Мачове на Локото от миналото
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Окт, 2006 16:47    Заглавие: Мачове на Локото от миналото Отговорете с цитат

така имам едно предложение ... дайте да се съберем и да отидем до канал 1но и там да попитаме дали има записи от мачовете ни с ференцварош динамо псж...мисля че на всеки ще му е любопитно да ги види...може тези записи да се разпространят .. по различни начини...или най лесно е да се даде предложение на канал 1 да направи една акция с някои вестник да почне да разпространява тези мачове ... (както знаете мн дискове се продават заедно с вестници)...отделно те ще искарат пари и ще зарадват мн локомотивци и българи които не са гледали тези мачове...кво мислеите...тва тряя да се обмисли ... не вярам националната телевизия да не пази такива мачове... помислете
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Окт, 2006 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята ти като цяло е доста добра, но мога да ти кажа, че е доста трудно осъществима. Наясно съм как стоят нещата и мога да ти кажа, че тези неща или се правят с връзки или с намеса от клуба. Ако имахме нормален PR екип (или въобще някакъв) можеше да стане. Според мен лично щяха да ги предоставят с лого за да бъдат сигурни, че няма да се използва от други медии, макар, че пак не е гаранция.
В момента очаквам отговор от мой приятел, който работи в БНТ и е поел ангажимент да ми даде кадри от всички велики моменти на Локото, до които се добере. Предполагам, че с една почерпка на ръководителя на архива може да се получи, но все още не е съвсем сигурно. ДОбре е да се провери и дали самият клуб разполага с нещо(колкото и да е съмнително). Ако все пак се добера до кадри от мачовете на Локото в УЕФА (1980 г.) или каквито и да било други ще ги дам на Метала. Надявам се докрая на седмицата да имам резултат.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Окт, 2006 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Трудноооо....мноого трудно. Нали Петела точно това обясняваше по Гонг, че навремето много трудно се записвали тия неща, ала бала,а пък архива.....
Ако изкочи нещо ще е повече от добре, ама за пълни мачове не вервам. Ако трябва че черпим който се налага само и само да се намерят нещата. Ама ние един запис от финала 95-та не мое да намерим, камо ли нещо по-старо.... :cry: :oops:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Окт, 2006 21:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Трудноооо....мноого трудно. Нали Петела точно това обясняваше по Гонг, че навремето много трудно се записвали тия неща, ала бала,а пък архива.....
Ако изкочи нещо ще е повече от добре, ама за пълни мачове не вервам. Ако трябва че черпим който се налага само и само да се намерят нещата. Ама ние един запис от финала 95-та не мое да намерим, камо ли нещо по-старо.... :cry: :oops:



работата е да не останем с празни приказки..напраим тва онова и накрая кривия...дайте да разучим добре нещата...вързки али бали и да си намерим тоя запис...супер жалко е да не можем да видим такива мачове...дори и самите голове...РАБОТАТА Е ДА СЕ ЗАЕМЕМ СЕРИОЗНИ И ДА ДЕЙСТВАМЕ !!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Окт, 2006 21:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми ей го Малък Нос е в тоя кеч - пишем го отговорник по заданието. Ще го ръчкаме тайм ту тайм. :shock: :P
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Пон 09 Окт, 2006 17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

идеята е мн готина и ще се радвам ако стане !!! аз 6е гофора с майка ми тя познава шефката на канал 1 и съпруга и !!! и 6е фидя кфо може да направя по въпроса не обещавам нищо :cry: :wink:
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Окт, 2006 18:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер Пичове ! Да си кажа честно тая идея ми се въртеше в главата много отдавна(още беше жив бате Начо),само че нямам хабер как ще стане.Хрумна ми още преди години като четох книгата за Котков и там имаше един епизод в който се коментираше мача с Малмьо 8:3 през 1964г. и се казваше,че Котарака като бие корнер казва на оператора край вратата :Снимай,това ще е гол!!! И наистина е така.Този репортаж е бил даван на другия ден по кината ,на кинопрегледа преди филма(за сведение на по-младите фенове)и много локомотивци са го гледали по няколко пъти.Пробвайте каквото може да се направи,щото времето минава и у нас ценните неща лесно се губят.Ако трябва(а сигурно ще трябва)да събираме парички,но дано се получи.Вярвайте ми ще има какво да се види!!! :lol: :roll:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 09 Окт, 2006 18:45    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
идеята е мн готина и ще се радвам ако стане !!! аз 6е гофора с майка ми тя познава шефката на канал 1 и съпруга и !!! и 6е фидя кфо може да направя по въпроса не обещавам нищо :cry: :wink:


Е тва е! Ае виж каква е хавата и докладвай! 666 [smilie=superkewl.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Вто 10 Окт, 2006 18:51    Заглавие: Отговорете с цитат

мии глей са Метъл , майка ми вика че не е толкова гъста с тая ама ше види до края на седмицата дали може да земе нещо !!!! дано говори с тая !!!! :? :? :? :wink: :wink:
Върнете се в началото
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Вто 17 Окт, 2006 19:34    Заглавие: Отговорете с цитат

нема метал не стана фрътката с тая :evil: :evil: :evil: :evil: тая вика че тези мачове са на БФС и каза че нищо не може да направи сорка :( :( :(
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 5:31    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
нема метал не стана фрътката с тая :evil: :evil: :evil: :evil: тая вика че тези мачове са на БФС и каза че нищо не може да направи сорка :( :( :(



Абе тва нещо не ми се вврва щото БФС нямат нищо общо с телевизията, а и няма логика да имат... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

1978 - Локомотив (Сф) - Кьолн 0:1, КЕШ 1/8-финал на днешния ден :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 17:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
BaCaRdI написа:
нема метал не стана фрътката с тая :evil: :evil: :evil: :evil: тая вика че тези мачове са на БФС и каза че нищо не може да направи сорка :( :( :(



Абе тва нещо не ми се вврва щото БФС нямат нищо общо с телевизията, а и няма логика да имат... :roll:

нз бате аз ти каам кфо ми каза майка ми ... пък тая ако лъже си е нейна работа :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

BaCaRdI написа:
Metala написа:
BaCaRdI написа:
нема метал не стана фрътката с тая :evil: :evil: :evil: :evil: тая вика че тези мачове са на БФС и каза че нищо не може да направи сорка :( :( :(



Абе тва нещо не ми се вврва щото БФС нямат нищо общо с телевизията, а и няма логика да имат... :roll:

нз бате аз ти каам кфо ми каза майка ми ... пък тая ако лъже си е нейна работа :evil: :evil: :evil:


Кофти! :( :( Начи ще трябва да се търсят други начини.

Умиране има - отказване не :!: :!: :!:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BaCaRdI
Гост





МнениеПуснато на: Сря 18 Окт, 2006 20:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
BaCaRdI написа:
Metala написа:
BaCaRdI написа:
нема метал не стана фрътката с тая :evil: :evil: :evil: :evil: тая вика че тези мачове са на БФС и каза че нищо не може да направи сорка :( :( :(



Абе тва нещо не ми се вврва щото БФС нямат нищо общо с телевизията, а и няма логика да имат... :roll:

нз бате аз ти каам кфо ми каза майка ми ... пък тая ако лъже си е нейна работа :evil: :evil: :evil:


Кофти! :( :( Начи ще трябва да се търсят други начини.

Умиране има - отказване не :!: :!: :!:

така е !!!!! аз ше вида на още места ше се разрова да видя нещо ако намера
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum