Рилски спортист-Локо Сф-14.10.2006,събота 15-30 ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 18:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко души агитка имаше :?: :?: :?: :?:
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Грозданов: Доволен съм от трите точки

14 октомври 2006 | 20:09 | Агенция "Фокус"

Самоков. Доволен съм от трите точки и от запазването на мястото, което имахме досега. Това заяви старши треньорът на Локомотив (Сф) след мача срещу Рилски спортист. “Това ни беше целта в този мач. Направихме всичко възможно да спечелим и мисля, че спечелихме с една не лоша игра”, заяви пред Радио “Гонг” Грозданов. “Направихме добре, че не пуснахме Марчо Дафчев в този мач. Да се надяваме, че за важния мач с ЦСКА той ще бъде на крака”, каза още Грозданов. “Смятам, че новият футболист може много да ни помогне, той има не лоши качества. Все още обаче не е в достатъчно добра кондиция”, завърши Стефан Грозданов.


Ангел Славков: Ще се опитаме да станем фактор в първенството

14 октомври 2006 | 20:33 | Агенция "Фокус"

Самоков. Готвихме се много сериозно за тази среща. Имахме много проблеми – много хора в отбора се разболяха от грип през седмицата. Днес три момчета играха с температура. Това заяви старши треньорът на Рилски спортист Ангел Славков пред Радио "Гонг", след загубата на тима от Локомотив (Сф) с 1:3. “За това не мога да им се сърдя, играха толкова, колкото им позволяваха силите. Нашия отбор е новак и ние се стремим във всеки мач да доказваме, че имаме място в “А” група. Засега успяваме на приливи и отливи”, каза още Славков. ”Ще продължаваме в този стил на работа, ще търсим футбол, който да радва зрителите, които идват да ни гледат. Ще се опитаме да станем фактор в първенството и всички да се съобразяват с нас”, завърши Ангел Славков.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука важното е,че бихме.....

среден мач,средна агитка да не кажа слаба

важното е,че продължаваме да мечтаем-идват мачовете на истината.....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Много красиви голове на Антунович явно е направил доста добър мач
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Много красиви голове на Антунович явно е направил доста добър мач

РИЛСКИ СПОРТИСТ [1 : 3] ЛОКО (СФ)
краен резултат
20' [0-1] Саша Антунович
62' [0-2] Саша Антунович
78' [1-2] Никола Бойчев
79' [1-3] Саша Антунович
Върнете се в началото
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

DenK@7a написа:
Много красиви голове на Антунович явно е направил доста добър мач



Сега гледах репортаж и наистина головете са хубави,а и агитката изглеждаше доста добре.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 23:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Толкова силни не сме били от години....ако сега не станем шампиони няма кога....просто ще заприличаме на евреи....СЕГА ИЛИ НИКОГА!!!ДА ПОДКРЕПИМ ВСИЧКИ ОТБОРА,ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ОТ СТРАНАТА....сигурен съм ,че предпоследния кръг ще бием говедата в НАДЕЖДА и сме шампиони....ВЕЧЕ МЕЧТАЯ!!! :D :D :D
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 14 Окт, 2006 23:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (София) записа осмата си победа от началото на сезона в „А” група, след като се наложи с 3:1 като гост на Рилски спортист в мач от 9-ия кръг. И трите попадения за гостите бяха реализирани от Саша Антунович, който свърши работата на уморения Цветан Генков. Сръбският таран откри в 20-ата минута с глава след центриране на Малин Орачев отдясно и за всички стана ясно, че шансовете на Рилецо в тази среща са малки. В 62-ата минута Антунович направи 2:0 за своите, като този път асистенцията дойде отляво чрез капитана Кристиян Добрев. Бойчев в 78-ата минута върна единия гол, а с това и надеждите на домакините. Всичко обаче си дойде на мястото в ответната атака, :D в която Дарко Савич се измъкна от изкуствената засада и подаде на празна врата на Саша Антунович за третия гол на нападателя. По този начин Локомотив със сигурност ще запази втората си позиция в класирането и след този кръг, докато Рилски спортист остава предпоследен. цоко за пореден път показа 4е и кура му е нападател :D 8) :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Окт, 2006 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Тука важното е,че бихме.....

среден мач,средна агитка да не кажа слаба

важното е,че продължаваме да мечтаем-идват мачовете на истината.....


случайно да сте гледали 3те полувремемай беше..даваха разширен репортаж...голове ала бала...добре играхме колкото да бием...за кво да се хвърляме...а обаче настана лудница при 2рия гол...мн яко...дадоха и некви кадри :twisted:

http://www.sport1.bg/sport1/play_video.php?q=33367
_________________


Последната промяна е направена от Ra4mO на Нед 15 Окт, 2006 13:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Окт, 2006 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Експресът мина и през Самоков

Саша Антунович с хеттрик за осмата победа на Локо (Сф)




Локомотив (Сф) отнесе като малка гара Рилски спортист в Самоков и записа осмата си победа от началото на сезона. „Червено-черните“ биха Рилски спортист с 3:1, като в герой на мача се превърна Саша Антунович, който заби хеттрик във вратата на домакините. Мачът няма да се запомни с кой знае какво темпо, но за това по-голяма вина имат футболистите на Рилски спортист, които бяха далеч от оптималната си форма. "Скиорите" излязоха явно пренавити, като често грешеха в действията си, от което столичните "железничари" се възползваха по най-добрия начин. Още в 8-ата минута обаче Рилецо можеше да открие, но капитанът им Добрев стреля над вратата от отлична позиция. Гостите обаче не сгрешиха при първата си възможност за гол. В 20-ата минута след центриране отдясно на Орачев Антунович с глава засече кълбото в мрежата на Рилски спортист за 0:1. В ответната атака Костадинов бе близо до изравняването, но ударът му мина на сантиметри покрай лявата греда. До края на полувремето двата отбора си размениха по няколко добри атаки, но до нови попадения не се стигна. След почивката гостите бяха пълни господари на терена. Пет минути след подновяването на играта Цветан Генков можеше да удвои, озовал се сам срещу Белло, но стреля от близо в ръцете на стража. В 63-ата минута железничарите все пак стигнаха до втори гол, дело отново на Антунович. Сърбинът засече от въздуха подаване на Караджинов отляво. Оттук до края на двубоя силите на самоковските футболисти стигнаха само за почетното попадение. Отбеляза го един от най-дейните в техните редици - халфът Николай Бойчев. Полузащитникът забоде топката във вратата на Голубович с удар от десетина метра в близкия ъгъл в 78-ата минута. Две минути по-късно обаче отново сърбинът Саша Антунович се постара да убие напълно интригата в мача. Едрият таран на "железничарите" записа своя хеттрик, вкарвайки на празна врата коженото кълбо в мрежата на Юсуф Белло.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 15 Окт, 2006 18:09    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Толкова силни не сме били от години....ако сега не станем шампиони няма кога....просто ще заприличаме на евреи....СЕГА ИЛИ НИКОГА!!!ДА ПОДКРЕПИМ ВСИЧКИ ОТБОРА,ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ОТ СТРАНАТА....сигурен съм ,че предпоследния кръг ще бием говедата в НАДЕЖДА и сме шампиони....ВЕЧЕ МЕЧТАЯ!!! :D :D :D


Венци по-кротко батенце! Още не сме дораснали за шампиони. Нямаме нито база , нито лоби, нито сателити за да се преборим. Но си мисля че тази година трябва да се бетонираме в тройката каквото и да става и да пробием в групите на УЕФА. После ще видим. А и ние 1000 човека не можем да съберем на мач - как така ще ставаме шампиони? :? :cry:

Иначе мачлето вчера си беше протоколно. Даже си мисля че и наще нещо са уредили, щото като гледах репортажите имаше бая куриози. Като посещаемост от наша страна беше добре. Тоя път евала на Изток че дигнаха две коли. Щом те се пробудиха значи надежда има. Агитката нещо не ми хареса много. Не знам какво трябва да стане за да може всички заедно да викаме с цяло гърло и да пляскаме в ритъма на песните. Все пак се разработиха 2-3 нови "парчета" които мисля да доушлайфаме срещу чорбата.

Кръчмето после също стана гот...така са сплотяване на колектива дет се вика, ама пак се видя че някои си пеят повече на масата отколкото на сектора. :evil: :x

А чичето-пиянка местен фен не ви ли изкефи? Страшен екземпляр!!! :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 15 Окт, 2006 19:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А чичето-пиянка местен фен не ви ли изкефи? Страшен екземпляр!!! :P


ха тоя с шала на милан ли ... лудница :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Metala написа:
А чичето-пиянка местен фен не ви ли изкефи? Страшен екземпляр!!! :P


ха тоя с шала на милан ли ... лудница :twisted:


Абе яко общо взето,и на тая равна бабуна видяхме победа,това е важното.Ма се си мисля,че може още народ да се дига :?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 16 Окт, 2006 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.vbox7.com/play:02850e75

нз кой го е правил но съм сигурен 4е е силистрата :wink:
тфа беше най яката екскурзия на която съм ходил с търо си изкарахме върха навръщане :lol: :lol: :lol: :lol:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 17 Окт, 2006 6:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя па! Ти нищо не си видял бе! Предстоят къде-къде по-готини ходения така че се готви. :lol: :twisted:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum