ФЕЙЕНОРД - ЛОКО: впечатления от Ротердам, коментари за мача!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fobos



Регистриран на: 14 Сеп 2006
Мнения: 1111
Местожителство: около Марс

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Великолепна екскурзия - зашеметяващата гледка от Алпите, интересни моменти от Германия, колосална архитектура и готически катедрали в Аахен, ултра-мега-хипер Ротердам, спиращ дъха Залсбург... Какво повече да кажа!? Забравих стадиона - прекрасно съоражение с места за инвалиди, детски сектори...

Мача беше много завързан, домакините трепереха до края! Локо се представи достойно, не само в този мач, а през шесте изиграни срещи от УЕФА тази година! Аз съм доволен и се радвам, защото показахме, че и след 10 години сме готови да мачкаме!

P.S. Аз опитах около 20 вида бира: Jever, Bit Passion, Koning Pilesener, Koning Pilesener lemon, Elephant, Krombacher, Paulaner, Thun und Taxis, Grolsch, Wickuler, Lasko, Gosser, Zlatorog, Jelen pivo, Ottakringer, Bischofshof, Osjecko, Puntigamer, Pan, Apatinsko pivo...

Най-много ми хареса Krombacher, а на вас? :lol:
_________________
Man on the dark side of the Moon
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 21:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Fobos написа:

P.S. Аз опитах около 20 вида бира: Jever, Bit Passion, Koning Pilesener, Koning Pilesener lemon, Elephant, Krombacher, Paulaner, Thun und Taxis, Grolsch, Wickuler, Lasko, Gosser, Zlatorog, Jelen pivo, Ottakringer, Bischofshof, Osjecko, Puntigamer, Pan, Apatinsko pivo...



Аз пък опитах само три вида ама по двайсе пъти! :shock: :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 02 Окт, 2006 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Е най яка е истинският хАмстел,нема общо нищо с нашя-ебати и бирата 8)

А най гадната е тая помия,където я пихме в хостела -Бавария :? ебати и киселата вода :(
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Мале, мале добре че не продължихме че сега щехме да сме в ебем ти групата с все комшийски отбори.... :? :? :o
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zombino
Гост





МнениеПуснато на: Вто 03 Окт, 2006 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Jelezni,
Naminach v Roterdam ot Francija, i az da vidja sled tolkoz godini lokoto :shock: .
Super podkrepa napravichte. Mnogo po jaka otkolkoto predi 15a godini. E vjarno malko sme no me zaradva 4e njama6e govejdi izpalnenija.

Edno 6e kaja, lokoto sa mnogo stabilen otbor, tenk y Djado Grozdju, evala dojato si jiv :lol:

No nechto ne si vjarvacha mnogo tezi mom4eta, az mnogo se nadjavach 4e v poslednite 20 min 6e tragnat "va bank" samo vav ataka, pak kakvoto stane.

No sas vremeto 6e im dojde pove4e samo4ouvstvie. Dano da zapazjat tozi otbor pone o6e edna godina, togava moje da stane ne6o goljamo ...

Tazi godina vtori, dogodina 6ampioni :P

Are do skoro
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 04 Окт, 2006 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

zombino написа:
.
Super podkrepa napravichte. Mnogo po jaka otkolkoto predi 15a godini. E vjarno malko sme no me zaradva 4e njama6e govejdi izpalnenija.



Седи споко след още 15 години ще е още по-добре. :P Не сериозно си стана много яко ама винаги може повече. Най-вече като бройка... :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum