Синьо-Червената мъгла
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 58, 59, 60

Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 10 Май, 2018 15:52    Заглавие: Отговорете с цитат

http://fanface.bg/news/item/16675-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BB%D1%8A%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D1%81%D0%BC%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%83%D0%BC%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D0%B8-%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%BB%D0%B8.html

СТават все по-жалки!!! ТЕ ЛИ НЕ СА ЗА ТИТЛИ И КУПИ!? black_eye bye connie_29
Ultras Leader

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 20 Май, 2018 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Бербатов, Бербатоооов...а как се кълнеше само... bad bad bad boast

Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 14 Юни, 2018 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Из нета:

Изпратено от анонимен на 14 юни 2018 23:15. | отговориоплакване
И ПЕТО! КОЕ ТОЧНО ВИ Е ВЕКОВНОТО : "Бившият шеф на фенклуба на Левски Златин Тепсиев направи скандални разкрития. Според него Левски от 1937 г. до 1991 г. е бил на практика нелегитимен, защото никога не е имал регистрация. "Вие сте първият демократично избран президент на Левски. През 1991 г. се създаде почти същата ситуация, както сега е в ЦСКА. Изведнъж цъфнаха два „Левски“ – вашият и този на Томас Лафчис „Левски 1914“. Как ви изтласка Лафчис навремето? -Прав сте. Точно така беше. Бяхме конкуренти с него. Аз изобщо не го познавах лично до този момент. Заминах за финала с автобуса, с феновете. Много ме обичаха хората, имаха ми доверие. В спора за президентския пост фенклубът категорично застана на моя страна и оспорваше легитимността на Томас Лафчис. Насрочени бяха избори в сградата на „Съюза на слепите” на улица „Парчевич”. Тогава дойдоха барети да пазят Томето от гнева на ултрасите. Появиха се два клуба. Те регистрираха тогава „Левски 1914”, а нашият се казваше „Левски”. Оказа се, че никога нашият любим клуб не е бил регистриран. От 1937 г. до 1991 г. сме били нелегитимни един вид. С идването на 9 септември 1944 г. клубът е заличен на практика. Ние изпреварихме хората на Лафчис с нашата регистрация, те се появиха после като контрапункт. Но аз реших да се оттегля, защото покрай мен имаше доста хора, които искаха слава, публичност. Пешо Кучето, патентова клубната емблема и после дълги години се съдеше с Батков. Съдебната сага продължи прекалено много. Аз не исках да има боричкания, да всявам разнобой между левскарите. Моментално се оттеглих. Заявих, че „Левски“ не е бакалница или бензиностанция, за да бъде бизнес субект." И ОЩЕ : Ето какво се казва в публикуваните днес, 24.02.2017г. финансови отчети на "Левски" за 2016г. : "ПФК "Левски" АД е акционерно дружество, учредено на 02.04.1998-а година. Регистрирано от Софийски градски съд Ф. Дело №4236/1998. Основната дейност на дружеството е спортно състезателна. Дружеството е с капитал от 50 000 лева, разпределени в 5000 поименни акции с номинал 10 лева всяка една. Дълговете на клуба към 31.12.2016г. са 26,270 мил. лева." От въпросните отчети става ясно още, че от продажба на футболисти през 2016-а година Левски е взел почти толкова пари, колкото е похарчил за офис консумативи..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
veni78

МнениеПуснато на: Пет 15 Юни, 2018 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Такаааа. На предходната 2015 г. когато бяхме изхвърлени заради някакви си 1.2. млн. лв. Левски официално дължеше само към НАП около 6 млн. лв. Без да се броят останалите им задължения към физически лица, фирми и пр. И въпреки всичко останаха. След това се завъртяха в медиите цифри от рода на 14 млн. лв дългове. Правиха скъпи селекции р доведоха и Делио Роси , който също не е без пари и т.н. И никоя медия и до сега не попита какво става с дълговете на Левски , платиха ли си ги, кой ги плати , от къде вземат пари за скъпи селекции и пр. Нас ни изхвърлиха за смешна сумар която щеше да се изплати половината само от участието ни в турнира за Лига Европа. Тогава на всички участници - затова , че са се класирали за предварителните кръгове наградният фонд беше около 200 - 250 хил. евро на отбор. А за всеки преминал следващ кръг допълнително по още толкова. Ние два мача само да бяхме изиграли и дълга вече нямаше да го има. Но такава е тя нашенската си българска правда. Сега никой вече не се интересува от нас. Усвояват яко и наливат пари само там където им е угодно на дирибеите и велможите гравитиращи около Б.Б. и Герб. Това е. И още 10 години най-малко ще ни управляват тези престъпници, вече няма кой да ги бутне защото усвоиха т.е. разбирай откраднаха много , страшно много пари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA

Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Окт, 2018 9:02    Заглавие: Отговорете с цитат

кво рече?

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 58, 59, 60
Страница 60 от 60

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети