ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - ЛЕВСКИ-19.05.2007 16-30
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

bufibuf написа:
Metala написа:
bufibuf написа:
Прави ли ви впечатление че на всички селтаци тезите им гравитират винаги около двете маршрутки и трите таксита когато говорят за Славия и Локо София. Това селянията си е сериозна диагноза, провинциални комплексари, винаги ще сме повече от вас!! Омръзнахте с тия селски лафове измислете нещо друго!!
We are boys from sofia, we dont give a fuck for village people!!



Ами ще е така защото след като селяните наводниха София, а готините столичани фанаха за чужбина през последните 15г. станахме антифутболен град. Тука никой не го ебе за футбола, а само за кинти, коли и курви. Смешно е бе хора - Надежда и Овча Купел като население са колкото Пловдив, а никой не иска да ходи по тия стадиони... :? 8)




Саше виж сега, факт е че Надежда и Овча купел са колкото Пловдив но помисли колко хора от тия квартали са фенове на съответните отбори. Аз за мойте хора мога да кажа че е нормално да ходят толкова след като 12 години не сме постигнали нищо и ръководството прави всичко възможно да избегне всякакви успехи и евротурнири. Прав си че такива "заблудени" софиянци като нас които останаха да се борят в тая абсурдна държава сме много малко. София се напълни със селяни, а селянина се откроява с това че подкрепя силния и му е гот да се чувства част от тълпата - ето ти пример за провинциално мислене. Радващо е че все пак такива като това беройче си подкрепят отбора и двата варненски отбора живнаха малко защото доскоро във Варна и други големи градове си подкрепяха Левски и Цска. Всичко се свежда до успехи в България, кофти нация сме и ако няма победи няма и подкрепа. На Цска по колко хора им ходят по 800, по някой път по 300, при говедата е една идея по добре ако са на Националния, иначе 1000 човека макс на герена в обикновен мач. Ако бяхме нация всичко от Надежда, Свобода, Толстой до Централна гара трябваше да е за Локо. При нас от Бояна през Горна Баня, Княжево, Овча купел до Руски Паметник трябваше да е за белите. Идеята е да си различен да не си облъчено животно или селянин комплексар, затова КОЛКОТО-ТОЛКОВА, аз съм горд че подкрепям отбор различен от Лефски и Цска, да го духа тълпата и шибаната синьо-червена журналистическа клика!!


Много добър пост :!: :!: :!:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Буфи ти си върха !!! Направо щях да те поканя при нас за фен,но виждам че вече си направил своя избор и това е достойно за уважение ! :wink:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 20:09    Заглавие: Отговорете с цитат

футболиститини :roll: и ръководството нещо много се дъхат и пънат, което не е много добре... още по-зле ще е, ако наш'те тръгнат да се надиграват с Говедата... е тогава какъв срам ще береме... при положение, че миналата година кога ни дойдоха а крак с детската градина не ги убиме, сега с пълни сили като са... а и не забравяйте, Сганта точно срещу нас как се разиграва :x
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 20:13    Заглавие: Отговорете с цитат

ОТ ТЕБЕ" ПО-ГОЛЯМ " ОПТИМИСТ НЯМА ЕЙ ?!?! :twisted: :evil: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

абе всека година го гледам това, вече знам целия сцИнарий пИрфьееектну 8)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zombino
Гост





МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз определено не съм оптимист за този мач.

Знаем им манталитета на нашите. С риск да обидя някои от вас,
в такива важни мачове са направо посерковци :?

Дано този път да дигнат гащите и да играят мъжки докраи

САМО ЛОКО
Върнете се в началото
Pippo



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 1292

МнениеПуснато на: Вто 15 Май, 2007 22:36    Заглавие: Отговорете с цитат

zombino написа:
И аз определено не съм оптимист за този мач.

Знаем им манталитета на нашите. С риск да обидя някои от вас,
в такива важни мачове са направо посерковци :?

Дано този път да дигнат гащите и да играят мъжки докраи

САМО ЛОКО


всяко чудо има край....та да се надаме и вярваме тва е най-важно все някога ще ни огреее :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 7:36    Заглавие: Отговорете с цитат

ИМАМ ИДЕЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ.... :idea: След мача и очакваната победа с бироици да питаме футбалерите дали НАЙ-ПОСЛЕ ЩЕ СКОЧАТ НА ГОВЕДАТА И ДА ЗАЯВЯТ ЧЕ ЩЕ СЕ БОРЯТ ЗА ТИТЛАТА !!!СТИГА НЕДОМЛЪВКИ И МЪНКАНИЯ ЗА УЕФА.... :roll: :shock: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен ще има адската оферта,в смисъл копеле браточки ще ги смажем :D 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 8:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе каквото става това. Аз не си подкрепям отбора, защото само бие или само прави велики мачове. Ако сме истински фенове ще трябва да приемем нещата такива каквито станат. Не си правя илюзии, че ще бием говедата, защото ще има фулмакс животни, Педераско сигура ще хване двама трима от наще и айде познатия сценарии. Това обаче няма да ми пречи да викам и да подкрепям цял мач както стана на Армията, а не като някои хора да си тръгна на полувремето. Защото знам че някои ПАК ще направя така. Само че аз путка не съм бил тия 15 години в агитката и сега не мисля да ставам.

Пък ако бием ще е едно велико пиянство и насиране. Аз сега по-мисля къде ще се паднем в Европата, а не толкова дали ще сдерем говедата или не... 8) :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


Пък ако бием ще е едно велико пиянство и насиране. Аз сега по-мисля къде ще се паднем в Европата, а не толкова дали ще сдерем говедата или не... 8) :wink:


абе що не от сичко по много :twisted:

АЙДЕЕЕ ЖЕЛЕЗНИ !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 11:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Metala написа:


Пък ако бием ще е едно велико пиянство и насиране. Аз сега по-мисля къде ще се паднем в Европата, а не толкова дали ще сдерем говедата или не... 8) :wink:


абе що не от сичко по много :twisted:

АЙДЕЕЕ ЖЕЛЕЗНИ !

Копеле братле, в смисъл адската оферта е такова. [smilie=geesturbed.gif]
Върнете се в началото
bufibuf
Гост





МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 19:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Въпреки че съм Славист ще си съдера гърлото за Локо в мача ви с говедата, за тая подуенска паплач само бой, ще ми бият с 6-1 Локо Пловдив - ето затова тия са ми най омразния отбор, няма толерантност при тия геренски говеда!!Настанявам се в сектор А при пенсиите да дам отпор на хунската тълпа, щото подозирам че ще има говеда навсякъде!!Момчета това ви е мачът на живота, дори да има хора на системи трябва да намерят начин да присъстват, аз ще съм там и ще дам своя дан за една победа над отбора на всички власти!!
Желая ви успех от сърце!!
Върнете се в началото
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

ТОВА Е МАЧА!!!!!НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА НИЩО ДРУГО......ЗНАМ ЧЕ ГО МОЖЕМ,ПРОСТО ЗНАМ......ВЯРВАМ И ДАНО МОМЧЕТАТА ДА СИ ПОВЯРВАТ.........
Върнете се в началото
pes4o
Гост





МнениеПуснато на: Сря 16 Май, 2007 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

пак говедата ше са 10 пъти повече от нас на трибуните - факт :!: :cry:
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Следваща
Страница 3 от 21

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum