РЕАНИМАЦИЯ!!!?
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 14:17    Заглавие: РЕАНИМАЦИЯ!!!? Отговорете с цитат

Та преди ако не се лъжа две седмици, с банда от младата генерация правихме подредба на ултра склада и се натъкнахме на една торба със стари броеве на единствения и до ден днешен издаван в България истински ултрас фензин (демек списание) "ЖЕЛЕЗНИТЕ". По-дъртухите от вас си го спомнят щото излизаше почти две години и беше читав особено към края си, обаче чаветийте се цъклеха и го разглеждаха както ние PIF през 85-та. :P :shock: .
Та в тази връзка си поговорихме малко и се замислихме дали не може да възстановим изданието, защото вече сме бая известна агитка, всяка самоуваща се такава на запад си има подобно издание. Е, може да не е в такъв формат и периодика като преди, ама ми е интересно какво мислите по въпроса?
Най-вече Чико да каже как стои финансовата и техническа част, щото той е в тоя бизнес и това като че ли е най-важното. Особено сега, като има вече няколко фенклуба в страната, такова издание ще служи доста добре за просвещение и пропаганда. 8) :wink: :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

категорично съм за....идеята е супер.Като същевременно се нагърбвам имам познати в града,да го разпространяват и в Плевен...ще бъде супер и съм убеден,че в града ни ще се продават над 30 броя...говорим все пак за месечно издание и ще има интерес.По този начин си мисля,че ще си наберем и фенове за фенклуба в града ни.Досега за два дена след публикацията в един Плевенски форум се обадиха само 2 души....но то знам ли кой влиза в този форум и т.н.,а с това издание ще е супер яко.Идеята е много готина.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 14:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Даже може да не е и месечно, а на два месеца щото се прави трудно. Поне преди беше така. 30 броя не вярвам да развързвате, защото то е изцяло "ултра". Там една буква няма да прочетеш за клуба или за играчите. :D :o
А ти ги заеби тия форуми, а праскай безплатни обяви в местната преса. Не може да нямата такива неща. Ако ме питаш мене действай и с такива залепени обяви по по-оживени места - е може на Пионерския или около кино Москва да изпердашиш - връзва. Smile

А като ъпдейтнем сайта некъде ще турим едно обявление да се знай, а и за списанието една анкета може да се тури.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

саше не знам колко е осъщестжима тази идея от финансова и организационна гледна то4ка ама като идея що не пратиш в плевен някои от старите броеве да видят за какво иде ре4
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
саше не знам колко е осъщестжима тази идея от финансова и организационна гледна то4ка ама като идея що не пратиш в плевен някои от старите броеве да видят за какво иде ре4


Ще! Ако искат де! Тамън ще се похилят не нещо ретро.... :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 16:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
plehan4o написа:
саше не знам колко е осъщестжима тази идея от финансова и организационна гледна то4ка ама като идея що не пратиш в плевен някои от старите броеве да видят за какво иде ре4


Ще! Ако искат де! Тамън ще се похилят не нещо ретро.... :lol: :lol: :lol:


Ами,ако имате някой хартисал,ще се изкефим :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 18:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Определено съм ЗА!...ще е мн яко и си мисля че ще се продава...не в некви хилядни броеве но ;) ... а тва 2 месеца е твърде много...ако ще го праим да го правим както трябва...ще се заемат определени хора които да правят статии и прочие , ще е мн яко
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Andro_loko
Гост





МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 18:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Списанието беше супер яко, ако не се лъжа имаше и оценка за представянето на агитката в отделни мачове, както и други интересни и забавни идеи. Като видях архивните броеве ме налегна носталгия към времето в което бях малко фенче (a.k.a. чаве). Та тогава много му се радвах и се надявам да се възроди традицията. Ще се радвам, ако по някакъв начин мога да помогна.
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че съм против,но това списание е изживяло времето си,

сега има форум,втори,трети

уеб сайт :wink:

Ше се обадат старите болежки,нема кой да се занимава,

нема кинти и т.н.

:!: сайто поне да си оправяме на време
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 19:03    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Не че съм против,но това списание е изживяло времето си,

сега има форум,втори,трети

уеб сайт :wink:

Ше се обадат старите болежки,нема кой да се занимава,

нема кинти и т.н.

:!: сайто поне да си оправяме на време


има неква логика...въпреки че не всеки има достъп до интернет...а и не сме мн хора...тряя добре да се обмисли за да не се праи 2 месеца и да се откажем...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
PILATA написа:
Не че съм против,но това списание е изживяло времето си,

сега има форум,втори,трети

уеб сайт :wink:

Ше се обадат старите болежки,нема кой да се занимава,

нема кинти и т.н.

:!: сайто поне да си оправяме на време


има неква логика...въпреки че не всеки има достъп до интернет...а и не сме мн хора...тряя добре да се обмисли за да не се праи 2 месеца и да се откажем...

мда треа да е сериозно тфа със списанието мене лично ми харесва таиа идея със списанието ама са ... ако го праим списание да е списание със хуа гланцирана хартия ЦВЕТНА поне а не кат весник ... смисал тфа е доста повече пари ама ше стане мн по яко и да се слагат снимки и да се вижда а не черно-бял и ссее1 от 91 :? :?
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет 06 Окт, 2006 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

абе пак се по4на ве4е опряхме до хартията :evil: наистина беше нещо хубаво ама все си мисля 4е ще има ентусиазъм то4но два броя и после ще си ебе маиката пак и списанието изисква време и бая пара щото е пален маитап да си мислим 4е ще си избие парите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 07 Окт, 2006 6:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе никой не е казал че треа да си избива кинтите. Ама сега като има и спонсор - рекламки ала бала...може да стане фокуса.
Ама за пълноцветно забравете. Много кинти е просто... :wink:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
admin
Site Admin


Регистриран на: 30 Авг 2006
Мнения: 424

МнениеПуснато на: Чет 12 Окт, 2006 7:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Само ще ви кажа, че трябва да цъкнем по веднъж старите броеве за да ги имаме в някакъв "вечен" архив :idea:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Окт, 2006 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

admin написа:
Само ще ви кажа, че трябва да цъкнем по веднъж старите броеве за да ги имаме в някакъв "вечен" архив :idea:



Нема как щото поне 3-4 са изчерпани напълно. Даже 1 брой нямам! :oops:
Иначе от последните два които си беха доста професионално направени има цел сак при Бойко (за хората от Плевен ще кажа че са в един забутан кашон и затова още не съм извадил да им пратя). От предишните имах в стария апартамент ако нашите не са ги изхвълили.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum