Локомотив (Сф)-Спартак (Вн)-01.10.06,неделя 15-30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 01 Окт, 2006 20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Triena_Loko написа:
gore dolu kam kolko 500-600 :?:


500 нормално...имам чувството че всички локомотивци ходим на мачовете,и сме си 500 човека и няя повече на къде ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Нед 01 Окт, 2006 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мисля, че не сме 500 души локомотивците. Просто всеки си измисля некви оправдания да не ходи на мач. Преди се извиняваха с лошо класиране, слаба игра и т.н. Сега както се бъзикахме с Метъла, сигурно ще кажат, че сме отпаднали от УЕФА и не са доволни и затова не идват на мач. :lol: Който има желание и възможност идва, това е положението. Ако посещаемоста е свързана с успехите на отбора, трябваше на тоя мач да сме 15 000.
Иначе стана добър мач. Доволен съм от отбора, играха със самочувствие и се пазеха, явно бяха и поуморени. Някои от агитката също бяха изтощени от пътуването до Ротердам, но горе-долу стана агитка.

П.С. Много печеше тва слънце бре.
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

От тоя мач точките са най важни,както видяхме другите "евро бойци"
как се издъниха,от това много се притеснявах.

ЕВАЛА НА МОМЧЕТАТА Smile
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 13:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Triena_Loko написа:
gore dolu kam kolko 500-600 :?:


500 нормално...имам чувството че всички локомотивци ходим на мачовете,и сме си 500 човека и няя повече на къде ...

Доста повече сме!
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 13:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе вече се убеждавам,че във в-к футбол доста преовеличават с публиката,за мача със спартак пише,че имало 3000 души,не че знам какво е било посещението,но тук чета за доста по-малки цифри.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не знам но според мен повече от 1000 човека нямаше пък тия от в-к Футбол може и 20000 да напишат
А иначе наистина това слънце прееба нещата много!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 7:43    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ Е ВИНОВНО СЛЪНЦЕТО, ПРОСТО ПУБЛИКАТА НИ Е КАЛЪФСКА. КАТО ВАЛИ ДЪЖД-НЯМА ХОРА ЗАРАДИ ЛОШОТО ВРЕМЕ, КАТО Е ПРАЗНИК НЯМА ХОРА ЗАРАДИ ПРАЗНИКА. Е НЕ ЗНАМ КВО ТРЕА ДА СТАНЕ ЗА ДА ДОЙДАТ НЯКОЙ ХОРА НА МАЧ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

JOPETO написа:
НЕ Е ВИНОВНО СЛЪНЦЕТО, ПРОСТО ПУБЛИКАТА НИ Е КАЛЪФСКА. КАТО ВАЛИ ДЪЖД-НЯМА ХОРА ЗАРАДИ ЛОШОТО ВРЕМЕ, КАТО Е ПРАЗНИК НЯМА ХОРА ЗАРАДИ ПРАЗНИКА. Е НЕ ЗНАМ КВО ТРЕА ДА СТАНЕ ЗА ДА ДОЙДАТ НЯКОЙ ХОРА НА МАЧ...


Баш, баш! :evil:
Вече да ти кажа се връщам на старото си мнение че дъртите неуврели тикви треа да пукнат, за да може да умре с тях и тъпия семкарски манталитет на кибиците. Иначе младите ме радват. Имат някъв искрен блясък в очите, ама нещо не си верват пичовете. :oops:

Мачът като мач не беше кой знае какво. Много ми хареса Орач Малинов и още някои елементи, ама в защита на моменти пак неква пълна паника. :?
Агитката - пълен ташак.Освен на моменти в началото и мощната песен накрая. Тва от което се страхувах най-много стана. Шибаният синдром "В" сектор си действа с пълна сила. :cry: На сектора имаше млади хора способни да викат с такава бройк че можеше да стане ебем то агитката. Ама не - оня си седнал на сянка, другия си говори с чичо си по-нагоре, трети разправя на четвърти и пети за Холандия и пр.

ТАКА ПИЧОВЕ НЕ СТАВА!!! :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

А фокус защо писаха,че агитката този мач няма да пее?Или ти говориш по-принцип? :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Ашиков написа:
А фокус защо писаха,че агитката този мач няма да пее?Или ти говориш по-принцип? :roll:


Щото я болеше гърлото агитката, за тва. Що въобще ги слушаш тия Фокус?
Не пяхме само първите десет минути и се бяхме хванали за ръце, както правят големите публики в чест на уважание към бате Начко. 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 15:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Е хибаво де.........
Само не разбрах какво беше това момче с фанелката на фейенорд? :twisted:
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
Е хибаво де.........
Само не разбрах какво беше това момче с фанелката на фейенорд? :twisted:

Да и аз доста се чудих :!: Ама иначе фанелката си я биваше
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
Е хибаво де.........
Само не разбрах какво беше това момче с фанелката на фейенорд? :twisted:


Това мУНче е П.С. и беше с фанелата както други бяха с някви фенски фанели на групировки на Фейенорд, защото са били у Ротердам. Все пак пичът е дал 65 евро за нея и иска да се пофука малко. За един път е ОК ама ако му стане навик ще му се караме.

Некви други въпроси?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 16:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи момчето е фен на Фейенорд иначе едва ли би дал 65 евро.....
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами според мен агитката и публиката на Локото си е супер,може и да е малка,но е вярна и подкрепя отбора си докрай.От Плевен съм и нямам възможност/финансова/ да ходя на всеки мач...тези в евротурнирите не ги пропуснах,също и в Ловеч ходя всяка година.Но вече си мисля,че съм на карък само падаме от тези Латекси без да ни надиграват.По принцип тук в града има много фенове на Локото и може би трябва да се организираме.Познавам над 30 фена от Плевен.И преди ходех на мачове,но откакто се сформираха"Железните бригади" много се кефя и на организация,и на подкрепа и на хореография.Така,че мисля,че тази организация е една от най-яките в България.И несравнима по обич към отбора си с многобройните говежди лумпени и чорбета.Така,че малко,но винаги верни и подкрепящи отбора!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum