Локомотив (Сф)-Спартак (Вн)-01.10.06,неделя 15-30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

LOKO1929 написа:
venci написа:
Ами според мен агитката и публиката на Локото си е супер,може и да е малка,но е вярна и подкрепя отбора си докрай.От Плевен съм и нямам възможност/финансова/ да ходя на всеки мач...тези в евротурнирите не ги пропуснах,също и в Ловеч ходя всяка година.Но вече си мисля,че съм на карък само падаме от тези Латекси без да ни надиграват.По принцип тук в града има много фенове на Локото и може би трябва да се организираме.Познавам над 30 фена от Плевен.И преди ходех на мачове,но откакто се сформираха"Железните бригади" много се кефя и на организация,и на подкрепа и на хореография.Така,че мисля,че тази организация е една от най-яките в България.И несравнима по обич към отбора си с многобройните говежди лумпени и чорбета.Така,че малко,но винаги верни и подкрепящи отбора!!!

За мача с латекса има друга игра....ти не си на карък :wink:
Я ми кажи като си от Плевен(аз доста често ходя там)колко артикула на ЛОКО СФ има и си виждал и колко на говеда и свине?



Ай сиктирикс с тия артикули бе! Мноо ясно че ще има повече. Ей го аз се занимавам с търговия и ти казвам че предлагне има само там където има пазар. :wink:
А иначе ще ме прощавате за тежките думи (не ги казвам с лошо) ама специално от Плевен сте много за ебане. Адски много хора сте за нашите стандарти ама сте толко разпасани че нема накъде повече. Навремето доста кореспондирах с групичката около Белтъка и Фазомера (може и да ги знаеш) и те ми разправяха как са се опитвали да основат нещо в Плевен, ама са срещали некво тъпо безразличие което да ти кажа ме вбеси. А и те самите много, много не си верваха - като че ли имаха комплекс че са локомотивци. Страх ли ги беше, срам ли не знам?! Е така беха навремето и много от наще, ама като се появиха организирани структури като фенклуб, Бригади и т.н. хората видяха че не са сами, че заедно сме по-силни и взеха малко от малко да си верват. Фенството пичове е корав занаят и треа да имаш кураж и огромна доза самочувствие за да го практикуваш. А не да се чувстваш като убитак в собствения си град и погледа ти все в паницата на говеда и чорбари.
Така че направете всичко максимално бързо да се организирате и активно да подкрепяте отбора. Скравена и Мездра как могат? И не ми говорете - малко ама много верни бля, бля. Можем и трябва да сме повече и още по-фанатични и верни ама трябва да си го направим сами. Няма друг да дойде да ни направи знамената или да ни изпее песните.
Пак се извинявам за резкия тон ама през години толкова съм насъбрал на овчедушната част от феновете ни че нема накъде. :evil: :evil: :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 19:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
LOKO1929 написа:
venci написа:
Ами според мен агитката и публиката на Локото си е супер,може и да е малка,но е вярна и подкрепя отбора си докрай.От Плевен съм и нямам възможност/финансова/ да ходя на всеки мач...тези в евротурнирите не ги пропуснах,също и в Ловеч ходя всяка година.Но вече си мисля,че съм на карък само падаме от тези Латекси без да ни надиграват.По принцип тук в града има много фенове на Локото и може би трябва да се организираме.Познавам над 30 фена от Плевен.И преди ходех на мачове,но откакто се сформираха"Железните бригади" много се кефя и на организация,и на подкрепа и на хореография.Така,че мисля,че тази организация е една от най-яките в България.И несравнима по обич към отбора си с многобройните говежди лумпени и чорбета.Така,че малко,но винаги верни и подкрепящи отбора!!!

За мача с латекса има друга игра....ти не си на карък :wink:
Я ми кажи като си от Плевен(аз доста често ходя там)колко артикула на ЛОКО СФ има и си виждал и колко на говеда и свине?



Ай сиктирикс с тия артикули бе! Мноо ясно че ще има повече. Ей го аз се занимавам с търговия и ти казвам че предлагне има само там където има пазар. :wink:
А иначе ще ме прощавате за тежките думи (не ги казвам с лошо) ама специално от Плевен сте много за ебане. Адски много хора сте за нашите стандарти ама сте толко разпасани че нема накъде повече. Навремето доста кореспондирах с групичката около Белтъка и Фазомера (може и да ги знаеш) и те ми разправяха как са се опитвали да основат нещо в Плевен, ама са срещали некво тъпо безразличие което да ти кажа ме вбеси. А и те самите много, много не си верваха - като че ли имаха комплекс че са локомотивци. Страх ли ги беше, срам ли не знам?! Е така беха навремето и много от наще, ама като се появиха организирани структури като фенклуб, Бригади и т.н. хората видяха че не са сами, че заедно сме по-силни и взеха малко от малко да си верват. Фенството пичове е корав занаят и треа да имаш кураж и огромна доза самочувствие за да го практикуваш. А не да се чувстваш като убитак в собствения си град и погледа ти все в паницата на говеда и чорбари.
Така че направете всичко максимално бързо да се организирате и активно да подкрепяте отбора. Скравена и Мездра как могат? И не ми говорете - малко ама много верни бля, бля. Можем и трябва да сме повече и още по-фанатични и верни ама трябва да си го направим сами. Няма друг да дойде да ни направи знамената или да ни изпее песните.
Пак се извинявам за резкия тон ама през години толкова съм насъбрал на овчедушната част от феновете ни че нема накъде. :evil: :evil: :evil:

напълно си прав,опитвал съм се да се организираме...но не става.Вече съм и на години-38 и едва ли бих бил най-добрия организатор...просто имам и много други неща,но винаги бих се нагърбил.Що се отнася до това,че се срамуваме ,че сме от ЛОКО е смешно...ще ти кажа само ,че преди като бях ученик се деляхме на ЛОКОМОТИВЦИ и чорбари,а истинсия фен на ЛОКО бях само аз.Баща ми ми е направил локомотивец-мене и брат ми,а аз направих сина си и жена ми.Това,че няма фен-артикули не е моя вина...сина ми си поръча по интернета - фланелка на "Железните бригади",аз имам фланелка котато спонсор бе ДИСКАВЪРИ93 и ми я подари Валери ЙОЧЕВ.Така,че нямаме пазар за фен артикули в ПЛЕВЕН е смешно.По НОВА ГОДИНА даже и календари няма...Така,че вместо да се комфронтираме,нека си подадем ръка....гарантирам,че в ПЛЕВЕН ще има клуб като в МЕЗДРА...просто трябва да обсъдим нещата с ВАС от бригадите и да ни съдействате!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

И още нещо дразня се когато разбера,че някои си мислят,че сме овчедушни....просто в последните години толкова болка преживяхме,че останахме само верни.....Просто досега нямахме възможност да си коренспондираме,нека да е жив и здрав този който направи този форум и да знае,че е направил нещо наистина велико.....Благодарение на този форум мисля,че ще се обединим от цяла БЪЛГАРИЯ и ще отсеем плявата.Писна ми да търпя говеда и чорбета,но никога за нищо на света не съм се принезявал до овца....знаел съм,че моят ЛОКОМОТИВ е най-великият.Овцете станаха говеда и чорбета и майната им...не ме интересуват.В МОЯ РОД СА И ЩЕ ИМА САМО ЛОКОМОТИВЦИ!!!!
ЗАВИНАГИ ЧЕРВЕНО-ЧЕРНИ,ДО ГРОБ!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 13:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми аре действайте тогава! Колкото по-скоро, толкова по-добре.
Както казах ако вие не се захванете няма кой. И да ти кажа възрастта няма нищо общо с организаторските способности - това е само оправдание. Така че не чакайте на нас от София да свършим нещо. Засега поне ултрасите може да помагаме само с даване на акъл, а ако се наложи и с пари. Сега ще ти изредя накратко какво ви трябва за начало:

1.Име разбира се. Без това няма как. Съветвам те да не се спирате на изтърканите до болка "Фенклуб Плевен" и неговите производни, а нещо с което ще блеснете. Сега според зависи и членския ви състав на каква възраст е можете да се спрете на нещо по-ултраско напр. "Бригада Плевен", "Северен фронт", "Железен съюз" или някаква такава комбинация. Ако ви е проблем мисленето на име щи напраскам един списък, па да си избирате. Не пренебрегвайте и варианти на английски - просто такава е практиката.

2. Емблемата ви е втората стъпка. Сега тука зависи и какво име сте избрали, какви са символите на града и т.н. Ако закъсате тука пак ще дадем на наще "дизайнери" да мислят.

3. Знаме - задължително! Без него само ние си знаем че ви има. На него ще фигурира името и емблемата на групата. За модела вие трябва да си мислите и ние да помагаме с идеи. Размера е горе долу стандартен, като ви препоръчвам класиката 5х1.5м, а не като Мездра и Скравена дето си напердашиха къси и високи знамена и сега им става ебано с оградите. Ще е добре вие да си изработите знамето, а ако нямате кинти за по поръчка, ще ви светнем в технологията на ръчната изработка. :lol:

4.Шефове и членове - значи не знам колко ще се съберете първоначално ама и 5 човека да сте трябва да има йерархия. Трябва да си изберете шеф, който да ви ръководи и да отговаря за връзките с НФК, Бригадите, нещо ако стане да се разбира с куките и най-вече да ви шока репите като не слушате. :lol: Шефът трябва да има списък на всички членове, както и сигурен начин да се свързва с тях по всяко време. Сега хубаво е тоя списък да е само с прякори или първи имена...сещай се защо. Набирането на членове може да става по много начини - обяви, интернет, оня познат на тоя и каквото се сетиш. Може и да "зарибявате" неутрални, които да ви стават членове.

5. Членски внос - по принцип е хубаво да имате такъв ако ще е и 50 стинки да е, защото плащането му показва съпричастност към организацията. Ама като знам в провинцията какви сте като стане въпрос за пари може и без него да минете.

6. Место за събиране и редовни срещи - това също е готино щото сплотява ама не е 100% задължително. Готино е например веднъж в месеца да се събирате в някое кръчме, да се видите, да оправите членски внос, да направите някакви планове, да приемете нови членове и т.н. Защото без това ще се разпилеете бързо... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 14:19    Заглавие: Отговорете с цитат

ок,благодаря за съветите...на първо време знам за четирима сигурни-аз,брат ми,сина ми и един колега..готиното е ,че колегата има кръ4ма където да се събираме....ще поставя въпроса на сина ми да го разгласи по интернета за други желаещи.Дано се намерят...на мен идеята супер ми допада,а и сега е момента,че Локото мачка!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе тея образи от Плевен имаха некакво знаме или се лъжа :oops: .

Тея са култови голобради младежи,съберете се,организирайте се и поне смеха ше е гарантиран :lol: :lol:
Когато паднахме от Спартак(ПЛ)с 0:2 там в ебати и снега само те ме стопляха :P

А щом и кръчме си имате,направо сте за завиждане :wink: ,

следва да се посети там с мнооооого алкохоли :!:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

знаме не знам да сме имали...за пиене сме алкохолици и фенове слушащи чалга не приемаме,слущаме само метал предимно DEATH ,но харесваме и МЕТАLLICA eй дано се събереме...моля се сега ги е налегнал ентусиазъм покрай успехите на ЛОКОТО.Говорих с още трима локомотивци -навити са,а и малкия публикува тема в ПЛЕВЕНСКИЯ чат ще видим...Надявам се искренно,ако стане ще видите за какви купони става дума...то не,че скоро ЛОКО ще дойде да играе в Плевен,оная подлога на левски вили вуцов ни еба майката на футбола в града во веки веков.....но поне ще има як купон....ако ли не поне ще помагаме с квото можем пет сигурни човека за бригадите имате....остава да ни приемете.Но искам да бъдем като МЕЗДРА !!! Е ми те имат ЦЕЦО ГЕНКОВ,НИЕ ИВО ИВАНОВ :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 22:14    Заглавие: Отговорете с цитат

ееееее таткото белтъка и фазомера тия са ми идоли :lol: ина4е батка ако трябва да сме сериозни и ние отдавна сме си на принципа направи си сам а ако наистина успеете да се организирате това може само да ни радва друг е въпроса 4е 90% от локомотивците в българия са непоносими балъци ина4е наистина не сме малко ама.......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
ееееее таткото белтъка и фазомера тия са ми идоли :lol: ина4е батка ако трябва да сме сериозни и ние отдавна сме си на принципа направи си сам а ако наистина успеете да се организирате това може само да ни радва друг е въпроса 4е 90% от локомотивците в българия са непоносими балъци ина4е наистина не сме малко ама.......

ей не знам дали сме балъци,за това питай оня Румен Първанов за братята от ПЛЕВЕН.......това беше преди години играеха МЕТКОВ,ГОПО ПЕТКОВ и т.н. имахме отбор....но съм сигурен,че ни помни...после след тва спряхме да ходим по куп причини....но отново се пробуждяме :wink: тази година вярвам,че ще станем ШАМПИОНИ!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 22:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи ние ти говориме за 2 момчета-некъде набори 83-84,идват с на едното момче баща му,
в Ловеч идваха ако не се лъжа с едно трабанче,беха супер запалени,

ако можеш тех да издириш,

за кръчмите се майтапа,вие първо си направете една стабилна бригада,бачкайте си нещата там,
пиенето после само ше си доиде :wink:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 22:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами дано се обадят,писах послушахме МЕТЪЛА...пуснахме обява дано се съберем,че има фенове има...че повечето са овце...са овце,но дано вече се гордеят с отбора си.Верно,че всичко се предава като в СИЦИЛИЯ,но и при нас е така по наследство....аз ти казвам,че преди 20 год.,аз съм голям тука имаше много локомотивци,но понези онези ебалници чорбетата биха ония смешници от Анфийлд станаха чорбари....но по добре така...поне се изчистихме...аз ти ловя бас,че тия чорбарите до 5 год. ще се разпаднат и тия пак ще станат от ЛОКО,но защо са ми....предпочитам 5000 както срещу ФЕЙНОРД,но целия стадион агитка....разбери ме....аз съм от по-старите локомотивци и винаги съм се дразнел ,че нямаме агитка.Но откакто се появиха БРИГАДИТЕ ужасно се кефя,разбери ме такава подкрепа към отбора е уникална.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 05 Окт, 2006 7:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Опааааааааа....DEATHр кръчма...та вие сте готови бе!!!
А "знамето" на Белтъка и Фазомера по-добре да си остане за музея.
Ае ако има нещо казвайте. :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum