябва само да се помни и от него да се правят поуки. В този смисъл не виждам, защо сега се вайкаме от един лош мач на отбора срещу ЦСКА. Иначе с теб мога да правя всякакви футболни коментари за отбора / защото и аз съм бивш футболист /, но само в кафето на Бойко, а не във форума. Не искам да мислиш, че се заяждам с теб, отдавна съм надживял тези проблеми да си меря пишката с някой. Пък и ЕГН-то ми е с прекалено големи цифри. :lol: :lol: :lol: Оставам с уважение!!! :D :D :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

...и аз затова призовавам да не се отчайва никой и да си гледаме напред и всеки да си намира удоволствието от футбола и от Локо София. Аз съм доволен от сезона. Факт, е че винаги се излагаме с чорбари и говеда. Болно ни е на всички, а и съм сигурен, че на полувремето и футболистите е щяло е да се избият в съблекалнята, защото и те искаха да станат чампове, ама на! - не става, не може.

А лаута да си ебат путките-майни. Те сами знаят колко са жалки и как постепенно се разреждат с темпото, с което набират скорост към "Б" група. А и тъпо е да се сравняваме, защото винаги сме искали да бъдем различни, колоритни, ВИНАГИ ВЕРНИ и т.н.

Прав си Парцалесте, бездушнички са на армията и на герена, ама кво да ги направим...който квото можа - тичА. 4:1 не е изражение на класите, а резултат в мач, в който фортуна се беше обърнала с гръб към терена много преди феновете...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 13:45    Заглавие: Отговорете с цитат

http://ultrasloko.com/gallery/thumbnails.php?album=51
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 13:50    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
А лаута да си ебат путките-майни. Те сами знаят колко са жалки и как постепенно се разреждат с темпото, с което набират скорост към "Б" група. А и тъпо е да се сравняваме, защото винаги сме искали да бъдем различни, колоритни, ВИНАГИ ВЕРНИ и т.н.

Хаx ти сам си показа кво знаеш. Имах предвид, че след мача с нас, който загубиха, целия отбор отиде при публиката и обиколи целия В сектор на стадиона и пляскаха всяка подадена ръка от трибуната в знак на благодарност за подкрепата. Тва от наще футбалери не съм го видел баш никога, така че не ми говори кой кога е дошъл да ни поздрави и сме били с гръб. Баш от тебе колорит и вярност не видех на Армията :lol:


Последната промяна е направена от Andro_loko на Пон 30 Апр, 2007 15:35; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат

hahah, andro_loko, поемам цялата отговорност за загубата и за разколебаната подкрепа на останалите фенове. Знаех си, че е в мен проблема, аз сея ерес и развалям колорита, понеже гълтам много дим от димките и така те си губят ефекта...

нашите момчета се отнасят нормално с публиката. аз не държа да идват да ме поздравяват лично, но за теб щом е важно, значи е проблем, че не идват...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 14:13    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
hahah, andro_loko, поемам цялата отговорност за загубата и за разколебаната подкрепа на останалите фенове. Знаех си, че е в мен проблема, аз сея ерес и развалям колорита, понеже гълтам много дим от димките и така те си губят ефекта...

нашите момчета се отнасят нормално с публиката. аз не държа да идват да ме поздравяват лично, но за теб щом е важно, значи е проблем, че не идват...


Значи за тебе ония там долу са по-важени от емблемата ли?

феновете(ултрасите) тфа е Локо София не Цоко,Цеци или баща му обаче ти си от ония дет биха викали цял мач Марчо а не Локо София

тия там долу ако всеки е локомотивец ша дойде при нас разбира се тфа го прави само Кайо тфга единствения истински локомотивец в нашия отбор

обаче то си личи от постовете ти че ултрас манталитета е нещо непонятно за тебе така че спри да се излагаш :roll:

Цитат:
Няколко години по-късно направих второ провинциално футболно гостуване. И пак бях в Станкето


не казвам нищо с тфа ама спориш с хора дет имат 20 пъти повече екскурзии от тебе така че малко по-леко :wink:


Последната промяна е направена от Zaspalan на Пон 30 Апр, 2007 14:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 14:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стига сте се карали!!! Никой от нас не е виновен за нищо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Andro_loko написа:
[quote="unsworthА лаута да си ебат путките-майни. Те сами знаят колко са жалки и как постепенно се разреждат с темпото, с което набират скорост към "Б" група. А и тъпо е да се сравняваме, защото винаги сме искали да бъдем различни, колоритни, ВИНАГИ ВЕРНИ и т.н.


Хаx ти сам си показа кво знаеш. Имах предвид, че след мача с нас, който загубиха, целия отбор отиде при публиката и обиколи целия В сектор на стадиона и пляскаха всяка подадена ръка от трибуната в знак на благодарност за подкрепата. Тва от наще футбалери не съм го видел баш никога, така че не ми говори кой кога е дошъл да ни поздрави и сме били с гръб. Баш от тебе колорит и вярност не видех на Армията :lol:[/quote]

е тва е мн добър пример ... но и там нещата са по различни ... просто нашите играчи ги ебе за тва ... поне нещата са по добре от преди когато направо си отиваха към съблекалнята ...

тъпото е че други провинциални отбори взимат поне някакви точки от софииските отбори а ние от колко време не сме били цска или левски ...

двубоя се разви зле 1,2 ... е добре ... ако бяхме наистина добър отбор можеше да ги обърнем ... аз таих дори надежди и при 3-0 ама ...
ще дадем пример с мача на евъртън и манчестър ... 2-0 на полувремето и 2-4 краен резултат ... не е невъзможно да се направи обрат ... просто или не си вярват или не могат ... но ние видяхме в много мачове че могат ...

кво е тва ... 100% успеваемост при удари във вратата ... 1 удар 1 гол ... но дано с времето нещата да се подобрят ... имаме мач с левски , може там да направим нещо ... !!

САМО ЛОКО !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

не братле, виновен съм яко, щото не мога да си позволя да отделя цял ден за да пътувам до петрич приемрно или 3 дни за екскурзия до Варна.
пък и ултрас-идеологията не ми била понятна, следователно трябва да се призная за по-малко фен...лош човек съм аз...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

караджинката може да си изпати ... нали казал че бил румински циганин тоя трика ... и оня май ще го съди , а сега в дарик каза че си стои зад думите ... дано да не пострада ! :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
караджинката може да си изпати ... нали казал че бил румински циганин тоя трика ... и оня май ще го съди , а сега в дарик каза че си стои зад думите ... дано да не пострада ! :?


Дарик ега умрат майка им :evil:


а Кайо си е прав Румънците са цигански народ :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 9 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum