ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 0:40    Заглавие: ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ Отговорете с цитат

Когато се създаде първият ни фенклуб, преди 8-9 години, се появи и първият фенски артикул - едно малко знаменце от много смешна материя, с неточни и размазани цветове, емблемата беше така центрирана, че локомотивът беше стигнал почти до ръба, а надписът беше "Горд, да съм локомотивец" (с правописната грешка). След това се появиха много нови артикули, много по-интересни, много по-хубави и много по-добре изработени, но аз това знаменце си го пазя - от носталгия, за спомен, все пак беше първото. През всичките тези 8-9 години и още повече от толкова преди това - откакто ходя по мачове - никога не съм се чувствал по-ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ.

Естествено, не може да не ме е яд, че не отстранихме бившия европейски клубен шампион и наскорошен носител на купата на УЕФА. Яд ме е не защото не влязохме в групите - честно казано, преди началото на сезона мечтаех за една победа и максимум втори кръг. Яд ме е, защото отпаднахме заради един норвежки ...... (каквото и да кажа, ще е слабо) и заради липса на съвсем мъничко късмет.

Но не ме е много яд и наистина съм ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ
- защото надиграхме тотално в два мача голямо име в европейския футбол;
- защото отпаднахме без нито една загуба;
- защото не бяхме наебани за пореден път от турци; не загубихме като домакини от евреи; не пуснахме 5 гола след достойно и ахааа за малко да кажат равностойно представяне;
- защото за нас по-важно е да играем добре и със сърце, отколкото да си поставяме някакви конкретни цели като например групите; защото другите не играха нито добре, нито сърцато и пак не си постигнаха широко разгласената цел;
- защото откакто ходя по мачове, по-фантастична публика не съм виждал;
- защото откакто ходя по мачове, Стефан Грозданов е най-добрият треньор, който сме имали;
- защото Урош е най-добрият вратар в българското първенство;
- защото защитата ми напомня за онази защита от средата и края на 80-те, когато почти всичките ни бранители бяха национали;
- защото всичките сегашни халфове след 15-20 години ще ги помним като отлични играчи, както сега си спомняме за Киро Метков;
- защото Цецо Генков е най-добрият нападател в българското първенство, а Цоко - ... "един е Цоко от Локо";
- защото Иво Иванов и Димо Атанасов показват, че имаме добро бъдеще;
- защото "грандовете" Левски и ЦСКА спукаха топката от ритане, а малко преди това нашите победихме Локо Пловдив не заради трите точки, а заради красотата и удоволствието от играта;
- защото вече не отивам на мач с мисълта за задължителна победа; знам, че дори да не бием, ще играем хубаво;
- защото Стефан Грозданов ми върна удоволствието да ходя на стадиона;
- защото в отбора няма звезди, няма българи и сърби, няма столичани и селяни, няма млади и стари ... има ЛОКОМОТИВЦИ.

И каквото и да стане до края на сезона (и да паднем пак от говеда и чорбари, и да отпаднем пак в първия кръг за купата, и да изпуснем третото място, че и евротурнирите да изпуснем) - с тези два месеца тези ЛОКОМОТИВЦИ заслужиха на последния мач пак да вдигнем техните имена и да им се поклоним.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 8:26    Заглавие: Отговорете с цитат

едно голямо БРАВО на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ най доре шредставил се във УЕФА ГОРДЕЯ СЕ 4Е СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ ФОРЗА ЛОКОООООООООООООООООООООООООООООО :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, Женя, много си прав за всичко. Аз също се гордея, че притежавам това малко флагче, първият ми артикул на Локо. За мен е безценно и носи смисъла на безрезервна подкрепа без значение дали играем срещу Фейенорд (Ротердам), или Шопски отдряд (Петърч). Надявам се, всеки един от пишещите във форума да се чувства горд да е локомотивец.
Относно преекспонирането на "успехите" на говеда и чорби - на всеки е ясно, че дори да паднат 10:0 от Барселона, пак щяха да ги изкарат с достойно представяне. На всеки е ясно, че на мача с Челси "страхотната" според Алекси Сокачев публика, е една сбирщина която може само да освирква. На всеки е ясно, че какъвто и да е нашият съперник, ще се предава мача на чорби, говеда и латекси но нашия никога. Нали сме локомотивци за нас има радио.
В заключение мога да кажа, че напускаме турнира с гордо вдигната глава. Напускаме като победители. Напускаме като скромния и сплотен отбор, без нито една загуба. Напускаме, но се гордеем с футболистите и ръководството, дано и всеки един от тях да осмисли постиженията на тима, и да си каже: аз съм ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ!
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

ееее женя изтепа рибата ли4и си школата на бта :lol: вси4ки може да се гордеем 4е сме локомотивци и наистина за 20 години по стадионите не бях виждал този дух и тази игра само една поправка кам статията тва не беше първия фенклуб на локо няколко години по-рано имаше друг опит :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ефалата Жена! Успя да ме разплачеш :twisted: . Ама верно БТА-то си знае работата :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво Женя.....благодаря за хубавите думи.........
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Eфалата бат Женди,

ще добавя само,че съм горд че имаме такива

интелигентни фенове като тебе 8)
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 11:57    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
едно голямо БРАВО на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ най доре шредставил се във УЕФА ГОРДЕЯ СЕ 4Е СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ ФОРЗА ЛОКОООООООООООООООООООООООООООООО :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 13:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотна тема наистина поражда чувство на гордост у всеки един който се чувства поне малко ЛОКОМОТИВЕЦ и който е станал малка част от мачовете през тези прекрасни 2 месеца
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

VOJDA написа:
shangana написа:
едно голямо БРАВО на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ най доре шредставил се във УЕФА ГОРДЕЯ СЕ 4Е СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ ФОРЗА ЛОКОООООООООООООООООООООООООООООО :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 19:19    Заглавие: Отговорете с цитат

сичко хуу ама тоя съдя тука в сф каето сфири ни е.а ма.ката от секаде !!! МН СЕ КЕФЯ ,ВЪПРЕКИ ЧЕ ОТПАДНАХМЕ ,НИЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИЯ ОТБОР В БГ.
ГОРД СЪМ ЧЕ САМ ЛОКОМОТИВЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
ot sf do maroko...
Гост





МнениеПуснато на: Пет 29 Сеп, 2006 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

vsichki sme gordi, pozdravlenia za hubavite dumi, samo LOKO
Върнете се в началото
PeSh0o0o
Гост





МнениеПуснато на: Съб 30 Сеп, 2006 0:45    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
едно голямо БРАВО на ЛОКОМОТИВ СОФИЯ най доре шредставил се във УЕФА ГОРДЕЯ СЕ 4Е СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ ФОРЗА ЛОКОООООООООООООООООООООООООООООО :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Окт, 2006 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

NAI HUBAVIQ MI SEZON OTKAKTO SE POMNQ KATO FEN!
KAKVOTO I DA STANE OT TUK NATATUK V PARVENSTVOTO.
STRAHOTNI MIGOVE PREJIVQHME V EVROPA!
DANO SANQ PRODALJI PO-DULGO
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 06 Яну, 2015 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

replay

В скучните зими дни да си припомним малко положителни неща...
уникална тема,уникални хора отдолу коментирали biggrin

0011-loko2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum