Локомотив(Сф)-Славия-06.05.07 18ч
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Пон 30 Апр, 2007 20:15    Заглавие: Локомотив(Сф)-Славия-06.05.07 18ч Отговорете с цитат

МИСЛЯ ЧЕ ТОЧНО СЕГА,НА ТОЯ МАЧ Е ВЕЧЕ ВРЕМЕТО ДА ПОКАЖЕМ ЯКАТА ПОДКРЕПА НА ОТБОРА :evil: 8) :!: НЕКА ВСИЧКИ ДА ДОИДАТ НА ЕСТАДИОТО И ДА РАЗБИЕМЕ ШИБАНИТЕ ЕВРЕИ МИНЕТИ.......... :twisted:
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

oще ми държи влага от чорбата и хич не ми се мисли за некфи тъпи евреи :evil:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Абсолютно.Вече незнам и аз какво да мисля...Всичко мога да очаквам.Дано до събота си събера мислите в кратуната...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Pippo написа:
Абсолютно.Вече незнам и аз какво да мисля...Всичко мога да очаквам.Дано до събота си събера мислите в кратуната...


победата е наша але але ... тряя ги бием славия ... важен мач ... НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Спокойно мача е наш. Убеден съм че ще ги прегазим
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 16:45    Заглавие: Отговорете с цитат

stegaite se za derby,ma4a nqma da e nikak lek.trqbva da prodaljim da okazvame golqma pokrepa kum otbora,a i draznitelq e golqm
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Pippo написа:
Абсолютно.Вече незнам и аз какво да мисля...Всичко мога да очаквам.Дано до събота си събера мислите в кратуната...


победата е наша але але ... тряя ги бием славия ... важен мач ... НАПРЕД ЖЕЛЕЗНИ !
И кое му е чак толкова важното?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 17:02    Заглавие: Отговорете с цитат

не ви ли писна ве :evil:

важния мач със Славич дрън дрън над Славия и 6:0 съм виждал и всяка година по беда на Надежда обаче а кога ша видиме на Овча купел маму стара секи път големата кошница и секи път ни бият как си искат или без да искаме напрайме равен Ай сиктир ве :evil:

деба и смешния мач очаквам категорична победа и после е кфо ви дреме нали бихме Славия за сужеление така е освен Славия и Септември или Академик друг неможеме да победиме от София :cry:


хората пак сме си същите мачовете са едни барем у Уефата играеме поне тфа доживях 8)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 18:06    Заглавие: Отговорете с цитат

ебати деморализацията. Аре бе ЕЕЕЕЕЕЙ! Стегнете се малко бе.

Естествено, че мачът с евреите е НАЙ-ВАЖНИЯТ. Тия са ни генетически ВРАГ. ВРАГ!

Първо имаме да им върнем затова, че ни спряха есента. Второ трябва да печелим победи срещу тях за да оправяме баланса. Трето - трябва да си го изкараме заради чорбата. Четвърто - треа да ги смачкаме защото са шибани мазни евреи!

НАЙ-ВАЖНИЯТ мач за Локомотив София където и да сме из таблицата е този с еврюгите.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 20:29    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
... НАЙ-ВАЖНИЯТ мач за Локомотив София...


ходи го кажи на хората, дето не са виждали победа над Кочина от 11 години *smirk*
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбирам че на повечето им е тегавина от мача с чорбарите ама ако са мъже ще го преодолеят. Ние сме Пазителите на вярата и само ние можем да върнем духа на трибуните. Силният се познава по това, че след като падне става,изтупва се и продължава. А слабаците циврят и се самосъжеляват. Това си е дерби и ние трябва да го направим такова. Работа на футбалерите е да го вземат... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

От доста време влизам тук, сега се и регистрирах. ВИнаги съм бил Локомотивец, както и баща ми, както и дядо ми. Четох всичко, навсякъде след всеки мач тоя сезон. Как ТОЗИ отбор подобри рекорда по поредни мачове без загуба, как се намеси в борбата за титлата, без никой да го е слагал в сметките, без дори да го очакваме ние, как се представи в турнира за Купата на УЕФА - нещо, което никой от нас, ама никой, не си е представял, че ще се случи.
И сега паднахме от ЦСКА и - край, тоя отбор за нищо не става......
Хубаво, нямаме победа над ЦСКА и ЛЕВСКИ, ами много важно, ако ги победим ще почнете да мрънкате, че сме отпаднали в предварителния кръг за купата на УЕФА, ако не отпаднем, ще мрънкате що не сме взели купата.....
За мен бай Гроздан е най-добрия треньор, който сме имали в последните 10 години, че и повече. Отборът ни е боеспособен - доказа го срещу Фейнорд, да речем. Това, че сме паднали от ЦСКА, не смятам че е голяма трагедия - животът продължава, човек пада, изправя се и продължава. На всичкото отгоре ТОЗИ отбор наистина имаше за задача да не изпадне, какво искате от него - Шампионска лига ? И то защо ? Защото 10 кръга нямаме загуба и някои пипнаха титлата.
Айде малко по-реално да погледнем на нещата, а ?
Или ако пък болшинството от агитката е на мнение, че при загуба от Левски, да речем, трябва да се закрие отбора - давайте.
Крайно време е да избием типично балканските нрави от мисленето - отборът е същия. Същия тоя, за когото вестниците писаха "Големия евробоец се казва Локомотив", същия тоя, който 10 кръга ви държеше във въздуха. Има една загуба - от ЦСКА, е много важно - ЛЕВСКИ паднаха от Рилецо, някой от феновете на Левски да се е държал като ощипана госпожица ?
Аз се гордея, че съм Локомотивец, защото това ме прави различен. И ако трябва ще плача с тоя отбор, и ще се радвам с него. Ако отиде във В-окръжна пак ще съм Локомотивец. Защото е за цял живот.
Останалото всеки го преценява сам за себе си........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

света не свършва с една загуба,но има загуби и ЗАГУБИ като паднеш като мъж от по-силния ок.Но от тоя отбор на ЦСКА да паднеш,като си в тая форма е смешно и аз тва не мога да разбера....за мене мача беше продаден от двама човека - урод голубович и дарко савич и тия повече не желая да ги виждам с червено-черната фланелка.....кви са мотиви,сценарий и тем подобни глупости не желая да мисля.Съгласен съм всички фенове да се обединим и подкрепяме отбора...дори повече от сега ,но без тия двамата....ЗА ТИЯ КУРВИ МЯСТО В ЛОКО НЯМА!!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Дарко е изключителен защитник и ако не е той щяхме да сме на 25-то място с рендьо и върбанов...

всички са наши момчета и трябва да сме с тях...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Jiten boys
Гост





МнениеПуснато на: Вто 01 Май, 2007 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе стига ве4е с тия истории кои играл и кои лежал,кои викал и кои не...... :evil: Верно 4е е много тъпо да отидеш на стадиона и да си сложиш ръцете в джобовете :!: Аз специално го осъждам това...НО нека всички се обединиме за каузата-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ и Емблемата и продължаваме да подкрепяме отборът :!:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum